Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Dlaczego forum umiera?

keicam pisze:
Vivid pisze:
Basic pisze:Tak swoją drogą, może zmienić nazwę Forum na tenisban.pl rotfl
To za czasów BM-a czy moich. Teraz to trochę wstyd ;) kiedy tu ostatnio bana widziałeś? :P

Hitmana faktycznie chyba wygumiono na amen, ale dokonał reinkarnacji. ;)
A co z tym drugim wcieleniem to nie wiem. Gary go wytropił czy jakoś tak (?).
To był Alfred sklerozo ;) !
A nie Iwan? :]
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dlaczego forum umiera?

Alfred przeistoczył się w Iwana, zgoda? ;)
Czyli Hitman nadal w pakiecie. :)

Keicam, ja nie przywiązuję uwagi do nicków. Tych, którzy tu się udzielają oczywiście znam, a tych co są chwilę, fikają i wylatują zapominam po kilku dniach, za dużo ich było i nic nie znaczyli.
Już jeden taki koleś strasznie się ponoć faflunił na innym, nieistniejącym już chyba, forum, jak śmiem pisać coś o jego "występach" i nie pamiętać kim on jest. :P Rozbawił mnie wtedy nieźle. :) Beka była z niego straszna. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Dlaczego forum umiera?

Zrobili "porządki" i nikt już tu nie zagląda. Brawo!
A wszystko dlatego, że jakiś koleś rzucił hasło... Narzeka, że syf się robi a sam przegląda wątek i czyta wpisy "oszołomów". Uważam, że tacy właśnie forumowicze niepotrzebnie podjudzają i prowokują innych, aktywnie przyczyniają się do spadku zainteresowania tym forum.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Dlaczego forum umiera?

Ale o jakie hasło ci chodzi?
Natomiast opinie o śmierci forum są mocno przesadzone, to jak przypływy i odpływy - muszą być, taka natura.
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Dlaczego forum umiera?

Swoją drogą to ciekawe co u niektórych dawno nie udzielających się kolegów słychać.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Dlaczego forum umiera?

Nooo, np. co słychać u Ciebie? Prawie zniknąłeś z forum :D
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Dlaczego forum umiera?

Mnie brakuje wpisów dotyczących naszej amatorskiej gry - w blogach, wątkach rozgrywkowych, w kwestiach ciuchowych, rakietowych, naciągowych, treningowych czy mentalnych.

Obecnie forum ożywa tylko w wątkach turniejowych ATP.

Pewne ożywienie przejawiają także niezmordowani trollerzy - stofler i Vivid - w swoich rozmówkach "o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy"... - a te mnie nuuuuuudzą okropnie.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dlaczego forum umiera?

Takie życie. Natłok spraw codziennych. Inne priorytety. A młodzi nie wchodzą na forum tylko mają Instagram czy co tam innego.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Dlaczego forum umiera?

Marcin_L pisze: Pewne ożywienie przejawiają także niezmordowani trollerzy - stofler i Vivid - w swoich rozmówkach "o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy"... - a te mnie nuuuuuudzą okropnie.
To jak cię nudzą to nie czytaj. Na tym zakończ i nie próbuj szkodzić innym. A nazywając kogoś trollem dobrze się zastanów, po uprzednim zapoznaniu się z definicją tego określenia. :::moron:::
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Dlaczego forum umiera?

TomPL pisze:Nooo, np. co słychać u Ciebie? Prawie zniknąłeś z forum :D
Może spotkamy się na Deblowym TF-ie to pogadamy :D
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Dlaczego forum umiera?

Jakuboto pisze:Takie życie. Natłok spraw codziennych. Inne priorytety. A młodzi nie wchodzą na forum tylko mają Instagram czy co tam innego.
Wchodzą, wchodzą. ;) Znaczy ja wchodzę czasem. :D Co nie znaczy, że dysponuję nadmiarem wolnego czasu, ale na tenis i okołotenisowe hobby zawsze chwilka się znajdzie. ;)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Dlaczego forum umiera?

Izzi pisze:
Jakuboto pisze:Takie życie. Natłok spraw codziennych. Inne priorytety. A młodzi nie wchodzą na forum tylko mają Instagram czy co tam innego.
Wchodzą, wchodzą. ;) Znaczy ja wchodzę czasem. :D Co nie znaczy, że dysponuję nadmiarem wolnego czasu, ale na tenis i okołotenisowe hobby zawsze chwilka się znajdzie. ;)
Pytanie, czy się kwalifikujesz do młodych. ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dlaczego forum umiera?

Forum umiera z dwóch powodów:
1. Stofler to mega nieuk i do dziś prawidłowo wyliczanki nie powtórzył :P
2. Stofler to sklerotyk bo znowu czekoladek na Walentynki Jakuboto nie wysłał :P

Wszystko to wina Stoflera ... :)

Ruch jest czymś normalnym, wszystko ulega zmianie, również skład osobowy.
Jak mówimy o tematach, to cóż, nikt nikomu nie broni w blogach pisać. I nawet się nie nabijamy, tylko z Jakuboto łacha drzemy. ;)
Sprzęt? No nikt się niczym nie chwali. Dział recenzji zdechły od dawna. Ostatnia recka moja? Head Prestige Graphene Touch S?
Co do porad, czy przemyśleń technicznych / taktycznych / mentalnych, to kiedyś się naprodukowałem w każdym zakresie. Trochę tego jest, bez fałszywej skromności :P. Na jakiś konkretny problem to jeszcze mogę zareagować, ale samemu coś tak znowu opisać by dać początek dyskusji? Nie chce mi się :P Czasem gdzieś coś "przemycę" :P, tak "przy okazji". ;)
Poza tym czas mi zajmuje kopanie tyłków dzieciom onetu. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Dlaczego forum umiera?

Fakt, brakuje trochę energicznej młodzieży :), a forumowe staruchy, to jak w tym szmoncesie - wszystkie kawały już znamy, więc żeby ich nie opowiadać to je ponumerowaliśmy i tylko sypiemy numerkami :).
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Dlaczego forum umiera?

Gary pisze:
Izzi pisze:
Jakuboto pisze:Takie życie. Natłok spraw codziennych. Inne priorytety. A młodzi nie wchodzą na forum tylko mają Instagram czy co tam innego.
Wchodzą, wchodzą. ;) Znaczy ja wchodzę czasem. :D Co nie znaczy, że dysponuję nadmiarem wolnego czasu, ale na tenis i okołotenisowe hobby zawsze chwilka się znajdzie. ;)
Pytanie, czy się kwalifikujesz do młodych. ;-P
Nie mam co do tego wątpliwości. :)
Marcin_L pisze:Fakt, brakuje trochę energicznej młodzieży :).
Może młodzież jak widzi przepychanki między niektórymi forumowiczami, to nawet nie ma ochoty się odzywać, boi się zostać wyśmiana itd.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dlaczego forum umiera?

Izzi pisze:Może młodzież jak widzi przepychanki między niektórymi forumowiczami, to nawet nie ma ochoty się odzywać, boi się zostać wyśmiana itd.
Ja od razu mieszam z błotem, ale tylko niepełnosprytnych :P
A kto wyśmiewa?
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Dlaczego forum umiera?

Vivid pisze:
Izzi pisze:Może młodzież jak widzi przepychanki między niektórymi forumowiczami, to nawet nie ma ochoty się odzywać, boi się zostać wyśmiana itd.
Ja od razu mieszam z błotem, ale tylko niepełnosprytnych :P
A kto wyśmiewa?
Uderz w stół, a nożyce się odezwą. rotfl
Dobra, nic już nie mówię, bo zaraz w odpowiedzi będzie dziesięcioakapitowy elaborat z pięćdziesięcioma rzeczowymi argumentami, popartymi przykładami, że nieee, absolutnie. ;)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Dlaczego forum umiera?

Clapton pisze:
TomPL pisze:Nooo, np. co słychać u Ciebie? Prawie zniknąłeś z forum :D
Może spotkamy się na Deblowym TF-ie to pogadamy :D
No to rozumiem, że się zabierasz za zorganizowanie? :::yay::: :::gd:::
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dlaczego forum umiera?

Nikt nie sprząta, nie pilnuje przestrzegania regulaminu, nie zamyka tematów.
Nikt nie zwraca uwagi czy dyskusja dotyczy tematu w jakim się odbywa. Czy w ogóle dotyczy tenisa.
Brak ciecia z miotłą. Czyli inaczej gospodarza forum.
Jak brak kota - to myszy harcują...a pawie rozkładają ogony.. :/
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Dlaczego forum umiera?

Tyż prowda, Majorka słusznie prawisz.

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”