Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Natręci

Vivid pisze:I tym wątkiem dowiedziono, przy okazji ;), że jednak kobietą kiepsko być a facet to ma klawe życie. :::jezor::: :lol:
Do nas jakoś ci od garnków nie dzwonią. ;)
Ale oni w prezencie, za to, że przyjdę (swoją drogą, gdyby nie to, że już mieszkam gdzie indziej, to bym się tam chętnie przeszła... :twisted: ) chcą mi dać męski polar. O_O
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Natręci

Elf pisze:
Vivid pisze:I tym wątkiem dowiedziono, przy okazji ;), że jednak kobietą kiepsko być a facet to ma klawe życie. :::jezor::: :lol:
Do nas jakoś ci od garnków nie dzwonią. ;)
Ale oni w prezencie, za to, że przyjdę (swoją drogą, gdyby nie to, że już mieszkam gdzie indziej, to bym się tam chętnie przeszła... :twisted: ) chcą mi dać męski polar. O_O
Tym lepiej dla faceta (Twojego) ... :)
Co należało dowieść ... ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Natręci

On kiedyś z nimi rozmawiał głosem Golluma z Władcy Pierścieni. :D
Nie chcieli słuchać. :(
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Natręci

Tak to jest z tego rodzaju firmami.

Mają sztab ludzi przeszkolonych, aby nie dało się ich w żaden sposób spławić. Tu nic nie poradzisz. Pewnie mają kilka baz telefonów, które non stop "obrabiają" inne osoby. Rotacja w takich firmach jest ogromna. Nie ma czegoś takiego jak CRM (jakaś wewnętrzna baza klientów, czy coś podobnego).

Pomijając żarty, proponuję zrezygnować z telefonu stacjonarnego. Jeśli to komórka to jest to faktycznie problem. :D

Tylko zgłosić na policję nękanie, niech oni sobie szukają adresu firmy.

Starsze osoby pewnie wolą już kupić garnek niż być nękanym. :)
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Natręci

Komórka... :?

Swoją drogą, takich pozwów mogłabym napisać już kilka... Play za każdym razem, gdy kończy mi się umowa w innej sieci, dzwoni do mnie z propozycją i twierdzi, że oni też losują numery. :twisted:
Jak kiedyś spytałam w salonie skąd inna sieć może mieć nie tylko numery, ale wiedzieć kiedy mniej więcej kończy się umowa, to dostałam odpowiedź, że się pewnie ludzie zatrudniają, żeby wykradać i sprzedać. O_O
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Natręci

Parę lat temu domowe prezentacje były niezwykle popularne, tośmy sobie w grupie znajomych robili wzajemnie na złość nasyłając różnych prezenterów garnków, odkurzaczy czy innych "super urządzeń" rotfl . Ciężko było się od nich uwolnić - jak Cię znajomy zarekomendował jako osobę "na pewno zainteresowaną".

Samych natrętów współczuję - ja przez pół roku przeżywałam zmasowany atak telefoniczny Cyfry Plus, jak im wypowiedziałam umowę (:] .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Natręci

Przed chwilą do mnie zadzwonili z Filipiaka, z dobrą ofertą, na stacjonarny. :twisted:
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Natręci

Ja wybrałam opcję najprostszą. Nie odbieram telefonów.
W komórce nieznany numer odbieram raz - jak natręt - wpisuję na czas jakiś pod jakimś "pięknym", (nie do zacytowania :wink: ) hasłem- i nigdy więcej nie odbieram. A niech se dzwoni, co mi tam.
Stacjonarne odbieram tylko te co mam wpisane do książki. Nieznanych - nie odbieram. Znajomi prawie nie korzystają ze stacjonarnego numeru. Oprócz paru prawdziwych konserwatystów. :wink:
W zasadzie mam spokój. :)
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Natręci

Elf pisze:Tam jest pewnie ze 300 pracowników, litości. :D
Ja, ja się niezmiennie bawię.
"Przykro mi, odżywiam się przez kroplówkę przykuty do łóżka"
- a to przepraszam

Ale najbardziej lubię na inwokację:
Ona zaczyna: "Litwo Ojczyzno moja, ty jesteś jak zdrowie ....."
- co Pani ostatnio w nich gotowała?
-Słucham?
- no takie wspaniałe to co Pani gotowała!
No ....... hm ...... "Litwo ojczyzno moja ....."
-ile Pani zarabia?
No wie Pan nie mogę ..."Litwo, Ojczyzno moja"
- Litwo, ojczyzno moja, czy pani wie że metoda uderzeniowa uczenia się na pamięć jest moim zdaniem mniej skuteczna niż nękająca?

Czy mogłabym rozmawiać z osobą decyzyjną?
-nie, bo nie ma
-a kiedy będzie?
-a do której Pani pracuje?
-do 16
-to po 16

W każdym razie dobrze się bawię przejmując kontrolę nad rozmową.

Coś w tym guście:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=SpgKGa3kBWI[/youtube]
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Natręci

PitS pisze:
Elf pisze:Tam jest pewnie ze 300 pracowników, litości. :D
Ja, ja się niezmiennie bawię.
"Przykro mi, odżywiam się przez kroplówkę przykuty do łóżka"
- a to przepraszam
:::gd:::
Ja poleciałem podobnym - leżę na diecie, lekarz zabronił, ale przydałyby się masaże. :]
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Natręci

Jeśli komórka to jest prosty sposób. Instalujesz program z blacklistą i dodajesz delikwentów. Jest tam sporo opcji np do przekierowywania numerów. Do mnie regularnie dzwoniło koło 12 numerów. Dodałem do odpowiedniej listy i nie mam już tych telefonów (a potrafili dzwonić w niedzielę o 8 rano albo w tygodniu koło 22). Softy mają różne opcje w przypadku takich natrętów, ja stosuję sygnał zajętego połączenia. Używam Advanced Call Menager.

Pytanie do tych którzy proponują "cwaniacką" rozmowę z natrętem - wam się serio chce od nich odbierać? Musicie mieć sporo wolnego czasu.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Natręci

kolt pisze:
Pytanie do tych którzy proponują "cwaniacką" rozmowę z natrętem - wam się serio chce od nich odbierać? Musicie mieć sporo wolnego czasu.
Ja jestem pechowy, mnie trafiają na służbowy, nie pamiętam takiego telefonu na numer prywatny, z garnkami mi się nie zdarzyło. Służbowy muszę odebrać.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Natręci

Elf, możesz spróbować jeszcze jednego sposobu, powiedz im przy najbliższym telefonie, że jeżeli nie usuną Twojego numeru z bazy, to przyjdziesz na ten jeb... pokaz ale nie sprzedadzą jednego pie.... garka, bo będziesz chodzić za każdym jeleniem, którego będą próbowali namówić i przypilnujesz, żeby umowy nie podpisał.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Natręci

Groźby po takich ludziach spływają, no i nie da się zablokować numerów, jeśli co chwila numer jest inny. Tzn. można ręcznie blokować wszystkie po kolei, ale jeśli jest ich dużo... a zablokowanie wszystkich "nieznanych" to trochę strzał w stopę.

Ja stosuję mało wyrafinowany sposób. Telefon zawsze odbieram, ale jak słyszę, że ktoś się chce wdać w gadkę o czymkolwiek co mnie nie interesuje to wciskam czerwony guzik.
Szanuję ich czas i mój. :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Natręci

Elf, opublikuj tu swój numer telefonu. Koledzy podzwonią do Ciebie, pewnie o garnkach nie będą nawijać. ;)
Ja mogę zadzwonić w sprawie ... sernika. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Natręci

Ty już chyba masz...? :::jezor:::

Ha! Dostałam odpowiedź na maila. :D

Przepraszają za zaistniałą sytuację, w ramach przeprosin chcą mi ofiarować męski polar. O_O
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Natręci

Elf pisze:Przepraszają za zaistniałą sytuację, w ramach przeprosin chcą mi ofiarować męski polar. O_O
Czyli ciąg dalszy najeżdżania. Teraz jeszcze na maila będą spamować jak tak dalej pójdzie :/ .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Natręci

Ani polara nie zamierzam przyjmować (bo bym musiała podać adres, spryciarze... :dvl(: ), ani maila nie podałam takiego, którego używam na co dzień. ;)
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Natręci

Elf pisze:Ani polara nie zamierzam przyjmować (bo bym musiała podać adres, spryciarze... :dvl(: ), ani maila nie podałam takiego, którego używam na co dzień. ;)
No wiesz co, jak mogłaś, a oni tacy mili przecież byli :wink: . Jednak Elfy to przebiegłe bestie :twisted: . :wink:
Obrazek Speed Graphene MP

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”