Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Forumowy Plebiscyt 2014!

Witamy na kolejnym plebiscycie podsumowującym zbliżający się ku końcowi rok. Obrazek Zasady tegorocznego plebiscytu:
  1. W każdej kategorii oddajemy wyłącznie 1 (jeden) głos. W wypadku podania kilku typów należy oznaczyć pogrubieniem kto/co otrzymuje głos, w przypadku braku wyróżnienia głosu nie otrzymuje żadna z nominacji.
  2. Nie ma obowiązku głosowania we wszystkich kategoriach - daną kategorię należy zostawić bez głosu.
  3. Głosów NIE oddajemy na siebie.
  4. Każdy kto chce wziąć udział w plebiscycie zamieszcza swoje głosy w jednym i tym samym poście przeznaczonym tylko i wyłącznie do tego celu - bez komentarzy względem innych wypowiedzi, uzasadnienia nominacji mile widziane choć nie obowiązkowe.
  5. Przypominamy o zakazie dublowania postów (Regulamin pkt 3).
  6. W przeciwieństwie do poprzednich edycji komentarze w tym temacie są dopuszczalne ale tylko w postach nie będących głosami w plebiscycie.
  7. Nowa formuła plebiscytu (otwarta możliwość dyskusji i komentowania poza postami zawierającymi nominacje) ma na celu zapewnienie lepszej i luźniejszej atmosfery w temacie. Mimo to plebiscyt traktujemy względnie poważnie tj. ograniczamy wzajemne złośliwości oddając swoje głosy. W skrajnych przypadkach w których celem będzie wbijanie szpileczek (tak w samym głosowaniu jak i jego komentowaniu) wypowiedzi będą usuwane.
  8. W kategoriach w których głosy oddawane są nie bezpośrednio na danego forumowicza, a jego gust, wyczucie smaku, wypowiedzi etc. w przypadku remisu tytuł otrzymuje osoba, która uzyskała więcej głosów w ogóle w danej kategorii.
  9. Głosowanie trwa do 9.1.2015 do północy. Po tym terminie głosy nie będą brane pod uwagę. Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu kilku dni od zakończenia głosowania.

Lista kategorii:
  1. "Ulubieniec tłumów"- osoba, która najlepiej zapisała się w naszej pamięci w mijającym roku, uwielbiany niczym Justin Bieber przez 14-latki, w skrócie ulubiony forumowicz/forumowiczka.
  2. "Zgrywus" - swoim poczuciem humoru zaraża innych i poprawia im dzień. Mistrz zarówno klasycznego dowcipu, sarkastycznej riposty jak i żartów improwizowanych pod wpływem chwili.
  3. "Mózg" - kiedy pojawia się w temacie zawsze ma coś wartościowego do przekazania, a jego wypowiedzi zawsze cechuje wysoki poziom merytoryczny. Choć nie zawsze go rozumiemy, wierzymy, że pewnie wie o czym mówi.
  4. "Spamer" - człowiek-maszyna, wyrzuca z siebie więcej postów niż karabin maszynowy pocisków, a klawiatury wymienia częściej niż Marat Safin rakiety.
  5. "Helpdesk" - osoba, która chętnie niosła pomoc innym i oferowała lepsze rady niż "wyłącz i włącz komputer", w skrócie najbardziej pomocny user.
  6. "Szara myszka" - forumowicz, który mimo swojego potencjału zdaje się pozostawać w cieniu, innymi słowy najbardziej niedoceniany user.
  7. "W służbie jej królewskiej mości" - ci co stoją tam gdzie kiedyś stało Z... znaczy najlepszy Mod/Admin.
  8. "Zaginiony w akcji" - osoba, której mniejsza aktywność lub praktyczny brak na forum był dla Was najbardziej odczuwalny.
  9. "Debiut roku" - najbardziej barwna i pozytywna osoba, która zadebiutowała swoją pierwszą wypowiedzią w 2014 roku (można brać pod uwagę także osoby zarejestrowane w 2013, które pisać zaczęły dopiero w tym roku).
  10. "Dyskusja roku" - dyskusja, kontrowersja, akcja, którą przez dłuższy czas żyło całe forum - podajemy dokładną nazwę tematu oraz link do niego.
  11. "d'Art de Avatar" - najlepszy (w naszych prywatnych kryteriach) avatar - proszę zamieścić link do nominowanego avataru wraz z pseudonimem użytkownika, który go używa(ł).
  12. "Podpis wieńczy dzieło" - czyja sentencja w stopce podoba się Wam najbardziej, która najtrafniej odzwierciedla tak charakter forumowicza jak i podsumowuje jego wypowiedzi, filozofię bycia itd. itp. - głos w formie cytatu w formacie BB Code oraz pseudonim autora.
  13. "Inicjatywa roku" - doceniamy pomysły forumowiczów, np. Elf zgłaszająca się do poprawy literówek, hokej organizujący TF we Wrocławiu.
  14. "Przemiana roku" - w większości znamy się nie od dziś, ale z wiekiem się zmieniamy, kto Waszym zdaniem zmienił się najbardziej?
  15. "Złotousty" - wyróżnienie dla autora najlepszej, w naszej ocenie, wypowiedzi, która zachwyciła głębią, dowcipem, kąśliwością, błyskotliwością, podsumowaniem rzeczywistości etc. - uwaga wybieramy wyłącznie z tegorocznych (01.01.2014 - 30.12.2014) wypowiedzi nominowanych w temacie "Złote myśli". Głos w formie zacytowanej wypowiedzi w formacie BB Code.
Dla leniwców lista do kopiowania ;)
SPOILER:
PS. Obiecujemy liczyć głosy szybciej (i dokładniej) niż PKW. :D
Awatar użytkownika
Pio
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 9 mar 2013, 20:23
Lokalizacja: Wawa

Re: Forumowy Plebiscyt 2014!

Lista kategorii:
"Ulubieniec tłumów"- ciągle Hitman
"Zgrywus" - Artlight
"Mózg" - Artlight
"Spamer" -
"Helpdesk" - Artlight
"Szara myszka" -
"W służbie jej królewskiej mości" - wyczesany
"Zaginiony w akcji" -
"Debiut roku" -
"Dyskusja roku" - Artlight za" dlaczego warszawiak nie przyjedzie na TF we Wrocławiu"
"d'Art de Avatar" - vivid
"Podpis wieńczy dzieło" - vivid
"Inicjatywa roku" - hokej za TF'a
"Przemiana roku" -
"Złotousty" - Artlight
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Forumowy Plebiscyt 2014!

"Ulubieniec tłumów"- Vivid
"Zgrywus" - Vivid
"Mózg" - YogiTheBear
"Spamer" - Vivid
"Helpdesk" - Smyk
"Szara myszka" - Kerm
"W służbie jej królewskiej mości" - Ania
"Zaginiony w akcji" - RatRace, Ania
"Debiut roku" - Kerm
"Dyskusja roku" - Dyskusje społeczno polityczne
"d'Art de Avatar" - Elf
"Podpis wieńczy dzieło" - Elf
"Inicjatywa roku" - Elf - konkurs Masters, Hokej - TF
"Przemiana roku" - Hitman
"Złotousty" - ppeter
ppeter pisze:Dziwi mnie, że nie wpadł na to, że upadek Kamila na treningu, to alegoria katastrofy Smoleńskiej, gdzie Tusk (symbolizowany przez Kruczka), wypuszcza Prezydenta (Stocha) na nieprzygotowane przez Rosjan lotnisko (zeskok), gdzie następuje wybuch (zakantowanie narty) i katastrofa (tylko nie mogę się strzałów doszukać).
Brakuje jeszcze informacji, że bieg Kowalczyk to hołd Polakom uciekającym z Rosyjskich łagrów (na razie nie mam pomysłów na Bródkę).
Ostatnio zmieniony 29 gru 2014, 00:00 przez PitS, łącznie zmieniany 1 raz.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Forumowy Plebiscyt 2014!

  1. "Ulubieniec tłumów"- Jak co roku głosuję na osobę u której nocowałem Marcin_L :D
    SPOILER:
  2. "Zgrywus" - ED, Artlight, czasem Vivid
  3. "Mózg" - Smyk
    SPOILER:
  4. "Spamer" - W tej kategorii głos może być tylko jeden - Vivid
    SPOILER:
  5. "Helpdesk" - ED
  6. "Szara myszka" - Majorka, choć jak chce to potrafi postawić na swoim. :D
  7. "W służbie jej królewskiej mości" - Tu mam problem z oceną, ED zasuwa jak dziki osioł, Gary upierdliwy, ale sprawiedliwy, a może Obiektyw mający wbudowany radar i wykrywający każdy brak przecinka i ogonka? Niech będzie, że każdy zasłużył. :)
  8. "Zaginiony w akcji" - Logigamer w wątkach innych niż dyskusje społeczno-polityczne. :(
  9. "Debiut roku" - Kerm, nikt inny tak nie zapadł w pamięć.
  10. "Dyskusja roku" - Potrzeby restrykcyjności zasad na forum.
  11. "d'Art de Avatar" - Marcin_L... oddaje jego zachowanie na korcie. Znajdzie słaby punkt i go wykorzysta jak tylko się da... Potwór...
  12. "Podpis wieńczy dzieło" -
  13. "Inicjatywa roku" - Elf i poprawianie literówek
  14. "Przemiana roku" - Martinek i Artlight, którego zacząłem zauważać dopiero w tym roku.
  15. "Złotousty" -
    FuriatZTRZ pisze:Jest najlepszą zawodniczką świata grającą technicznie, cieszmy się z tego co mamy, bo gdyby nie Radwańska to pewnie połowy z was nigdy by nie było na tym forum i nie śledziła tenisa czyli w Polsce byłoby o wiele mniejsze zainteresowanie. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Forumowy Plebiscyt 2014!

  1. "Ulubieniec tłumów"- Kiecam, mogę się z Nim droczyć, ale mimo że Go nie znam osobiście to jakoś budzi moją sympatię ;)
  2. "Zgrywus" - Keicam, bo chce mi dokopać ale często nie wychodzi :P
  3. "Mózg" - Smyk, jak już coś naskrobie to tak jakoś zawsze jest treściwie :::gd:::
  4. "Spamer" - Wyczesany, straszny lizodup rotfl
  5. "Helpdesk" - BRAK, sam nie szukam pomocy to i nie zwracam uwagi kto ją niesie, ale pewnie są tacy co się wyróżniają :::gd:::
  6. "Szara myszka" - Hokej, za mało Go tu, a ma potencjał ;)
  7. "W służbie jej królewskiej mości" - Wyczesany, stara się, już prawie mistrzowski poziom lizusostwa :twisted:
  8. "Zaginiony w akcji" - Gary, zmienił miejsce zamieszkania czyli zerwał się z łańcucha. Martwi tylko to, że w tej Częstochowie tylko klasztor męski a nie żeński, czy On wie za jakimi sukienkami gania? ... rotfl
  9. "Debiut roku" - BRAK, nie śledzę dat rejestracji.
  10. "Dyskusja roku" - Dyskusje społeczno-polityczne, nie udzielam się tam zbyt często, raczej czasem wejdę dołożyć do pieca :twisted: , ale jest to wątek gdzie wychodzą różne demony ... i elfy rotfl
  11. "d'Art de Avatar" - Gary, tradycyjnie ;)
  12. "Podpis wieńczy dzieło" - BRAK, raczej nie czytam.
  13. "Inicjatywa roku" - Hokej, perfekcyjna organizacja TF-u, i te koszulki ;)
  14. "Przemiana roku" - Gary, jakoś przycichł, zdał w końcu na to prawo jazdy?! O_O
  15. "Złotousty" - Trudno mi wybrać, pozostawię bez wskazywania.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Forumowy Plebiscyt 2014!

1. "Ulubieniec tłumów"- Dla mnie bezsprzecznie dominują w tej kategorii Panie. Elf.

2. "Zgrywus" - Urzekające są opisy przeciwników RoTTeNa, wchodzę na jego blog tylko po to aby zobaczyć z jaką to niemalże bajkową postacią tym razem się mierzył.

3."Mózg" - Jak tak pomyślę to przychodzą mi do głowy hokej i Smyk, na temat i rzeczowo tylko w innych nurtach tematycznych. Hokej działa tak trochę w niszy na forum dlatego docenię tym razem jego.

4. "Spamer" - Nawet moja szerokostopa osoba nie może równać się maestrią jego obszerności Vivida. :::glory:::

5. "Helpdesk" - Słabo w tym roku z tym... brak nominacji.

6. "Szara myszka" - Gdyby nie to że szare to uznałbym, że mam zwidy ale sporo takich jest. Majorka, Clapton, Lechu67, golp, hetman, Django, dariuszek75m iamtheway, napalm. Bez głosu, za duża sfora.

7. "W służbie jej królewskiej mości" - Mój dzielny padawan Wyczesany. Za wytropienie kolejnego wcielenia alfreda na forum. :::gd:::

8. "Zaginiony w akcji" - Dla mnie bezwzględnie Ania. Była i znikła... powody nieznane.

9. "Debiut roku" - Paru kandydatów jest Argue, Guarded, kstranger ale chyba tylko Kerm jest "cały" na forum to jest wypowiada się na wiele tematów, do bycia "kompletnym" aktywnym forumowiczem brakuje tylko startu w turnieju integracyjnym pokroju "Kłobuka" czy TF'a.

10. "Dyskusja roku" - "Potrzeba restrykcyjności zasad na forach" / Przyszłość i zakres forum

11."d'Art de Avatar" - Vivid, na tapczanie siedzi leń...

12. "Podpis wieńczy dzieło" - Marcin_L
także = również ≠ tak, że
Zapamiętałem! Chyba... ;)

13. "Inicjatywa roku" - Organizacja Turnieju Forumowiczów przez Hokeja. Choć muszę podkreślić iż inicjatywy Elf (poprawianie, literówki, tematy) oraz organizowane mniejsze imprezy integracyjne również są godne odnotowania i wyróżnień.

14. "Przemiana roku" - iamtheway, który wyszedł w końcówce sezonu nieco z cienia i choć uważam, że to tylko malutki fragment tego co może zaoferować to jest to krok ku lepszemu.

15. "Złotousty" -
wyczesany pisze:"Na korcie nr ... odbywa się bardzo ciekawe spotkanie Tomas Berdych - Marin Cilić" komentator to chyba jest kornikiem...
:::loled::: :::gd:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Forumowy Plebiscyt 2014!

Ja z tych leniwych tym razem :D .

1. "Ulubieniec tłumów"- zdecydowanie Elf, tutaj nie ma wątpliwości :) .

2. "Zgrywus" - długo się zastanawiałem, ale minimalnie zwyciężył wyczesany, przed Vividem i Garym.

3. "Mózg" - tym razem trochę niekonwencjonalnie, wygrywa Marcin_L . Przede wszystkim za bardzo wyważone wypowiedzi na temat swojej gry, ale też za "mózg" na korcie, kto z Nim grał ten wie o co chodzi :D .

4. "Spamer" - tutaj miałem mocnych kandydatów wśród panów udzielających się namiętnie w dyskusjach politycznych. Bez urazy, ale nabiliście postów na kilka następnych TFów rotfl . Zwycięża... Logigamer , tylko dlatego, że często nie wiedziałem o co Mu chodzi :rolleyes: , potrafi pisać, a wrzuca obrazki :wink: .

5. "Helpdesk" - to było dość proste, zagłosuję na kogoś, kto mi najbardziej pomógł w mijającym roku - El Diablo :::gd::: .

6. "Szara myszka" - Lechu67, Smyk, Obiektyw... każdy z nich mógłby pisać pewnie więcej gdyby im się chciało :wink: . Głos oddaję na napalma, który pisze mało, ale jak już to rzeczowo :::gd::: .

7. "W służbie jej królewskiej mości" - no cóż...tutaj głos oddam na kogoś, kto po pierwsze jest bardzo widoczny, po drugie jak nie zagłosuję na Niego, może mnie męczyć dziwnymi wynikami :tired: . Głos na wyczesanego .

8. "Zaginiony w akcji" - sporo osób, które lubiłem czytać, udziela się nieco mniej - hohvar, RoTTeN, Majorka. Głos oddaję na Garego, mimo wszystko koloryt Forum jest zdecydowanie większy z Nim w roli głównej ( nie mam na myśli tej burej czapki rotfl ).

9. "Debiut roku" - nikt aż tak bardzo pozytywnie nie wbił mi się do głowy, więc zagłosuję na człowieka, z którym miałem przyjemność spotkać się na korcie. Wydawać się może, że czerpie z Forum więcej, niż Forum może Mu dać :wink: - Kerm.

10. "Dyskusja roku" - Dyskusje społeczno - polityczne , bez dyskusji :D .

11. "d'Art de Avatar" - hokej .

12. "Podpis wieńczy dzieło" - również hokej -
hokej pisze:Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.
13. "Inicjatywa roku" - tutaj wybór był najprostszy - hokej i TF :::gd::: .

14. "Przemiana roku" - niekoniecznie na lepsze, chociaż może i tak, stał się taki jakiś bardziej...asertywny, może nawet agresywny :wink: - logigamer.

15. "Złotousty" - dobrze, że wtedy nie jadłem :D
ppeter pisze: Dziwi mnie, że nie wpadł na to, że upadek Kamila na treningu, to alegoria katastrofy Smoleńskiej, gdzie Tusk (symbolizowany przez Kruczka), wypuszcza Prezydenta (Stocha) na nieprzygotowane przez Rosjan lotnisko (zeskok), gdzie następuje wybuch (zakantowanie narty) i katastrofa (tylko nie mogę się strzałów doszukać).
Brakuje jeszcze informacji, że bieg Kowalczyk to hołd Polakom uciekającym z Rosyjskich łagrów (na razie nie mam pomysłów na Bródkę).
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Forumowy Plebiscyt 2014!

"Ulubieniec tłumów"- Marcin_L
"Zgrywus" ----------------
"Mózg" - El Diablo
"Spamer" - Vivid
"Helpdesk" - El Diablo
"Szara myszka" - Pio
"W służbie jej królewskiej mości" - wyczesany
"Zaginiony w akcji" ------------
"Debiut roku" -------------------
"Dyskusja roku" - Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie
"d'Art de Avatar" - Tenisówka
"Podpis wieńczy dzieło" - dwn
Więcej sprzętu niż talentu...
"Inicjatywa roku" - hokej organizujący TF we Wrocławiu
"Przemiana roku" ---------------------
"Złotousty" ------------------
Ostatnio zmieniony 6 sty 2015, 21:10 przez wwojtek, łącznie zmieniany 1 raz.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Forumowy Plebiscyt 2014!

1. "Ulubieniec tłumów"- Vivid
2. "Zgrywus" - Vivid
3. "Mózg" - Pits
4. "Spamer" - Vivid
5. "Helpdesk" - El Diablo
6. "Szara myszka" - Pio
7. "W służbie jej królewskiej mości" - wyczesany
8. "Zaginiony w akcji" - Gary
9. "Debiut roku" - kerm
10. "Dyskusja roku" - Dyskusje społeczno - polityczne
11. "d'Art de Avatar" - Gary
12. "Podpis wieńczy dzieło" - YOGItheBEAR
"Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)"
13. "Inicjatywa roku" - TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA
14. "Przemiana roku" - Gary (z masowego producenta postów na mnicha ze ślubem milczenia)
15. "Złotousty" - wyczesany
wyczesany pisze:Rozumiemy, że komuś może być wszystko jedno czy robi łaskę czy laske, jednakże wolimy jak wszystko jest jasne od początku. :D
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Forumowy Plebiscyt 2014!

1. "Ulubieniec tłumów"- Elf, dziwna Kobieta, nie obraża się. :::gd:::
2. "Zgrywus" - Artlight, za jeden post, wiecie jaki. :]
3."Mózg" - Smyk
4."Spamer" - ekba
5."Helpdesk" - El Diablo
6."Szara myszka" - Majorka, za mało pisze, oj za mało.
7."W służbie jej królewskiej mości" - El Diablo
8."Zaginiony w akcji" - Rat Race, Gary
9."Debiut roku" -
10."Dyskusja roku" - Dyskusje społeczno-polityczne
11. "d'Art de Avatar" - Vivid, idealna kombinacja składowych.
12."Podpis wieńczy dzieło" -
13."Inicjatywa roku" - Elf za ligę typerów
14."Przemiana roku" - Artlight
15."Złotousty" -
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Forumowy Plebiscyt 2014!

1. "Ulubieniec tłumów"- Majorka :giv_hrt: poza tym nominacje otrzymują: TomPL, scudetto, RoTTeN, wyczesany...
2. "Zgrywus" - wyczesany
3."Mózg" - hokej (nie wiem, czy mózg, ale jakoś często się z nim w duchu zgadzam...)
4."Spamer" - Vivid
5."Helpdesk" - El Diablo
6."Szara myszka" -
7."W służbie jej królewskiej mości" - wyczesany
8."Zaginiony w akcji" -Mouila
9."Debiut roku" -
10."Dyskusja roku" -
11. "d'Art de Avatar" - Marcin_L
12."Podpis wieńczy dzieło" - hokej
SPOILER:
13."Inicjatywa roku" - Elf (za wielkoszlemowe zabawy w typowanie)
14."Przemiana roku" - Gary (najpierw zzieleniał, potem wypielgrzymował...)
15."Złotousty" - wyczesany
SPOILER:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Forumowy Plebiscyt 2014!

Lista kategorii:
1. "Ulubieniec tłumów"- hitman
2."Zgrywus" - RoTTen
3."Mózg" - YogiTheBear
4."Spamer" - Vivid
5."Helpdesk" - Ed
6."Szara myszka" - Pio
7."W służbie jej królewskiej mości" - wyczesany
8."Zaginiony w akcji" - Mouila
9."Debiut roku" - Kerm
10."Dyskusja roku" - niestety: Dyskusje społeczno polityczne
11. "d'Art de Avatar" - X
12."Podpis wieńczy dzieło" - X
13."Inicjatywa roku" - Elf - konkursy Masters
14."Przemiana roku" - Artlight
15."Złotousty" - wyczesany
wyczesany pisze:
marcintenisozo pisze:Zdecydowanie Grigor spuchł. Czy ktoś widział kiedykolwiek, że Nadal nie ma siły biegać? :rolleyes:
Po 4,5,6 godzinach? Co on je? Pasze dla koni?
On jest na energię słoneczną. :D
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Forumowy Plebiscyt 2014!

Przypominamy, że głosowanie kończy się w środę w przyszłym tygodniu, DO ROBOTY! :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Forumowy Plebiscyt 2014!

Lista kategorii:
1. "Ulubieniec tłumów"- Gary / wyczesany
2."Zgrywus" ---------
3."Mózg" - Artlight
4."Spamer" - Vivid
5."Helpdesk" - Ed
6."Szara myszka" ---------
7."W służbie jej królewskiej mości" ---------
8."Zaginiony w akcji" - Mouila
9."Debiut roku" ---------
10."Dyskusja roku" ---------
11. "d'Art de Avatar" - wyczesany
12."Podpis wieńczy dzieło" ---------
13."Inicjatywa roku" ---------
14."Przemiana roku" ---------
15."Złotousty" - Artlight
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Forumowy Plebiscyt 2014!

1. "Ulubieniec tłumów"- Elf, wyczesany, scudetto
2."Zgrywus" - Vivid
3."Mózg" - PitS
4."Spamer" - Vivid
5."Helpdesk" - El Diablo za wszystkie porady w sprawie naciągów i rakiet, TadX za dużo ciekawych i bardzo pomocnych materiałów i filmików dot. treningu i diety. :::gd:::
6."Szara myszka" - Ania
7."W służbie jej królewskiej mości" - wyczesany
8."Zaginiony w akcji" - Gary
9."Debiut roku" ---
10."Dyskusja roku" - oczywiście "Dyskusje społeczno-polityczne". :wink:
11. "d'Art de Avatar" ---
12."Podpis wieńczy dzieło" - Artlight
13."Inicjatywa roku" - hokej za TF we Wrocławiu
14."Przemiana roku" - Gary
15."Złotousty" - Artlight
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Forumowy Plebiscyt 2014!

  1. "Ulubieniec tłumów"- Scudi za szaleńsze wojaże .
  2. "Zgrywus" - - Artlight
  3. "Mózg" - brak
  4. "Spamer" - Vivid - wiadomo .
  5. "Helpdesk" - ED zawsze coś wyszpera, pomoże jeśli jest w stanie.
  6. "Szara myszka" - brak
  7. "W służbie jej królewskiej mości" - nadal nie wiadomo kto za co odpowiada więc bez głosu.
  8. "Zaginiony w akcji" - w tym roku chyba nikt
  9. "Debiut roku" - brak
  10. "Dyskusja roku" - brak tylko jednej
  11. "d'Art de Avatar" - brak tylko jednego
  12. "Podpis wieńczy dzieło" - brak
  13. "Inicjatywa roku" - Hokej za TF-a i Elf za sernik na TF-a i za Master Ligę :)
  14. "Przemiana roku" - Artlight
  15. "Złotousty" - Artlight - powód dlacz. warszawiak nie przyjedzie na TF'a :)


Tak wiem, że miał być tylko jeden Forumowicz w typowaniu, ale mam to w d...ie o podałem dwóch na równym pierwszym miejscu (najwyżej głos się nie będzie liczył). :)
Hokej za pojedynczy projekt - ogarnięcie TF'a z pomocą chyba Vivida.
A Elf za całą serię typowań Mastersa dzięki czemu sporo osób mogło się dobrze bawić. :::gd:::

Swoją drogą może warto pomyśleć, czy nie można by podawać trzech typów, np. 1-3ptk, 2-ptk, 3-1ptk i sumować całość na koniec, wiadomo, że troszkę więcej roboty, ale tylko troszkę :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Forumowy Plebiscyt 2014!

Basic pisze:Tak wiem, że miał być tylko jeden Forumowicz w typowaniu, ale mam to w d...ie o podałem dwóch na równym pierwszym miejscu (najwyżej głos się nie będzie liczył). :)
Niestety, jeśli nie jesteś w stanie wskazać faworyta w danej kategorii to głos się nie liczy, ale ślad jest. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Forumowy Plebiscyt 2014!

"Ulubieniec tłumów"- ED
"Zgrywus" - jakoś tak... Scudetto :D
"Mózg" - PitS
"Spamer" - Vivid...
"Helpdesk" - ED ma mnie pewnie już dosyć ;)
"Szara myszka" - Miś Futrzak...
"W służbie jej królewskiej mości" - ED
"Zaginiony w akcji" - Ania
"Debiut roku" - zdecydowanie Kerm!
"Dyskusja roku" - wszystkie tematy, które doprowadziły do II TFa
"d'Art de Avatar" - lubię nowy avatar EDa
"Podpis wieńczy dzieło" - wyczesany
"Inicjatywa roku" - hokej za TFa i wyczarowanie kocyka!
"Przemiana roku" - Gary :(
"Złotousty" - nie ma w "Złotych myślach", ale zdecydowanie "dlaczego Warszawiak nie przyjedzie na TF". ;)
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Forumowy Plebiscyt 2014!

1. "Ulubieniec tłumów"- Majorka
2."Zgrywus" - Scudetto
3."Mózg" - ED
4."Spamer" - Vivid
5."Helpdesk" - ED
6."Szara myszka" - Ania
7."W służbie jej królewskiej mości" - wyczesany
8."Zaginiony w akcji" - Gary
9."Debiut roku" - Kerm
10."Dyskusja roku" - Dyskusje społeczno polityczne
11. "d'Art de Avatar" - Gary
12."Podpis wieńczy dzieło" - ?
13."Inicjatywa roku" - hokej i TF Wrocław, do dziś żałuję, że nie dałem rady ogarnąć swojego przyjazdu
14."Przemiana roku" - Artlight
15."Złotousty" - ppeter za post wklejany powyżej.
#NKrising
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Forumowy Plebiscyt 2014!

wyczesany pisze:
Basic pisze:Tak wiem, że miał być tylko jeden Forumowicz w typowaniu, ale mam to w d...ie o podałem dwóch na równym pierwszym miejscu (najwyżej głos się nie będzie liczył). :)
Niestety, jeśli nie jesteś w stanie wskazać faworyta w danej kategorii to głos się nie liczy, ale ślad jest. ;)
:!ojoj!: Zdania nie zmieniam, dla mnie obydwie Osoby na pierwszym miejscu i koniec. ::!phi!::
Obrazek Speed Graphene MP

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”