Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Forumowy Plebiscyt 2014!

Basic pisze:
wyczesany pisze:
Basic pisze:Tak wiem, że miał być tylko jeden Forumowicz w typowaniu, ale mam to w d...ie o podałem dwóch na równym pierwszym miejscu (najwyżej głos się nie będzie liczył). :)
Niestety, jeśli nie jesteś w stanie wskazać faworyta w danej kategorii to głos się nie liczy, ale ślad jest. ;)
:!ojoj!: Zdania nie zmieniam, dla mnie obydwie Osoby na pierwszym miejscu i koniec. ::!phi!::
No i sfałszują te wybory ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Forumowy Plebiscyt 2014!

Scudi późno bo ponoć leniwy, a ja późno bo co się zdecyduję, kto u mnie będzie numero uno* jako ulubieniec to zmieniam zdanie bo tych ulubieńców mam wielu...

1. "Ulubieniec tłumów"- trzej panowie H - hokej, hohvar, HeadShot, Jurek Kiler, Ed, Basic ale jednak głos dostaje -Wyczesany - za kulturę dyskusji, zachowywany spokój, umiejętność trafiania w sedno.

2. "Zgrywus" - no też Wyczes - za dobór i jakość dowcipów i wspaniałe przymrużenie oka. :wink:

3."Mózg" - hokej - w każdym temacie super ciekawe, mądre, przemyślane wypowiedzi. :::gd::: Na dodatek często myślimy podobnie .On pierwszy napisze - a potem, że ja szara myszka :wink:

4."Spamer" - niejeden Vivid we wsi... bez punktów.

5."Helpdesk" - punkty dla Jurka Killera - za wyjaśnienia, zawsze solidne, gdy coś komuś umyka w tematach turniejowych.

6."Szara myszka" - ja tam nie do końca rozumiem tę kategorię. Każdy gada tyle na ile czuje potrzebę. Gadanie jest srebrem jedynie. :wink: Więc bez nominacji.

7."W służbie jej królewskiej mości" - Wyczesany ... O_O :wink: po raz trzeci.

8."Zaginiony w akcji" - Ania.

9."Debiut roku" - Kerm.

10."Dyskusja roku" - Rozgrywki ATP.

11. "d'Art de Avatar" - hohvar - no to zielone oko jest rewelacyjne, po raz pierwszy ktoś przebił hokejowe koty na pupie :wink: hokej na miejscu drugim, różowy Rafa tenisówki na trzecim, lubię też "B" Basica wraz z oazą spokoju... :wink:

12."Podpis wieńczy dzieło" - hokej.

13."Inicjatywa roku" - za mało chyba wiem... bez nominacji.

14."Przemiana roku" -wwojtek, Artlight.

15."Złotousty" - dużo tu złotoustych... bez nominacji.

--------------
numero uno - hiszp. - numer jeden.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Forumowy Plebiscyt 2014!

Lista kategorii:
1. "Ulubieniec tłumów"- Elf
2."Zgrywus" - wyczesany
3."Mózg" - ED
4."Spamer" -
5."Helpdesk" - ED
6."Szara myszka" - Pio
7."W służbie jej królewskiej mości" - wyczesany
8."Zaginiony w akcji" - Gary
9."Debiut roku" - Kerm
10."Dyskusja roku" - "Dlaczego warszawiak nie przyjedzie na TF-a we Wrocławiu" Artlighta
11. "d'Art de Avatar" - hohvar
12."Podpis wieńczy dzieło" - YogiTheBear
13."Inicjatywa roku" - hohvar i TomPL za miniTFy
14."Przemiana roku" - Artlight
15."Złotousty" - wyczesany
wyczesany pisze:
Vivid pisze:Gdzie żartuję to żartuję, ale tu jestem poważny.
No różnica, teraz śmieje się jedna osoba mniej. :D
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Forumowy Plebiscyt 2014!

"Ulubieniec tłumów"- Obiektyw (zmusił mnie do oddania tego głosu wysyłając od tygodnia błagalne sms-y...)
"Zgrywus" - Gary (bo chyba tylko tak dla żartu Grześ kibicuje Barcelonie, skoro istnieje Real Madryt :D )
"Mózg" - PitS (doceniam wiele postów nt. techniki czy mechaniki ruchu, choć nie zawsze chwytam o co biega)
"Spamer" - Vivid (z sympatią :) ), za osobliwą umiejętność wplecenia w niemal każdy swój post sformułowania "JCz mój rzecznik..."
"Helpdesk" - El Diablo (co tu dużo gadać, gościu rządzi i wymiata!)
"Szara myszka" - Jacek iREM (moim zdaniem najciekawsze opisy własnych zmagań z ciężką tenisową materią)
"W służbie jej królewskiej mości" - El Diablo (ksywa zobowiązuje, więc ED piekielnie szybko reaguje na PMy)
"Zaginiony w akcji" - ESP (pewnie Subarak mu się ciągle psuje, więc Konrad po warsztatach jeździ i pisać czasu nie ma...a mogłeś kupić Mitsu-Bitsu... :D)
"Debiut roku" - Kerm (widać gościa i słychać, a poza tym jest z Lublina, więc głos się mu należy, jak Obiemu dorosła rakieta w miejsce Yonexa)
"Dyskusja roku" - na pewno nie społeczno-polityczne, bo to wiele wspólnego z dyskusją nie miało. Zatem bez głosu.
"d'Art de Avatar" - hohvar (mam tylko nadzieję, że reszta obrazka kryje śliczną Brazylijkę, a nie samego hohvara...)
"Podpis wieńczy dzieło" - brak głosu (warszawiacy przecież nie zniżają się do czytania małych czcionek :D )
"Inicjatywa roku" - hokej (a jednak bez łyżew :D) we Wrocku
"Przemiana roku" - Hitman :::gd:::
"Złotousty" - Vivid za "Gary przyszedł?"
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Forumowy Plebiscyt 2014!

1. "Ulubieniec tłumów"- Elf
2. "Zgrywus" - wyczesany
3. "Mózg" - hokej
4. "Spamer" - Vivid
5. "Helpdesk" - ED
6. "Szara myszka" – Jurek Kiler
7. "W służbie jej królewskiej mości" - ED
8. "Zaginiony w akcji" – ja rotfl (a poza tym Gary, RR, Martinek, Yogi, Obiektyw)
9. "Debiut roku" - Kerm
10. "Dyskusja roku" - http://www.tenis.net.pl/forum/viewtopic ... 61&t=15514 - Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie
11. "d'Art de Avatar" – wyczesany http://www.tenis.net.pl/forum/memberlis ... ile&u=7557
12. "Podpis wieńczy dzieło" - ___
13. "Inicjatywa roku" – hokej i TF we Wrocławiu
14. "Przemiana roku" - ___
15. "Złotousty" – Vividowe „Gary przyszedł?”
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Forumowy Plebiscyt 2014!

Panie i Panowie głosowanie zakończone!
Nadszedł czas aby wyjawić ( ;) ) jak głosowali nasi ankietowani
Obrazek
Po podliczeniu głosów naszym oczom ukazało się coś nieprawdopodobnego, o to główny zwycięzca tegorocznego plebiscytu!
SPOILER:
Tytuł ulubienicy tłumów, został obroniony i trafia do naszego formowego głosu rozsądku, łagodzącej spory wychowawczyni forum- Elfickiej Małej Mi, która zdobyła 25% głosów.

Do ostatniej chwili nie było wiadomo kto zostanie zgrywusem roku, obawiałem się, że będę musiał podzielić miejsce na podium z Artlightem i o ile wiedziałem, że osobno zmieścimy się bez problemu to razem bez wątpienia bylibyśmy nie lada wyzwaniem dla konstrukcji, na szczęście rzutem na taśmę Ania wyróżniła moje suchary przez co trzeci raz z rzędu udało mi się zostać Zgrywusem. :)

Zdarzają się na forum osoby, które potrafią pisać o wszystkim w taki sposób, że człowiek znów się czuje jak w liceum… podczas analizy wiersza Norwida… po chińsku. Jednakże w tym roku mieliśmy dwóch zmuszających do wysilenia szarych komórek. Tytuł mózg trafia do hokeja i PitSa.

Bezapelacyjny lider kategorii, człowiek o miękkim brzuchu i niezniszczalnej klawiaturze, ma zdanie na każdy temat i nie zawaha się go użyć, prowokator i propagator filmów o tematyce biologicznej… tak tak, tytuł spamera roku otrzymuje Vivid, na którego zagłosowało 14 z 20 osób biorących udział w zabawie. Dziękujemy za nabijanie statystyk. :)

Buszujący na forum w poszukiwaniu potrzebujących pomocy. Niektórzy twierdzą, że potrafi dobrać rakietę na podstawie czcionki jaką posługuje się pytający, a jego umysł jest połączony bezpośrednio z forum, my wiemy jedynie, że nazywa się El Diablo.

Szara myszka- są to osobniki skryte, często nieśmiałe. Żyją w spokoju nie wadząc innym, nie wychylając się ponad ogół. Życzylibyśmy sobie, aby częściej się wypowiadały na różne tematy, abyśmy mogli dowiedzieć się ciekawych informacji nie tylko na dany temat, ale też o nich samych. Tym razem tytuł trafia do Pio. Czytała Krystyna Czubówna

Często pełniąc rolę moderatora czy admina musimy podjąć stanowczą decyzję, która oczywiście nie spodoba się wszystkim, ale w naszej opinii będzie miała pozytywny wpływ na działalność forum. Tym razem (jak i zresztą poprzednim :P ) tytuł trafia do mnie po oddaniu 12/20 głosów. Dziękuję za wszystkie i obiecuję jeszcze więcej banów i zamkniętych tematów. :D

Chyba najsmutniejsza kategoria w zestawieniu, niestety z tych czy innych powodów forumowicze przychodzą i odchodzą w tym roku tęsknimy za Garym, którego przygniotły obowiązki (a trochę mniej za Anią :D ).

Na szczęście poza znikającymi forumowiczami pojawiają się też nowi i w tym roku w cuglach wygrał Kerm, który… zgarnął wszystkie głosy w tej kategorii! Gratulacje

Dyskusja roku… tu oczywiście zwycięzcą może być jeden temat „dyskusje społeczno-polityczne”, żaden inny nie wzbudził w zeszłym roku tylu kontrowersji. Żaden inny nie zmuszał Was do zgłaszania, a nas do [przekreśl]kasowania[/przekreśl] analizowania tych zgłoszeń.

Najlepszy awatar cóż druga kategoria, w której zwycięzcy muszą podzielić się zwycięstwem, gratulujemy Vividowi i hohvarowi, a temu drugiemu życzymy dodatkowo trochę miejsca na podium. :)

Podpis wieńczy dzieło tutaj najwięcej głosów zebrała sentencja hokeja
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.
W tym roku pojawiło się niemało dobrych pomysłów forumowiczów, walka o pierwsze miejsce toczyła się między jej innym pomysłem a mianowicie zabawą w typowanie, a Turniejem Forumowiczów zorganizowanym przez hokeja i to właśnie on zgarnia kolejny już tytuł! Jednakże chcielibyśmy podziękować Elf za poprawianie postów z własnej woli. :)

Nie ulega wątpliwości, że z biegiem czasu się zmieniamy, widać to też po naszym zachowaniu na forum, w tym roku największą zmianę odnotowaliśmy u Garou który zgarnął 25% głosów.

Dochodzimy to ostatniej już kategorii, najlepszą wypowiedzią roku 2014 zostaje… marudzenie Warszawiaków czyli „Dlaczego Warszawiak nie pojedzie na TF we Wrocławiu” autorstwa Artlighta!
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Forumowy Plebiscyt 2014!

wyczesany pisze:Po podliczeniu głosów naszym oczom ukazało się coś nieprawdopodobnego, o to główny zwycięzca tegorocznego plebiscytu!
SPOILER:
"Polityka ..." jest zamknięty, proszę nie OT w innych, a swoją drogą to słyszałem, że przegrał/wygrał PiS. :twisted:
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Forumowy Plebiscyt 2014!

ppeter pisze:
wyczesany pisze:Po podliczeniu głosów naszym oczom ukazało się coś nieprawdopodobnego, o to główny zwycięzca tegorocznego plebiscytu!
SPOILER:
"Polityka ..." jest zamknięty, proszę nie OT w innych, a swoją drogą to słyszałem, że przegrał/wygrał PiS. :twisted:
Jak zawsze. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Forumowy Plebiscyt 2014!

Teraz tak jak na rozdaniu Oscarów, powinienem wyjść i podziękować za oddane głosy, tak? Albo choć wydać dziwne okrzyki jak Ronaldo podczas odbierania Złotej Piłki. :::A!A!A::: rotfl To miłe, że zostałem zauważony i choć trochę wtopiłem się w społeczność TN, pewnie w większości głupimi pytaniami na początku rotfl ale dzięki. :wink: Gratuluję też wygranym w pozostałych kategoriach!
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
Pio
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 9 mar 2013, 20:23
Lokalizacja: Wawa

Re: Forumowy Plebiscyt 2014!

Dziękuje.... Wasza Szara Myszka. :-)

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”