Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Przyszłość i zakres forum

TadX pisze:
Vivid pisze:ktoś już odważył się wyjść z jakąś realną inicjatywą na forum?
Tak, wystarczy poszukać.
Doskonałe, myjesz moją klawiaturę. :::gd::: :::gd::: :::gd:::
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Przyszłość i zakres forum

PitS pisze:
Marcin_L pisze:
Politykę z uwagi na jej trucicielski potencjał.
Szacunek dla adwersarzy wypływa z człowieka, a nie charakteru wątku.
Wychodzę z założenia, że nasze wypowiedzi wystawiają ostatecznie nam laurkę i kreują nasz wizerunek, nikomu innemu.
Dlatego nie bardzo rozumiem o co jest awantura?
Z jednej strony nie ma przymusu czytania wszystkiego, jak mi coś nie pasuje, nie ważne z jakiego powodu, to nie czytam.
A jak ktoś mimo to czyta to jego problem, że jest hipokrytą albo ma tak słaby charakter ...
Z drugiej strony dlaczego mam się przejmować jaki obraz siebie buduje osoba, z którą wymieniam poglądy? To też ostatecznie w 100% jej problem czy jej wybór.
PitS pisze:
TadX pisze:
Vivid pisze:ktoś już odważył się wyjść z jakąś realną inicjatywą na forum?
Tak, wystarczy poszukać.
Doskonałe, myjesz moją klawiaturę. :::gd::: :::gd::: :::gd:::
Moją też, mój awatar mówi wszystko o mojej chęci do roboty, wszelakiej rotfl
A poza tym to chyba nic bym nie znalazł ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Przyszłość i zakres forum

PitS pisze:
Marcin_L pisze:
Politykę z uwagi na jej trucicielski potencjał.
Szacunek dla adwersarzy wypływa z człowieka, a nie charakteru wątku.
Ekhm... No właśnie... więc aby nie stracić szacunku dla niektórych (pozapolitycznie) sympatycznych ludzi sugeruję zamknięcie wątku politycznego :)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re:

PitS pisze:Mafia 1, była pokazaniem jak łatwo dobrym pomysłem można zrobić ruch. I to w okresie RG .
I nie była pomysłem administracji, a przecież uważasz, że to poprzedni skład tak bardzo zachęcał do aktywności.
Prezes fanklubu Staśka :D
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Przyszłość i zakres forum

wyczesany pisze:
PitS pisze:Mafia 1, była pokazaniem jak łatwo dobrym pomysłem można zrobić ruch. I to w okresie RG .
I nie była pomysłem administracji, a przecież uważasz, że to poprzedni skład tak bardzo zachęcał do aktywności.
A to ta Mafia nie była już po rozwiązaniu poprzedniej ekipy?
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Przyszłość i zakres forum

TadX pisze:
wyczesany pisze:
PitS pisze:Mafia 1, była pokazaniem jak łatwo dobrym pomysłem można zrobić ruch. I to w okresie RG .
I nie była pomysłem administracji, a przecież uważasz, że to poprzedni skład tak bardzo zachęcał do aktywności.
A to ta Mafia nie była już po rozwiązaniu poprzedniej ekipy?
No właśnie była, Yogi zaproponował temat w maju 2013, czyli już przy nowym składzie.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Przyszłość i zakres forum

Marcin_L pisze: Ekhm... No właśnie... więc aby nie stracić szacunku dla niektórych (pozapolitycznie) sympatycznych ludzi sugeruję zamknięcie wątku politycznego :)
Właśnie w tym sęk, żeby mieć do siebie dystans, nawet w wątku politycznym.
Znam Twoje poglądy, kolta, logiego, zupełnie odmienne od moich, ale to nie powód, żeby się obrażać. :wink:
Mam znajomego sympatyzującego z PiS, z którym możemy się pobić w kwestiach politycznych, ale kilka tygodni temu nie przeszkadzało to w wychyleniu kilku browarów i porozmawianiu "od serca".
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Przyszłość i zakres forum

Marcin_L pisze:
PitS pisze:
Marcin_L pisze:
Politykę z uwagi na jej trucicielski potencjał.
Szacunek dla adwersarzy wypływa z człowieka, a nie charakteru wątku.
Ekhm... No właśnie... więc aby nie stracić szacunku dla niektórych (pozapolitycznie) sympatycznych ludzi sugeruję zamknięcie wątku politycznego :)
To ja mam łatwiej. Bardzo lubię zadziornych forumowiczów. :D
No właśnie była, Yogi zaproponował temat w maju 2013, czyli już przy nowym składzie.
On dosłownie siał pomysłami na zapleczu, niektóre nie weszły, te co weszły się sprawdziły a na odchodnym postawił poprzeczkę. Nie ma go to mogę to napisać. To tak bardziej żeby śzef wszystkich szefów zobaczył z czego zrezygnował.

Yogi molestował parę razy w tygodniu o wkręcenie ambitnych forumowiczów w działania i forum i danie im narzędzi do samorealizacji . Kto był pomysłodawcą takich rozwiązań jak to, że jakiś forumowicz prowadzi dany watek i jego decyzje są przedłużeniem działań administracji jak rola Mistrza Gry w mafii (spoza administracji), czy doskonała rola Elf w typowaniu mastersów. To Yogi się upierał przy tym, że powierzenie odpowiedzialnych działań forumowiczom da im impuls do pozostania.

Sprzedany? Oczywiście!

Kto wymyślił wydzielenie marketu z podpisów i umieszczenie go w osobnym dziale? Pamiętacie wyraz buntu wobec tego co było wcześniej w podpisie radicala.pl? "Nie sprzedam niczego!"
Struktura tego działu i jego zasada działania to jest Yogi.


Sam nie dostał takiego impulsu i realizuje się gdzie indziej z powodzeniem, a tu zagląda już tylko czasami coś skrobnąć.
Ostatnio zmieniony 19 gru 2014, 22:36 przez PitS, łącznie zmieniany 1 raz.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Przyszłość i zakres forum

Vivid pisze:Tak z ciekawości, a może i lekkiej przekory ;), zapytam - czy poza pustym tu gadaniem, przeplatanym OT jakiego sam byłem współautorem :angel: , ktoś już odważył się wyjść z jakąś realną inicjatywą na forum?
Gadanie nic nigdy nie dawało i nie da. W okresie Rzeczypospolitej Szlacheckiej też były sejmiki i dużo gadania, skończyło się w konsekwencji ... rozbiorami.
Nie wiem dokładnie, co masz na myśli (może gdzieś pisałeś wcześniej, a ja nie jestem w temacie...), ale wydaje się, że istotą forum dyskusyjnego jest właśnie... gadanie (w wersji: pisanie) :wink: . Wszytko co ponadto, także TF-y, to znaczne wyjście poza standard.
Ale pewnie chodzi Ci o to, że tu poniekąd odbywa się gadanie o tym, jak gadać, żeby gadanie sprawiało innym chęć włączenia się w gadanie... :D
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Przyszłość i zakres forum

wyczesany pisze:
TadX pisze:
wyczesany pisze:
PitS pisze:Mafia 1, była pokazaniem jak łatwo dobrym pomysłem można zrobić ruch. I to w okresie RG .
I nie była pomysłem administracji, a przecież uważasz, że to poprzedni skład tak bardzo zachęcał do aktywności.
A to ta Mafia nie była już po rozwiązaniu poprzedniej ekipy?
No właśnie była, Yogi zaproponował temat w maju 2013, czyli już przy nowym składzie.
Czyli jednak tamta ekipa, tylko że bez kolorowych nicków... Nie rozumiem tylko Twojego toku rozumowania teraz tak do końca. Obecny zastój nie jest przecież winą poprzedniej ekipy, która już dawno nie ma decyzyjności. Piszesz, że kiedyś tam zastój był jeszcze większy. Inaczej trochę to pamiętam...

Jestem mniej lub bardziej aktywny na paru forach. Na takim np. biegowym to codziennie wrzucane są przez administrację nowe artykuły, analizy, ciekawostki, porady... Tak odnoszę wrażenie, że tutaj powoli praca zarządzających zredukowała się do pilnowania regulaminu. Rozumiem, że brak czasu, obowiązki itp., ale wchodząc do tej roboty każdy pewnie wiedział, na co się pisze. Brakuje mi osobiście tego, bo lubię czytać takie rzeczy. Może to by rozruszało bardziej tenisowe dyskusje? Uprzedzam ewentualny zarzut: nie atakuję tu teraz nikogo i nie mam takiego zamiaru. Poddaję to pod kolejne pytanie, naprawdę nic więcej.
PitS pisze:
TadX pisze:
Vivid pisze:ktoś już odważył się wyjść z jakąś realną inicjatywą na forum?
Tak, wystarczy poszukać.
Doskonałe, myjesz moją klawiaturę. :::gd::: :::gd::: :::gd:::
Jutro jadę do domu, zahaczę o Kielce ;).
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Przyszłość i zakres forum

TadX pisze:
Jutro jadę do domu, zahaczę o Kielce ;).
Łatwiej będzie do Opoczna, od niedzieli bez pompy mamy stację kolejową na CMK. :angel:

Szkoda że Gareckiego nie widać spoza Jasnej Góry bo na początku też siał świetnymi pomysłami. Konkursy i plebiscyty to przecież jego dzieło. Może dostanie trochę wolnego od kuchni i ożywi forum?


Ooooo! o wilku mowa! :]
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Przyszłość i zakres forum

TadX pisze:
wyczesany pisze:No właśnie była, Yogi zaproponował temat w maju 2013, czyli już przy nowym składzie.
Czyli jednak tamta ekipa, tylko że bez kolorowych nicków... Nie rozumiem tylko Twojego toku rozumowania teraz tak do końca. Obecny zastój nie jest przecież winą poprzedniej ekipy, która już dawno nie ma decyzyjności.
1) Nikogo nie obwiniam za "zastój".
2) No i właśnie gdzie tu kreatywność dawnej ekipy? Pół roku po zmianie stanowiska Yogi założył wątek z grą i fajnie, ale żeby to podciągać pod administrację, gdy już dawno był nowy skład? To trochę tak jakby mówić, że Cristiano Ronaldo gra obecnie dla Manchesteru. Wtedy to już była inicjatywa użytkownika i fajnie! Cieszymy się z każdego użytkownika który ma dobre pomysły i się nimi dzieli.

Co do wątku ogłoszeniowego to były prośby o założenie takiego działu od użytkowników forum, w końcu po wielu odmowach typu "forum to nie Allegro", jakby to powiedział PitS "poprzedni skład starał się wyjść z tego błędu twarzą i potrzebował ostatniego słowa" więc go założył. Który swoją drogą obecna ekipa nieco usprawniła. :)

Naprawdę brakuje wam przepychanek do tego stopnia? :tired:

Może pomyślmy razem jak usprawnić forum zamiast się licytować?
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Przyszłość i zakres forum

Na to to mogę odpowiedzieć że stara jak i obecna ekipa i była przeciw kategorycznie i usprawniła jak piszesz. rotfl Zadanie, znajdź elementy wspólne zbiorów. :D

Wątek mafia1 pojawił się po ostrej dyskusji i sugestii ze strony szefa że najlepsze pomysły nie są domeną odchodzących władz. więc poszedł pomysł który przekręcił licznik zwykłych wątków. Przyznam że miała być zabawa ale i pokaz.
Tu miło mi napisać że Garecki zawsze miał świetne pomysły na przetrwanie. Konkurs filmowy, plebiscyty.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Przyszłość i zakres forum

PitS pisze:Na to to mogę odpowiedzieć że stara jak i obecna ekipa i była przeciw kategorycznie i usprawniła jak piszesz. rotfl
Czyli nie wiesz co się zmieniło, ale się pośmiejesz? Pośmiejmy się razem, z różnych powodów. :)

Edit. Możemy już wrócić do tematu wątku? Ta przepychanka naprawdę mnie nudzi.
Prezes fanklubu Staśka :D
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Przyszłość i zakres forum

Elf pisze:Kolt,

a nie sądzisz, że wklejenie linku politycznego, w takim akurat momencie, zabrzmiało jak prowokacja?
Właśnie dlatego chciałem aby w tamtym temacie nie było komentarzy, jedynie informacje. To był jeden z powodów. Niestety nie do każdego to dotarło bo ważniejsze były wrzuty. Co do samego tematu "Warto wiedzieć" to nie odpuszczę tak łatwo bo uważam, że może być przydatny. Widziałem jak działa on w innych miejscach i jest wartością dodaną do forum. Ja już z niego coś wyniosłem - dowiedziałem się, że na Marsie odkryto metan :)
wyczesany pisze:
kolt pisze:Jeśli nie jesteś EDem to możesz sobie nie przypomnieć. Mam tylko nadzieję, że zapytasz EDa (jeden pomysł dotyczył spraw w dziale sprzedaży sprzętu) i zachowasz się jak należy skoro piszesz o mnie coś co nie jest prawdą. Do tego czasu nie będę pisał żeby nie robić więcej problemów na forum. Wyjaśnijmy to co do tej pory powstało.
Zadzwoniłem do EDa, mówi, że pomysłu w dziale ogłoszeniowym nie pamięta, nie wyklucza jednak, że coś mogło być.

Jeśli zgłosiłeś coś sensownego, a ja o tym nie wiem- przepraszam, mój błąd, jednakże podkreślam, że ani ja, ani ED nie przypominamy sobie inicjatywy z Twojej strony. Jeśli chcesz możesz się podzielić pomysłami tutaj na forum otwartym.

Chciałbym jednocześnie zamknąć ostatecznie kwestię wątku politycznego- jakikolwiek inny temat, nawet niech będzie o pogodzie, jeśli będzie wymagał ciągłych interwencji, posty będą zgłaszane, niemałe grono użytkowników będzie zniesmaczone i będą leciały wyzwiska to będzie zamykany. Jeśli ktoś stwierdzi, że mu taki poziom dyskusji pasuje, a jeśli inni mają obiekcje niech nie wchodzą i nie czytają nasze stanowisko jest jasne- brak przyzwolenia. Przez ostatnie rozmowy o temacie Vivida wpadł mi do głowy wyrazisty (mam nadzieję przykład). Znajdzie się parę osób, które zechcą się wymieniać publicznie linkami tego typu, i co? Im taka wymiana opinii się podoba, a jak ktoś nie chce to niech nie czyta? Nie ma takiej opcji. Nie wiem jak potoczą się jego dalsze losy "dyskusji społeczno-politycznych", gdyż tak jak mówiłem obgadamy je po świętach.

To forum trzyma się tak długo dlatego, że są przestrzegane zasady. I dalej będą.
Oba moje pomysły nie uzyskały przychylności EDa - w tym jeden z uzasadnieniem, że coś podobnego już było testowane i się nie sprawdziło. Przyjąłem uzasadnienia i na tym się skończyło. To były tylko pomysły więc nie ma za bardzo nad czym się rozpisywać. Piszę to nie dlatego, że mam jakieś pretensje tylko aby przybliżyć jak to wyglądało. Nie mogłeś o nich wiedzieć bo niby skąd skoro do ciebie tego nie wysyłałem. Co do mojej inicjatywy na forum to daleko mi do niektórych ale też nie jestem tylko z tych co biorą. Udzielam się chociażby w temacie "okazje" kiedy coś ciekawego trafię.
Przyjmuję twoje przeprosiny i uważam sprawę za zamkniętą. Co do wątku politycznego to już tutaj przedstawiłem moje stanowisko dotyczące cenzury więc nie ma potrzeby się powtarzać. Jeśli zamkniecie ostatecznie wątek o polityce to użytkownicy będą mieli dwie opcje - albo się z tym pogodzić albo szukać takich wątków gdzieś indziej. Decyzja jest po waszej stronie i liczę, że podejmując ją weźmiecie pod uwagę nasze wpisy w tym temacie.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Przyszłość i zakres forum

kolt pisze:To były tylko pomysły więc nie ma za bardzo nad czym się rozpisywać. Piszę to nie dlatego, że mam jakieś pretensje tylko aby przybliżyć jak to wyglądało. Nie mogłeś o nich wiedzieć bo niby skąd skoro do ciebie tego nie wysyłałem.
Mogłem o nich wiedzieć, gdyby pomysły były nowe to byśmy to obgadali, skoro były sprawdzone, ale z tych czy innych względów nie przetrwały to nie było sensu rozprawiać znowu o tym samym. W każdym razie dzięki za inicjatywę i przepraszam za wypalenie w twoją stronę. :)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Przyszłość i zakres forum

hohvar pisze:Nie wiem dokładnie, co masz na myśli (może gdzieś pisałeś wcześniej, a ja nie jestem w temacie...), ale wydaje się, że istotą forum dyskusyjnego jest właśnie... gadanie (w wersji: pisanie) :wink: . Wszytko co ponadto, także TF-y, to znaczne wyjście poza standard.
Ale pewnie chodzi Ci o to, że tu poniekąd odbywa się gadanie o tym, jak gadać, żeby gadanie sprawiało innym chęć włączenia się w gadanie... :D
Oczywiście, istotą forum jest wymiana myśli, czyli potocznie gadanie. Ale gadanie w zakresie tematyki forum, a nie jego funkcjonowania. Jeżeli chodzi o funkcjonowanie to liczy się działanie bo dobrymi chęciami i pomysłami, niezrealizowanymi, jest piekło wybrukowane (niech Ci to nasz Diabełek wytłumaczy :P ;)).
Ech, gdzie ten mój samozwańczy forumowy rzecznik JCz?! Znów się leni i muszę sam wyjaśniać?! rotfl

Wyczes, PitS, nie bardzo rozumiem co to za pojęcia "nowa ekipa" i "stara ekipa"? Aż takiej sklerozy to ja nie mam i nie przypominam sobie by kiedykolwiek nastąpiło jakieś tąpnięcie i doszło do wymiany 100% składu, czy nawet ogromnej jego większości.
Najpierw był JCz, "sprawca" tego portalu. Następnie JCz i BM, potem doszedł Vivid, następnie El Diablo. I tak było przez jakiś czas.
Potem odszedł BM a pojawili się Yogi, PitS, yidam, ppeter(?). Następnie doszli ESP i Obi. Potem odeszli PitS, Yogi, ESP, yidam i ppeter. Doszli Wyczes i Gary. Ostatnia zmiana to odejście Vivida. Być może lekko coś pomyliłem w kolejności, ale to raczej kosmetyka.
Jak widać nie było jakiejś zmiany totalnej, były "czystki etniczne" rotfl , ale tak serio to była raczej ewolucja wynikająca ze ścierania się wizji i racji oraz różnych etapów rozwoju tego forum, wiadomo, na każde czasy potrzebni są różni ludzie. Każdy miał wpływ na to co jest dziś. W gronie administracji spotykały się silne charaktery i osobowości co jednak w ostatecznym rozrachunku zysków i strat wychodziło forum na dobre i pokazywało, że już tam będący nie boją się wpuszczać do kurnika kolejnych lisów :twisted: . Nie chodziło o to by obudować się klakierami bez kręgosłupów tylko ludźmi potrafiącymi powiedzieć twardo NIE.
Stąd wiele tarć na różne tematy w różnych konfiguracjach frakcyjnych.
Ostatnio zmieniony 20 gru 2014, 08:38 przez Vivid, łącznie zmieniany 2 razy.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Przyszłość i zakres forum

Vivid pisze:Wyczes, PitS, nie bardzo rozumiem co to za pojęcia "nowa ekipa" i "stara ekipa"?
Ja nie bardzo rozumiem po co ta cała przepychanka... :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Przyszłość i zakres forum

Głową muru nie przebijesz, no nic, czekamy do świąt, a pojawiło się tyle ciekawych tematów nadających się do dwóch inkryminowanych wątków. Tego drugiego nie będę ruszał przed świętami bo po co? I tak byłby martwy.
Jak nie przez brak ruchu to przez to że ........ (autocenzura)

Tyle ode mnie, bo już nie ma sensu powtarzać tych samych argumentów, jak nie trafiają.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Przyszłość i zakres forum

wyczesany pisze:
Vivid pisze:Wyczes, PitS, nie bardzo rozumiem co to za pojęcia "nowa ekipa" i "stara ekipa"?
Ja nie bardzo rozumiem po co ta cała przepychanka... :D
Ja wiem, to w trosce o Ciebie :twisted: , krążenie Ci poprawić ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”