Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ulubiony serial

SPOILER:
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Ulubiony serial

Przecież Suits to serial przede wszystkim o....Donnie.

Każdy prezes/dyrektor/menedżer Wam to powie.

Królestwo za Donnę oddam!

A "Ballers" dla mnie słabizna, bo póki co w tym serialu nie ma za grosz...futbolu amerykańskiego. Choć jakiś deal z NFL musiał być, bo używają prawdziwych nazw drużyn i logotypów. Może w kolejnych odcinkach choć trochę zbliżymy się do klimatów np. "Any Given Sunday".
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
masteix
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 449
Rejestracja: 29 mar 2013, 17:08

Re: Ulubiony serial

Sebex pisze:
SPOILER:
SPOILER:
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ulubiony serial

Artlight pisze:
A "Ballers" dla mnie słabizna, bo póki co w tym serialu nie ma za grosz...futbolu amerykańskiego. Choć jakiś deal z NFL musiał być, bo używają prawdziwych nazw drużyn i logotypów. Może w kolejnych odcinkach choć trochę zbliżymy się do klimatów np. "Any Given Sunday".
To raczej w zamyśle nie miał być serial o futbolu tylko o ludziach związanych z NFL. Mi się podoba. Można zobaczyć jak to wygląda rzeczywiście.
Wczoraj oglądałem "draft day". Super film o .... futbolu ale bez futbolu. Pokazuje raczej jak wygląda wybór do drużyny a nie sam sport.
Jak chcesz dużo futbolu to polecam Hard Knocks. Kręcą campy* przed sezonem w NFL. Pokazują dosłownie wszystko. Począwszy od treningów poprzez pokoje trenerów jak i proces zwalniania zawodników. Jeżeli obejrzysz daj znać jak się podobało. Każdy sezon ma kilka odcinków. :)

*camp- obóz przygotowawczy do sezonu
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Ulubiony serial

Obejrzałem 2 odcinki "Graczy" i jak dla mnie lekkie rozczarowanie. Może dlatego że spodziewałem się czegoś w rodzaju przywołanego przez Artlight`a Any Given Sunday. Zobaczymy, może się rozkręci.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Ulubiony serial

Sebex pisze:Wczoraj oglądałem "draft day". Super film o .... futbolu ale bez futbolu. Pokazuje raczej jak wygląda wybór do drużyny a nie sam sport.
Dla mnie Draft Day był super. To dla mnie także kwintesencja NFL. Zresztą w pamiętnych czasach mojego ukochanego ESPN America, co roku oglądałem przynajmniej dwie rundy draftu. Oprócz samej gry, szczególnie interesuje mnie właśnie całość tematów z kategorii sports management, stąd moja fascynacja całą otoczką biznesową futbolu.

A poza tym oglądasz taką czwartą, piątą czy nawet szóstą rundę draftu i zastanawiasz się kto będzie kolejnym numerem 199... :D.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ulubiony serial

Nie bez powodu dzień draftu jest jak święto a ludzie zbierają się pod telebimami, w pubach i w domach jak na super ważny mecz. :) To jest też piękno tego sportu. Tam kariera zaczyna się od liceum a już bardzo poważne kroki to studia. Ze studiów ich wybierają do drużyn.


I mówię, obejrzyj sobie serię "hard knocks". Jest w necie. Myślę, że Ci się spodoba. Pokazuje i sam futbol i otoczkę ale wewnątrz drużyny. :)
Tu masz pierwszy odcinek z poprzedniego roku. Atlanta :)
http://353online.com/video-hbo-hard-kno ... on-9-ep-1/
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ulubiony serial

Jakieś nowe tytuły Was zainteresowały?
Ja czekam na nowy sezon Pakt'u na HBO. Mam nadzieję, że będzie trzymał poziom z pierwszego sezonu, którego obecnie są powtórki :).
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Ulubiony serial

"Westworld". No i nasz "Belfer". :)
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Ulubiony serial

Polecam "Narcos". ;)
Sporo zostało nagrane na faktach - ciekawa historia jednej z najbarwniejszych postaci XX w.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Ulubiony serial

Broadchurch, Upadek, Most nad Sundem. Tajemnice Laketop.
Marsylia - francuskiego Netflixa.
Wszystkie mroczne i dobre lub lepsze .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ulubiony serial

TomPL pisze:"Westworld". No i nasz "Belfer". :)
"Belfra" widziałem tylko zajawki więc nie mam zdania. Co do "Westworld" to niestety przegapiłem pierwsze odcinki i już nie chciałem zaczynać od środka. Może nadrobię przez HBO Go.

Jeśli chodzi o polski "Pakt" to też jest nieźle pokręcony, swego czasu przeczytałem gdzieś, że częściową inspiracją były wydarzenia w Szwecji... no jeśli spojrzeć na skandynawskie kryminały czy thriller'y to już mniej dziwi :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Ulubiony serial

Do "Narcos" namawia mnie znajomy już od dawna, podobne dobre. Ja jednak tak dużo seriali nie oglądam ale "Sherlockiem" jestem zafascynowany i z niecierpliwością czekamy z żonką na styczeń - kolejny sezon. :)
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Ulubiony serial

Basic pisze:
TomPL pisze:"Westworld". No i nasz "Belfer". :)
"Belfra" widziałem tylko zajawki więc nie mam zdania. Co do "Westworld" to niestety przegapiłem pierwsze odcinki i już nie chciałem zaczynać od środka. Może nadrobię przez HBO Go.
Nie musisz czekać, wszystko jest w internecie, ja nawet nie mam możliwości odbioru HBO czy Canal+. :]

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”