Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Tanie podróżowanie

Wybywam na miesiąc do Azji. Wiem, że nie odczujecie mojego braku, ale ponieważ ja z wami jestem codziennie to czuję wewnętrzną potrzebę odmeldowania się. Niestety, AO choć będzie w przyjemniejszej przestrzeni czasowej to nie wiem jak będzie z dostępnością ;( . Wiecie za kogo trzymam kciuki... Nole, zawsze i wszędzie rotfl . Trzymajcie się ciepło i trzymajcie też za mnie kciuki, bo jutro czeka mnie pierwsza podróż samolotem O_O . Do "zobaczenia" za miesiąc!
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Tanie podróżowanie

Bezpiecznej podróży! Nie przepracuj się tylko!
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Tanie podróżowanie

Ania pisze:Wybywam na miesiąc do Azji. Wiem, że nie odczujecie mojego braku, ale ponieważ ja z wami jestem codziennie to czuję wewnętrzną potrzebę odmeldowania się. Niestety, AO choć będzie w przyjemniejszej przestrzeni czasowej to nie wiem jak będzie z dostępnością ;( . Wiecie za kogo trzymam kciuki... Nole, zawsze i wszędzie rotfl . Trzymajcie się ciepło i trzymajcie też za mnie kciuki, bo jutro czeka mnie pierwsza podróż samolotem O_O . Do "zobaczenia" za miesiąc!
Udanej podróży i miłych wrażeń :).
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Tanie podróżowanie

Ania pisze:Wybywam na miesiąc do Azji. Wiem, że nie odczujecie mojego braku, ale ponieważ ja z wami jestem codziennie to czuję wewnętrzną potrzebę odmeldowania się. Niestety, AO choć będzie w przyjemniejszej przestrzeni czasowej to nie wiem jak będzie z dostępnością ;( . Wiecie za kogo trzymam kciuki... Nole, zawsze i wszędzie rotfl . Trzymajcie się ciepło i trzymajcie też za mnie kciuki, bo jutro czeka mnie pierwsza podróż samolotem O_O . Do "zobaczenia" za miesiąc!
"Klawo" Ci! ;-P Azja to ten kierunek, w który zawsze mnie ciągnęło. Bezpiecznej podróży!
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Pandora
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 maja 2014, 12:41
Kontakt: Strona WWW

Re: Tanie podróżowanie

Jeśli chodzi o tanie podróżowanie, to warto sprawdzić stronkę e-turysta, np https://e-turysta.net/noclegi-leba/ i zaoszczędzić SPORO na noclegu. Zamiast płacić 200 czy tam 150zł za nocleg w hotelu, zapłacić 40/50 w pensjonacie czy domku. ;P
Pozdrawiam serdecznie
http://urbanskidesign.pl
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Tanie podróżowanie

Od jakiegoś czasu korzysta z takiego rozwiązania moja córka, a teraz i ja skorzystałam i bardzo polecam.
https://www.airbnb.pl/

Można stosunkowo tanio zanocować w samym centrum miasta - a jeszcze poznać i skorzystać z rad przyjaznego "tubylca".
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Tanie podróżowanie

Właśnie z tego serwisu skorzystaliśmy przy szukaniu sierpniowego noclegu we Francji. Zobaczymy jak się sprawdzi.
8:7 40:15

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”