Awatar użytkownika
grzeszajac
Orator
Orator
Posty: 504
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:51
Lokalizacja: Łańcut

Piłki bezciśnieniowe dla trenera - jakie?

Witam. Znajomy trener poszukuje piłek bezciśnieniowych do gry na hali, kort ceglasty... Do tej pory znajomy używał piłek bezciśnieniowych Dunlop TRAINING. W obecnej chwili zastanawia się nad zmianą tych piłek na inne: TRETORN COACH, Babolat ACADEMY, PRINCE TRAINER (w innym sklepie pod nazwą PRINCE BALL BUCKET - takie samo opakowanie). Moje pytanie (do trenerów i tenisistów) brzmi - które piłki polecacie? Którymi piłkami trenowaliście - trenujecie? Z góry dziękuję, za każdą opinię i pomoc. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Piłki bezciśnieniowe dla trenera - jakie?

Mnie z bezciśnieniowych najlepiej wychodziły Tretorny Micro + ale nie mogłem już ich na początku sezonu spotkać. Były kiedyś przede wszystkim równe i długo żywotne.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
grzeszajac
Orator
Orator
Posty: 504
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:51
Lokalizacja: Łańcut

Re: Piłki bezciśnieniowe dla trenera - jakie?

PitS pisze:Mnie z bezciśnieniowych najlepiej wychodziły Tretorny Micro...
Ale to już najwyższa półka pod względem jakości jak i ceny (porównywalna z Tecnifibre X-One za 4 sztuki). Oczywiście o jakości tych Tretornów tylko czytałem ale zakupię je dla siebie w małej ilości. Tretorn Micro-X są dostępne w SC i Protenisie w opakowaniach po 4 i 6 sztuki.

Wróć do „Inny sprzęt (torby, ubrania, akcesoria)”