lechu1777
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 15 kwie 2013, 16:19

Jakie buty dla średnio zaawansowanego amatora?

Witam,

grywam w tenisa na outdoorze w sezonie letnim, miałem w tamtym sezonie problem z kontuzją kostki, dużo bólu, ale przeszło, chciałem kupić na ten sezon jakieś dobre buty w cenie 100-250zł. Zastanawiałem się nad butami nad kostkę, grywa się w takich i dałoby to lepszą stabilizacje kostki? Zawsze grałem w byle czym, ale chciałem tym razem kupić coś lepszego na dłużej. Potrzebuje butów, które się zaraz nie rozlecą (chce pograć chociaż 2-3 sezony), najlepiej jak najbardziej naturalnych, żeby noga w miarę oddychała i dobrych do dynamicznej gry, a nie rekreacyjnego odbijania. Co byście mogli polecić do takich wymagań?

Nawierzchni nie jestem w stanie określić, nie mogę znaleźć na necie co to jest. Jest to nawierzchnia koloru ceglastego, raczej twardawa, skałkowata. Nie trawa, nie mączka ceglasta, nie guma, ale też nie beton czy asfalt. Kort typowo bezobsługowy, zwarty, bez zamiatania. Może ktoś pozna po rzucie z satelity: Obrazek
Wygląda z góry jak mączka, ale to nie jest tego typu kort, grałem na mączce i to jest co innego.

Z góry dzięki za propozycje,
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Jakie buty dla średnio zaawansowanego amatora?

To pewnie jakiś rodzaj tartanu, ale nie umiem polecić konkretnego modelu pod tę nawierzchnię.
8:7 40:15
lechu1777
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 15 kwie 2013, 16:19

Re: Jakie buty dla średnio zaawansowanego amatora?

Myślę, że będzie trzeba to podciągnąć pod nawierzchnię syntetyczną. Generalnie nie jest to nawierzchnia, po której się ślizga.

http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... 8-404.html

Zna ktoś? Pisze, że wzmocnienia w okolicach kostki co by mi pasowało oraz na forum wyczytałem, że Nike są trwałe.

EDIT/ Szkoda, że zero odezwu i propozycji, w piątek gram, więc zamówiłem te buty na podstawie tego co da się znaleźć na necie. Mam nadzieje, że dadzą radę.

Wróć do „Buty”