Nowe buty

Regulamin forum
Ten Dział służy do zadawania wszelkich pytań odnoszących się wyłącznie do doboru sprzętu dla siebie. Dyskusje o samym sprzęcie ogólnie prowadzimy w innym, właściwym ku temu dziale.

Temat wątku musi być krótki i jasno sprecyzowany (nic w stylu "proszę pomóżcie!"). Najlepiej podeprzeć się klasyfikacją NTRP dostępną na Forum (wystarczy poszperać) i zatytułować temat np: "wybór rakiety dla NTRP 2.0". Im więcej informacji podacie tym lepiej będziemy mogli Wam pomóc.

Dla utrzymania porządku prosimy o tworzenie zawsze własnego nowego zapytania o dobór sprzętu (nie dopisywanie się do cudzych). Po otrzymaniu pomocy / podjęciu decyzji przez autora temat zostanie zamknięty. Jednocześnie co jakiś czas będą zamykane wszystkie tematy z zapytaniami, w których nie było wpisów przez ponad miesiąc.

Prosimy nie zadawać moderatorom pytań o sprzęt na PM-ach. Nie będziemy na nie odpowiadać. Odpowiadamy jak wszyscy inni na forum, bo wtedy każdy może z tego skorzystać.

Oczywiście również tutaj obowiązują wszelkie zasady RegForu.
Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Nowe buty

Post autor: gural_91 » 25 sie 2013, 12:33

Jako, że w swoich butach czuję się już na mączce jak na lodowisku muszę kupić nowe... Potrzebuje wytrzymałych butów w cenie do 200 zł na cegłę. Zależy mi głównie na trakcji, komfort nie ma znaczenia. Na razie znalazłem takie:
http://Allegro.pl/buty-do-tenisa-joma-p ... 58562.html
http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... R-600.html
I jutro jadę jeszcze do hurtowni coś oglądnąć.
Macie jeszcze jakieś ciekawe buty w tej cenie godne polecenia?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Buty”