andrzej88
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2014, 20:42

Re: NTRP 3,25 (do 400PLN)

Witam.
Chciałbym poprosić o pomoc w doborze rakiety.

1. NTRP - 3.25
2. Backhand oburęczny, forehand w fazie eksperymentalnej. Poszukuję swojego uchwytu, grywam wschodnim, jak się obrażę na niego to próbuję semi-western i w drugą stronę.
3. Baseliner, preferuję agresywną grę z tyłu kortu, raczej płaskie zagrania bez dużej rotacji, duży zamach. Ale czasami też złapię tak zwany film i będę próbował jakieś spiny kręcić.
4. Hmmm... balans wydaje się że wolałbym przesunięty na główkę, nie mam dużego doświadczenia w tej kwestii.
5. Grałem tańszymi rakietami z przedziału cenowego 100-150zł, dokładnych modeli nie znam jakiś Babolat, odczuwałem, że był dosyć sztywny, Wilson, też sztywny, Head, mięciutki w porównaniu z tą dwójką.
6. Preferuję pewnie nieco cięższe rakiety, oczekuję sporo mocy i w miarę dobrą kontrolę.
7. Lekko rozwojowa.
8. Do 400zł.

Rozważam takie modele:
Dunlop Biomimetic 500 Tour
Head MicroGel Radical MP
Head MicroGel Extreme MP
Head Youtek IG Speed Pro

Jestem otwarty na inne propozycje.

---------------------

Przeglądając trochę forum i skłaniam się do nawrócenia na Pro Kennex'a. Rozważam dwa modele:

Pro Kennex Kinetic Q Tour
Pro Kennex Kinetic Q5

To lepszy wybór niż tamte rakiety?
Awatar użytkownika
matirow
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 19 sty 2012, 22:13
Lokalizacja: Rybnik

Re: NTRP 3,25 (do 400PLN)

Bierz 500 Tour-a.
Obrazek Biomimetic 500
Gracz leworęczny
NTRP 2.0
andrzej88
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2014, 20:42

Re: NTRP 3,25 (do 400PLN)

Wziąłbym, ale trochę drogi. ;) Chciałbym się do 400zł zmieścić z wysyłką i paroma akcesoriami dlatego Pro Kennex bardziej mi pasuje. Teraz się zastanawiam nad modelem i wagą, później nad naciągiem, nad owijkami. Tyle zastanawiania, że zanim skończę rozmyślać, zima nastanie.

Wróć do „Rakiety”