Awatar użytkownika
michalek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 760
Rejestracja: 19 wrz 2010, 15:56
Lokalizacja: Poznań

ATP Szanghaj 2011

Szanghaj Rolex Masters 2011

Obrazek

W puli 3 240 000 $
Zwycięzca zgarnia 620 tys. $

W drabince 56 zawodników. Tytułu broni Andy Murray. Wielcy nieobecni: Djoković, Federer, Soderling, Del Potro, Monfils, Gasquet, Isner...Ale i tak będzie ciekawie. Jak wygra Murray, zgarnie "azjatyckiego hattricka" (Bangkok, Tokio, Szanghaj) ;)

Przedostatni Masters w tym roku trwa już od niedzieli! Do pisania forumowicze!

Niedługo mecz Kubota z Dolgopolovem. Póki co trwa mecz Tipsarevica z Deliciano i Deliciano prowadzi 1-0 po pierwszym secie.
Ostatnio zmieniony 11 paź 2011, 16:43 przez michalek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Świstak1993
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 10 paź 2011, 14:09
Lokalizacja: Łódź

Re: ATP Masters: Szanghaj 2011

Mecz Kubotem będzie można obejrzeć gdzieś w internecie? Bo na razie znalazłem tylko mecz Tipsarevica z Lopezem.
Awatar użytkownika
michalek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 760
Rejestracja: 19 wrz 2010, 15:56
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP Masters: Szanghaj 2011

Nie ma kamery na korcie, na którym będzie grał Kubot. Wcześniej na tym korcie grali Haase z Nishikorim i też nigdzie nie było transmisji.

Oglądam Tipsarevica - gdzie się podziała forma z US Open i Kuala Lumpur? Kiepsko wygląda :/.
Awatar użytkownika
Świstak1993
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 10 paź 2011, 14:09
Lokalizacja: Łódź

Re: ATP Masters: Szanghaj 2011

No szkoda, szkoda... swoją drogą mecz już się chyba zaczął? O 9:30 jakoś... co sądzicie o pierwszym przeciwniku Łukasza? ...najlepiej nie trafił, chociaż w tym roku obsada bardzo mocna.
Awatar użytkownika
michalek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 760
Rejestracja: 19 wrz 2010, 15:56
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP Masters: Szanghaj 2011

Świstak1993 pisze:No szkoda, szkoda... swoją drogą mecz już się chyba zaczął? O 9:30 jakoś... co sądzicie o pierwszym przeciwniku Łukasza? ...najlepiej nie trafił, chociaż w tym roku obsada bardzo mocna.
Kubot to przegra ;). Dolgopolov jak nie będzie pajacował, to jest po prostu o klasę lepszy. Obsada może i mocna, ale to Masters. A mogłaby być jeszcze mocniejsza, bo brakuje przecież Djokovica, Federera, Soderlinga, Del Potro, Monfilsa, Gasqueta, Isnera...
Awatar użytkownika
Świstak1993
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 10 paź 2011, 14:09
Lokalizacja: Łódź

Re: ATP Masters: Szanghaj 2011

W sumie racja... Masters to Masters... A jeśli chodzi o Dolgopolova to zobaczymy, bo on skłonności do powszechnego "pajacowania" czasem ma.
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP Masters: Szanghaj 2011

Masters i kamery na 2 czy tam 3 kortach :::scratchy:::.




:::fcplm::: :::fcplm::: :::fcplm:::
Awatar użytkownika
sledz136
Orator
Orator
Posty: 612
Rejestracja: 28 mar 2011, 23:59

Re: ATP Masters: Szanghaj 2011

Łukasz, no niestety...
W erze specjalistów jesteś albo ekspertem od mączki, albo od trawy, lub od nawierzchni twardych, chyba, że jesteś Rogerem Federerem.
James Scott Connors
Awatar użytkownika
michalek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 760
Rejestracja: 19 wrz 2010, 15:56
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP Masters: Szanghaj 2011

sledz136 pisze:Łukasz, no niestety...
Dolgopolov to przyszła gwiazda tenisa. To nie podstarzały Karlović czy Clement. Już teraz jest lepszy od Kubota o klasę. Potrafi wszystko. Nie ma co rozpaczać.

Bardziej mnie martwi, że "takie coś" jak Florian Mayer pokonuje bez problemów Nalbandiana :(.

Oby Raonek dał radę z Llodrą...
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: ATP Masters: Szanghaj 2011

Kubot miał milion szans, żeby wrócić do tego meczu. Niestety się nie udało... :/

Nalb niestety słaba wtopa. Ale to Nalb, nic dziwnego :wink:.
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
michalek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 760
Rejestracja: 19 wrz 2010, 15:56
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP Masters: Szanghaj 2011

Do kitu gra Raonek dzisiaj :/.

Wawrinka - Young... Wracają czarne wspomnienia Szwajcara z US Open. ;)
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: ATP Szanghaj 2011

Co ten Dimitrow zrobił... Jak zwykle :/.
Young umoczył serwis mając 40:0, ale na szczęście Wawrinka oddał, TB chłopaki grają.
Harrison w 2 setach odprawił Troickiego, świetny wynik młodziaka.
Raonek gra trzeciego z Llodrą, właśnie ma BP :D.
A rano Nishikori wygrał z Haase, mimo że Holender 2 razy podawał na mecz.

I jeszcze Tomic nas dziś czeka. Młodość idzie, młodość!
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
Świstak1993
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 10 paź 2011, 14:09
Lokalizacja: Łódź

Re: ATP Szanghaj 2011

O której gra Tomic dzisiaj? ...teraz dosyć wyrównane spotkanie Roddicka i Dimitrova 1 set 7-6, w drugim 4-5 dla Dimitrova... Roddick trochę się zaczyna wkur*** :D
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: ATP Szanghaj 2011

Brak mi słów na opisanie tego, co właśnie zrobił Dimitrow :::bd::
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
Świstak1993
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 10 paź 2011, 14:09
Lokalizacja: Łódź

Re: ATP Szanghaj 2011

Tragedia :D ...bardzo duża szansa, tym bardziej że Roddick był bardzo zdenerwowany. No ale cóż... nie wyszło ;p
Awatar użytkownika
michalek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 760
Rejestracja: 19 wrz 2010, 15:56
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP Szanghaj 2011

Świstak1993 pisze:Tragedia :D ...bardzo duża szansa, tym bardziej że Roddick był bardzo zdenerwowany. No ale cóż... nie wyszło ;p
Młody jest, trzeba dać jemu trochę czasu. To przecież dopiero jego pierwszy w miarę poważny sezon. Troszkę czasem pajacuje i za bardzo ryzykuje, ale on nie musi wygrywać już w tym sezonie. W tym się uczy i zdobywa ogładę.

Bardzo chciałbym, aby Tomić pokonał Fisha... Ale chyba to nierealne... Tomić w meczu z Andersonem grał poprawnie, ale to Afrykańczyk grał bardzo słabo i bardzo pomógł Tomicowi. Fish to dwie półki wyżej.
Awatar użytkownika
Świstak1993
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 10 paź 2011, 14:09
Lokalizacja: Łódź

Re: ATP Szanghaj 2011

Mecz się zapowiada na prawdę ciekawie... też bym wolał żeby Bernard wygrał ale Fish to już doświadczenie, i tak jak wyżej napisano jest o "2 klasy" lepszy.
Swoją drogą długo nie słyszałem nic o Tomicu... ostatni raz widziałem go dawno temu na Australian Open i do tej pory cisza. Ktoś coś wie więcej na temat tego zawodnika?
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: ATP Szanghaj 2011

michalek pisze:Fish to dwie półki wyżej.
Tydzień temu w Tokio nie odniosłem takiego wrażenia.
Świstak1993 pisze: Swoją drogą długo nie słyszałem nic o Tomicu... ostatni raz widziałem go dawno temu na Australian Open i do tej pory cisza. Ktoś coś wie więcej na temat tego zawodnika?
:::wtf:::
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
michalek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 760
Rejestracja: 19 wrz 2010, 15:56
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP Szanghaj 2011

Świstak1993 pisze:Swoją drogą długo nie słyszałem nic o Tomicu... ostatni raz widziałem go dawno temu na Australian Open i do tej pory cisza. Ktoś coś wie więcej na temat tego zawodnika?
Grał w ćwierćfinale tegorocznego Wimbledonu i urwał nawet seta Djokovicovi ;).
Awatar użytkownika
Świstak1993
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 10 paź 2011, 14:09
Lokalizacja: Łódź

Re: ATP Szanghaj 2011

Rozumiem wasze zdziwienie, ale nie oglądałem każdego turnieju, a teraz chcę wrócić zarówno do gry jak i zacząć bardziej interesować się tenisem.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”