Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

ATP/WTA Cincinnati 2011

Impreza ruszyła :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Paveleks
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 10 lip 2011, 08:57
Lokalizacja: Brzeziny (Łódź)
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP/WTA Cincinnati 2011

Ciekawe spotkanie zapowiada się już jutro, mianowicie spotkają się Federer i Del Potro.

Będzie ciekawie.
BIOMIMETIC 500 TOUR
Aerogel 4D 500
Venom Elite
Six One Comp 2009

NTRP 2.5-3.0 Admin F4B
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP/WTA Cincinnati 2011

Faktycznie szybko, ale taki ranking.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP/WTA Cincinnati 2011

Patrzę sobie na mecz Verdasco - Bellucci. Jest set dla Hiszpana. Fernando gra nad wyraz spokojnie. Mało strzałów, szarpania. Inaczej niż zazwyczaj. Ważne, że skutecznie. Może jest zbyt gorąco?
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
michalek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 760
Rejestracja: 19 wrz 2010, 15:56
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP/WTA Cincinnati 2011

Ten mecz w 2 rundzie pomiędzy Federerem a Del Potro zapowiada się przednio. Szkoda, że Del Potro nie jest w formie z wiosny - martwią troszkę porażki z Gulbisem i Cilicem. Myślałem, że porażka z Łotyszem w Los Angeles była jakby wkalkulowana w przygotowania do Mastersów, ale gładka porażka z Cilicem nieco martwi :( Będę kibicował Argentyńczykowi. Federerowi pomóc chyba może tylko stoczenie się na samo dno, by potem wziąć się do roboty i w olimpijskim sezonie coś pokazać. Ostatni raz Federer odpadł przed 3 rundą w Mastersie z Gulbisem rok temu w Rzymie.

Zaraz bardzo ciekawy mecz: Dolgopolov - Gasquet. Dolgopolov gra ostatnio znów bardzo dobrze. Po słabej wiośnie, ostatnio pokazuje swoje największe atuty - zadziorność, bezkompromisowość, świetny serwis i dropszoty. Gasquet zawiódł mnie wpadką z Almagro w Montrealu. Z bólem serca stawiam na Ukraińca.
1Maciek1
Orator
Orator
Posty: 556
Rejestracja: 1 cze 2014, 02:03

Re: ATP/WTA Cincinnati 2011

michalek pisze:Ten mecz w 2 rundzie pomiędzy Federerem a Del Potro zapowiada się przednio. Szkoda, że Del Potro nie jest w formie z wiosny - martwią troszkę porażki z Gulbisem i Cilicem. Myślałem, że porażka z Łotyszem w Los Angeles była jakby wkalkulowana w przygotowania do Mastersów, ale gładka porażka z Cilicem nieco martwi :( Będę kibicował Argentyńczykowi. Federerowi pomóc chyba może tylko stoczenie się na samo dno, by potem wziąć się do roboty i w olimpijskim sezonie coś pokazać. Ostatni raz Federer odpadł przed 3 rundą w Mastersie z Gulbisem rok temu w Rzymie.

Zaraz bardzo ciekawy mecz: Dolgopolov - Gasquet. Dolgopolov gra ostatnio znów bardzo dobrze. Po słabej wiośnie, ostatnio pokazuje swoje największe atuty - zadziorność, bezkompromisowość, świetny serwis i dropszoty. Gasquet zawiódł mnie wpadką z Almagro w Montrealu. Z bólem serca stawiam na Ukraińca.
Jak na razie Gasquet nie daje szans Ukraińcowi! W pierwszym secie 6-1 dla Francuza!
alexandra15
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: 22 maja 2011, 11:38

Re: ATP/WTA Cincinnati 2011

O, Sabinka Lisicki odpadła ze słabiutką w tym sezonie Shahar Peer. Izraelka pokonała Niemkę w dwóch setach. Szkoda.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP/WTA Cincinnati 2011

alexandra15 pisze:O, Sabinka Lisicki odpadła ze słabiutką w tym sezonie Shahar Peer. Izraelka pokonała Niemkę w dwóch setach. Szkoda.
Lisicki szła na rekord w błędach. :tired:
Awatar użytkownika
michalek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 760
Rejestracja: 19 wrz 2010, 15:56
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP/WTA Cincinnati 2011

Zaraz mecz Roddicka - ciekawe w jakiej formie wróci.
1Maciek1
Orator
Orator
Posty: 556
Rejestracja: 1 cze 2014, 02:03

Re: ATP/WTA Cincinnati 2011

Roddick nie pokazał się z najlepszej formy przegrywając z Kohlschreiberem 2:1. Przy czym w 3 secie Amerykanin został rozbity 6-1, tak jakby kondycyjnie nie był przygotowany.
Awatar użytkownika
michalek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 760
Rejestracja: 19 wrz 2010, 15:56
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP/WTA Cincinnati 2011

Za słabo znam angielski niestety...Co ten Roddick zrobił w 3 secie przy stanie 1-0 i break-poincie dla Niemca? Został ukarany punktem karnym za rozwalenie rakiety? Można to obejrzeć w skrótach na oficjalnej stronie ATP, ale nie wiem o co dokładnie chodziło.
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: ATP/WTA Cincinnati 2011

Po zrobieniu podwójnego błędu w decydującym secie zrobiło się 30*-40, wcześniej otrzymał już ostrzeżenie za coś, po tym podwójnym walnął piłkę w trybuny i gem powędrował do Niemca w taki o to sposób. Ja to tak zrozumiałem.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP/WTA Cincinnati 2011

Tipsarevic wygrał? Szokujące... ciekawe kiedy skreczuje. :::ER:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP/WTA Cincinnati 2011

El Diablo pisze:Tipsarevic wygrał? Szokujące... ciekawe kiedy skreczuje. :::ER:::
Dokładnie. Chyba dość szybko :(

Edit: Monaco - Berdych. Na to dzisiaj czekałem :).
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: ATP/WTA Cincinnati 2011

Czekam do 2:30 na Feda i Delpo... oby było warto, bo jak nie... :dvl(:
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP/WTA Cincinnati 2011

WarriorsOfAden pisze:Czekam do 2:30 na Feda i Delpo... oby było warto, bo jak nie... :dvl(:
I jak warto było?? Ja odpuściłem, nie miałem siły tyle czekać, zwłaszcza po dość intensywnym weekendzie :twisted:
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
sledz136
Orator
Orator
Posty: 612
Rejestracja: 28 mar 2011, 23:59

Re: ATP/WTA Cincinnati 2011

WarriorsOfAden pisze:Czekam do 2:30 na Feda i Delpo... oby było warto, bo jak nie... :dvl(:
Ja nie poczekałem i żałuje :( , bo sądząc po wyniku, to w moim przypadku, na pewno warto było czekać! :::gd:::
W erze specjalistów jesteś albo ekspertem od mączki, albo od trawy, lub od nawierzchni twardych, chyba, że jesteś Rogerem Federerem.
James Scott Connors
marcin225
Bywalec
Bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 14 sie 2011, 14:24

Re: ATP/WTA Cincinnati 2011

Federer drabinkę znowu ma wybitnie "prostą" :D ...Del Potro...Blake...Berdych... Djokovic heh
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: ATP/WTA Cincinnati 2011

Właściwie to mam mieszane uczucia. Z jednej strony patrząc Federer pokazał się bardzo przyzwoicie, mało błędów, agresywna gra i coś około 90% trafionego pierwszego serwisu. Swoje gemy wygrywał na sucho. Druga sprawa jest jednak taka, że Delpo jest kompletnie bez formy, błędów mnóstwo, sam siebie przełamał w pierwszym secie. Czuć jednak, ze Roger miał rezerwy, fajnie grał, agresywnie i chodził do siatki. Po pierwszym secie położyłem się spać. Sprawdzian będzie miał, jak trafi na kogoś w lepszej dyspozycji.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Albert
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 7 cze 2011, 19:32

Re: ATP/WTA Cincinnati 2011

WarriorsOfAden pisze: Czuć jednak, ze Roger miał rezerwy
Ja oglądałem to spotkanie i mnie też się wydaję, że Fed nie pokazał do końca swojej najlepszej dyspozycji. Widać było błyski dawnego, mocnego Rogera. Te forehandy były zabójcze dla Delpo, choć z drugiej strony Argentyńczyk też raził Szwajcara tym piekielnie mocnym uderzeniem.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”