alexandra15
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: 22 maja 2011, 11:38

ATP/WTA Eastbourne 2011

Ostatnia potyczka pań przed Wimbledonem. Początek turnieju w poniedziałek, 13 czerwca. Nawierzchnia to oczywiście trawa, a pula nagród: $ 618,000.
Obrończyni tytułu: Ekaterina Makarova (Rosja)
Turniej tym ciekawszy, że znów zobaczymy na korcie siostry Williams.
Mamy już drabinkę singla kobiet: Klik!

Losowanie Radwańskiej? Nie ma sióstr Williams tak blisko, ale już w pierwszej rundzie Gajdosova, a w drugiej potencjalnie Schiavone.

U Panów tytułu nie obroni Michael Llodra, który nie przystąpił do turnieju.
W deblu u Panów tytułu bronią Fyrstenberg z Matkowskim.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WTA Eastbourne 2011

Losowanie jedno z lepszych, zawsze przecież mogła dostać Bartoli. Ale Schiavone już ogrywała, więc jeśli przejdzie 1r. to do ćwierćfinału też. Tam Kvitova i pewnie tyle. Moją faworytką będzie Li i Kvitova.
Prince Textreme Tour 100 310
alexandra15
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: 22 maja 2011, 11:38

Re: WTA Eastbourne 2011

Radwańska w drugiej rundzie! Wygrana 7:6(5), 7:5 z Jarmilą Gajdosovą. Teraz Kanepi/Schiavone.
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: WTA Eastbourne 2011

Co mnie Radwańska... Venus Williams wygrała mecz! Jutro jeszcze Serena i niech się Wozzi boi! :D
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
alexandra15
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: 22 maja 2011, 11:38

Re: WTA Eastbourne 2011

Heh. Venus wygrała po ciężkim meczu z solidną Petkovic. Ale Serena jutro będzie miała łatwiej z Pironkovą, która w tym sezonie formą nie błyszczy. No, Karolinka jeszcze troche posiedzi na tronie, bo nawet gdyby Serena obroniła tytuł, to wiele nie zyska, ale później może nadrobić na hard-kortach, bo rok temu w ogóle nie grała. Ale myślę, że jeśli siostry, a szczególnie Serena, będą zdrowe, to któraś z nich zasiądzie jeszcze na fotelu liderki WTA. W końcu to ich ostatnie sezony w tych rozgrywkach...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA Eastbourne 2011

alexandra15 pisze:Heh. Venus wygrała po ciężkim meczu z solidną Petkovic.
To jest najfajniejsze, taka nowa gwiazda kortów, wszyscy się zastanawiają co może wygrać a tu po dłuższej nieobecności przyjeżdża babcia Venus i kasuje gwiazdkę w pierwszej rundzie. rotfl
Toż ona jest tak czarna bo starsza od węgla. 10 lat po tym jak ona wybiegła na kort po swój pierwszy tytuł ja miałem rakietę w rękach po raz pierwszy. O_O
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA Eastbourne 2011

Radwańska coś wygrała, ale ledwo, jest szansa, że z nią wyjadą :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
alexandra15
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: 22 maja 2011, 11:38

Re: WTA Eastbourne 2011

O, tymczasem Ivanovic wygrała z Georges: 6:4 , 6:3.
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: WTA Eastbourne 2011

Serena jakoś tako na stojąco?

EDIT: Trochę pobiegała, ale potem znowu stoi, kilka podwójnych, nerwy, rzuciła rakietą - 0:4!
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA Eastbourne 2011

Serena miała problemy kondycyjne nawet kiedy grała... ale wtedy trafiała mocnym serwisem i z returnu też uderzała jak z działa. Pozbawiona tych dwóch elementów z dodatkiem tragedii kondycyjno-ruchowej daje obraz nędzy i rozpaczy.

Jeśli nie ugra tych kilku gemów to niech lepiej odpuści sobie Wimbledon i rzetelnie przygotuje się kondycyjnie na US Open.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: WTA Eastbourne 2011

To chyba na tyle, jeśli chodzi o wygrywanie Wimbledonu...
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WTA Eastbourne 2011

0:5 O_O .

E: Pierwszy as Williams po rocznej przerwie Sereny ;) .
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA Eastbourne 2011

Serwis 94mph i as... rotfl

A najlepsze jest to że Bułgarka w mojej ocenie wypada słabiusio. Te piłki są krótki, tam nie ma mocy...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: WTA Eastbourne 2011

Ma szprychę...
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: WTA Eastbourne 2011

El Diablo pisze: A najlepsze jest to że Bułgarka w mojej ocenie wypada słabiusio. Te piłki są krótki, tam nie ma mocy...
Tylko że Serena gra wszystko pod górę. Rok temu to ja po dwóch takich piłkach z jej strony zastanowiłbym się, czy na pewno jest zdrowa, a teraz całego seta tak zagrała... No nic, powroty są ciężkie i pewnie dopiero w sezonie 2012 cokolwiek zacznie grać.
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA Eastbourne 2011

Toteż Ja twierdzę że Pironkova przy odrobinę lepszej grze Williams odjechałaby na rowerze. Bułgarka gra po prostu nędznie...

Szkoda mi Sereny...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: WTA Eastbourne 2011

Rozkręca się, ale to i tak cień Sereny. Tylko taki cień wystarczy pewnie na QF Wimbla.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: WTA Eastbourne 2011

Jednak 1:1 w setach, ale czy jest szansa na znaczną poprawę do Wimbla???
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA Eastbourne 2011

To spotkanie to prawdziwa gratka dla miłośników flory morskiej... dno i wodorosty. rotfl
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: WTA Eastbourne 2011

Madox pisze:Rozkręca się, ale to i tak cień Sereny. Tylko taki cień wystarczy pewnie na QF Wimbla.
Gratuluję optymizmu.

Powrót będzie cięższy, niż chyba wszyscy przypuszczali. Ciekawa jestem na ile starczy jej cierpliwości i determinacji, żeby powrócić do optymalnej formy. Sporo czasu musi upłynąć, by zyskała ogranie i pewność siebie.

Na początek przydałoby się parę zwycięstw ze słabszymi, a losowanie ją tutaj nie rozpieściło.
Jeśli Serenie uda się wyjść z tego pojedynku zwycięsko, to w następnej rundzie czeka ją cięęężki sprawdzian z Verą.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”