Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Madox pisze:Podobno Rafę boli noga...
Gdzie to wyczytałeś? Ja nie siedzę teraz w wiadomościach tam i nie śledzę to się nie orientuje. Jeśli rzeczywiście coś ma z nogą to raczej o żadnej asekuracji przed porażką nie ma mowy. Jeśli go coś dopada to tam nie ma ściemy tak mi się wydaje.
Awatar użytkownika
radical.pl
Orator
Orator
Posty: 688
Rejestracja: 12 mar 2006, 19:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Vivid pisze:Dla mnie Lopez jest faworytem. Ale obaj grają do przodu, jak Hiszpana poniesie a Łukasz będzie miał dobry dzień to ma spore szanse na wygraną.
Z Hiszpańskiej armady Lopez jest najbardziej ofensywnie ustawionym gościem. I to jest szansa Łukasza minięć Rafy by raczej nie uradził, a tu jest szansa na pozytywny wynik stawiam na 3:2 Łuki!!!
Ważne żeby zostało tutaj coś z tego czym żyliśmy..

http://www.road-racing.pl
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

La_Patik- pisze:
Madox pisze:Podobno Rafę boli noga...
Gdzie to wyczytałeś? Ja nie siedzę teraz w wiadomościach tam i nie śledzę to się nie orientuje. Jeśli rzeczywiście coś ma z nogą to raczej o żadnej asekuracji przed porażką nie ma mowy. Jeśli go coś dopada to tam nie ma ściemy tak mi się wydaje.
Na treningu przedwczoraj rano sobie coś nadciągnął. Mówił wczoraj na konferencji, że trochę czuje mięsień, ale nie wpływa to na jego grę. Zresztą ciężko mówić o asekuracji, jak dzień potem wychodzi i w 2 sety nie popełnia niewymuszonego błędu ;)
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Na papierze Lopez jest faworytem, ale realne szanse oceniam 50/50. Kluczowa będzie dyspozycja serwisowa obu panów.
Na mecz z Monfem trenerzy Kobota nakreślili bardzo dobrą taktykę, którą Łukasz niemal idealnie realizował. Liczę, że jutro będzie podobnie.
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

La_Patik- pisze:
Madox pisze:Podobno Rafę boli noga...
Gdzie to wyczytałeś? Ja nie siedzę teraz w wiadomościach tam i nie śledzę to się nie orientuje. Jeśli rzeczywiście coś ma z nogą to raczej o żadnej asekuracji przed porażką nie ma mowy. Jeśli go coś dopada to tam nie ma ściemy tak mi się wydaje.
Za Sport.pl.
Broniący tytułu Rafael Nadal, podobnie jak Federer i Gasquet, nie stracił seta, ale pytania o jego formę są. Hiszpan wymęczył zwycięstwo z serwującym jak maszyna Gillesem Mullerem z Luksemburga, ostatnim poza Federerem człowiekiem, który pokonał go na londyńskiej trawie. Ale w pewnym momencie coś Nadalowi chrupnęło w nodze. Po meczu mówił, że to nic poważnego. Wątpliwości zostały, bo wiadomo, że podstawą sukcesu Hiszpana będzie stuprocentowa forma fizyczna.
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Aurelius pisze:
La_Patik- pisze:
Madox pisze:Podobno Rafę boli noga...
Gdzie to wyczytałeś? Ja nie siedzę teraz w wiadomościach tam i nie śledzę to się nie orientuje. Jeśli rzeczywiście coś ma z nogą to raczej o żadnej asekuracji przed porażką nie ma mowy. Jeśli go coś dopada to tam nie ma ściemy tak mi się wydaje.
Za Sport.pl.
Broniący tytułu Rafael Nadal, podobnie jak Federer i Gasquet, nie stracił seta, ale pytania o jego formę są. Hiszpan wymęczył zwycięstwo z serwującym jak maszyna Gillesem Mullerem z Luksemburga, ostatnim poza Federerem człowiekiem, który pokonał go na londyńskiej trawie. Ale w pewnym momencie coś Nadalowi chrupnęło w nodze. Po meczu mówił, że to nic poważnego. Wątpliwości zostały, bo wiadomo, że podstawą sukcesu Hiszpana będzie stuprocentowa forma fizyczna.
Nawet jak jest coś poważniejszego to on tego przed meczem nie powie otwarcie przecież...
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Akurat oglądałem konferencje na Wimbledon.com. Mówił też, iż zdrowy DelPo to dla niego Top 5, obecny ranking nic nie znaczy i spodziewa się ciężkiego meczu. Swoją drogą kaleczy angielski, mówi normalnie jak Rusek rotfl
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
radical.pl
Orator
Orator
Posty: 688
Rejestracja: 12 mar 2006, 19:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Mam koleżankę dość wysoko w naszej firmie, która pochodzi z Hiszpanii, jej Angielski to czysty dramat także to tak trochę na usprawiedliwienie Nadala...
Ważne żeby zostało tutaj coś z tego czym żyliśmy..

http://www.road-racing.pl
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Angielski jest kłopotliwy dla Hiszpanów, nie ma się co czepiać.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Vivid pisze:Angielski jest kłopotliwy dla Hiszpanów, nie ma się co czepiać.
Mówisz, że tak 'ogólnie' jest?
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

"Każde uogólnienie jest niebezpieczne, nawet to." A. Dumas

Niemniej coś w tym jest. Mamy kilku studentów z Hiszpanii i w porównaniu do np. Niemców czy Norwegów jest delikatnie mówiąc słabo.

I tak zawodnicy z reguły klepią formułki więc wlał-wylał. Poza tym delikatnie mówiąc zawodnicy erudytami nie są ;)
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

El Diablo pisze:"Każde uogólnienie jest niebezpieczne, nawet to." A. Dumas
Coś o tym wiem... socjolog z wykształcenia rotfl
El Diablo pisze:Niemniej coś w tym jest. Mamy kilku studentów z Hiszpanii i w porównaniu do np. Niemców czy Norwegów jest delikatnie mówiąc słabo.

I tak zawodnicy z reguły klepią formułki więc wlał-wylał. Poza tym delikatnie mówiąc zawodnicy erudytami nie są ;)
Mam podwładnego w pracy co ma narzeczoną z Hiszpanii, podpytam. Wiem, że Włosi mocni nie są --> Haha rotfl
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

logigamer pisze:Mam podwładnego w pracy co ma narzeczoną z Hiszpanii, podpytam. Wiem, że Włosi mocni nie są --> Haha rotfl
Szkoda że nikt nie wspomniał o Francuzach. Poza tym są jeszcze Hindusi, to jest czysta przyjemność z nimi rozmawiać. ;)
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

ppeter pisze:
logigamer pisze:Mam podwładnego w pracy co ma narzeczoną z Hiszpanii, podpytam. Wiem, że Włosi mocni nie są --> Haha rotfl
Szkoda że nikt nie wspomniał o Francuzach. Poza tym są jeszcze Hindusi, to jest czysta przyjemność z nimi rozmawiać. ;)
Z Hindusami pracuję 'na co dzień' :wink:
Pierwsze dni pracy ... 'W jakim języku oni mówią?'.
Następne dni... 'Czy ja znam angielski?'.

rotfl
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Jak napisałem kiedyś Turkowi coś zdaniem wielokrotnie złożonym to rozkminiał ze trzy dni. Ale wtedy to już i ja zatrybiłem, że dla usprawnienia komunikacji warto pisać prostymi zdaniami rotfl

OK, kończymy ten OT. Dziś transmisje na PSE i PS HD, jest szansa, że nie pokpią sprawy i mecz Kubota będzie transmitowany.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
zur555
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 19 cze 2011, 11:18

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Mecz Kubota będzie raczej na Polsacie Sport. Tomaszewski mówił że mecze Kubota chcą pokazywać dla szerszej widowni.

Kubot także ma uraz, mówi ze po Wimbledonie czeka go przerwa z powodu urazu.
Awatar użytkownika
michalek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 760
Rejestracja: 19 wrz 2010, 15:56
Lokalizacja: Poznań

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

"Pięciokrotny zwycięzca Wimbledonu Szwed Bjoern Borg uważa, że ten turniej pokazuje całą magię tenisa, ponieważ na trawiastych kortach gra jest wolniejsza, a długie pojedynki pozwalają dostrzec piękno tej dyscypliny. W dzisiejszych czasach tenis zdominowany jest przez szybkie korty i siłową grę opartą na bardzo silnych serwisach i uderzeniach. Tutaj zawodnicy występują na wolniejszych kortach i dlatego technika robi się wyjątkowo ważna. W ten sposób gra jest płynna i pozwala na prawdziwe, długie pojedynki i wymiany wielu uderzeń w walce o każdy punkt. Dla publiczności jest to pokaz całego piękna tenisa - powiedział Borg w wywiadzie dla dziennika Svenska Dagbladet."

za sport.pl
Długie wymiany na trawie? :::wtf:::

Naprawdę wszyscy uważacie, że mecz z Del Potro będzie dla Nadala jak bułka z masłem? Patrzyłem właśnie na statystyki serwisowe Argentyńczyka. Są jeszcze lepsze niż Mullera - serwis i pierwszy i drugi dużo szybszy. Del Potro naprawdę może tego dokonać. On w tie-breaku nie wymięknie. Spodziewam się najlepszego meczu od początku turnieju. Ciekawe za kim będzie publiczność...
Awatar użytkownika
Zulus
Nowy
Nowy
Posty: 16
Rejestracja: 23 cze 2011, 10:33
Lokalizacja: P-c

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

O której będzie transmisja z meczu Kubota, bo w necie nie mogę znaleźć w programie TV :/ albo ślepy jestem albo nie ma :)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

Zulus pisze:O której będzie transmisja z meczu Kubota, bo w necie nie mogę znaleźć w programie TV :/ albo ślepy jestem albo nie ma :)
http://www.tenis.net.pl/transmisje-w-sieci
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Zulus
Nowy
Nowy
Posty: 16
Rejestracja: 23 cze 2011, 10:33
Lokalizacja: P-c

Re: WIMBLEDON 2011 (WIELKI SZLEM)

wyczesany pisze:
Zulus pisze:O której będzie transmisja z meczu Kubota, bo w necie nie mogę znaleźć w programie TV :/ albo ślepy jestem albo nie ma :)
http://www.tenis.net.pl/transmisje-w-sieci

Dziękuję ci bardzo, swoją drogą co do samego meczu - uważam, że jeśli Kubot zagra na podobnym poziomie co w meczu z Monflisem to powinna być kolejna niespodzianka.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”