Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: FRENCH OPEN 2011 (WIELKI SZLEM)

Od czasu do czasu oglądam przynajmniej kawałek jakiegoś meczu i albo mi się wydaje, albo przy tych nowych piłkach zawodnicy częściej atakują siatkę.
Jeszcze trochę i tylko na Wimbledonie nie będzie się chodziło do siatki. :?
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Matioszu
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 374
Rejestracja: 19 lip 2010, 00:26

Re: FRENCH OPEN 2011 (WIELKI SZLEM)

Madox pisze:Chodziło mi o ten co Niko prowadził 2-0 w setach grał jak maszyna, a pózniej Roger wykazał swój talent i wyciągnął na 3-2. Pamiętam, że miałem wtedy zajęcia i nerwowo spoglądałem na wyniki na komórce.
To chyba musiałeś mieć wtedy włączoną konsolę, bo takiego meczu nie było :D Panowie nigdy nie grali ze sobą 5 setów, a ich ostatnie spotkanie w Australii miało miejsce w QF w 2010 roku, skończyło się na 4 setach dla Rogera :wink: Nie zmienia to jednak faktu, że po porażkach Feda w Doha, WTF i straconym 1 secie miałem solidną nerwówkę ;-P
Awatar użytkownika
Szyn3k
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 280
Rejestracja: 27 sty 2011, 15:58
Lokalizacja: Koszalin/Gdańsk

Re: FRENCH OPEN 2011 (WIELKI SZLEM)

Matioszu pisze:
Madox pisze:Chodziło mi o ten co Niko prowadził 2-0 w setach grał jak maszyna, a pózniej Roger wykazał swój talent i wyciągnął na 3-2. Pamiętam, że miałem wtedy zajęcia i nerwowo spoglądałem na wyniki na komórce.
To chyba musiałeś mieć wtedy włączoną konsolę, bo takiego meczu nie było :D Panowie nigdy nie grali ze sobą 5 setów, a ich ostatnie spotkanie w Australii miało miejsce w QF w 2010 roku, skończyło się na 4 setach dla Rogera :wink: Nie zmienia to jednak faktu, że po porażkach Feda w Doha, WTF i straconym 1 secie miałem solidną nerwówkę ;-P
Może się pomylił i chodziło mu o mecz z Berdychem??
Obrazek
Wilson Six.One Team BLX
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: FRENCH OPEN 2011 (WIELKI SZLEM)

Mam dzisiaj trochę luźniejsze przedpołudnie i myślałem, że EuroSport da powtórkę Łukasza z Almagro, a oni mielą non stop tego Nadala z Isnerem w kółko, to na jednym, to nad drugim kanale ES. Plus jakieś powtórki z meczów "kobiałek". Generalnie nawet wczoraj nie wspomnieli o meczu Łukasza w Gem, set & Mats. Chyba nie było to odebrane jako specjalna sensacja poza naszym polskim podwórkiem. Na stronie RG również nie widziałem, aby info z tego meczu gdzieś raziło w oczy :wink:
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: FRENCH OPEN 2011 (WIELKI SZLEM)

Fed zlekceważył "Teczejrę" czy jakoś tak i został przełamany... Szwajcar wrzucił drugi bieg, 6-3 6-0.
Ostatnio zmieniony 25 maja 2011, 12:06 przez Madox, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Szyn3k
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 280
Rejestracja: 27 sty 2011, 15:58
Lokalizacja: Koszalin/Gdańsk

Re: FRENCH OPEN 2011 (WIELKI SZLEM)

Aurelius pisze:Mam dzisiaj trochę luźniejsze przedpołudnie i myślałem, że EuroSport da powtórkę Łukasza z Almagro, a oni mielą non stop tego Nadala z Isnerem w kółko, to na jednym, to nad drugim kanale ES. Plus jakieś powtórki z meczów "kobiałek". Generalnie nawet wczoraj nie wspomnieli o meczu Łukasza w Gem, set & Mats. Chyba nie było to odebrane jako specjalna sensacja poza naszym polskim podwórkiem. Na stronie RG również nie widziałem, aby info z tego meczu gdzieś raziło w oczy :wink:
Za to na stronie ATP World Tour jest info :)
Obrazek
Wilson Six.One Team BLX
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: FRENCH OPEN 2011 (WIELKI SZLEM)

Goerges, postrzegana jako jedna z tych, które mogą namieszać, zbiera manto od Safarovej.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: FRENCH OPEN 2011 (WIELKI SZLEM)

Roger, jak zwykle ostatnio ukrywa swoją formę, przed przeciwnikami w kolejnych rundach rotfl !
Chociaż ostatnie gemy jakby trochę lepsze.

Co do meczu Łukasza, to mam Playera Eurosportu i na pewno obejrzę ten mecz w całości, widziałem urywki, Polak bardzo często był przy siatce, czym momentami wyprowadzał Almagro z równowagi!
Has
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 10 sty 2011, 17:00

Re: FRENCH OPEN 2011 (WIELKI SZLEM)

Marcin_L pisze:Brawo Kubot!

Łapy miałem spocone z emocji jak na maturze :)

Ciekawe, czy mu się już na tym zwycięstwie bateryjka wyczerpie?
Ma wielkie szanse na 3 rundę ale z nim to jak z babą, nie wiadomo co mu w główce strzeli :D
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: FRENCH OPEN 2011 (WIELKI SZLEM)

Julia w trzeciej rundzie :hud:
Powinna w niej wykonać powinność i wywalić z turnieju Bartoli. Potem pewnie mecz ze Stosur, która prezentuje na razie kapitalną formę...
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: FRENCH OPEN 2011 (WIELKI SZLEM)

Has pisze:
Marcin_L pisze:Brawo Kubot!

Łapy miałem spocone z emocji jak na maturze :)

Ciekawe, czy mu się już na tym zwycięstwie bateryjka wyczerpie?
Ma wielkie szanse na 3 rundę ale z nim to jak z babą, nie wiadomo co mu w główce strzeli :D
Żeby nie było tak jak w AO, chociaż tutaj przeciwnik chyba łatwiejszy niż Stakhovsky w IIr AO.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
gato
Pierwsza Dama TenisNET
Pierwsza Dama TenisNET
Posty: 605
Rejestracja: 11 cze 2007, 19:52
Lokalizacja: Gliwice

Re: FRENCH OPEN 2011 (WIELKI SZLEM)

5 setów na początek dla Rafy - nieciekawie. Swoją drogą na jakiej zasadzie są dolosowywani przeciwnicy do rozstawionych? Rafa dostał rankingowy nr 39, Djoko-71 , Rog-41 (Lopez grał grał, ale nie wygrywał, tryb dokonany by mu się przydał, ale to może za rok :wink: ) , a Mandy-124...

Radwańska, hmm, niby wygrała wysoko, ale jakoś mnie nie zachwyciła (cóż za niespodzianka), oby im dalej tym lepiej :twisted:

A tak na koniec zauważam, że co druga babeczka ma coś na siebie naklejone, owinięte - jakaś nowa moda, czy co? :] Bo jeśli faktycznie o nią chodzi, to stawka powinna się wzorować na Bethanie Mattek-Sands :D
Pierwsza Dama TenisNET
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: FRENCH OPEN 2011 (WIELKI SZLEM)

Aurelius pisze:Mam dzisiaj trochę luźniejsze przedpołudnie i myślałem, że EuroSport da powtórkę Łukasza z Almagro, a oni mielą non stop tego Nadala z Isnerem w kółko, to na jednym, to nad drugim kanale ES. Plus jakieś powtórki z meczów "kobiałek". Generalnie nawet wczoraj nie wspomnieli o meczu Łukasza w Gem, set & Mats. Chyba nie było to odebrane jako specjalna sensacja poza naszym polskim podwórkiem. Na stronie RG również nie widziałem, aby info z tego meczu gdzieś raziło w oczy :wink:
Gdy Kubot wygrał z Querreyem to mówili o tym w "światku tenisowym". Mats nie lubi deja vu ;).
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: FRENCH OPEN 2011 (WIELKI SZLEM)

Ja Kubotowi wróżę niestety klęskę. 3 mecze kwalifikacji+5 wycieńczających setów z Almagro to ubytek sił, którego nie można zregenerować w jeden dzień ;(
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: FRENCH OPEN 2011 (WIELKI SZLEM)

gato pisze:Swoją drogą na jakiej zasadzie są dolosowywani przeciwnicy do rozstawionych? Rafa dostał rankingowy nr 39, Djoko-71 , Rog-41 (Lopez grał grał, ale nie wygrywał, tryb dokonany by mu się przydał, ale to może za rok :wink: ) , a Mandy-124...
Na zasadzie losowania, więc nie ma tu reguły.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: FRENCH OPEN 2011 (WIELKI SZLEM)

gato pisze:Swoją drogą na jakiej zasadzie są dolosowywani przeciwnicy do rozstawionych? Rafa dostał rankingowy nr 39, Djoko-71 , Rog-41 (Lopez grał grał, ale nie wygrywał, tryb dokonany by mu się przydał, ale to może za rok :wink: ) , a Mandy-124...
Na podstawie tego, kto więcej zapłaci za dobre losowanie, ten dostaje słabszego rywala. Widać Rafa nie zapłacił wcale. rotfl
A tak serio, to sama napisałaś - są dolosowywani. Czyli jest 32 rozstawionych z najwyższym rankingiem, a reszta jest losowana. Decyduje przypadek.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
gato
Pierwsza Dama TenisNET
Pierwsza Dama TenisNET
Posty: 605
Rejestracja: 11 cze 2007, 19:52
Lokalizacja: Gliwice

Re: FRENCH OPEN 2011 (WIELKI SZLEM)

Gary pisze:Czyli jest 32 rozstawionych z najwyższym rankingiem, a reszta jest losowana. Decyduje przypadek.
Czyli teoretycznie nr 1 już w pierwszej rundzie może zagrać z nr 33?
Pierwsza Dama TenisNET
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: FRENCH OPEN 2011 (WIELKI SZLEM)

Dokładnie tak. Pod warunkiem, że wszyscy z czołowej "32" zgłosili się do turnieju, bo w praktyce to 33. miejsce w rankingu daje jeszcze rozstawienie. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: FRENCH OPEN 2011 (WIELKI SZLEM)

Na pewno Łukasz będzie miał więcej czasu na singla, bo właśnie odpadł z turnieju deblowego!!!
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: FRENCH OPEN 2011 (WIELKI SZLEM)

OscaroGee pisze:Na pewno Łukasz będzie miał więcej czasu na singla, bo właśnie odpadł z turnieju deblowego!!!
To akurat zła wiadomość :/ .

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”