Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

Dziś ruszają kwalifikację, imprezę powoli czas zacząć :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Matioszu
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 374
Rejestracja: 19 lip 2010, 00:26

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

Wreszcie mój ulubiony turniej oprócz Wielkiego Szlema! Czuję porażkę Novaka :twisted: Niestety u pań zabraknie obu sióstr W., co sprawia, że liczę na zwycięstwo Clijsters. Zvonareva, Stosur i Schiavone też mogłyby wrócić do dobrej dyspozycji, a Ana potwierdzić, że powoli wraca do tego co prezentowała dawniej...

Tak czy inaczej liczę na dobre spotkania! :::yay:::
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

Półfinał marzeń :)
W ogóle bardzo ciekawe losowanie. Już od czwartej rundy zanosi się na spotkania z najwyższej półki.
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

Djokovic chyba ma najtrudniejszą drabinkę, o ile dobrze spojrzałem to w ćwiartce Murray, a połówce Soderling. Nadal w czwartej rundzie może trafić na Dolgopolova, ciekaw jestem szczerze mówiąc tego spotkania. Federer do półfinału też powinien na spokojnie się "doczłapać", jednakże bez szans na finał, bo w połówce Nadal. Radwańska może spokojnie zaliczyć czwarta rundę, a może nawet ćwierćfinał, jeśli babochłop się wyłoży.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

WarriorsOfAden pisze:Federer do półfinału też powinien na spokojnie się "doczłapać", jednakże bez szans na finał, bo w połówce Nadal.
Taki jak wczoraj? rotfl Jaka to przeszkoda?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

Ano taka, że Federer ostatnio nie gra lepiej od Nadala?
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

PitS pisze:
WarriorsOfAden pisze:Federer do półfinału też powinien na spokojnie się "doczłapać", jednakże bez szans na finał, bo w połówce Nadal.
Taki jak wczoraj? rotfl Jaka to przeszkoda?
Przeszkodzą będzie ciężki pampers.
robpal pisze:Ano taka, że Federer ostatnio nie gra lepiej od Nadala?
Nie widziałem zbyt dużo gry Nadala, ale Fedek w meczu z Djokerem miał przebłyski naprawdę fajnej gry, tyle że jak przeplatał je z piłkami w siatce, które były wystawką do zbicia to płakać się chciało.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

Wiesz, facet przez 3 lata kosił wszystkich jak leciało - nie zapomni nagle jak się gra w tenisa i te przebłyski będzie mieć do ostatnich dni swojej kariery. Co nie zmienia faktu, że grając jak z Djokoviciem wcale nie wiadomo, czy wygra z Nadalem, bo przez dwa sety obijał trybuny z backhandu i siatkę z forhendu.
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

robpal pisze:Wiesz, facet przez 3 lata kosił wszystkich jak leciało - nie zapomni nagle jak się gra w tenisa i te przebłyski będzie mieć do ostatnich dni swojej kariery. Co nie zmienia faktu, że grając jak z Djokoviciem wcale nie wiadomo, czy wygra z Nadalem, bo przez dwa sety obijał trybuny z backhandu i siatkę z forhendu.
Na swoje szczęście Fed swoją niefrasobliwością wpadł do połówki zwyczajowo przez Was nazywanej autostradą do finału, zwykle okupowanej przez Nadala :D
Fed gra słabo bo wie ze nie musi lepiej, ma chłop inne priorytety, znajdzie się jakaś motywacja do pracy, znajdzie się forma.
Paradoksalnie na drodze tego co to miał zawojować świat stanął odrobinę lepiej niż zwykle dysponowany Djoker i cały misterny plan też w #####.
Kolanka Nadala pewnie wytrzymają jeszcze w tym sezonie ze 2 okresy przygotowawcze do turniejów WS na których błyśnie więc czas by już był na pierwszy odpoczynek w tym roku.
Aaaaaa już był? :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

PitS pisze: Aaaaaa już był? :D
Śmieszy cię, że ktoś naderwał sobie mięsień? To dziwne masz poczucie humoru...
PitS pisze:Fed gra słabo bo wie ze nie musi lepiej[...]
To po co w ogóle gra, skoro nie gra najlepiej jak umie?
PitS pisze:Paradoksalnie na drodze tego co to miał zawojować świat stanął odrobinę lepiej niż zwykle dysponowany Djoker i cały misterny plan też w #####.
Wygrał w zeszłym sezonie 3 WSy, 3 Mastersy, zaliczył finał Touru - świat zawojował i nikomu nic nie musi udowadniać. Jeśli to dla Ciebie nic, to chyba tylko klasyczny WS może Cię przekonać :D
Djokerek nigdy nawet się nie zbliży do tych osiągnięć.
Możesz sobie żółć do woli wylewać, nie zmieni to faktu, że jego wyniki już plasują go wśród najlepszych w historii, a parę lat jeszcze przed nim :)
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

robpal pisze:
PitS pisze: Aaaaaa już był? :D
Śmieszy cię, że ktoś naderwał sobie mięsień? To dziwne masz poczucie humoru...
Jakby sobie mięsień naderwał (jak Jurecki w Norwegii) do tej pory chodziłby o kulach, więc włóżmy te opowieści między bajki.
Chłop co jakiś czas coś sobie urywa a po okresie rekonwalescencji (krótkiej) nie dochodzi powoli do formy jak DP, tylko na najbliższym szlemie kica jak królik. Trochę mnie to dziwi.
robpal pisze:
PitS pisze:Fed gra słabo bo wie ze nie musi lepiej[...]
To po co w ogóle gra, skoro nie gra najlepiej jak umie?
Bo lubi i sprawia mu to frajdę?
robpal pisze:Wygrał w zeszłym sezonie 3 WSy, 3 Mastersy, zaliczył finał Touru - świat zawojował i nikomu nic nie musi udowadniać. Jeśli to dla Ciebie nic, to chyba tylko klasyczny WS może Cię przekonać :D
Djokerek nigdy nawet się nie zbliży do tych osiągnięć.
Możesz sobie żółć do woli wylewać, nie zmieni to faktu, że jego wyniki już plasują go wśród najlepszych w historii, a parę lat jeszcze przed nim :)
Czy parę lat przed nim? Czas pokaże, na razie ankieta o której dyskutowaliśmy w innym wątku a która plasuje graczy wg ilości zwycięstw z wysoko notowanymi rywalami plasuje Nadala poza pierwsza dziesiątką na mączce, a na twardej nawierzchni poza dwudziestką. Może się jeszcze przesunie w górę ale już musi odpoczywać.

Dżokerka nie lubię, ale tenis gra ciekawszy od Nadala, choć jakie miejsce zajmie historii ani mnie grzeje ani ziębi.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
meszka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 445
Rejestracja: 6 lip 2009, 15:33

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

robpal pisze:Wiesz, facet przez 3 lata kosił wszystkich jak leciało - nie zapomni nagle jak się gra w tenisa i te przebłyski będzie mieć do ostatnich dni swojej kariery. Co nie zmienia faktu, że grając jak z Djokoviciem wcale nie wiadomo, czy wygra z Nadalem, bo przez dwa sety obijał trybuny z backhandu i siatkę z forhendu.
Ja wiem, że nie lubisz Federera, że to bohater nie z Twojej bajki, ale nie pisz, że facet kosił przez 3 lata wszystkich jak leciało, to trwało dużo dłużej.
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

2004, 2005, 2006 - dokładnie tyle trwało. Można dorzucić jeszcze 2007 (choć przegrał w tamtym roku 9 spotkań, 2 razy więcej niż w 2005).
Czyli w porywach rok dłużej - tak znowu dużo? Oczywiście mówimy o latach, kiedy naprawdę klepał wszystkich równo i wytrwale i przegrywał w sezonie jednocyfrową liczbę spotkań.
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
meszka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 445
Rejestracja: 6 lip 2009, 15:33

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

Albo rozumieć to dosłownie, co jest bezsensem, albo jako dominację, to dorzuć jeszcze 2002, 2003.
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

2002, kiedy nie przeszedł w ani jednym WSie czwartej rundy, czy 2003, kiedy wygrał Wimbledon i TMC, a poza tym też posucha? Przecież mówimy o całkowitej dominacji w rozgrywkach. Lata 2002 i 2003 to nic w porównaniu z tym co wyrabiał przez kolejne cztery (wielu zawodników zaliczyło takie i nie nazywa się ich "dominatorami").
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

Prawda jest taka, że cokolwiek Nadal by zrobił, wygrał itd... to i tak PitS będzie się śmiał z Niego, mówił, że ma lepszy wolej itd... po prostu PitS ma totalną alergię na Rafę i tyle...
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

Idealnie podsumowane. Tyle w temacie :P

A żeby nie było mega off-topu, Przysiężny poleciał w pierwszej rundzie kwali z Massu :/
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

basic pisze:Prawda jest taka, że cokolwiek Nadal by zrobił, wygrał itd... to i tak PitS będzie się śmiał z Niego, mówił, że ma lepszy wolej itd... po prostu PitS ma totalną alergię na Rafę i tyle...
Nie no nie przesadzaj, zawsze ma szanse poprawić ten wolej, serwis mu się w zeszłym roku udało.
Aaaaa i przypomnijcie mi z kim to wartościowym w tym turnieju wygrał, bo oglądałem tylko mecz z nawpółsprawnym DP i finał który następnie przegrał?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

A ktoś mówi, że pokonał tuzy tenisa?

Poza tym, jeśli Nadal ma beznadziejny wolej, to na Djokovicia chyba już nie ma skali.
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

Obejrzałem właśnie drabinkę i Nadalowa droga do połówki tego turnieju może przypominać drogę przez mękę. Wreszcie trochę takich co potrafią kopać na hardzie więc będzie miał szanse się wykazać.
Polski "Federer" już nie gra? Myślałem że wreszcie załapię się na jakiś mecz.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”