hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

PitS pisze:
basic pisze:Prawda jest taka, że cokolwiek Nadal by zrobił, wygrał itd... to i tak PitS będzie się śmiał z Niego, mówił, że ma lepszy wolej itd... po prostu PitS ma totalną alergię na Rafę i tyle...
Nie no nie przesadzaj, zawsze ma szanse poprawić ten wolej, serwis mu się w zeszłym roku udało.
Aaaaa i przypomnijcie mi z kim to wartościowym w tym turnieju wygrał, bo oglądałem tylko mecz z nawpółsprawnym DP i finał który następnie przegrał?
Wygrana to wygrana i nie możesz jej podważać. Co innego rozważanie klasy przeciwników. To też się liczy, ale nigdy na tyle, aby deprecjonować zupełnie fakt wygranych meczy.
Piotr Szyba.
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

BTW polskiego Federera. Kubot i Przysiężny jeszcze grają, czy skopali w eliminacjach?
Awatar użytkownika
jaccol55
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 21 mar 2008, 13:27

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

Przysiężny przegrał wczoraj z Massu 4-6 4-6. Kubot nie startuje w tym turnieju.
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

Radwańska ma BYE, skoro jest 14. na świecie(chyba). A Urszula?
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

Oficjalne strony ATP i WTA naprawdę nie gryzą :rolleyes:
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
Matioszu
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 374
Rejestracja: 19 lip 2010, 00:26

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

Martinek pisze:Radwańska ma BYE, skoro jest 14. na świecie(chyba). A Urszula?
Gra z Simoną Halep. Co do "półfinału marzeń" to sądzę, że ich ewentualne spotkanie będzie wyrównane. Obaj nie są w najwyższej formie, ilość ugranych gemów z Novakiem w IW taka sama. Podobne "błyski" i nagłe przestoje. W dodatku ich ostatni mecz obył się bez większego pampersa ze strony Szwajcara. Może być ciekawie! Biedny Troicki, znowu przypadła mu w udziale porażka z Djokovicem, o ile wcześniej nie polegnie...
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

Novak na szybszej nawierzchni będzie gorszy? Wg mnie w minimalnym stopniu.
Nole teoretyczne ma Murraya w półfinale, ale czy Andy doszedł do siebie po AO?
Pierwszą poważniejszą przeszkodą Brytyjczyka będzie mecz z Isnerem.
Awatar użytkownika
Matioszu
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 374
Rejestracja: 19 lip 2010, 00:26

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

Martinek pisze:Novak na szybszej nawierzchni będzie gorszy? Wg mnie w minimalnym stopniu.
Nole teoretyczne ma Murraya w półfinale, ale czy Andy doszedł do siebie po AO?
Pierwszą poważniejszą przeszkodą Brytyjczyka będzie mecz z Isnerem.
Djokovic ma Murraya w ćwierćfinale... Ale nie nastawiałbym się na to spotkanie. Liczę na szybkie odpadnięcie Murraya, jakoś wcale nie brakuje mi go w transmisjach :twisted:
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

Jutro odbędzie się pokazowy mecz piłki nożnej. Dochód z tego przedsięwzięcia będzie przeznaczony na ofiary kataklizmu w Japonii. Będą grali: Rafael Nadal, Novak Djokovic, Andy Murray, David Ferrer, Feliciano López, Kei Nishiko, Richard Gasquet, Viktor Troicki, Marcos Baghdatis, Jurgen Melzer. Nie wiem, czy ktoś jeszcze też.
Awatar użytkownika
radical.pl
Orator
Orator
Posty: 688
Rejestracja: 12 mar 2006, 19:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

Stawiam na Novaka, choć rzadko zdarza się, aby zawodnik wygrał Indian i Miami.
Ważne żeby zostało tutaj coś z tego czym żyliśmy..

http://www.road-racing.pl
Awatar użytkownika
jaccol55
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 21 mar 2008, 13:27

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

radical.pl pisze:Stawiam na Novaka, choć rzadko zdarza się, aby zawodnik wygrał Indian i Miami.
... i 24 spotkania z rzędu od początku sezonu. Rekord McEnroe (39) wydaje się jednak niezagrożony, ze względu na nadchodzące turnieje na mączce, a może...? (:] :wink:
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

radical.pl pisze:Stawiam na Novaka, choć rzadko zdarza się, aby zawodnik wygrał Indian i Miami.
Tak rzadko? Federer w dobrej formie starczał :P
jaccol55 pisze:... i 24 spotkania z rzędu od początku sezonu. Rekord McEnroe (39) wydaje się jednak niezagrożony, ze względu na nadchodzące turnieje na mączce, a może...? (:] :wink:
Nie kracz :D

Dzisiaj polecieli już Dawydienko i Ljubicic. Denko to niestety wrak zawodnika...
Szkoda, bo zasuwał za piłką jak mało kto ;)
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

A ja mam pytanie, czy ktoś wie, dlaczego w Indian Wells w jednej połówce drabinki był nr 2 i 3, czyli Fedek i Djoko i w drugiej nr 1 i 4, a w Miami w jednej połówce jest nr 1 i 3 oraz nr 2 i 4 w drugiej?
Ostatnio zmieniony 23 mar 2011, 22:20 przez Aurelius, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

No bo to zależy od losowania. Nr 1 jest w połówce z kimś z miejsc 3 i 4, a nr 2 z tym, który zostanie :)
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

OK, dzięki. Wydawało mi się, że nr 1 jest zawsze w ten sposób premiowany, że gra w połówce z nr. 4, czyli teoretycznie słabszym zawodnikiem, niż ten z miejsce 3 w rankingu... ;)
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

Miłe wieści z Miami: Blake przetrwał dreszczowiec z Russellem (2 tie-breaki) i jest w następnej rundzie. Kolejnym rywalem Bellucci. Szanse Amerykanina widzę czarno, ale kto wie... Fajnie byłoby oglądać go jak najdłużej.
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

Myśle, że Bellucci ma większe szanse na mączce. Z drugiej strony rok temu właśnie Bellucci wyeliminował Blake'a.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

jurek pisze:Miłe wieści z Miami: Blake przetrwał dreszczowiec z Russellem (2 tie-breaki) i jest w następnej rundzie. Kolejnym rywalem Bellucci. Szanse Amerykanina widzę czarno...
Czy to już rasizm? ;)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

Ale mnie złapałeś! Czarno na białym widać, że poprawne politycznie to to nie było :wink: Ale James z tych mniej ciemnych, więc pewnie by się nie obraził :wink:
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sony Ericsson Open 2011 (Miami)

jurek pisze:Ale mnie złapałeś! Czarno na białym widać, że poprawne politycznie to to nie było :wink: Ale James z tych mniej ciemnych, więc pewnie by się nie obraził :wink:
Chyba by się nie obraził. Pozdro! :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”