jogilol
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 7 cze 2010, 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pekao Szczecin Open 2010

Ok, wyniki będą poparte zdjęciami jak się uda :-) Ja mam karnet na trybunę nr 5 (http://www.pekaoszczecinopen.eu/2010/?site=plankort), ale może jakoś po znajomości podczas tych "mniej ważnych" meczy będę siedział na 4 jak co roku ^^
Obrazek
Babolat Pure Drive GT + Pro Hurricane Tour
Tennis runs in our blood
Awatar użytkownika
FEDEER
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 31 maja 2010, 19:28
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt: Strona WWW

Re: Pekao Szczecin Open 2010

jogilol pisze:Ok, wyniki będą poparte zdjęciami jak się uda :-) Ja mam karnet na trybunę nr 5 (http://www.pekaoszczecinopen.eu/2010/?site=plankort), ale może jakoś po znajomości podczas tych "mniej ważnych" meczy będę siedział na 4 jak co roku ^^
To za dobry widok od piątku mieć nie będziesz.
Obrazek
jogilol
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 7 cze 2010, 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pekao Szczecin Open 2010

Ogólnie to w 2006r. miałem na 3, potem na 4, dwa lata temu na 2 i 1 pod zadaszeniem (najlepsze chyba) i rok temu na 5 (wyczaiłem dobre miejsca, wystarczy wpaść godzinkę wcześniej i naprawdę można dorwać coś przyzwoitego) także damy radę :)

Prognoza pogody ze Szczecina.. po 16:00 miało robić się ładniej, a tu dalej leje pomimo że słoneczko powoli wychodzi z za chmur :D Wiadomo już na 100% że do 18 na kortach nic się nie będzie działo, ale co potem..?

A Ty jakie masz miejsca?
Obrazek
Babolat Pure Drive GT + Pro Hurricane Tour
Tennis runs in our blood
Awatar użytkownika
FEDEER
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 31 maja 2010, 19:28
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt: Strona WWW

Re: Pekao Szczecin Open 2010

jogilol pisze:Prognoza pogody ze Szczecina.. po 16:00 miało robić się ładniej, a tu dalej leje pomimo że słoneczko powoli wychodzi z za chmur :D Wiadomo już na 100% że do 18 na kortach nic się nie będzie działo, ale co potem..?

A Ty jakie masz miejsca?
Ja siedzę tradycyjnie na miejscach FOTO, myślę że po 18 spróbują rozegrać mecz Dustina choć nie wiem co dla niech ważniejsze. Tak żeby o 19 rozegrać mecz dnia.
Obrazek
jogilol
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 7 cze 2010, 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pekao Szczecin Open 2010

No tam na foto właśnie zazwyczaj przesiadam pomijając finał :D INFORMACJA z ostatniej chwili.. przestało padać, wyszło słoneczko i jest całkiem całkiem ^^ Chciałbym właśnie załapać się tak na końcówkę meczu Dustina i cały mecz dnia, może się uda.
Obrazek
Babolat Pure Drive GT + Pro Hurricane Tour
Tennis runs in our blood
Awatar użytkownika
FEDEER
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 31 maja 2010, 19:28
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt: Strona WWW

Re: Pekao Szczecin Open 2010

Mini album z meczów Brown-Smoła i Koellerer-Cuevas w którym Daniel poddał:
http://yfrog.com/2ddsc00003lkfjx

Bardzo wyrównany mecz Jamajczyka z Polakiem, Dustin często używał skrótów i to dość dobrej klasy. Austriak dość spokojny, ale za to fatalny błąd sędziego po którym Daniel nie zasłużenie zdobył pkt. Niemiłosierna mgła. Ciężko mi coś jeszcze ocenić bo byłem skupiony na uchwyceniu dobrych kadrów.

@jogilol - sprawdziłeś swój serwis, trafiłeś w jakiś otwór.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Pekao Szczecin Open 2010

Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
jogilol
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 7 cze 2010, 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pekao Szczecin Open 2010

Haha i to jak udany :D w rzeczywistości wszystkie jego akcje były jeszcze bardziej komiczne niż na video, dodatkowo okrzyki z trybun w stylu "nie rób jaj tylko graj" i inne doprowadzały go do wściekłości. Moim skromnym zdaniem gdyby chłopak bardziej skupił się na grze, niż na szukaniu dziury w całym, gryzieniu piłek czy pluciu w powietrze to mógłby spokojnie wygrać to spotkanie. Krecz jest winny sam sobie, gdyby nie pajacował przy siatce to nic by się nie stało.. rotfl

Dzisiaj na Kubota, i trzeba w końcu spróbować swoich sił przy tym serwisie :D
Do następnego.. :)
Obrazek
Babolat Pure Drive GT + Pro Hurricane Tour
Tennis runs in our blood
cinders
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2010, 09:31
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pekao Szczecin Open 2010

Kubot wygrał, jak przewidywano, ale myślę, że w kilku sytuacjach miał więcej szczęścia niż rozumu :)
Awatar użytkownika
FEDEER
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 31 maja 2010, 19:28
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt: Strona WWW

Re: Pekao Szczecin Open 2010

Świeżutki albumik z dzisiaj:
http://yfrog.com/n2dsc00003pvjx
Obrazek
jogilol
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 7 cze 2010, 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pekao Szczecin Open 2010

Szkoda, że Gawron nie podołał w trzecim secie. Przez chwilę wydawało mi się, że złapał wiatr w żagle i od zwycięskiego drugiego seta będzie podtrzymywał swoją dobrą passę. Ostatecznie przegrał z Niemcem Julianem Reisterem 5:7, 6:4, 1:6 ale trudno, w turnieju pozostaje Kubot, dzisiaj mecz o 17:00 z Rosolem, oby wygrał ^^
Obrazek
Babolat Pure Drive GT + Pro Hurricane Tour
Tennis runs in our blood
Awatar użytkownika
FEDEER
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 31 maja 2010, 19:28
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt: Strona WWW

Re: Pekao Szczecin Open 2010

No i nasz nr. I odpadł przegrywając w meczu z Rosolem 6:4 7:5. I Seta miał już w garści po przełamaniu no ale potem cóż stało się. Niestety nic dokładniej nie wiem z dzisiejszej gry Łukasza bo zrobiłem sobie na jeden dzień przerwę od kortów.
Obrazek
Awatar użytkownika
jaccol55
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 21 mar 2008, 13:27

Re: Pekao Szczecin Open 2010

Od finału w Costa Do Sauipe (początek lutego) Kubot raz przeszedł 2 rundę (początek maja), gdzie w ćwierćfinale ugrał 1 gema. To chyba mówi wszystko o formie Polaka.
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: Pekao Szczecin Open 2010

jaccol55 pisze:Od finału w Costa Do Sauipe (początek lutego) Kubot raz przeszedł 2 rundę (początek maja), gdzie w ćwierćfinale ugrał 1 gema. To chyba mówi wszystko o formie Polaka.
Mimo wszystko w indywidualnym rankingu deblistów jest 10. (przed Matkowskim i Fyrstenbergiem).
W rankingu par jest obecnie 4. (Fyrst/Matk są... 11.)

Może jednak powinien skupić się głównie na deblu, a singiel jako skromny dodatek do zabawy (z obecnymi wynikami ciężko będzie mu się utrzymać chociażby w top100).
out of business
genowef
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 13 sty 2009, 20:54

Re: Pekao Szczecin Open 2010

FEDEER:
Jeśli masz możliwość to zrób zdjęcia zawodnika o nazwisku Battistone - jutro gra w debla półfinał na korcie centralnym. Jego rakieta o dwóch rączkach i sposób serwowania (niczym w siatkówce) warte są pokazania na tym forum.
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: Pekao Szczecin Open 2010

Jest tego trochę na youtube.com :wink:

Np. tutaj
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Pekao Szczecin Open 2010

genowef pisze:FEDEER:
Jeśli masz możliwość to zrób zdjęcia zawodnika o nazwisku Battistone - jutro gra w debla półfinał na korcie centralnym. Jego rakieta o dwóch rączkach i sposób serwowania (niczym w siatkówce) warte są pokazania na tym forum.
Szkoda że nie do końca taki serwis jest zgodny z przepisami.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Pekao Szczecin Open 2010

genowef pisze:Jeśli masz możliwość to zrób zdjęcia zawodnika o nazwisku Battistone - jutro gra w debla półfinał na korcie centralnym. Jego rakieta o dwóch rączkach i sposób serwowania (niczym w siatkówce) warte są pokazania na tym forum.
I foty i filmiki braci B. przewijały się tutaj wielokrotnie. :rolleyes:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Pekao Szczecin Open 2010

PitS pisze:Szkoda że nie do końca taki serwis jest zgodny z przepisami.
Ależ jest zgodny PitS. Nie wolno robić nabiegu, musisz zaczynać z pozycji statycznej i tak tu jest, a że wyskakuje jak gumiś to już akurat mu wolno.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Pekao Szczecin Open 2010

No to akurat ja widziałem filmiki ze sparingów w których robił normalny siatkarski nabieg.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”