Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

Michaś chciał pobawić się w Soderlinga... nie wyszło! rotfl
Słaba głowa, nie potrafi chłop grać końcówek.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

Jak się nie ma głowy do gry to się nie wygra. Niestety, ale kiedy jest już blisko to zawsze przychodzi ta myśl "mogę wygrać, jeszcze tylko jeden punkt" i w tym momencie Michał leży, nie wytrzymuje tego obciążenia a właśnie to jest najważniejszy moment w całym meczu. Wykorzystać tą szansę. Jak się korzysta to jest zasłużona wygrana a jak nie - nie ma wyjścia i do domu.

Meczu Feda nie oglądałem bo z rana trening miałem, ale widzę hot-dog już w 1 rundzie to się Szwajcar rozkręca powoli :P. Nie było to aż takie piękne jak rok temu z Djoko, ale blisko, blisko.
Awatar użytkownika
Wielki Szu
Bywalec
Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2010, 16:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

La_Patik- pisze:Meczu Feda nie oglądałem bo z rana trening miałem, ale widzę hot-dog już w 1 rundzie to się Szwajcar rozkręca powoli :P. Nie było to aż takie piękne jak rok temu z Djoko, ale blisko, blisko.
Ale mina rywala była wymowna :]
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

Wielki Szu pisze: Ale mina rywala była wymowna :]
"Dlaczego ja?" :wink:
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
Wielki Szu
Bywalec
Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2010, 16:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

robpal pisze:
Wielki Szu pisze: Ale mina rywala była wymowna :]
"Dlaczego ja?" :wink:
"Chcę się już obudzić..." rotfl
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

Ja tam mu zazdroszczę strasznie. Zagrać z kimś takim na głównym korcie USO, nie ważne, że baty itd. Ważna walka do końca, sama przyjemność z takiego wydarzenia to coś pięknego.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

La_Patik- pisze:Ja tam mu zazdroszczę strasznie. Zagrać z kimś takim na głównym korcie USO, nie ważne, że baty itd. Ważna walka do końca, sama przyjemność z takiego wydarzenia to coś pięknego.
Wg mnie źle rozumujesz. Podchodzisz do tego jako fan.

Ciężko o analogię ale spróbuję...
Załóżmy że jesteś jakimś przemysłowcem i startujesz w przetargu na projekt warty ileś $$$, przegrywasz z jakąś szychą/legendą w tej branży i co? Jesteś szczęśliwy że przegrałeś z legendą? Nie, bo nie zarobisz. To jest ich zawód. Wiadomo że sport rządzi się swoimi prawami i ciężko przełożyć to na codzienność ale...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

Rozumiem Cię, ale ja na to jednak patrzę tak właśnie od strony bardziej czysto sportowej. Nie jako praca, wiadomo oni na tym zarabiają. Mi chodziło bardziej o aspekt samego sportu. I chyba nawet mimo utraty funduszy byłbym zadowolony, że rozegrałem spotkanie z takim zawodnikiem na głównej arenie i to w WS.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

Ja ten mecz oglądałem i forma Federera mimo tych kwiatuszków nie powalała. Ale jakże mogła?
Nie był to tak słaby rywal jakiego miał Roddick, ale i tak nam to nic nie powie o grze Feda.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Wielki Szu
Bywalec
Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2010, 16:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

PitS pisze:Ja ten mecz oglądałem i forma Federera mimo tych kwiatuszków nie powalała. Ale jakże mogła?
Nie był to tak słaby rywal jakiego miał Roddick, ale i tak nam to nic nie powie o grze Feda.
Również oglądałem. W całym meczu Federer popełnił więcej niewymuszonych błędów niż Dabul. Miejmy nadzieję, że z meczu na mecz będzie lepiej. Ale po grze widać już więcej agresji i piłek atakujących (konsekwencja zatrudnienia nowego trenera).
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

Co do "pięknie" przegranych meczów przez naszych tenisistów, pragnę przypomnieć zeszłoroczny mecz Kubota z Wawrinką. Mecz kilkukrotnie wygrany powinien być w dwóch setach, ale nasz zawodnik jest kulturalny i miły, więc pozwala dojść przeciwnikowi do tiebreaka w 3. secie, gdzie prowadzi 6-1 (słownie: sześć - jeden; w tiebreaku, gdzie gra się do punktów 7 przypominam :D), tw. ma kolejnych 5 piłek meczowych i co robi "nasz" Łukaszek? Przegrywa kolejnych zdaje się 7 punktów z rzędu (czy tam ile) i ostatecznie przegrywa mecz. W iście pięknym stylu, nieprawdaż? Pamiętacie to? To jest chyba jakaś polska metodyka szkoleniowa... W każdym bądź razie wierzę, że wygra dzisiejszy pojedynek.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

Bo my jak to wczoraj ktoś mądrze powiedział przy innej okazji znacznie bardziej wolimy świętować przegrane bitwy i ofiary zamiast zwycięstwa. Więc każdemu wg potrzeb. :]

Kubot wtedy wyznaczył nowe granice.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
alpen
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 241
Rejestracja: 28 paź 2009, 20:04
Lokalizacja: Tarnów

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

PitS pisze:Bo my jak to wczoraj ktoś mądrze powiedział przy innej okazji znacznie bardziej wolimy świętować przegrane bitwy i ofiary zamiast zwycięstwa
Taką obraliśmy specjalizację i w niej jesteśmy doskonali! :D
Obrazek AeroProDrive Cortex
NTRP 3.5
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

daroos pisze:Co do "pięknie" przegranych meczów przez naszych tenisistów .... To jest chyba jakaś polska metodyka szkoleniowa...
Mam teraz to samo :) "Wsiadam" na przeciwnika i jak już go mam to sobie luzik włączam i czasem przegram :) Prawdziwy Polak ze mnie! :D
Tylko że ja to amatorski tenis w mocno rekreacyjnym wydaniu. Zawodowemu graczowi nie wypada, a wręcz nie ma prawa się przytrafić....
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
koleżka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 393
Rejestracja: 2 paź 2007, 21:52

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

Jak Przysiężny wygra trzysetówkę lub pięciosetówkę, w wypadku gdy ostatni set będzie zacięty proszę Was bardzo, abyście dali mi znać! Myślę, że prędko to nie nastąpi, ale piszę tak na wszelki wypadek.
Niestety ten człowiek nie ma psychiki, co pokazuje raz po raz w turniejach lub Pucharze Davisa (z Finami zanotował dwie "epickie" porażki i to on pozbawił Polaków szans awansu, bo nie potrafił zrobić swojego i pokonać Kontinena).
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

Znowu włosy z głowy rwę - jak można pokazywać Janković z nieznaną Rumunką, skoro równolegle są co najmniej dwa interesujące mecze męskie? :/
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
jaccol55
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 21 mar 2008, 13:27

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

Nie znasz Simony Halep? :!exec!:
Co prawda straciła już swoje "atuty", ale nie wszyscy wiedzą, jak wygląda po tej stracie. :twisted:
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

jaccol55 pisze:Nie znasz Simony Halep? :!exec!:
Też nie wiem, jak można jej nie znać. :D
#NKrising
meszka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 445
Rejestracja: 6 lip 2009, 15:33

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

robpal pisze:Znowu włosy z głowy rwę - jak można pokazywać Janković z nieznaną Rumunką, skoro równolegle są co najmniej dwa interesujące mecze męskie? :/
Nie możesz w necie oglądać?
Runny
Bywalec
Bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 10 sie 2010, 17:50

Re: US OPEN 2010 (Wielki Szlem)

Jasne, że można - ale chyba lepiej oglądać w dobrej jakości na wielocalowym ekranie, niż gapić się w rozmazane okienko na monitorze.

Szkoda, że w dziale Transmisje w sieci nie ma linków do meczy deblowych :(
Ostatnio zmieniony 31 sie 2010, 18:28 przez Runny, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
NTRP 1.0

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”