Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

ATP/WTA Eastbourne 2010

Radwańska w I rundzie z Azarenką, ups ... :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: WTA Eastbourne 2010

Trzeba przyznać, że losowanie jakieś od czapy kompletnie :)
Radwańska - Azarenka, Woźniacka - Rezai, Wickmayer - Clijsters - jak na PIERWSZĄ rundę to naprawdę nieźle :lol: (a i dalej jest ciekawie).
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: WTA Eastbourne 2010

Vivid pisze:Radwańska w I rundzie z Azarenką, ups ... :)
Ciekawe czy z tatusiem, czy bez.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
jogilol
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 7 cze 2010, 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: WTA Eastbourne 2010

Właśnie się zastanawiałem czy jest już założony temat o tym turnieju :D WOW, jak na pierwszą rundę no to jest dość "grubo"... ciekaw jestem jak zaprezentuje się Rezai na trawie bo na mączce pokazała, że jest dobra. ;-) Stawiam na: Radwańską i Clijsters, co do meczu Karoliny to nic nie wiadomo... chociaż wszystko się może zdarzyć.
Obrazek
Babolat Pure Drive GT + Pro Hurricane Tour
Tennis runs in our blood
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA Eastbourne 2010

Na Radwańską? Ale że co, że po gemie na set złapie? Litości ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
jogilol
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 7 cze 2010, 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: WTA Eastbourne 2010

No niestety... zawsze na nią stawiam i zwykle na tym źle wychodzę. :twisted: Dziś też nie zmieniam zdania, chociaż patrząc na jej ostatnie wyniki i popisy na korcie to z góry jest na straconej pozycji. :D
Obrazek
Babolat Pure Drive GT + Pro Hurricane Tour
Tennis runs in our blood
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA Eastbourne 2010

Można powiedzieć że są różnie "zboczenia". ;)
Pokuta jakaś w konfesjonale przydzielona? Aleś nagrzeszył! :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: WTA Eastbourne 2010

No i stało się Woźniacka poza turniejem. Wydaje mi się, że Karolina wygrała tego jednego seta tylko przez podłamanie się Francuzki błędami.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: WTA Eastbourne 2010

Radwańska też wyleciała...
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA Eastbourne 2010

Nikt chyba się nie spodziewał, że Radwańska z Azarenką wygra... 6:7 (2:7) 1:6. Woźniacka? Klapa po całej linii.
jogilol
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 7 cze 2010, 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: WTA Eastbourne 2010

No i jak zwykle moja wiara w Radwańską poszła się "kochać"... Tak Vivid, pokuta przydzielona o ile tak można nazwać bardzo ciężki dzień w szkole. :twisted: Oglądam teraz Lopeza... ciekaw jestem co zaprezentuje, bo na razie kiszka...
Obrazek
Babolat Pure Drive GT + Pro Hurricane Tour
Tennis runs in our blood
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: WTA Eastbourne 2010

Nie ma osobnego tematu, to powiem, że się teraz odłączam i trzymam kciuki za Łukasza Kubota... Nóż, widelec - wygra jednego seta :P
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
gato
Pierwsza Dama TenisNET
Pierwsza Dama TenisNET
Posty: 605
Rejestracja: 11 cze 2007, 19:52
Lokalizacja: Gliwice

Re: WTA Eastbourne 2010

Patrzę na dzisiejsze wyniki i widzę, że odpadła Li, która ostatnio wygrała turniej na trawie (po pierwszym secie wygranym w tiebreaku, poddała mecz), Schiavone za burtą, wyrzucona przez Cristea'ę, Penetta też nie chciała grać dalej.
Wątpię, żeby to były taktyczne zabiegi, no chyba, że się chciały tylko powąchać trawę i sprawdzić przyczepność obuwia, a oszczędzają siły na Wimbla... ale to już chyba jakiś starożytny Tacticus im tą strategię wymyślał :rolleyes:
Pierwsza Dama TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA Eastbourne 2010

Zobaczysz co będzie na Wimbledonie, trudno wyczuć. Przy takiej ilości imprez jaka jest obecnie faktycznie zawodnicy/czki są przeciążeni. Nie jest rozsądnym grać turniej przed Szlemem do końca gdy się w tym Szlemie chce mieć wynik.
Także by się zregenerować i przygotować warto odpadać środa/czwartek po zagraniu "kontrolnych" 2 -3 spotkań. U nich faktycznie za wcześnie, po weekendzie będziemy wiedzieli jak jest :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
michal061
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 19 cze 2010, 09:43

Re: WTA Eastbourne 2010

Słuchajcie, kto to jest ta Makarova? Ona w tym turnieju ma na rozkładzie bez straty seta: Pennettę, Petrovą, Kuznetsovą, Stosur. To jakiś babo-chłop, czy jak?
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: WTA Eastbourne 2010

michal061 pisze:Słuchajcie, kto to jest ta Makarova? Ona w tym turnieju ma na rozkładzie bez straty seta: Pennettę, Petrovą, Kuznetsovą, Stosur. To jakiś babo-chłop, czy jak?
Babo-chłop? To że wygrywa z zawodniczkami które wymieniłeś, jest powodem do nazywania jej w taki sposób? Człowieku, Twoja logika jest godna pożałowania.
http://lmgtfy.com/?q=makarova
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
michal061
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 19 cze 2010, 09:43

Re: WTA Eastbourne 2010

napalm pisze:Babo-chłop? To że wygrywa z zawodniczkami które wymieniłeś, jest powodem do nazywania jej w taki sposób? Człowieku, Twoja logika jest godna pożałowania.
http://lmgtfy.com/?q=makarova
Przyznaję, że wygląda dosyć zgrabnie. Kobiecy tenis jednak jest dla mnie zawsze zagadką... Przyznam, że w przypadku Makarovej (o której nigdy wcześniej nie słyszałem) poleciałem stereotypowym myśleniem dotyczącym starej, rosyjskiej szkoły przygotowania fizycznego.

Edit...
Co do Makarovej, to przyznaję, że jej nie znałem wcześniej i zaryzykuję odważne stwierdzenie, że przynajmniej połowa użytkowników tego forum (a zarejestrowanych jest jak widziałem ponad 700 osób) nie kojarzyło wcześniej tej tenisistki. Wywołałem Makarovą, bo w temacie turnieju Eastbourne wszyscy rozprawiają o żałosnej grze Radwańskiej, a nikt nie zauważył, że Makarova w drodze do finału pokonała takie znakomite zawodniczki.

Co więcej - trwa finał i prowadzi już z przewagą jednego przełamania z Azarenką, a na forum nikt nie dostrzega świetnej gry tej Rosjanki.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: WTA Eastbourne 2010

michal061 pisze:Co do Makarovej, to przyznaję, że jej nie znałem wcześniej i zaryzykuję odważne stwierdzenie, że przynajmniej połowa użytkowników tego forum (a zarejestrowanych jest jak widziałem ponad 700 osób) nie kojarzyło wcześniej tej tenisistki.
Nie mierz innych swoją miarą.
#NKrising
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP/WTA Eastbourne 2010

W męskiej części turnieju wygrał Llodra. Cieszy mnie to niezmiernie gdyż reprezentuje on ginący gatunek zwany serve&volley. :]
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: ATP/WTA Eastbourne 2010

Mnie tam bardziej cieszy zwycięstwo Fyrstenberga i Matkowskiego.
Oby coś ciekawego ugrali na Wimbledonie.
out of business

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”