Awatar użytkownika
jeryy20
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 25 mar 2009, 17:34
Lokalizacja: Webside

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

PitS pisze:Uuuuuu znowu w pięciu setach? To ten co to miał wszystkich łoić co się nie cacka z rywalami jak Fed.
Od kiedy Rafcio jest taki dobry na trawie z tego co mówisz :::???::: , jak uda mu się wygrać tegorocznego Wimbla to będzie dobre osiągnięcie, bo pretendentem to on jest słabym na tej nawierzchni...
Obrazek
NTRP ~ 3.0-4.0
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

jeryy20 pisze:
PitS pisze:Uuuuuu znowu w pięciu setach? To ten co to miał wszystkich łoić co się nie cacka z rywalami jak Fed.
Od kiedy Rafcio jest taki dobry na trawie z tego co mówisz :::???::: , jak uda mu się wygrać tegorocznego Wimbla to będzie dobre osiągnięcie, bo pretendentem to on jest słabym na tej nawierzchni...
Ależ w tej chwili ta trawa już wygląda bardziej jak ziemia. rotfl A Nadal jest przecież triumfatorem tego turnieju.

Zastosowałem małą prowokację, pokazując symetryczną ocenę Nadala na podobieństwo ocen Federera. Zawiodłem się na fanach Nadala widocznie uważają że jednak była prawdziwa. :]
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

Hewitt - Djokovic, będzie ciekawie. A gdy awansuje Berdych i Federer to też może być niezły mecz bo Czech Szwajcarowi nie bardzo pasuje.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
alpen
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 241
Rejestracja: 28 paź 2009, 20:04
Lokalizacja: Tarnów

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

PitS pisze:Zastosowałem małą prowokację, pokazując symetryczną ocenę Nadala na podobieństwo ocen Federera. Zawiodłem się na fanach Nadala widocznie uważają że jednak była prawdziwa.
Prowokacja była zbyt ewidentna, żeby się można było na nią nabrać! :D
Obrazek AeroProDrive Cortex
NTRP 3.5
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

alpen pisze: Prowokacja była zbyt ewidentna, żeby się można było na nią nabrać! :D
Co tylko bardzo dobrze świadczy u tutejszym gremium komentatorskim. :)
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

Nasi są lepsi od tych z Polsatu? ... rotfl
(No dobra, nie bijcie :) )
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
alpen
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 241
Rejestracja: 28 paź 2009, 20:04
Lokalizacja: Tarnów

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

Rzeczywiście poziom komentatorski, jak i jakość polemiki na tutejszym forum stoją na bardzo wysokim poziomie! :D Ja jednak z sentymentem wspominam duet Ambroziak-Stopa, który w latach 90-tych komentował finały WS-ów (jedynych śladów tenisa w TVP). Nieprawdopodobna jazda...i Ździsiek, lubujący się w określeniu "piekielne"! :)
Obrazek AeroProDrive Cortex
NTRP 3.5
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

Dzisiaj dużo ciekawych spotkań (nawet WTA bym pooglądał, Belgijki szczególnie) - ciekawe, czy PS nas raczy jakąś transmisją, czy powtórka gali boksu w Tadżykistanie będzie ważniejsza :D
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

Może bieg uliczny z Ałma Aty? ... :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

Być nie może, będzie transmisja ale tylko do 20, potem jakieś kurna Biało-czerwone mundiale. Tak się zastanawiam co to będzie, czy to może program o tym jaki kibiców krew zalewała patrząc na występy naszych rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

Transmisje są przewidziane na PSi PSE ale to temat na inny wątek, transmisyjny. Kończymy ten OT.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
jeryy20
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 25 mar 2009, 17:34
Lokalizacja: Webside

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

A tym czasem Isia na korcie, ciężki ma mecz przed sobą... bo Na Li po drugiej stronie siatki :discon:
Obrazek
NTRP ~ 3.0-4.0
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

No i w pierwszym secie popłynęła nasza Agniecha.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

htb pisze:No i w pierwszym secie popłynęła nasza Agniecha.
I przełamana na początku drugiego.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

No i tak jak można było się spodziewać, Agnieszka dostała w d...
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

No już popłynęła całkowicie z "Liną". Wielkiej straty nie ma bo Radwańska nie zasłużyła na kolejną rundę swoją grą. Jak dla mnie cieniutko. W sumie nie ma co rozpamiętywać bo w kolejnej rundzie już i Chinka popłynie bo czeka tam duża "armata" na nią :).

EDIT.

A Fedzio już 3:0 w 1 secie. Pewnie teraz PS na ten mecz się przerzuci.
Awatar użytkownika
Skladak
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 1 sie 2006, 14:33

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

I po 66 minutach koniec meczu. 6:3 6:2, Li za mocna na Radwańską.
Statystyki też trochę mówią: Li: 28 winnerów do 19 Niewymuszonych, 80% przy siatce (15/19) Radwańska:6 winnerów do 13 niewymuszonych, 57% (4/7)
You can hate me now, but I won't stop now...
Przem
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 181
Rejestracja: 22 lut 2010, 01:05

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

No, dobry mecz się zapowiada! na razie Fedek i Melzer b. ładnie grają...
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

No cóż, w pierwszym secie Agnieszka nie miała żadnych szans, w drugim ich nie wykorzystała.

Ale na korcie 2 żyrafa w drugim przegrywa z Groth :twisted:
Prince Textreme Tour 100 310
gato
Pierwsza Dama TenisNET
Pierwsza Dama TenisNET
Posty: 605
Rejestracja: 11 cze 2007, 19:52
Lokalizacja: Gliwice

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

Robert Radwański pisze:Li ma słabe kolana, których kontuzje ciągle się odnawiają. Dlatego trzeba ją przede wszystkim zmusić do biegania i narzucić jej od początku ostre tempo gry. Jeśli Isia będzie tak serwować i grać jak w dotychczasowych meczach, to będę spokojny o wynik
Robert Radwański pisze:To naprawdę rzadkość, nawet wśród czołowych tenisistek świata. Agnieszka popełniła dotychczas tylko jeden podwójny błąd i nie straciła swojego gema, a także regularnie serwuje z prędkością ponad 170 km/godz. Do tego jeszcze umiejętnie oszczędza siły, wygrywając mecze jak najmniejszym ich nakładem, więc wszystkie atuty są po jej stronie, choć na pewno to nie będzie łatwy mecz
Było widać w tym meczu cokolwiek z tego o czym mówił papa R.?

P.S. kocham Onet:
W drugiej odsłonie Polka prezentowała się już znacznie lepiej i przy stanie 2:2 wydawało się, że to właśnie Radwańska wygra tę partię
W wadliwą kulę spoglądał piszący rotfl
Pierwsza Dama TenisNET

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”