Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

HeadShot pisze:A właśnie, tak z ciekawości, Lorek komentuje tegorocznego Wimbla? :lol:
A i owszem :(
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

No Isner na razie płynie aż nie miło patrzeć. Chyba już swoje zagrał na tym turnieju :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
el-biczel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 3 cze 2009, 18:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

htb pisze:No Isner na razie płynie aż nie miło patrzeć. Chyba już swoje zagrał na tym turnieju :)
No na korcie spędził tyle, co w prawie całym turnieju. Właśnie się włączyłem i jest przerwa medyczna dla Isnera.
Awatar użytkownika
jeryy20
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 25 mar 2009, 17:34
Lokalizacja: Webside

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

el-biczel pisze:No na korcie spędził tyle, co w prawie całym turnieju. Właśnie się włączyłem i jest przerwa medyczna dla Isnera.
rotfl Nawet chodzenie mu po korcie nie wychodzi tak jak powinno, wszystko w zwolnionym tempie :lol:

Edit: Co za drewniak z niego pff... powinien zejść z tego kortu bo patrzeć na to nie mogę już.
Obrazek
NTRP ~ 3.0-4.0
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

jeryy20 pisze: Edit: Co za drewniak z niego pff... powinien zejść z tego kortu bo patrzeć na to nie mogę już.
No pewnie, walczył tyle w 1 rundzie, stoczył tak heroiczny bój, że spokojnie możesz teraz prychać i wyzywać go od drewniaków. Najlepiej jeszcze niech zejdzie z kortu, bo Tobie nie chce się na to patrzeć. Może zamknij oczy albo przełącz?

Pograj 10 godzin jednego dnia, a potem wrzuć film z gry z dnia następnego, chętnie przyjrzę się kocim ruchom.
#NKrising
lucek
Początkujący
Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 19 lut 2010, 23:32

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

Uwaga :::!!!::: Isner zdobył gema, przegrywa 0:6, 1:3.
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

A nawet dwa gemy :)
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

W sumie musi oszczędzać siły, bo chyba jeszcze debelek go dzisiaj czeka.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

Trzeba pokibicować Henin z Petrovą, bo babochłopy same z turnieju nie wyjdą...
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

No i Isner popłynął, a Henin na razie jedzie Petrovą w pierwszym secie.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

SevenUP pisze:Trzeba pokibicować Henin z Petrovą, bo babochłopy same z turnieju nie wyjdą...
Szkoda tylko, że zwyciężczyni tego meczu gra z Clijsters :/
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

robpal pisze:Szkoda tylko, że zwyciężczyni tego meczu gra z Clijsters :/
No ale może być ciekawy mecz :) No i jedna z nich ma szanse potem odprawić jedną siostrzyczkę i zagrać w finale z naszą Agniechą rotfl
Obrazek
_____
jogilol
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 7 cze 2010, 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

Agniecha tak.. nie ma co w ogóle gadać finał to plan minimum rotfl. A na poważnie to jestem w szoku, że w ogóle dała radę w 2 pierwszych rundach. Ciekawe jak daleko uda jej się dojść w tym roku?! Jak obstawiacie?
Obrazek
Babolat Pure Drive GT + Pro Hurricane Tour
Tennis runs in our blood
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

Teoretycznie może przejść jeszcze tą rundę, ale w następnej powinna popłynąć.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

Z Li też ma szanse - ona z tych, które potrafią skreczować w dowolnym momencie :D Czytałem gdzieś, że to wina chińskiego systemu szkolenia, który bardzo obciąża kolana :::???:::
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

robpal pisze:Z Li też ma szanse - ona z tych, które potrafią skreczować w dowolnym momencie :D Czytałem gdzieś, że to wina chińskiego systemu szkolenia, który bardzo obciąża kolana :::???:::
Podejrzewam, że do Sereny dojdzie, no i... cóż... rowerek i do domu. W jakimś wywiadzie Aga powiedziała, że ma nadzieję, że na Serenie się nie skończy....

Nie ździwie się, jeśli się skończy na Errani, Li, czy na kimkolwiek innym, a na pokonanie Sereny nie ma co liczyć, tym bardziej jeśli odpadnie Venus.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

Tomaszewski się zreflektował i przeprosił za swoją niefortunną wypowiedź. Zawsze coś...

No no, Hewitt w świetnej formie. Już 2:0 w setach! :D
lucek
Początkujący
Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 19 lut 2010, 23:32

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

Agnieszka z Włoszką powinna wygrać. Z Na Li już może być różnie, to zależy w jakiej dyspozycji jest Chinka, nie widziałem jej gry teraz na Wimbledonie więc trudno mi powiedzieć.
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: WIMBLEDON 2010 (Wielki Szlem)

I Monfils poległ szybko. Francuz nie może się coś odnaleźć w tym sezonie a szkoda. W poprzednim sezonie wydaje mi się, że jego styl był bardziej agresywny. Ryzykował bardziej FH i miotał nim bardzo ładnie a teraz jakby boi się mocniej uderzyć czy co. Nie wiem czym to jest spowodowane bo na prawdę ten jego FH imponował mi w poprzednim sezonie...

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”