Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Puchar Davisa

McGyver pisze:Przychodzę po spacerze w Gdańsku, włączam C+ i szok. DLACZEGO NIE GRA DEL POTRO?
Odpowiedź na to pytanie interesuje mnie zdecydowanie bardziej niż cały Puchar Davisa, o DelPo ja się zwyczajnie w świecie boję.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Puchar Davisa

McGyver pisze:.. DLACZEGO NIE GRA DEL POTRO?
Przegrzał się.. :wink: Murek zresztą też - zakończył dziś swój mecz na jednej nodze.
Mayer w formie wystarczającej na finał dla Agrentyny. Fakt logiczniej byłoby z góry odpuścić debla i zagrać na pewniaka ostatniego singla. Ale wyszło na jedno. 3 meczowe dla Mayera - i jest finał. :::gd:::
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Puchar Davisa

Bałem się, że jakaś kontuzja.
Dobrze, że awansowała Argentyna, DelPo raczej w race do ósemki się nie dostanie, więc będzie mógł skupić się na finałach a Murray na World Tour Finals.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Puchar Davisa

Fajnie, że Majchrzak ograł Floriana Meiera. Dla takiego młodego leszcza to chyba zastrzyk pewności siebie w rozgrywce z wysoko notowanym zawodnikiem :).

W sumie chyba dobrze się stało, że zagrali młodziacy. Trochę ostrzelania z lepszymi na pewno im nie zaszkodzi.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Puchar Davisa

Z jednej strony dobrze, z drugiej z Janowiczem utrzymanie się w grupie światowej było na wyciągnięcie ręki.
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Puchar Davisa

Szkoda tej grupy światowej....długo się na nią czekało i nie wiadomo ile się będzie czekać na powrót.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Puchar Davisa

Może i fajnie gdyby wygrali, ale podobne pytanie jak z Legią w LM - co dalej? Czy my mamy skład na te rozgrywki? ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Puchar Davisa

Vivid pisze:Może i fajnie gdyby wygrali, ale podobne pytanie jak z Legią w LM - co dalej? Czy my mamy skład na te rozgrywki? ...
Ja tam podchodzę do tego w inny sposób, dostanie się na mecz Legii graniczy z niemożliwością a obejrzenie ciekawych tenisistów na żywo (w tym mimo wszystko Janowicza) jest już bardziej realne. No i kompromitacji a'la Legia raczej bym się nie spodziewał.
Awatar użytkownika
Szakalova
Bywalec
Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 21 sty 2013, 12:08

Re: Puchar Davisa

Jurek Kiler pisze: No i kompromitacji a'la Legia raczej bym się nie spodziewał.
Fakt, maksymalnie można przegrać 3:0. rotfl
Oglądałam mecz Del Potro z Murrayem, całe 5 godzin zgarbiona nad laptopem. Garb wyrósł ale warto było! Przy niektórych zagraniach opad szczęki po kolana. Fajnie, że Pella i Mayer też dali radę.
Vamos Argentina!
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: Puchar Davisa

Z Janowiczem (jak jest w formie) w składzie i z takim deblem jakiego mamy, praktycznie zero szans na wynik 0:3. I to prawda, że jakby grali w Grupie Światowej to byłaby duża okazja zobaczyć jakieś gwiazdy. Akurat w Polsce mocno rotują miejsca rozgrywania spotkań, tak że za każdym razem można liczyć na to, że zagrają blisko i będzie można się wybrać na mecz. Choć Śląskiem jakoś nie są zainteresowani...
Nawet bardziej od singla, który w Niemczech pokazał, że może być z niego pożytek, martwi mnie debel. Kubot/Matkowski są bardzo mocnym punktem reprezentacji, ale wiekowym. Jak ich zabraknie to nie będziemy mieć już przewagi w deblu, z jakiej mogliśmy się cieszyć w większości spotkań.
Jeszcze tak dla porządku dodam, że losowanie Davis Cup 2017 odbędzie się w czwartek o 14 i będzie je można oglądać na żywo na stronie głównej Pucharu Davisa.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Puchar Davisa

Szakalova pisze:Garb wyrósł ale warto było! Przy niektórych zagraniach opad szczęki po kolana.
Myślę, że nie było warto. Już przez sam garb będziesz brzydka i możesz przez to zostać starą panną, a szczęka opadnięta na wysokość kolan na pewno też nie poprawi Twojej atrakcyjności. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Puchar Davisa

Gary pisze:... a szczęka opadnięta na wysokość kolan na pewno też nie poprawi Twojej atrakcyjności. rotfl
Może o cycki haczyć ... :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Puchar Davisa

Powiedzieli Flip i Flap :).
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Puchar Davisa

Basic pisze:Powiedzieli Flip i Flap :).
I nie wzięli pod uwagę możliwości B - lepszy garb od komputera niż kolejny garb w formie kolejnego męża czy innego chłopa mówiącego "może zrobisz herbatki, kochanie" - w czasie gdy kobieta chce spokojnie oglądać mecz. rotfl
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Puchar Davisa

Basic pisze:Powiedzieli Flip i Flap :).
Powiedział Wielki Ptak ... z ulicy Sezamkowej ... :D
Majorka pisze: ... lepszy garb od komputera niż kolejny garb w formie kolejnego męża czy innego chłopa mówiącego "może zrobisz herbatki, kochanie" - w czasie gdy kobieta chce spokojnie oglądać mecz. rotfl
No wiesz, tyle seksizmu?! :D
Poza tym zbyt wiele tu przekłamań :P Jaka forma prosząca i jakie "kochanie"?! :twisted:
- Herbata babo! I to biegusiem!
To właściwa forma. ;)
Widać, że u Ciebie coś w domu mocno poluzowano ... to i owo. :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Puchar Davisa

Jurek Kiler pisze:Z jednej strony dobrze, z drugiej z Janowiczem utrzymanie się w grupie światowej było na wyciągnięcie ręki.
Nie mógł się oderwać od CS-a. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Puchar Davisa

PitS pisze:
Jurek Kiler pisze:Z jednej strony dobrze, z drugiej z Janowiczem utrzymanie się w grupie światowej było na wyciągnięcie ręki.
Nie mógł się oderwać od CS-a. rotfl
Tam też przegrał ... z Niemcami? ... :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Puchar Davisa

Vivid pisze:
PitS pisze:
Jurek Kiler pisze:Z jednej strony dobrze, z drugiej z Janowiczem utrzymanie się w grupie światowej było na wyciągnięcie ręki.
Nie mógł się oderwać od CS-a. rotfl
Tam też przegrał ... z Niemcami? ... :P
Gdzieś przeczytałem, że grał z innym polakiem i... o konkretną kasę, pisali, że 1tyś $ ale nie wiem na ile wiarygodne są to info.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Puchar Davisa

1200$ i przegrał :P. HeadShot wrzucał tu filmik jak rozwalił klawiaturę.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Puchar Davisa

1000USD dla chłopaka jednak nadal na dorobku mało nie jest. Ale dorosły jest, chciał trochę adrenaliny to miał, akurat się nie udało. Pytani inne - a zapłacił?
Widziałem kiedyś na korcie jak pewien "pewniaczek" położył na ławce kluczyki od samochodu. Dostał 1:6 1:6 i ... jakoś "zapomniał" dołożyć papiery za to nie zapomniał tych kluczyków zabrać ...
Nie widzę problemu jak ktoś chce się bawić na korcie w hazard, ale niech ma jaja jak przegra :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”