Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Puchar Davisa

Bardzo mnie ucieszyło zwycięstwo Szwajcarów! I wzruszył ten Fedzio padający na glebę po ostatniej piłce... :::daking:::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
alergia
Weteran
Weteran
Posty: 1582
Rejestracja: 15 lis 2012, 16:29
Lokalizacja: W-wa

Re: Puchar Davisa

A dla mnie największym bohaterem tej potyczki jest Stan, który pokazał, że jest naprawdę the Man. To on to dźwignął i pociągnął za sobą Rogera, który przezwyciężył własną słabość i zawalczył do końca, i zawalczył pięknie. :!Vicky!:
Drugim wygranym jest dla mnie Lüthi, który był w stanie podjąć ryzykowne, acz jak się okazało właściwe decyzje taktyczne i pewnie dostanie sowicie za to wynagrodzony. Brawo! :::g'day:::
Największym przegranym zaś Clement, którego francuskie media zapewne rozszarpią na strzępy. I nie zdziwię się wcale, jeżeli zapłaci za to posadą. Przecież jakiś baranek musi spłonąć na tym stosie.
Jutro impreza w Lozannie, gdzie rezyduje Stan, i pewnie będą śpiewać i obficie polewać szampana.
Jeszcze lepiej niż tu:

http://www.youtube.com/watch?v=d6mrZjPTLCM

A może nawet pojawią się żony na tej męskiej imprezie? :wink:
Hopp Schwiiz! Bawcie się dobrze!
Ostatnio zmieniony 23 lis 2014, 22:33 przez alergia, łącznie zmieniany 1 raz.
Dredy górą!
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Puchar Davisa

Oglądam sobie powtórki na SuperTennis.HD i zauważyłem że Fedek nie ma na koszulce Nazwy swojego kraju. Jest tylko mały znaczek na klacie a tak to tylko 'łyżwa'.
On musi mieć te kontrakty nieźle podpisane :rolleyes: .
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Puchar Davisa

Kuiz pisze:Novak od 4 lat ma to trofeum.
To jeszcze 10 WS i już będzie w okolicach Rogera :wink: :::jezor::: .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Puchar Davisa

pst pisze:Oglądam sobie powtórki na SuperTennis.HD i zauważyłem że Fedek nie ma na koszulce Nazwy swojego kraju. Jest tylko mały znaczek na klacie a tak to tylko 'łyżwa'.
On musi mieć te kontrakty nieźle podpisane :rolleyes: .
To akurat nie ma nic wspólnego z napisem ale Nike nie pozwala ot tak na loga innych sponsorów na ich ciuchach.
Jedynym wyjątkiem była bodajże Li Na. Dlatego np. Murray, który ma kontrakty wieloletnie z innymi podmiotami nie przejdzie do Nike. No, chyba, że za ich naruszenie zapłaci Nike ale to mało prawdopodobne.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Puchar Davisa

El Diablo pisze:
pst pisze:Oglądam sobie powtórki na SuperTennis.HD i zauważyłem że Fedek nie ma na koszulce Nazwy swojego kraju. Jest tylko mały znaczek na klacie a tak to tylko 'łyżwa'.
On musi mieć te kontrakty nieźle podpisane :rolleyes: .
To akurat nie ma nic wspólnego z napisem ale Nike nie pozwala ot tak na loga innych sponsorów na ich ciuchach.
Jedynym wyjątkiem była bodajże Li Na. Dlatego np. Murray, który ma kontrakty wieloletnie z innymi podmiotami nie przejdzie do Nike. No, chyba, że za ich naruszenie zapłaci Nike ale to mało prawdopodobne.
Czy to oznacza że nazwę kraju który się reprezentuje Nike traktuje jako sponsora O_O ? Nie, że się czepiam :angel: ale ciekawski jestem.
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Puchar Davisa

El Diablo pisze:To akurat nie ma nic wspólnego z napisem ale Nike nie pozwala ot tak na loga innych sponsorów na ich ciuchach.
Jedynym wyjątkiem była bodajże Li Na. Dlatego np. Murray, który ma kontrakty wieloletnie z innymi podmiotami nie przejdzie do Nike. No, chyba, że za ich naruszenie zapłaci Nike ale to mało prawdopodobne.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Puchar Davisa

Ja o kozie, ty o wozie. :D
Mówię o nazwie kraju na koszulce, a ty a nie o logo innej firmy/sponsora. A taki Stan miał już koszulkę 'szwajcarską' a pewnie też ma z kimś kontrakt na ciuchy podpisany.
I stąd komentarz że Fedzior musi mieć te kontrakty nieźle obwarowane. :::gd:::
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Puchar Davisa

Moja wypowiedź nie ma żadnego powiązania z napisem Szwajcaria.
Odnosiła się tylko i wyłącznie do hipotezy iż Federer ma specyficzne kontrakty, to Nike, jako jedyna, ma specyficzne warunki sponsorskie. Pozostałe firmy nie mają takich obwarowań.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Puchar Davisa

To żeśmy se pogadali ;-P . W sumie każdy z nas z sensem :D.
:::gd:::
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
kis12
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 472
Rejestracja: 20 kwie 2013, 10:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Puchar Davisa

hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Puchar Davisa

kis12 pisze:https://www.youtube.com/watch?v=oN13iA8KSjg

Przywitanie Szwajcarów w Lozannie.
Zrozumiałem tylko "la kombinezon" w 38:48.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Puchar Davisa

kis12 pisze:https://www.youtube.com/watch?v=oN13iA8KSjg

Przywitanie Szwajcarów w Lozannie.
Musiałem poprzewijać bo w pracy tyle nie obejrzę, no i szkoda że mówią w niechrześcijańskim języku... ;-P
kis12 pisze:https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hph ... e=55184C22

Roger Federer z kibicami.
A tam z kibicami.
Powiedz od razu że fajna dziewczyna na przedzie :] . Przynajmniej na zdjęciu tak wygląda... :wink:
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
MagKor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 454
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Puchar Davisa

UWAGA! UWAGA!
Mam do sprzedania dwa bilety na Fed Cup w Krakowie, 8.02 (niedziela).
Sektor A 17, rząd 15, miejsca: 22 i 23.
Bilety są jeszcze 'gorące', kupione kilka dni temu przez abilet.pl. Z wielkim smutkiem muszę zrezygnować z tego dnia rozgrywek.

Cena regularna: 80 pln.

Proszę o kontakt na priv lub mail: magda.tns4l@wp.pl

EDIT: NIEAKTUALNE
Ostatnio zmieniony 16 sty 2015, 10:41 przez MagKor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Puchar Davisa

Ustalono miejsce rozegrania meczu Pucharu Davisa Polska - Litwa - 6-8.03 mecz odbędzie się w Orlen Arenie w Płocku. :::yay::: :::yay:::
#NKrising
JWB
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 4 lut 2014, 15:37
Lokalizacja: Gdynia

Re: Puchar Davisa

Puchar Davisa: Polska - Litwa.

Zwycięzca pojedynku pierwszej rundy tych rozgrywek w Grupie I Strefy Euro-Afrykańskiej spotka się z Ukraińcami 17-19 lipca.

Płocka Orlen Arena znajduje się na placu Celebry Papieskiej, przy stadionie Wisły. Widowiska sportowe może w niej oglądać ponad 5 tysięcy osób.
Mecze odbędą się na korcie twardym (Rebound Ace) - piłkami Dunlop Fort TP All Court.
6 marca rozpoczną się o godz. 16, a w dwa pozostałe dni o godz. 14.

Sprzedaż biletów na mecz Pucharu Davisa Polska - Litwa w Płocku (6-8 marca) rozpocznie się 17 lutego o godz. 8. Ceny biletów w zależności od sektora: 30 zł, 40 zł, 60 zł (dzień).

Bilet VIP (strefa VIP + catering) 200 zł (dzień). Dzieci do lat 5 wchodzą za darmo. Osoby niepełnosprawne na wózkach inwalidzkich bilet 39 zł + 1 zł opiekun.

Nie będzie karnetów. Bilety można kupić wyłącznie przez http://www.abilet.pl i w punktach sprzedaży Abilet.pl - http://abilet.pl/punkty-sprzedazy

Przedsprzedaż dla posiadaczy licencji PZT (zawodnicy, trenerzy, dyrektorzy turniejów, seniorzy i amatorzy, licencje Tenis 10) zacznie się 16 lutego o godz. 10. Szczegółowe informacje PZT prześle mailem.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Puchar Davisa

...... hmmmm na placu czego? O_O To oficjalna nazwa?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Puchar Davisa

Oficjalna. :P
#NKrising
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: Puchar Davisa

Obiło mi się niedawno o uszy, że Marcin Matkowski w kolejnym spotkaniu Pucharu Davisa będzie grać debla w parze z Łukaszem Kubotem. Może ktoś się orientuje czy między naszymi etatowymi deblistami wyniknął ostatnimi czasy jakiś konflikt? :::scratchy:::
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Puchar Davisa

golp pisze:Obiło mi się niedawno o uszy, że Marcin Matkowski w kolejnym spotkaniu Pucharu Davisa będzie grać debla w parze z Łukaszem Kubotem. Może ktoś się orientuje czy między naszymi etatowymi deblistami wyniknął ostatnimi czasy jakiś konflikt? :::scratchy:::
Już od jakiegoś czasu nie grają ze sobą. Chyba wypalenie po prostu bo przestali osiągać satysfakcjonujące wyniki.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”