Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Panowie, jesteście bardzo nieśmiali w swoich prognozach. Iga zasadza się na rekord Sereny/Court, tylko w ten sposób będzie miała motywację do tenisa, jak już wygra te swoje cztery różne szlemy. Obecnie traktowana jest trochę jak Ostapenko, przez zagranicę. Wbrew ekspertom, wcale nie wygrała RG "out of nowhere". I wcale nie przez przypadek. To nie jest dziewczyna/kobieta z ambicją szlajania się na WTA tourze. Ona chce wygrywać duże turnieje i do domu. Spokojnie wygra 2-4 szlemy na rok.
Na dzisiaj zagrożeniem jest tylko Sabalenka i Osaka.
:::no.I::: :::no.I::: :::no.I::: :::no.I::: :::no.I::: :::no.I::: :::no.I::: :::no.I::: :::no.I::: :::no.I::: :::no.I::: :::no.I::: :::no.I::: :::no.I::: :::no.I::: :::no.I::: :::no.I::: :::no.I::: :::no.I::: :::no.I::: :::no.I::: :::no.I::: :::no.I::: :::no.I::: :::no.I::: :::no.I:::
Obawy wynikają z tego, że ona jeszcze nawet nie grała z większością dziewczyn z Top30.

Iga już w Australii, z całym swoim teamem, na kwarantannie.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Gary, zejdź na ziemię. 50 WS-ów, to co najmniej 13 lat grania. Serio chcesz się zakładać o to jaki będziesz miał avatar przez tydzień, dwa czy osiem za 13 lat!? A co jak Iga postanowi być jak Kimiko Date i grać do czterdziestki albo dłużej?
Będziemy to wszyscy przez ponad 20 lat pseudo emocjonować się jaki "gupi" obrazek 85-letni wówczas Vivid wstawi Ci w avatara? Miej litość dla ludzi :).

Złowieszczo napiszę, że wtedy to już tego forum może nie być...

A już na pewno nie będzie obrazkowych avatarów :D.

A przedmówcę zapytam - skąd pomysł, że konkurencja dla Igi ogranicza się wyłącznie do dwóch nazwisk i dlaczego jednym z nich akurat miałaby być Sabalenka O_O O_O O_O ?
Ostatnio zmieniony 15 sty 2021, 23:30 przez Artlight, łącznie zmieniany 1 raz.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Gary pisze: 15 sty 2021, 21:59 Jeśli Iga wygra WSa dalej ja wybieram Ci avatar na miesiąc, natomiast jeśli nie wygra do końca kariery, ja będę miał wybrany przez Ciebie avatar przez tydzień za każdego WSa, w którym wzięła udział.
O co chodzi z tymi avatarami? To ma dla Was jakieś znaczenie jaka tam ikonka? Czy to jakiś kod, którego nie rozumiem?
Nigdy się nawet nie interesowałem, żeby cos tam edytować
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

CFA pisze: 15 sty 2021, 23:29
Gary pisze: 15 sty 2021, 21:59 Jeśli Iga wygra WSa dalej ja wybieram Ci avatar na miesiąc, natomiast jeśli nie wygra do końca kariery, ja będę miał wybrany przez Ciebie avatar przez tydzień za każdego WSa, w którym wzięła udział.
O co chodzi z tymi avatarami? To ma dla Was jakieś znaczenie jaka tam ikonka? Czy to jakiś kod, którego nie rozumiem?
Nigdy się nawet nie interesowałem, żeby cos tam edytować
No dla mnie ma znaczenie, czy mam herb Barcelony czy Realu, to drugie to byłby zdecydowanie dyshonor. :wink: Ale to też taki kod. Dawno temu, bo ponad dekadę wstecz forumowy zwyczaj był taki, że jak ktoś stawiał bzdurne tezy i to jeszcze mentorskim tonem, to jak się okazało, że się pomylił, to za "karę" miał przez miesiąc w avatarze Teletubisia z różową torebką. Z kolei za przegraną z babą na TFie Pixi miał w avatarze jakąś sukienkę. Nie pamiętam czy Złośliwy Gnom też wstawił taki avatar, powinien. Tak więc tym zakładem dotyczącym avatara chciałem de facto powrócić do tradycji forum.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Przepraszam że zmienię temat na piłkę nożną ale zaciekawił mnie tekst który przeczytałem. Otóż podobno prezes FIFA przeglądając jedno z forum tenisowych (nazwy nie podano), doszedł do wniosku że puchar za przyszłoroczny mundial ( który jak wiadomo przekazywany jest od zwycięzcy do zwycięzcy) ma zostać w rękach Francuzów niezależnie od tego kto zwycięży mundial. Tłumaczone jest to faktem iż przyszłoroczny mundial ma odbyć się w grudniu, a nie tak jak bywa tradycyjnie czyli w czerwcu. Prezes FIFA stwierdził że byłby to niepełnoprawny zwycięzcą, dlatego zamiast pucharu zwycięzcy dostaną tylko pamiątkowe dyplomy. Cały ten tekst jest oczywiście nieśmiesznym żartem z pozdrowieniami do najmądrzejszej osoby na tym forum.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Artlight pisze: 15 sty 2021, 23:27 A przedmówcę zapytam - skąd pomysł, że konkurencja dla Igi ogranicza się wyłącznie do dwóch nazwisk i dlaczego jednym z nich akurat miałaby być Sabalenka O_O O_O O_O ?
Bo tak samo "urodziwa"? ...
ReTo pisze: 16 sty 2021, 06:02 Cały ten tekst jest oczywiście nieśmiesznym żartem z pozdrowieniami do najmądrzejszej osoby na tym forum.

Grzeczność nakazywałaby podziękować. I szczerze bym chciał, ale nie bardzo mogę :(
To tak jak z pseudo "RG20", jaki to WS? :?
Tak samo jak można za komplement uznać wypowiedź gdzie autor, który nawet tego nie rozumiejąc, otarł się o całkiem udany, choć niezbyt wyszukany, sarkazm?
Ale przynajmniej docenię chęci - :::gd::: :)
Gary pisze: 15 sty 2021, 23:52 Ale to też taki kod. Dawno temu, bo ponad dekadę wstecz forumowy zwyczaj był taki, że jak ktoś stawiał bzdurne tezy i to jeszcze mentorskim tonem, to jak się okazało, że się pomylił, to za "karę" miał przez miesiąc w avatarze Teletubisia z różową torebką. Z kolei za przegraną z babą na TFie Pixi miał w avatarze jakąś sukienkę.
...
Tak więc tym zakładem dotyczącym avatara chciałem de facto powrócić do tradycji forum.
Oj Gary, przepracowany jesteś? Co Ty tu bajdurzysz? O_O
Zmiana avatara w związku z palnięciem jakiejś bzdury? Nie, avatary były zmieniane w wyniku przegrania jakiegoś zakładu, to nie był jakiś zwyczaj. Zaczęło się od tego, że w wyniku jakiejś dyskusji założyliśmy się o taką zmianę z El Diablo. Ja akurat miałem więcej szczęścia i to ED zmieniał avatar. Równie dobrze mogłem i ja ... Ludzie jakoś to podłapali i poszło dosłownie kilka innych zakładów (bardzo mało). Ot cała historia.

PIXI-emu to chcieliśmy za przegraną (chyba z Olą) kupić kieckę Szarapowej :) I był taki rzucony pomysł, by porażki panów z paniami na TF-ach "nagradzać" ;) za każdym razem jakąś tenisową kiecką :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Vivid pisze: 16 sty 2021, 09:01 Oj Gary, przepracowany jesteś? Co Ty tu bajdurzysz? O_O
Zmiana avatara w związku z palnięciem jakiejś bzdury? Nie, avatary były zmieniane w wyniku przegrania jakiegoś zakładu, to nie był jakiś zwyczaj. Zaczęło się od tego, że w wyniku jakiejś dyskusji założyliśmy się o taką zmianę z El Diablo. Ja akurat miałem więcej szczęścia i to ED zmieniał avatar. Równie dobrze mogłem i ja ... Ludzie jakoś to podłapali i poszło dosłownie kilka innych zakładów (bardzo mało). Ot cała historia.
Na moją sklerozę stwierdziłem, że będąca w gazie Iwanowicz powinna puknąć kontuzjowaną Szarapową. Jak było to już historia... teletubisia z torebką. rotfl
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

No i w jednym z samolotów lecących z graczami na AO wykryto dwa przypadki Covid wśród osób towarzyszących , nie wśród zawodników. Cały skład samolotu tego ma przejść ostrą kwarantanne w hotelu bez treningów nawet i wychodzenia z pokoi , a osoby pozytywne trafiły do szpitala zakaźnego. Ciekawe czy byli w tym samolocie Polacy?
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Vivid pisze: 13 sty 2021, 15:24
hohvar pisze: 13 sty 2021, 12:55 Tak sobie to czytam i nie wiedzieć czemu przypomina mi się zapowiedź Maciererewicza, że raport smoleński ukaże się, jak się tylko skończy pandemia :rolleyes: :tired:
O! Widzisz, i to jest konkret ;)
To ma być konkret? Dla mnie to niekończący się zestaw tych samych bredni..... :tired:

Zupełnie tak samo jak ze szlemem Igi: dla jednego wciąż go nie wygrała, bo tak twierdził od zawsze i nie może się mylić, dla innych (świata poza tym jednym) wygrała i pewien forumowy prorok się wciąż coraz bardziej kompromituje.

Ot, taki nasz Macierewicz.... rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Vivid pisze: 16 sty 2021, 09:01 PIXI-emu to chcieliśmy za przegraną (chyba z Olą) kupić kieckę Szarapowej I był taki rzucony pomysł, by porażki panów z paniami na TF-ach "nagradzać" za każdym razem jakąś tenisową kiecką
Tak, to było po meczu z Olą. PIXI miał potem w avatarze Szarapową w różowej kiecce.

Czemu olałeś najważniejszą część mojego posta?
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Coraz większe jaja z tym AO. Azarenka i 46 innych zawodników będą jednak w stanie ściśłej kwarantanny, bo wśród trenerów, , z którymi lecieli samolotem, wykryto Covida. Bańka w Nowym Jorku to pikuś przy tym - https://www.onet.pl/sport/onetsport/aus ... 5,d87b6cc4
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

hohvar pisze: 16 sty 2021, 11:01 Zupełnie tak samo jak ze szlemem Igi: dla jednego wciąż go nie wygrała, bo tak twierdził od zawsze i nie może się mylić, dla innych (świata poza tym jednym) wygrała i pewien forumowy prorok się wciąż coraz bardziej kompromituje.
Nie bardzo rozumiem, ale może mi wyjaśnisz?
Ja przedstawiłem swoją opinię i ją uzasadniłem. Nie wymagałem i nie wymagam od nikogo by to akceptował.
Za to Ty i kilka innych osób wręcz histerycznie domagacie się bym zmienił zdanie O_O
Nie ma takiej opcji! :P
Powtórzę kolejny raz: to nie był prawdziwy i pełnowartościowy Szlem i dopóki Świątek nie wygra takiego to nigdy nie będzie dla mnie wielkoszlemową mistrzynią.
A tak w ogóle to nie uważasz, że już wystarczająco dużo razy daliście dowód, iż w nią nie wierzycie i boicie się, czy może macie świadomość (?), że już więcej nie wygra? O_O
Gary pisze: 16 sty 2021, 11:23 Czemu olałeś najważniejszą część mojego posta?

Co olałem? Możesz jaśniej?
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Vivid pisze: 16 sty 2021, 15:27
Powtórzę kolejny raz: to nie był prawdziwy i pełnowartościowy Szlem i dopóki Świątek nie wygra takiego to nigdy nie będzie dla mnie wielkoszlemową mistrzynią.
TRANSLATOR:

"Powtórzę kolejny raz: to był zamach, eksperyment z wybuchającą parówką potwierdził to wyraźnie i dopóki wrak nie zostanie zwrócony, ta sprawa nie będzie dla mnie ostatecznie wyjaśniona"
:rolleyes:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Vivid pisze: 16 sty 2021, 15:27 A tak w ogóle to nie uważasz, że już wystarczająco dużo razy daliście dowód, iż w nią nie wierzycie i boicie się, czy może macie świadomość (?), że już więcej nie wygra? O_O
Gary pisze: 16 sty 2021, 11:23 Czemu olałeś najważniejszą część mojego posta?

Co olałem? Możesz jaśniej?
Przeczytaj jeszcze raz mój post wczoraj, to będziesz wiedział. :]

A co do braku wiary w Świątek, to chyba moja propozycja zakładu chyba temu przeczy?
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Artlight pisze: 15 sty 2021, 23:27 ... - skąd pomysł, że konkurencja dla Igi ogranicza się wyłącznie do dwóch nazwisk i dlaczego jednym z nich akurat miałaby być Sabalenka O_O O_O O_O ?
W tej chwili, na Aus Open 2021, wydaje mi się, że najpoważniejsze konkurentki to Osaka i Sabalenka. Sabalenka dochodzi do siebie, i jesli nie będzie miała dołów, to może dojść do finału, i ma fizyczny potencjał na walkę z Igą. Kilka innych potencjalnych konkurentek: Azarenka, Brady, może Kontaveit, w porywach Muguruza, no i oczywiście faworytka AO :) - Muchowa. Barty i Andreescu - wielka niewiadoma, choć w juniorach Andreescu Idze nie imponowała.
Obrazek
Oczywiście w tenisie kobiet można przegrać mecz z każdym, ale ja mówię o potencjale. W każdym razie Iga będzie teraz obserwowana bacznie przez cały tenisowy świat już od pierwszego meczu.

AO 2021 staje się turniejem - "kto da najlepiej radę kwarantannie i covividowi".
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

hohvar pisze: 16 sty 2021, 15:41 TRANSLATOR:

"Powtórzę kolejny raz: to był zamach, eksperyment z wybuchającą parówką potwierdził to wyraźnie i dopóki wrak nie zostanie zwrócony, ta sprawa nie będzie dla mnie ostatecznie wyjaśniona"
:rolleyes:
Uważasz, że tu są sami maturzyści z ostatnich lat? Tak, to "specjaliści" od czytania po polsku ze zrozumieniem, faktycznie trzeba im tłumaczyć z polskiego na nasze :P Tylko to tłumaczenie niezbyt wierne ;)
Gary pisze: 16 sty 2021, 16:07 Przeczytaj jeszcze raz mój post wczoraj, to będziesz wiedział. :]

Przecież przeczytałem i dość jasno się wyraziłem w odpowiedzi :?
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Vivid pisze: 16 sty 2021, 20:31 Przecież przeczytałem i dość jasno się wyraziłem w odpowiedzi
Wręcz przeciwnie, do nowej propozycji zakładu nie odniosłeś się nawet słowem. :]
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

arttenis pisze: 16 sty 2021, 18:35
SPOILER:
Dzięki za uzasadnienie Twojej opinii. :::gd:::
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Gary pisze: 16 sty 2021, 20:51
Vivid pisze: 16 sty 2021, 20:31 Przecież przeczytałem i dość jasno się wyraziłem w odpowiedzi
Wręcz przeciwnie, do nowej propozycji zakładu nie odniosłeś się nawet słowem. :]
OK, wygląda na to, że przyjąłem pochopnie, iż pamiętasz jakie mam stanowisko. Kiedyś to wałkowaliśmy.
Zakład z ED-em to taki "epizod", coś dla żartu (raczej nie mieliśmy w zamyśle rozruszania forum).
Jak widzisz nie proponuję nikomu zakładów na forum (dla przyjemności, czy żeby potem kogoś wypunktować :twisted: ). Jest wątek hazardowy, widziałeś moją aktywność w nim? Zajrzałem na początku, o co tam chodzie, więcej nie było trzeba ;) To jest strefa Vivid-free :P
Grając w tenisa tylko raz zgodziłem się na zakład, do dziś, a minęło grubo ponad 10 lat, Andrzej wisi mi te 20,00 zł za kort rotfl Generalnie, o czym pisałem, hazard i zakłady w ogóle mnie nie bawi, raczej śmieszy. Dlatego nie uczestniczę.
Uważałem, że o tym pewnie pamiętasz. Pomyłka ;) To teraz już masz wyjaśnione :)
Generalnie twardo stąpam po ziemi i nie lubię zdawać się na łut szczęścia (chyba, że muszę)).
A druga kwestia to to, że te propozycje uważam za bardziej faworyzujące Ciebie, zatem kompletnie nieracjonalne dla mnie do przyjęcia.
Ostatnia kwestia to taka, że biorąc pod uwagę jak cienki jest babski tenis, w przeciwieństwie do reszty tutejszych cykorów :P, uważam że ona może coś jeszcze wygrać. To miałbym stawiać poniekąd przeciwko własnemu przypuszczeniu? Gdzie sens i logika? O_O
Po to tylko by Tobie, czy reszcie, "dokopać" być może za ponad dekadę? Wierz mi, ja zawsze znajdę przysłowiowe 100 innych powodów rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

[youtube][/youtube]Wiem już, komu będę z całego serca kibicował :D

https://www.instagram.com/p/CKQ9_Sjjh_5 ... 4q5y44ilo0

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”