Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Lexus też sporo wygrał 😆
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

SevenUP pisze: 10 paź 2020, 16:59 Od teraz zarezerwować jakiś kort to będzie można chyba jedynie w marzeniach 😝
Podobnie myśleliśmy, gdy grała Radwańska. :wink:
Na pewno wielu rodziców zobaczy w swocih pociechach to, co Ojciec Dyrektor w swoich wiernych. No ale z drugiej strony dyscyplina będzie na fali, może powstanie trochę nowych obiektów, jakiś program dla młodych, korty "świątki" obok orlików w każdej gminie... :::cldno9:::
Ostatnio zmieniony 10 paź 2020, 17:06 przez hohvar, łącznie zmieniany 1 raz.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Poryczałem się ze szczęścia! A teraz się nawalam whisky! Brawo Iga! Byłem pełen obaw po wczorajszym deblu, ale jest PIĘKNIE!
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Gary pisze: 10 paź 2020, 16:47
fortomorrow pisze: 10 paź 2020, 16:39 Łzy w oczach. Najmłodsza zwyciężczyni od Seles w '92. Czy jest tenisistka, która w historii straciła mniej gemów w turnieju wielkoszlemowym?
Mary Pierce straciła raptem 22 gemy, ale nie wygrała turnieju, bo przegrała finał.
Czyli w historii tenisa nie było bardziej dominującej zwyciężczyni na przestrzeni jednego wielkoszlemowego turnieju? Niepojęte.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Tymczasem Vivid...
SPOILER:
;-P :wink:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

SevenUP pisze: 10 paź 2020, 16:59 Od teraz zarezerwować jakiś kort to będzie można chyba jedynie w marzeniach 😝
Wyobraźcie sobie taką scenę: przyjeżdża lokalna TV na korty w Częstochowie zrobić materiał o tym, jak wzrosło zainteresowanie tenisem po sukcesie Igi. Zauważają Garego i jego „intrygującą” technikę i już wiedzą jak zagaić:

Przepraszam, Pan widzę pierwszy raz w życiu na korcie. I jak, podoba się? Z inspiracji sukcesem Świątek dziś Pan na korty zajrzał? A czy w dzieciństwie marzył Pan o sporcie tylko mleka nie chciało się pić?

Żarty żartami, ale to ogólnie obciach teraz będzie jak kogoś z nas na kortach za po-Świątkowego nowicjusza (proponuję termin: zielonoświątkowiec) wezmą...
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Artlight pisze: 10 paź 2020, 17:11
SevenUP pisze: 10 paź 2020, 16:59 Od teraz zarezerwować jakiś kort to będzie można chyba jedynie w marzeniach 😝
Wyobraźcie sobie taką scenę: przyjeżdża lokalna TV na korty w Częstochowie zrobić materiał o tym, jak wzrosło zainteresowanie tenisem po sukcesie Igi. Zauważają Garego i jego „intrygującą” technikę i już wiedzą jak zagaić:

Przepraszam, Pan widzę pierwszy raz w życiu na korcie. I jak, podoba się? Z inspiracji sukcesem Świątek dziś Pan na korty zajrzał? A czy w dzieciństwie marzył Pan o sporcie tylko mleka nie chciało się pić?

Żarty żartami, ale to ogólnie obciach teraz będzie jak kogoś z nas na kortach za po-Świątkowego nowicjusza (proponuję termin: zielonoświątkowiec) wezmą...
Jutro idę na obiad rodzinny... :rolleyes: Już się zastanawiam, jak im to wytłumaczyć, że liczy się 15, 30, 40.... rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Artlight pisze: 10 paź 2020, 17:11
SevenUP pisze: 10 paź 2020, 16:59 Od teraz zarezerwować jakiś kort to będzie można chyba jedynie w marzeniach 😝
Wyobraźcie sobie taką scenę: przyjeżdża lokalna TV na korty w Częstochowie zrobić materiał o tym, jak wzrosło zainteresowanie tenisem po sukcesie Igi. Zauważają Garego i jego „intrygującą” technikę i już wiedzą jak zagaić:

Przepraszam, Pan widzę pierwszy raz w życiu na korcie. I jak, podoba się? Z inspiracji sukcesem Świątek dziś Pan na korty zajrzał? A czy w dzieciństwie marzył Pan o sporcie tylko mleka nie chciało się pić?
Genialne! rotfl

Ale tenis to jednak sport nie tani i dosyć trudny. Dzieciarni pewnie będzie więcej, ale jakiegoś długotrwałego szturmu na korty się nie spodziewam.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Zadzwonił do mnie przed chwilą mój Dziadek, lat 97, z informacją że zakochał się w Idze Świątek.

Ponieważ niedawno „nauczył się w fejsbuka” (swoją drogą, gościu jest niesamowity...), to zaczynam się martwić czy przypadkiem nie zacznie jej się teraz naprzykrzać w mediach społecznościowych...
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

hohvar pisze: 10 paź 2020, 17:15 Jutro idę na obiad rodzinny... :rolleyes: Już się zastanawiam, jak im to wytłumaczyć, że liczy się 15, 30, 40.... rotfl
Powiedz, że Ty humanistą jesteś. :teathy:
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

:::yay:::

Pingwin siedzi w norze, bo sie martwi, że teraz nastąpi wysyp ludzi na kortach. :wink:
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
Marco Polo
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 27 sty 2016, 15:11

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Brawo Iga. Aż popłakałem się ze wzruszenia .
A komentarze w stronę Vivida, wstydźcie się on stracił tyle szmalu za mszę dziękczynną aby przerżnęła. :::bd::
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Vivid kombinuje tak: zaraz, zaraz, w dzieciństwie oprócz odbijania w tenisa, rzucałem też frisbee....poszukam zatem jakiegoś forum o frisbee, gdzie mnie nie znają (ale dla niepoznaki i tak zmienię nicka na alfred (taki żart w żarcie dla wtajemniczonych)) i tam zacznę budować od zera swoją pozycję jedynego słusznego wieszcza wszechprawd....minie kilka ładnych lat zanim się gawiedź zorientuje, że nie bardzo się znam na tym o czym piszę...
:D
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

rafbat pisze: 4 paź 2020, 12:49 Mega szansa na co najmniej półfinał przy takiej drabince. Ależ byłby to chichot losu, gdyby udało się coś więcej. To, co grała dzisiaj Iga to było coś wspaniałego. Radwańska, będąc przez tyle lat w czołówce WTA, jedyne co we mnie wzbudzała to antypatię pajacowaniem...
No i los zachichotał. Najlepiej zapamiętaną polską tenisistką będzie Iga, która być może nawet nigdy nie wejdzie do TOP 10 (choć oczywiście chciałbym i mam szczerą nadzieję, że będzie inaczej), a nie Radwańska, która tyle lat była w ścisłej czołówce. Piękne <3
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Rafbat, spokojnie, to tak nie działa, że ktoś będzie bardziej a ktoś mniej zapamiętany. Jakoś dziwnie do tematu podchodzisz (albo właśnie typowo po polsku zawistnie).

Jakoś nie mam wątpliwości, że każdy polski fan tenisa zapamięta zarówno Agę jak i Igę.

A poza tym - taki Hitler na przykład: żadnego szlema nie wygrał, a i tak wszyscy go jakoś tam kojarzą, więc zluzuj gościu, zluzuj...
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Artlight pisze: 10 paź 2020, 17:41 Rafbat, spokojnie, to tak nie działa, że ktoś będzie bardziej a ktoś mniej zapamiętany. Jakoś dziwnie do tematu podchodzisz (albo właśnie typowo po polsku zawistnie).
Co wy macie z tą zawiścią?
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

wyczesany pisze: 10 paź 2020, 17:43
Artlight pisze: 10 paź 2020, 17:41 Rafbat, spokojnie, to tak nie działa, że ktoś będzie bardziej a ktoś mniej zapamiętany. Jakoś dziwnie do tematu podchodzisz (albo właśnie typowo po polsku zawistnie).
Co wy macie z tą zawiścią?
Polska przywara: nie można cieszyć się z sukcesu jednej osoby bez jednoczesnego zgnojenia innej.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

:::fcplm:::
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Nie szukajcie dzisiaj zwady. Cieszcie się z tego co się stało. Po prostu. :D
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Artlight pisze: 10 paź 2020, 17:45
wyczesany pisze: 10 paź 2020, 17:43
Artlight pisze: 10 paź 2020, 17:41 Rafbat, spokojnie, to tak nie działa, że ktoś będzie bardziej a ktoś mniej zapamiętany. Jakoś dziwnie do tematu podchodzisz (albo właśnie typowo po polsku zawistnie).
Co wy macie z tą zawiścią?
Polska przywara: nie można cieszyć się z sukcesu jednej osoby bez jednoczesnego zgnojenia innej.
A Ty w kółko o Vividzie... :D
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”