Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Vivid pisze: 30 wrz 2020, 22:24
mapi pisze: 30 wrz 2020, 22:17 Ej weź, bo jeszcze ludzie pomyślą, że się cieszysz z jej sukcesu. :wink:
Gdzie tam. Jak przerżnie to się rozwinę rotfl
A tymczasem pozostaniesz niedorozwinięty... rotfl

Oglądałem mecz Zvereva z Herbertem. Zawodnik z kraju tchórzy i kolaborantów grał bardzo ładnie dla oka, ale moim zdaniem ma bardzo słabą psychikę. W ważnych momentach znacząco obniżał loty. Jak to żabojad - zobaczył Niemca i wywiesił białą flagę. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Gary pisze: 30 wrz 2020, 22:31 Jak to żabojad - zobaczył Niemca i wywiesił białą flagę. rotfl
Tym większy obciach, że z tego Niemca taki agresor, jak z labradora pod narkozą.. Aż mi się przypomniało określenie z Twojego podpisu - metroseksualni sportowcy. rotfl
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Gary pisze: 30 wrz 2020, 22:31
Vivid pisze: 30 wrz 2020, 22:24
mapi pisze: 30 wrz 2020, 22:17 Ej weź, bo jeszcze ludzie pomyślą, że się cieszysz z jej sukcesu. :wink:
Gdzie tam. Jak przerżnie to się rozwinę rotfl
A tymczasem pozostaniesz niedorozwinięty... rotfl
Cieszysz się bo choć przez chwilę ktoś będzie wiedział jak to jest być Tobą? rotfl

Wydawało mi się, że coś na koniec panowie wymienili "uprzejmości"? Coś miał Niemiec do Francuza.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

https://twitter.com/AJEccles/status/131 ... uSO4e4yELM wczorajszy wybuch Errani prawie doprowadził do zawału bohaterów meczu z kortu obok. O ironio! Włoszka nazywa Bertens oszustką- groźne słowa jak na osobę w przeszłości skazaną za doping.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

SABR pisze: 1 paź 2020, 09:08 https://twitter.com/AJEccles/status/131 ... uSO4e4yELM wczorajszy wybuch Errani prawie doprowadził do zawału bohaterów meczu z kortu obok. O ironio! Włoszka nazywa Bertens oszustką- groźne słowa jak na osobę w przeszłości skazaną za doping.
Dobry ten filmik, choć zastanawiam się, czemu ten koleś grał na telefonie na korcie... Jego rywalem był Jakuboto i wiedział, że ten ogra się sam? rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

A ten gość, to nie jest Isner, który przegrał z Kordą?
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Cambrinus pisze: 1 paź 2020, 11:31 A ten gość, to nie jest Isner, który przegrał z Kordą?
Chyba jest, najpierw się nie przyjrzałem, stwierdziłem, że da się obśmiać Jakuboto, to bez zbędnej zwłoki to zrobiłem. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Gary pisze: 1 paź 2020, 12:13 Chyba jest, najpierw się nie przyjrzałem, stwierdziłem, że da się obśmiać Jakuboto, to bez zbędnej zwłoki to zrobiłem. rotfl
Byłeś szybszy :(
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Niby taki lekko bezpłciowy ten RG póki co, ale zauważyliście jak tam się gotuje po powierzchnią? Jeszcze trochę posiedzą pozamykani w hotelach, a w przyszłym tygodniu będą wyjaśniać sobie wątpliwości maczetami. :D
https://twitter.com/yelnats_eel/status/ ... 2364351488
A na deser ordynarne oszustwo.
https://twitter.com/Tennis/status/1310927614392045570
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

A o co tam chodziło z Hurkaczem i Evansem?
CFA
Orator
Orator
Posty: 650
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

ayshe pisze: 1 paź 2020, 23:01 Niby taki lekko bezpłciowy ten RG póki co, ale zauważyliście jak tam się gotuje po powierzchnią?
Na powierzchni też się trochę dzieje. Ktoś tu ostatnio chyba przy US Open pisał, że pięknie się ogląda Szapowałowa,
ale lepiej się ogląda jak ktoś wygrywa :-). Dziś rewanż za ubiegłoroczny magiel: Halep-Anisimowa a potem męki Zvieriewa.
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

TomPL pisze: 2 paź 2020, 08:17 A o co tam chodziło z Hurkaczem i Evansem?
- zachowujesz się jak gówniarz
- coś ty powiedział?!
- chłopcy, chłopcy, jesteśmy na korcie ziemnym, ale mimo wszystko, to nie piaskownica. Daniel powiedział, że nie dotknął piłki, to nie dotknął.
- No właśnie koleś, dlatego wrzasnąłem Ci w twarz po wygranym gemie, nie będzie mnie tu jakiś frajer o oszustwo oskarżał.
:D
CFA pisze: 2 paź 2020, 11:31
ayshe pisze: 1 paź 2020, 23:01 Niby taki lekko bezpłciowy ten RG póki co, ale zauważyliście jak tam się gotuje po powierzchnią?
Na powierzchni też się trochę dzieje. Ktoś tu ostatnio chyba przy US Open pisał, że pięknie się ogląda Szapowałowa, ale lepiej się ogląda jak ktoś wygrywa :-).
Ale, że ja tak pisałam? :D

Ktoś oglądał Cipasa? Wynik wreszcie stosowny do rundy, czyżby Grek wylogował się z Twittera?
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Ja oglądałem, grał naprawdę zacnie, cisnął Cuevasa aż miło, piękny ofensywny tenis - głębokie piłki, mądra gra, wykańczanie przy siatce, skróty, Urugwajczyk nawet nie miał jak pierdnąć. :P Jakby jeszcze Grek trafiał serwisem, to już w ogóle byłaby masakra, w pierwszym secie trafiał 42%, nie pamiętam jak potem, ale raczej też marnie. Za to wygrał w pierwszym około 80% piłek po drugim. Jak dalej tak będzie grał, to będzie groźny, a i będzie można mu kibicować, bo taki tenis fantastycznie się ogląda.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Gienia wyautowana. Brawo Iga! :D
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Bardzo dobrze, konsekwentnie i całkiem niebrzydko zagrała Świątek. Ciekawy mecz 4 rundy się zapowiada, próba charakteru.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

To jest aż przerażające, że przy tak złym pierwszym serisie Iga tak gładko wyrgywa rotfl 30 winnerów i 15 błędów tylko :]
Prince Textreme Tour 100 310
CFA
Orator
Orator
Posty: 650
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

ayshe pisze: 2 paź 2020, 12:23
CFA pisze: 2 paź 2020, 11:31
ayshe pisze: 1 paź 2020, 23:01 Niby taki lekko bezpłciowy ten RG póki co, ale zauważyliście jak tam się gotuje po powierzchnią?
Na powierzchni też się trochę dzieje. Ktoś tu ostatnio chyba przy US Open pisał, że pięknie się ogląda Szapowałowa, ale lepiej się ogląda jak ktoś wygrywa :-).
Ale, że ja tak pisałam? :D

Ktoś oglądał Cipasa?
Nie, chciałem tylko zasygnalizować, że ci ładnie grający już odpadają a Grek pewnie będzie następny w kolejce.
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Halep z Anisimovą 6:0 w pierwszym secie. O_O Co tam się dzieje?
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Cambrinus pisze: 2 paź 2020, 14:15 Halep z Anisimovą 6:0 w pierwszym secie. O_O Co tam się dzieje?
Amanda ustanawia nowy rekord niewymuszonych błędów.
Prince Textreme Tour 100 310
CFA
Orator
Orator
Posty: 650
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

SevenUP pisze: 2 paź 2020, 14:25
Cambrinus pisze: 2 paź 2020, 14:15 Halep z Anisimovą 6:0 w pierwszym secie. O_O Co tam się dzieje?
Amanda ustanawia nowy rekord niewymuszonych błędów.
Po prostu bardzo udany rewanż za zeszłoroczne lanie.
Bez powodu się nie psuje.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”