Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Wy tu - za przeproszeniem - pitolicie o Hurkaczu i Linette, a jakaś laska z Ukrainy odpadła z RG...bo jej się rakiety skończyły w termobagu O_O.

Struny w pięciu ramach jej poszły (w tym w trzech ramach na przestrzeni 10 minut w trzecim secie :::wtf:::) i nie miała czym grać. Musiała pożyczyć rakietę od kołcza, ale ten miał „bardziej męski” model i biedaczka nie miała siły nim machać.

I to są prawdziwe ludzkie dramaty rotfl.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
kefas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 8 sie 2019, 08:58

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Vivid pisze:Pobawmy się w elementarną logikę. Skoro czyjąś wypowiedź kwituje się epitetem - kretyńska, to logicznie patrząc kretyńską wypowiedź generuje .... kretyn
a ja to skomentuję przez jedno wielkie IKS DE. No żelazna logika milordzie :) Czyli jak coś ma zapach jabłkowy to jest to jabłko, kolor granatowy ma tylko granat. Twoje rozumowanie jest na poziomie kilkulatka ;). Jak wypowiedź jest w Twojej opinii głupia, to nie znaczy, że ten kto ją wygłosił jest głupi.

A co do szlema, bo tego dotyczy niniejszy wątek to szkoda Huberta, ale tak jak pisano wyżej, przeciwnik miał większe jaja. Nie oglądałem całego, bo nie mogłem wytrzymac tego sapania w trakcie wymian - coś jakby komentator mikrofonu nie wyłączał i było oddech słychać - też to słyszeliście?
Cieszę się natomiast, że Iga przeszła, na ten moment według mnie ma lepsze rokowania niż HuHu bo ten drugi jest jakiś taki... Jałowy do bólu.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

kefas pisze: 29 wrz 2020, 11:46
Vivid pisze:Pobawmy się w elementarną logikę. Skoro czyjąś wypowiedź kwituje się epitetem - kretyńska, to logicznie patrząc kretyńską wypowiedź generuje .... kretyn
a ja to skomentuję przez jedno wielkie IKS DE. No żelazna logika milordzie :) Czyli jak coś ma zapach jabłkowy to jest to jabłko, kolor granatowy ma tylko granat. Twoje rozumowanie jest na poziomie kilkulatka ;). Jak wypowiedź jest w Twojej opinii głupia, to nie znaczy, że ten kto ją wygłosił jest głupi.
Ze swojej strony dodam jeszcze (z powyższym się zgadzam), że w Reg.For. mamy zapis o ocenianiu opinii i poglądów, a nie użytkowników. Ostatnimi czasy nie było to restrykcyjnie przestrzegane i egzekwowane, ale koniec tego dobrego. Nie chcę więcej widzieć inwektyw w kierunku innych forumowiczów. Autor takowego dostanie od teraz bana na 24h, a dziecinne "a bo on zaczął" nie będzie żadną okolicznością łagodzącą, no ewentualnie skróci bana o minutę.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Artlight pisze: 29 wrz 2020, 11:31 Wy tu - za przeproszeniem - pitolicie o Hurkaczu i Linette, a jakaś laska z Ukrainy odpadła z RG...bo jej się rakiety skończyły w termobagu O_O.

Struny w pięciu ramach jej poszły (w tym w trzech ramach na przestrzeni 10 minut w trzecim secie :::wtf:::) i nie miała czym grać. Musiała pożyczyć rakietę od kołcza, ale ten miał „bardziej męski” model i biedaczka nie miała siły nim machać.

I to są prawdziwe ludzkie dramaty rotfl.
Widziałem tą akcję. Pierwszy raz w życiu się z czymś takim spotkałem, a jeszcze do tego na zawodowym poziomie. Mega niefart i sytuacja niecodzienna O_O O_O
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

trainterr pisze: 29 wrz 2020, 13:11
Artlight pisze: 29 wrz 2020, 11:31 Wy tu - za przeproszeniem - pitolicie o Hurkaczu i Linette, a jakaś laska z Ukrainy odpadła z RG...bo jej się rakiety skończyły w termobagu O_O.

Struny w pięciu ramach jej poszły (w tym w trzech ramach na przestrzeni 10 minut w trzecim secie :::wtf:::) i nie miała czym grać. Musiała pożyczyć rakietę od kołcza, ale ten miał „bardziej męski” model i biedaczka nie miała siły nim machać.

I to są prawdziwe ludzkie dramaty rotfl.
Widziałem tą akcję. Pierwszy raz w życiu się z czymś takim spotkałem, a jeszcze do tego na zawodowym poziomie. Mega niefart i sytuacja niecodzienna O_O O_O
Dobrze, że naciągi mi nie pękają, więc 3 rakiety w zupełności mi wystarczą. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Kiedyś Zvonarka wyszła na mecz z ... dwiema rakietami (sic!). Poszły struny to wzięła od trenera. Problem w tym, że grała Prince-ami i miała kontrakt, a od trenera wzięła Babolat-a. I się Prince spuszył, ups ... :P
ayshe pisze: 29 wrz 2020, 11:13 Logiczne myślenie zawsze w cenie, ale szacunek dla rozmówcy bardziej, przynajmniej dla mnie. Brnięcie w taką retorykę, plus argument prosto z piaskownicy, " bo on zaczął" niestety sprowadza dyskusję do parteru, bo po pierwsze generalizujesz, a po drugie przestajesz być dowcipny, a zaczynasz być chamski, sorry.
Widzę to tak - ktoś zaczyna to można zignorować lub odbić piłkę. Najczęściej wybieram drugi wariant.
Nie wydaje mi się by tu była kwestia "kto zaczął" tylko raczej - skoro zaczynasz to nie dziw się, że wraca.
Potem to już kwestia indywidualnej oceny. Dla mnie jak ktoś rozdaje razy i akceptuje rewanż to zachowuje się w sposób jednak poważny. Abstrahuję, czy zaczepki mają lub nie w ogóle sens. Natomiast jak ktoś zaczepia i obrywa zwrotnie a potem wyraża żądanie by ktoś inny go bronił to zachowuje się dziecinnie, a wręcz pierdołowato ...
I tyle w tym temacie.

Deszcz pada, czyli został jeden kort.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

No to nagra się Tsitspas. Hiszpan już chyba bez szans.
Nie widziałam dwoch przegranych setów ale teraz Munar walczy jak równy z równym .
Stefan podaje na mecz..
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Obydwa finałowe "hamburgery" ledwo, ledwo, po 5-setowych pojedynkach wyciągnęli z 0:2....
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

hohvar pisze: 29 wrz 2020, 21:10 Obydwa finałowe "hamburgery" ledwo, ledwo, po 5-setowych pojedynkach wyciągnęli z 0:2....
Przetrenowani są rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Ida w kolejnej rundzie. :::gd::: Pierwszy set perfekcyjny, w drugim lekki dołek - ale zamknęła w dwóch.
Rafa tak sobie, nie wiem czy to kwestia piłek czy potrzeba dłuższego "rozbiegu" - ale nie wyglądało to najlepiej. Pomimo jednostronnego wyniku.
Ciekawe, ile setów rozegra Sasza.. Wygrał drugiego, ale miał Francuz okazje i mogło być 2:0 dla niego.
Ed. Zverev z Herbertem grają 5 seta..
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Kiki Bertens zwieziona na wózku po wygranym trzysetowym starciu z Errani. Włoszka schodząc z kortu krzyknęła w stronę Holenderki, żeby ta "spie*******, dosłownie). Na konferencji powiedziała, że widziała właśnie Bertens w restauracji spożywającą posiłek, podobno nic jej nie było. Ciekwe czy zagra w następnej rundzie.
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Majorka pisze: 30 wrz 2020, 18:26 Rafa tak sobie, nie wiem czy to kwestia piłek czy potrzeba dłuższego "rozbiegu" - ale nie wyglądało to najlepiej. Pomimo jednostronnego wyniku.
Chyba rozbiegu, chociaż na piłki też narzekał. Patrząc na to co wyczyniał dziś Zworek i resztę tego co ma po drodze do ćwierćfinału, to chyba padnie. Ze śmiechu. :wink:
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Jak dla mnie Rafa nie jest pewny. Tym razem może się nie udać ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Ba, a kto tu wygląda pewnie?!
Kurcze, miał być fajny mecz a tu... walkower! Co to się Serence stało?
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Vivid pisze: 30 wrz 2020, 21:27 Jak dla mnie Rafa nie jest pewny. Tym razem może się nie udać ...
Pełna zgoda, bo potem potencjalnie ma chyba Diego, Thiema i Novaka (?), a to bardzo ładne combo. (nie patrzyłam jak mu tam z drabinek wychodzi..)
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

TomPL pisze: 30 wrz 2020, 21:34 Ba, a kto tu wygląda pewnie?!
Kurcze, miał być fajny mecz a tu... walkower! Co to się Serence stało?
Musi, że jakiś rasizm.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Majorka pisze: 30 wrz 2020, 18:26 Ida w kolejnej rundzie. :::gd::: Pierwszy set perfekcyjny, w drugim lekki dołek - ale zamknęła w dwóch.
Oglądałem pierwszych 6 gemów i nie mogłem uwierzyć, że to jest 2 runda RG?! Hsieh wyglądała (strój, sylwetka, sposób poruszania się) jakby właśnie wróciła z obozu w Korei Północnej i kazali jej na Syberii biegać i piłki zbierać :] Widocznie w drugim secie wzbudziła taką litość, że siadła gra Igi?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

TomPL pisze: 30 wrz 2020, 21:34 Ba, a kto tu wygląda pewnie?!
Kurcze, miał być fajny mecz a tu... walkower! Co to się Serence stało?
Pogoniona trochę na wejściu to może i realnie oceniła, że przy tych warunkach - kort, temperatura, piłki, nie ma sensu się szarpać? ...

Iga w 3-ciej? No to już będzie można powiedzieć, że to dobry wynik :::gd:::
Buchard też do ogrania.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

TomPL pisze: 30 wrz 2020, 21:34Kurcze, miał być fajny mecz a tu... walkower! Co to się Serence stało?
Oficjalnie ścięgno Achillesa, a nieoficjalnie to już tylko sam Syren wie.

Vivid pisze: 30 wrz 2020, 21:44Iga w 3-ciej? No to już będzie można powiedzieć, że to dobry wynik. :::gd:::
Buchard też do ogrania.
Ej weź, bo jeszcze ludzie pomyślą, że się cieszysz z jej sukcesu. :wink:
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

mapi pisze: 30 wrz 2020, 22:17 Ej weź, bo jeszcze ludzie pomyślą, że się cieszysz z jej sukcesu. :wink:
Gdzie tam. Jak przerżnie to się rozwinę rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”