Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Gary pisze: 28 wrz 2020, 10:37 Na pewno dałaś dobry link?
Już poprawione, dzięki :) .
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Iga 6:1 w pierwszym secie z ubiegłoroczną finalistką turnieju, nieźle. Za to Muchova już przerżnęła. rotfl :]
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2020, 22:27 przez Barti, łącznie zmieniany 1 raz.
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Iga na mączce jest najmocniejsza, a jak ma swój dzień to może wygrać praktycznie z każdą. Choć Marketa w tym roku raczej pod formą i nie ma co chyba się nakręcać że tak dobrze idzie.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Iga wygrała, a Muchowa prze......?
Na pewno Vivid jakoś to wytłumaczy. :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Bożesz! Muchova prze... !? Vodzisław pewnie z rozpaczy poszedł do Maca objeść się na umór...
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

TomPL pisze: 28 wrz 2020, 18:40 Bożesz! Muchova prze... !? Vodzisław pewnie z rozpaczy poszedł do Maca objeść się na umór...
Biedni Wy. Przecież Vivida i tak będzie na górze, chyba że Iga wygra cały turniej. Najważniejsze, to zająć dobrą pozycję a potem z niej przyjemnie łoić innych delektując się ambrozją i nimbem wszechwiedzącego.

:wink: :wink: :wink:
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Gdybym tak w trakcie meczu napisał, że Iga leje rywalkę więc podstawić mi tu biegusiem Muchovą to by było rotfl
Ale nic takiego nie było bo zamiast oglądać to wątpliwe widowisko sam grałem w tenisa :P
Muchova to tylko specjalista od wykopywania z imprez Świątek, ale innych? No bez przesady ;)
Jak Muchova losuje Igę to praktycznie ma .... BYE rotfl
Jeszcze tylko Czeszce trzeba wytłumaczyć kto to jest Najman ;)

A co do Igi :twisted: No pewnie, że przerżnie :::yay::: rotfl
Teraz patrzę i widzę, że HuHu póki co przewalił seta, ale ma przełamanie w drugim.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

RatRace pisze: 28 wrz 2020, 19:25
TomPL pisze: 28 wrz 2020, 18:40 Bożesz! Muchova prze... !? Vodzisław pewnie z rozpaczy poszedł do Maca objeść się na umór...
Biedni Wy. Przecież Vivida i tak będzie na górze, chyba że Iga wygra cały turniej. Najważniejsze, to zająć dobrą pozycję a potem z niej przyjemnie łoić innych delektując się ambrozją i nimbem wszechwiedzącego.

:wink: :wink: :wink:
Nie znasz się. Trzeba chwytać chwile, gdy biedak z rozpaczy tuli big maca 😆
A Iga.. a co tam mnie Iga? Ja mogę twierdzić, że Linette przerżnie i moje też będzie na wierzchu 😀 Ale czy takie kretyńskie gadanie warte jest uwagi jakiejkolwiek uwagi?
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

No i ciepła klucha odpada po maratonie z Sandgrenem, nie wykorzystujac po drodze dwóch piłek moczowych, a szkoda bo na horyzoncie był mecz z Novakiem w 3 rundzie.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Oglądałem chyba z piąty mecz Hurkacza w ciągu miesiąca i stwierdzam, że chłopak jest zbyt miękki, by osiągnąć coś więcej niż TOP 20/30.
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Fakt, trochę mu nie idzie domykanie ważnych punktów, ale trzeba przyznać, że miał dziś chłopak momenty przyjemnej dla oka gry. Szkoda, że dla kontrastu dziwnie beznamiętnie odpuszczał w piątym secie gemy przy serwisie Sandgrena i te dwa meczbole.. :/
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Hurkacz rozczarował i to mocno. Długimi momentami słabiutki serwis i ogólnie spore wachania gry. Sandgren to nieprzyjemny gość do grania ale takich jak on ogrywa się solidnością i konsekwencją a Hurkacz od wznowienia gry po pandemii przysypia na korcie co chwila niczym Zwieriew.

Dzisiaj wyleciał też z turnieju Miedwiedew. Rosjanin nie wygrał jeszcze meczu na RG - od 2017 roku notuje porażki w pierwszych rundach. Tym razem przegrał z Fucsovicsem w 4 setach.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Jak oglądałem Hurkacza w piątym secie z tym wkurzająco gadającym w kółko Sandgrenem, to zatęskniłem za ....Janowiczem. On gdy grał i był w formie, nie przegrałby tego meczu. Może by się z gościem pokłócił, nakrzyczałby na sędzinę, dostał ostrzeżenie, połamałby rakietę, ale by nie przegrał. Mowa ciała Huberta wykańcza mnie nerwowo. Jak mu nie idzie to powłóczy nogami ze spuszczonym łbem jak zbity pies. Jak chce coś osiągnąć w tenisie to musi takie denerwujące pojedynki wygrywać mentalnie, pokazać typowi, że się go nie boi, że jest lepszy, że wygra za każdą cenę. Kilka razy w piątym secie prowadził np. 8:7, serwował burak z USA. Ok, trzeba Sangrenowi oddać, że dobrze grał w trudnych momentach. Ale jak Hubert miał np. 8:7 i 15:40 przy serwisie amerykanina, to zamiast zaryzykować, zagrać jakieś szalone uderzenie, zwieszał łeb czekając jak Burak domknie gema i sam będzie serwował. Masakra. Jak on chciał zdobyć zwycięskie przełamanie? Amerykanin sam miał się wykończyć błędami?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

TomPL pisze: 28 wrz 2020, 20:03
RatRace pisze: 28 wrz 2020, 19:25
TomPL pisze: 28 wrz 2020, 18:40 Bożesz! Muchova prze... !? Vodzisław pewnie z rozpaczy poszedł do Maca objeść się na umór...
Biedni Wy. Przecież Vivida i tak będzie na górze, chyba że Iga wygra cały turniej. Najważniejsze, to zająć dobrą pozycję a potem z niej przyjemnie łoić innych delektując się ambrozją i nimbem wszechwiedzącego.

:wink: :wink: :wink:
Nie znasz się. Trzeba chwytać chwile, gdy biedak z rozpaczy tuli big maca 😆
A Iga.. a co tam mnie Iga? Ja mogę twierdzić, że Linette przerżnie i moje też będzie na wierzchu 😀 Ale czy takie kretyńskie gadanie warte jest uwagi jakiejkolwiek uwagi?
Ale wiecie co w tym jest najzabawniejsze, i bez urazy, ale to z Was robi ... kretynów?
Iga wygrała mecz, gładko. Ja ani w trakcie meczu (sam wtedy grałem), ani po meczu nie zabrałem głosu.
Natomiast Wam nerwy najwyraźniej puściły i zaczęliście jojczyć kiedy to Iga przerżnie i co powie Vivid O_O
Przezabawne rotfl :::gd:::

Ale serio, nie odbierajcie mi chleba ;), dajcie mi szansę się wykazać :P

Co do Hurkacza to o ile pamiętam jak wchodził do poważnego tenisa to miał zadzior do gry. Nie jakiś wybitny ale jednak był. A teraz to mam wrażenie jakby go ktoś wykastrował. No niestety tenis to taki sport (inne sporty też) gdzie bez przysłowiowych jaj to się nie da robić większych wyników ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Komuś puściły nerwy?! Chyba H-H, gdyby je miał...
Ja też chciałem się pobawić ale Linette już przerżnęła i... po zabawie :/

Parę fajnych meczy u kobiet oglądałem na Eurosporcie, faworytki w opałach mocno naciskane przez młodzież a jedna faworytka (Kerber) nawet nie dała rady. Teraz czekam na mecz Williams-Pironkowa i mam nadzieję co najmniej na takie zamieszanie jak na US Open :D
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Roger pisze: 29 wrz 2020, 01:00 Kilka razy w piątym secie prowadził np. 8:7, serwował burak z USA. Ok, trzeba Sangrenowi oddać, że dobrze grał w trudnych momentach. Ale jak Hubert miał np. 8:7 i 15:40 przy serwisie amerykanina, to zamiast zaryzykować, zagrać jakieś szalone uderzenie, zwieszał łeb czekając jak Burak domknie gema i sam będzie serwował.
Nie za bardzo wiem, czemu nazywasz Sandgrena burakiem. Nie robił wczoraj nic karygodnego, gadał do siebie, nikogo nie obrażał, więc nie wiem skąd tak negatywne określenie.

W ogóle to Sandgren grał o wiele ciekawszy tenis niż Hubert i pokazał, że ma jaja.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Vivid pisze: 29 wrz 2020, 06:22 to z Was robi ... kretynów?
Używanie tego typu określeń w stosunku do innych forowiczów wchodzi tu do standardu, czy też administracja z tym coś zrobi?
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Gary pisze: 29 wrz 2020, 08:33
Roger pisze: 29 wrz 2020, 01:00 Kilka razy w piątym secie prowadził np. 8:7, serwował burak z USA. Ok, trzeba Sangrenowi oddać, że dobrze grał w trudnych momentach. Ale jak Hubert miał np. 8:7 i 15:40 przy serwisie amerykanina, to zamiast zaryzykować, zagrać jakieś szalone uderzenie, zwieszał łeb czekając jak Burak domknie gema i sam będzie serwował.
Nie za bardzo wiem, czemu nazywasz Sandgrena burakiem. Nie robił wczoraj nic karygodnego, gadał do siebie, nikogo nie obrażał, więc nie wiem skąd tak negatywne określenie.

W ogóle to Sandgren grał o wiele ciekawszy tenis niż Hubert i pokazał, że ma jaja.
:::gd:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

TomPL pisze: 29 wrz 2020, 07:16 Teraz czekam na mecz Williams-Pironkowa i mam nadzieję co najmniej na takie zamieszanie jak na US Open :D
Na tych kortach to się może udać :::gd:::
hohvar pisze: 29 wrz 2020, 08:37
Vivid pisze: 29 wrz 2020, 06:22 to z Was robi ... kretynów?
Używanie tego typu określeń w stosunku do innych forowiczów wchodzi tu do standardu, czy też administracja z tym coś zrobi?
Trochę dziwne to "święte" oburzenie ....

Pobawmy się w elementarną logikę. Skoro czyjąś wypowiedź kwituje się epitetem - kretyńska, to logicznie patrząc kretyńską wypowiedź generuje .... kretyn. Rozumiem, że nadążasz za tym tokiem rozumowania?
Zatem jak ktoś w rewanżu przydzieli Ci również kretynem, i to nie po kretyńsku ;) czyli bez jasnego uzasadnienia, to chyba równowaga jest zachowana, nie?
I co więcej, odpowiedz sobie na pytanie kto zaczął? :twisted:
Podsumowując, strona która prowokuje, a potem obrywa tym samym, próbuje udawać poszkodowanego.
Nie wiem czy to tylko słabe, czy już śmiechu warte?
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Vivid pisze: 29 wrz 2020, 09:50
hohvar pisze: 29 wrz 2020, 08:37
Vivid pisze: 29 wrz 2020, 06:22 to z Was robi ... kretynów?
Używanie tego typu określeń w stosunku do innych forowiczów wchodzi tu do standardu, czy też administracja z tym coś zrobi?
Trochę dziwne to "święte" oburzenie ....

Pobawmy się w elementarną logikę. Skoro czyjąś wypowiedź kwituje się epitetem - kretyńska, to logicznie patrząc kretyńską wypowiedź generuje .... kretyn. Rozumiem, że nadążasz za tym tokiem rozumowania?
Zatem jak ktoś w rewanżu przydzieli Ci również kretynem, i to nie po kretyńsku ;) czyli bez jasnego uzasadnienia, to chyba równowaga jest zachowana, nie?
I co więcej, odpowiedz sobie na pytanie kto zaczął? :twisted:
Podsumowując, strona która prowokuje, a potem obrywa tym samym, próbuje udawać poszkodowanego.
Nie wiem czy to tylko słabe, czy już śmiechu warte?
Logiczne myślenie zawsze w cenie, ale szacunek dla rozmówcy bardziej, przynajmniej dla mnie. Brnięcie w taką retorykę, plus argument prosto z piaskownicy, " bo on zaczął" niestety sprowadza dyskusję do parteru, bo po pierwsze generalizujesz, a po drugie przestajesz być dowcipny, a zaczynasz być chamski, sorry.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”