Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Rafa w Paryżu to maszyna, a na finał i meczu z Djoko dodatkowo się spiął. Widziałem fragmenty jego meczów tutaj, może faktycznie nie porywał, ale to co grał było przecież wystarczające, zapowiada się, że wygra turniej bez straty seta. Mam nadzieję, że nikt już nie napisze, że Nadal jest tutaj bez formy.
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

grzeszajac pisze: 11 paź 2020, 16:41
SevenUP pisze: 11 paź 2020, 16:34
grzeszajac pisze: 11 paź 2020, 16:23 Dzisiaj punkty zdobywa przede wszystkim Novak. Dla siebie i dla Rafy...
Oho zaczyna się... przychodzi weryfikacja rzeczywistości i nagle wszyscy zaskoczeni. To nie jest turniej w Rzymie i finał ze Schwartzmanem czy półfinał z Ruudem. Nadal dobiega do wszystkiego to i ilość błędów rośnie. Przecież nie wyrzuca Novak prostych piłek ze środka kortu...
A gdzieś napisałem że Novak wygra???
To, że jestem fanem Novaka nie oznacza, że nie szanuję i nie podziwiam Rafaela... Mam wielki sentyment do Nadala... wygrana Nadala też mnie bardzo cieszy.
Napisałeś że punkty dla Rafy zdobywa Novak - co nie jest prawdą i jest dość kompromitujące w ocenie tego meczu. Rozumiem że Nadal gra słabo i dostaje prezenty? Trzymajcie mnie rotfl
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Jakoś nie mieści mi się w głowie ten wynik jak z pierwszej rundy.
Musi się coś zadziać jeszcze.

Trochę jak rewanż za AO 2019 - niby do finału szło równo i potem takie baty były od Novaka.

Tak czy siak VAMOS - jeszcze jeden!!!
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

SevenUP pisze: 11 paź 2020, 16:48 Napisałeś że punkty dla Rafy zdobywa Novak - co nie jest prawdą i jest dość kompromitujące w ocenie tego meczu. Rozumiem że Nadal gra słabo i dostaje prezenty? Trzymajcie mnie rotfl
:::gd:::

Słodka zemsta za Australian Open rok temu się szykuje. :::yay:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
grzeszajac
Orator
Orator
Posty: 504
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:51
Lokalizacja: Łańcut

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

grzeszajac pisze: 11 paź 2020, 16:02 Nadal jest niesamowity dzisiaj. Novak dużo niewymuszonych. Czekałem na ten finał. Oczywiście z nadzieją że wygra to Novak.
To napisałem wcześniej...
SevenUP pisze: 11 paź 2020, 16:48
grzeszajac pisze: 11 paź 2020, 16:41
SevenUP pisze: 11 paź 2020, 16:34
grzeszajac pisze: 11 paź 2020, 16:23 Dzisiaj punkty zdobywa przede wszystkim Novak. Dla siebie i dla Rafy...
Oho zaczyna się... przychodzi weryfikacja rzeczywistości i nagle wszyscy zaskoczeni. To nie jest turniej w Rzymie i finał ze Schwartzmanem czy półfinał z Ruudem. Nadal dobiega do wszystkiego to i ilość błędów rośnie. Przecież nie wyrzuca Novak prostych piłek ze środka kortu...
A gdzieś napisałem że Novak wygra???
To, że jestem fanem Novaka nie oznacza, że nie szanuję i nie podziwiam Rafaela... Mam wielki sentyment do Nadala... wygrana Nadala też mnie bardzo cieszy.
Napisałeś że punkty dla Rafy zdobywa Novak - co nie jest prawdą i jest dość kompromitujące w ocenie tego meczu. Rozumiem że Nadal gra słabo i dostaje prezenty? Trzymajcie mnie rotfl
Nie manipuluj wypowiedziami. Popatrz na statystyki z dzisiejszego meczu na ilość winnerów i niewymuszonych aby zorientować się że Novak swoimi niewymuszonymi zdobywa punktu dla Nadala. Oczywiście Nadal pracuje na to aby Novak zdobywał punkty dla niego.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Federer zgrzyta zębami ;) Jak już go ma ktoś dogonić w ilości Szlemów, może i jeszcze przegonić, to zdecydowanie wolałby Rafę.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Coś się chyba jednak zmienia na korcie. Rafcio przestał wygrywać punkty na styk.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
picnic
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 474
Rejestracja: 11 lis 2013, 12:37

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Nadala typowy kryzys w 3 secie, Novak zdecydowanie wyraźniejszy.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

picnic pisze: 11 paź 2020, 17:10 Nadala typowy kryzys w 3 secie, Novak zdecydowanie wyraźniejszy.
rotfl rotfl . Za 30 min dekoracja.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

grzeszajac pisze: 11 paź 2020, 16:58
grzeszajac pisze: 11 paź 2020, 16:02 Nadal jest niesamowity dzisiaj. Novak dużo niewymuszonych. Czekałem na ten finał. Oczywiście z nadzieją że wygra to Novak.
To napisałem wcześniej...
SevenUP pisze: 11 paź 2020, 16:48
grzeszajac pisze: 11 paź 2020, 16:41
SevenUP pisze: 11 paź 2020, 16:34
grzeszajac pisze: 11 paź 2020, 16:23 Dzisiaj punkty zdobywa przede wszystkim Novak. Dla siebie i dla Rafy...
Oho zaczyna się... przychodzi weryfikacja rzeczywistości i nagle wszyscy zaskoczeni. To nie jest turniej w Rzymie i finał ze Schwartzmanem czy półfinał z Ruudem. Nadal dobiega do wszystkiego to i ilość błędów rośnie. Przecież nie wyrzuca Novak prostych piłek ze środka kortu...
A gdzieś napisałem że Novak wygra???
To, że jestem fanem Novaka nie oznacza, że nie szanuję i nie podziwiam Rafaela... Mam wielki sentyment do Nadala... wygrana Nadala też mnie bardzo cieszy.
Napisałeś że punkty dla Rafy zdobywa Novak - co nie jest prawdą i jest dość kompromitujące w ocenie tego meczu. Rozumiem że Nadal gra słabo i dostaje prezenty? Trzymajcie mnie rotfl
Nie manipuluj wypowiedziami. Popatrz na statystyki z dzisiejszego meczu na ilość winnerów i niewymuszonych aby zorientować się że Novak swoimi niewymuszonymi zdobywa punktu dla Nadala. Oczywiście Nadal pracuje na to aby Novak zdobywał punkty dla niego.
No właśnie Ty cały czas nie rozumiesz, że to Nadal swoją grą zdobywa punkty dla Nadala ;)
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

No i teraz chyba wyraźnie zakończył mecz. Skrót w siatkę, forhend w aut, bekhend w siatkę - przełamanie do 0 dla Rafy.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
grzeszajac
Orator
Orator
Posty: 504
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:51
Lokalizacja: Łańcut

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

SevenUP pisze: 11 paź 2020, 17:13 No właśnie Ty cały czas nie rozumiesz, że to Nadal swoją grą zdobywa punkty dla Nadala ;)
Możesz wskazać miejsce gdzie napisałem, że tak nie jest???
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

grzeszajac pisze: 11 paź 2020, 17:18
SevenUP pisze: 11 paź 2020, 17:13 No właśnie Ty cały czas nie rozumiesz, że to Nadal swoją grą zdobywa punkty dla Nadala ;)
Możesz wskazać miejsce gdzie napisałem, że tak nie jest???
..aby zorientować się że Novak swoimi niewymuszonymi zdobywa punktu dla Nadala.
rotfl
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
grzeszajac
Orator
Orator
Posty: 504
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:51
Lokalizacja: Łańcut

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

SevenUP pisze: 11 paź 2020, 17:22
grzeszajac pisze: 11 paź 2020, 17:18
SevenUP pisze: 11 paź 2020, 17:13 No właśnie Ty cały czas nie rozumiesz, że to Nadal swoją grą zdobywa punkty dla Nadala ;)
Możesz wskazać miejsce gdzie napisałem, że tak nie jest???
..aby zorientować się że Novak swoimi niewymuszonymi zdobywa punktu dla Nadala.
rotfl
A na czyje konto idą punkty z niewymuszonych błędów??
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

grzeszajac pisze: 11 paź 2020, 17:18
SevenUP pisze: 11 paź 2020, 17:13 No właśnie Ty cały czas nie rozumiesz, że to Nadal swoją grą zdobywa punkty dla Nadala ;)
Możesz wskazać miejsce gdzie napisałem, że tak nie jest???
Tu:
grzeszajac pisze: 11 paź 2020, 16:41 Dzisiaj punkty zdobywa przede wszystkim Novak. Dla siebie i dla Rafy...
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
grzeszajac
Orator
Orator
Posty: 504
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:51
Lokalizacja: Łańcut

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Gary pisze: 11 paź 2020, 17:25
grzeszajac pisze: 11 paź 2020, 17:18
SevenUP pisze: 11 paź 2020, 17:13 No właśnie Ty cały czas nie rozumiesz, że to Nadal swoją grą zdobywa punkty dla Nadala ;)
Możesz wskazać miejsce gdzie napisałem, że tak nie jest???
Tu:
grzeszajac pisze: 11 paź 2020, 16:41 Dzisiaj punkty zdobywa przede wszystkim Novak. Dla siebie i dla Rafy...
I co z tego wpisu wynika??
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

To, że napisałeś, że przede wszystkim Novak zdobywa punkty dla siebie i Rafy,

Mamy zwrot akcji i 5:4 w trzecim secie, ale serwuje Rafa.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

grzeszajac pisze: 11 paź 2020, 17:34
Gary pisze: 11 paź 2020, 17:25
grzeszajac pisze: 11 paź 2020, 17:18
SevenUP pisze: 11 paź 2020, 17:13 No właśnie Ty cały czas nie rozumiesz, że to Nadal swoją grą zdobywa punkty dla Nadala ;)
Możesz wskazać miejsce gdzie napisałem, że tak nie jest???
Tu:
grzeszajac pisze: 11 paź 2020, 16:41 Dzisiaj punkty zdobywa przede wszystkim Novak. Dla siebie i dla Rafy...
I co z tego wpisu wynika??
Twoje dyletanctwo. :]
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
grzeszajac
Orator
Orator
Posty: 504
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:51
Lokalizacja: Łańcut

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

SABR pisze: 11 paź 2020, 17:38 To, że napisałeś, że przede wszystkim Novak zdobywa punkty dla siebie i Rafy,

Mamy zwrot akcji i 5:4 w trzecim secie, ale serwuje Rafa.
No właśnie...
Może Ty odpowiesz. Na czyje konto idą punkty z winnerów, a na czyje z niewymuszonych błędów??
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Ciągła nadzieja Sidora i Stopy jak to Novak się już budzi i zaraz zacznie wymachiwać maczugą i wtedy zapłakany Hiszpan pójdzie do kozy jest no.....rotfl .
Vamos !!!

Francuzi zamknęli dach,, wymienili piłki , turniej odbywa się w warunkach arktycznych jak na standardy mieszkańca Majorki a Rafa swoje rotfl

BRAWO< BRAWO< BRAWO>


ROGER ZŁAŹ Z PODIUM!!!!!!
Ostatnio zmieniony 11 paź 2020, 17:54 przez Tenisówka, łącznie zmieniany 1 raz.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”