Awatar użytkownika
Marcoone
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 2 lip 2012, 22:16
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Ale polski akcent jest. Desirae to pół Polka. Przy okazji córka kolegi z kortów :)
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Oj, sporo błędów u Rafy...
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Prawie 2,5h debla i porażka. Czy to wyczerpanie nie przeszkodzi przed jutrzejszym finałem, no chyba że są tu tacy co napiszą że pomoże :)
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

hohvar pisze: 9 paź 2020, 17:34 Oj, sporo błędów u Rafy...
Czyli w tym secie gra jak w poprzednich meczach. :/ Z tym, że jest zdecydowanie szybszy niż wtedy gdy zaczynał turniej.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Słoneczko zaszło i Rafciowi zimno się chyba zrobiło, bo inaczej tego co gra od paru gemów nie da się wyjaśnić.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Cambrinus pisze: 9 paź 2020, 17:50 Słoneczko zaszło i Rafciowi zimno się chyba zrobiło, bo inaczej tego co gra od paru gemów nie da się wyjaśnić.
Może jak ciemno to trudniej mu się drapać?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Albo już sobie zwizualizował stringi Dzokovicia rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

To co Schwartzman robił przy siatce w tiebreaku powinno się znaleźć w jakimś podręczniku "Jak nie grać przy siatce".
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Koniec. Fatalnie rozegrał Diego tajbreka. Pierwsze 3 punkty powinien zapisać sobie Argentyńczyk, strasznie spaskudził po wypracowaniu sobie przewagi sytuacyjnej.. A potem poleciało.
No nic, Kolejny finał Rafy. Mam nadzieję ,że z Tsitsipasem.. Tak, wiem czyją matką nadzieja.. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Majorka pisze: 9 paź 2020, 18:16 Koniec. Fatalnie rozegrał Diego tajbreka. Pierwsze 3 punkty powinien zapisać sobie Argentyńczyk, strasznie spaskudził po wypracowaniu sobie przewagi sytuacyjnej.. A potem poleciało.
No nic, Kolejny finał Rafy. Mam nadzieję ,że z Tsitsipasem.. Tak, wiem czyją matką nadzieja.. :wink:
Mówiłem Ci że wygra na spokojnie. Może nie było jakichś fajerwerków ale jednak 3:0 . 6 meczów 18:0 W setach. Myślę że wszystko co najlepsze zostawił na Djokovica, i jeśli dojdzie do takiego pojedynku w finale to dla mnie, pomimo tego co większośc pisze, to Rafa będzie tam faworytem. Nie jakimś zdecydowanym, ale jednak faworytem.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Oglądałem tylko trzeciego seta i cały czas nie mogłem się pozbyć uczucia, że oglądam już schyłkowego Nadala. Trudno to wytłumaczyć, wiem, ale nie mogłem się oprzeć wrażeniu że takie granie to już krok w kierunku „falling off the cliff” jak o starzejących się sportowcach mawiają Amerykanie.

Pewnie nie mam racji, ale taki feeling mnie dopadł.

A może to tylko ta pieprzona jesień za oknem...
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Jesteśmy w finale kolejny raz :::yay::: . Na styl i trzeci set spuśćmy kurtynę milczenia i tak jest to wynik kosmiczny .

Teraz chłopaki niech walczą o zaszczyt grania z Rafą w finale a zwycięzca zdecydowanie będzie miał sporo szans w niedzielę.
Trzymam kciuki za Stefka ale wszystkie karty trzyma Novak a właściwie jego zdrowie.
Ostatnio zmieniony 9 paź 2020, 18:30 przez Tenisówka, łącznie zmieniany 1 raz.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Tenisówka pisze: 9 paź 2020, 18:27 Jesteśmy w finale kolejny raz :::yay::: . Na styl i trzeci set spuśćmy kurtynę milczenia i tak jest to wynik kosmiczny .

Teraz chłopaki niech walczą o zaszczyt grania z Rafą w finale a zwycięzca zdecydowanie będzie miał sporo szans w niedzielę.

W sumie czytając twój post, A raczej podpis na dole uświadomiłem sobie że w niedzielę Nadal gra o 20 szlem, A co za tym idzie o zrównanie się z Federerem.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Dość powszechnie wiadomo, że tym co najbardziej nakręca obecnie Djokovica jest pobicie Rogera w każdej możliwej kategorii (zanim jego psychfani zaczną się tu oburzać - sam Novak tak mówił w wywiadzie kilka miesięcy temu).

No to zobaczcie jaką szansę na zapisanie się w kronikach dostanie w niedzielę, jeśli dziś wygra.

Jeśli Serb wygra całość, to będzie mógł już zawsze wyobrażać sobie, jak to w kantynie na kortach, stojąc w kolejce za miską zupy razem z Rogerem (tak, wiem - bardzo prawdopodobny scenariusz...ale to marzenie Novaka i nic mi do tego, że abstrakcyjne), będzie mógł półgębkiem rzucić do Szwajcara:

A ty, leszczu, ile wielkich szlemów wygrałeś w październiku...?

Kurtyna.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Tsitsipas gra jak na next żena przystało. Zaczął od 3 break pointów a teraz jest już 3:0 dla Novaka.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Nie mogę oglądać niestety, ale rozumiem że ślad po kontuzji zaginął? :]
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

SevenUP pisze: 9 paź 2020, 19:17 Nie mogę oglądać niestety, ale rozumiem że ślad po kontuzji zaginął? :]
Jakiej kontuzji rotfl?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Zmartwychwstanie leczy wszystkie urazy, to chyba oczywiste? ;)
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

benno pisze: 9 paź 2020, 17:35 Prawie 2,5h debla i porażka. Czy to wyczerpanie nie przeszkodzi przed jutrzejszym finałem, no chyba że są tu tacy co napiszą że pomoże :)
Sądząc po dzisiejszych wpisach mało kto oglądał dzisiaj półfinał debla z Igą (pewno nie każdy ma dostęp do EuroSport Player). Ja oglądałem cały mecz i nie mam dobrych informacji w kontekście jutrzejszego finału singla Igi. Pal sześć porażkę po zaciętym meczu, to jest normalne w sporcie. Mam nadzieję, że fizycznie ten mecz nie wpłynie na Igę. Gorzej z głową: pewnością siebie, trzymaniem nerwów na wodzy i nieszczęsnym heblem. Niestety w 3 secie Iga była najsłabszą zawodniczką na korcie. Psuła proste woleje, próbowała przecinać wolejem piłki niemożliwe do złapania, sztywna ręka z głębi kortu, rzucanie rakietą (3 lub 4 razy), bezsensowna kłótnia z sędzią....Ostatni gem w meczu przegrany przy słabych serwisach Igi...Uff, dużo tego się nazbierało....Ciężka praca przed trenerem i panią psycholog, żeby przywrócić Idze pewność siebie i chłodną głowę przed jutrzejszym finałem. Mam nadzieję, że cała ta sytuacja spowoduje sportową złość Igi, którą jutro wyładuje na Sofii......
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Jeszcze raz usłyszę "tak to się robi!!" i się porzygam. Kto ogląda mecz ten wie o czym mówię.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”