Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

ayshe pisze: 7 paź 2020, 22:05
trainterr pisze: 7 paź 2020, 21:42
ayshe pisze: 7 paź 2020, 21:23
trainterr pisze: 7 paź 2020, 20:35 Djokovic co chwile pogania dzieci do podawania piłek. Oczywiście ze złości po nieudanych zagraniach. Klasa sama w sobie... :/
To włącz sobie Rogera nad talerzem makaronu dla ukojenia nerwów. :]
Z tego co wiem trwa Roland Garros, więc po co mi Roger Federer? Nie dość, że leci dobry tenis, to jeszcze mnóstwo żenady ze strony Twojego mistrza. Ten makaron o którym piszesz masz chyba na uszach i oczach, że nie widzisz tej żenady, a zachowanie Twojego idola przechodzi na Ciebie 🙂
Ty mi sugerujesz, że jestem żenująca, a ja sądzę, że jeśli wszystko co masz do powiedzenia na temat tego meczu to, informacja że Novak dzieci poganiał, to jesteś niedorzeczny. Chyba jesteśmy kwita? :)

Mecz trudny nie tylko z powodu bagażu emocjonalnego bo Serba chyba w tych paryskich przeciągach zawiało, ale jakoś wyciągnął. Przegapiłam drugiego seta, ale ten początek wyglądał tragicznie i bardzo mnie cieszy to, co zobaczyłam w ostatnich dwóch. :::gd:::
Przecież cały czas podczas meczów tenisowych trwa tutaj wymiana zdań. Jeden pisze o ubiorze tenisistów, drugi o poziomie gry, a ja napisałem o powtarzającym sie, żenującym zachowaniu nr 1 światowego rankingu - gdzie tu niedorzeczność?Na tym polega komentowanie meczów tenisowych - tak jak napisałem dodatkowo - mecz stał na wysokim poziomie jeśli chodzi o grę, ale należało też podkreślić te zachowanie. Ciekawy jestem co byś mówiła, gdyby na przykład to Carreno Busta by tak się zachowywał. Swoją złość wywalać na dzieci podające piłki, słabo.

Jeśli chodzi o same spotkanie to Carreno miał miliard okazji na przełamania, ale był za cienki na Djokovica. Dosłownie parę piłek zadecydowało o tym, że głowa mu siadła i po wszystkim. Djokovic, jak na nr 1 przystało, nie wypuścił wygranej z garści i to jest na plus. W mojej opinii Tsitsipas jest szybszy, solidniejszy na korcie i nie będzie miał takich problemów ze skrótami, które Djokovic gra często i dosyć dobrze.
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

grzeszajac pisze: 7 paź 2020, 22:18
trainterr pisze: 7 paź 2020, 21:42
ayshe pisze: 7 paź 2020, 21:23
trainterr pisze: 7 paź 2020, 20:35 Djokovic co chwile pogania dzieci do podawania piłek. Oczywiście ze złości po nieudanych zagraniach. Klasa sama w sobie... :/
To włącz sobie Rogera nad talerzem makaronu dla ukojenia nerwów. :]
Z tego co wiem trwa Roland Garros, więc po co mi Roger Federer? Nie dość, że leci dobry tenis, to jeszcze mnóstwo żenady ze strony Twojego mistrza. Ten makaron o którym piszesz masz chyba na uszach i oczach, że nie widzisz tej żenady, a zachowanie Twojego idola przechodzi na Ciebie 🙂
A mógłbyś wskazać te miejsca w meczu, w których Djokovic poganiał dzieci od podawania piłek??
Działo się tak wiele razy. Przykładowo - trzeci set, wynik 3.1 i Novak serwuje oraz w ostatnim gemie tego meczu. Co chwile słychać było agresywne "alle, alle"
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

trainterr pisze: 7 paź 2020, 22:22 Ciekawy jestem co byś mówiła, gdyby na przykład to Carreno Busta by tak się zachowywał.
Nic, bo rozumiem, że ci ludzie na korcie są tylko ludźmi i przykładam do nich ludzką miarę.
Już wcześniej pisałam, mecz obarczony dużym ładunkiem emocjonalnym. Novak może sobie ściemniać na konfach, że NY to sprawa zamknięta, tak samo jak Adria i całe te guano, które wylewa się na niego od miesięcy, ale po tym co się dzieje z nim na korcie jasno widać, że wcale tak nie jest. Gość jest na wojnie z samym sobą, może wygrać w najbardziej zabetonowanym turnieju dekady, bo mu przyfarciło z porą roku, piłkami, ciężkim kortem i zardzewiałym Rafą, ale spoko, zero ciśnienia.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
grzeszajac
Orator
Orator
Posty: 504
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:51
Lokalizacja: Łańcut

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

trainterr pisze: 7 paź 2020, 22:32
grzeszajac pisze: 7 paź 2020, 22:18
trainterr pisze: 7 paź 2020, 21:42
ayshe pisze: 7 paź 2020, 21:23
trainterr pisze: 7 paź 2020, 20:35 Djokovic co chwile pogania dzieci do podawania piłek. Oczywiście ze złości po nieudanych zagraniach. Klasa sama w sobie... :/
To włącz sobie Rogera nad talerzem makaronu dla ukojenia nerwów. :]
Z tego co wiem trwa Roland Garros, więc po co mi Roger Federer? Nie dość, że leci dobry tenis, to jeszcze mnóstwo żenady ze strony Twojego mistrza. Ten makaron o którym piszesz masz chyba na uszach i oczach, że nie widzisz tej żenady, a zachowanie Twojego idola przechodzi na Ciebie 🙂
A mógłbyś wskazać te miejsca w meczu, w których Djokovic poganiał dzieci od podawania piłek??
Działo się tak wiele razy. Przykładowo - trzeci set, wynik 3.1 i Novak serwuje oraz w ostatnim gemie tego meczu. Co chwile słychać było agresywne "alle, alle"
Mocno przesadzasz... jak większość antyfanów Djokovica.
Oglądam Novaka od kilkunastu lat... zawsze na korcie krzyczał przede wszystkim do ludzi z własnego boksu, łamał rakiety, zawsze podczas meczy miał chwile wzlotów i upadków... Jego reakcje na korcie to przede wszystkim walka z samym sobą... Nadal poprawia spodenki, a Federer włosy... każdy z nich radzi sobie ze stresem tak jak potrafi.
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Majorka pisze: 7 paź 2020, 21:46
rafbat pisze: 7 paź 2020, 20:28 Ale tak abstrahując... Czarno widzę szanse Rafy w finale z Serbem, biorąc pod uwagę ogół dyspozycji z tego turnieju.
Prawdę mówiąc, czarno widzę szanse Nadala ze Schwartzmanem. Oglądając grę Argentyńczyka w meczu z Thiemem i porównując to do gry Rafy w tym turnieju to raczej widzę finał bez Nadala. Strasznie marny ten Rafa w tym roku.. ;(
Chyba wszystko w półfinałach jest możliwe. Myślę, że jednak zadecyduje doświadczenie na tym etapie turniejów WS i w finale będą Rafa z Novakiem. Argentyńczyk i Grek musieliby przekroczyć wielką barierę mentalną, żeby wygrać w półfinałach. Nie jest to niemożliwe, ale piekielnie trudne.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

W Bo3 może Czarny Człowiek miałby szanse. A tu...mało prawdopodobne, za dużo orki ostatnio.
Co i tak będzie miało chyba niewielkie znaczenie, bo Novak ich poskłada w finale.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Majorka pisze: 7 paź 2020, 21:46
rafbat pisze: 7 paź 2020, 20:28 Ale tak abstrahując... Czarno widzę szanse Rafy w finale z Serbem, biorąc pod uwagę ogół dyspozycji z tego turnieju.
Prawdę mówiąc, czarno widzę szanse Nadala ze Schwartzmanem. Oglądając grę Argentyńczyka w meczu z Thiemem i porównując to do gry Rafy w tym turnieju to raczej widzę finał bez Nadala. Strasznie marny ten Rafa w tym roku.. ;(
A ja tam jestem przekonany że Nadal na miękko go pokona 3:0 . Możecie robić screeny :D
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

ReTo pisze: 8 paź 2020, 10:22
Majorka pisze: 7 paź 2020, 21:46
rafbat pisze: 7 paź 2020, 20:28 Ale tak abstrahując... Czarno widzę szanse Rafy w finale z Serbem, biorąc pod uwagę ogół dyspozycji z tego turnieju.
Prawdę mówiąc, czarno widzę szanse Nadala ze Schwartzmanem. Oglądając grę Argentyńczyka w meczu z Thiemem i porównując to do gry Rafy w tym turnieju to raczej widzę finał bez Nadala. Strasznie marny ten Rafa w tym roku.. ;(
A ja tam jestem przekonany że Nadal na miękko go pokona 3:0 . Możecie robić screeny :D
Podzielam to przekonanie, z tym że nie wiem, czy na miękko.... :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

A ja stawiam piwo i trzynam kciuki żebyście to Wy mieli rację :D :zgoda:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Wreszcie trochę debla na antenie Eurosportu! Podglądałem półfinał Pavic/Soares- Cabal/Farah, ładnie grali a Soares pięknie :)
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Nadal nie pokona Serba, bo zrobi to Stefek.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Oj, troszkę pojechał Pablo po Novaku na swojej konferencji pomeczowej...:D.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Artlight pisze: 8 paź 2020, 14:49 Oj, troszkę pojechał Pablo po Novaku na swojej konferencji pomeczowej...:D.
Zacytuj :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Madox pisze: 8 paź 2020, 14:13 Nadal nie pokona Serba, bo zrobi to Stefek.
To jest ciekawa koncepcja. Być może całkiem prawdopodobna w kontekście tego, jak się wczoraj Novak wkurzał, grając z jakimś Carreno Bustą. Sądzę, że będąc świadomym własnej mocy i dyspozycji brwi by w takim meczu nie zmarszczył, bo i tak by był pewien, że rozpłaszczy Hiszpana jak walec królika w kreskówkach Hanna-Barbera.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

TomPL pisze: 8 paź 2020, 14:01 Wreszcie trochę debla na antenie Eurosportu! Podglądałem półfinał Pavic/Soares- Cabal/Farah, ładnie grali a Soares pięknie :)
Ja myślę że Vivid będzie jedynym gościem w Polsce, który zamiast oglądać Świątek, przełączy się na Eurosport Playera żeby śledzić „pasjonującego” debelka...:D.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Artlight pisze: 8 paź 2020, 14:52
TomPL pisze: 8 paź 2020, 14:01 Wreszcie trochę debla na antenie Eurosportu! Podglądałem półfinał Pavic/Soares- Cabal/Farah, ładnie grali a Soares pięknie :)
Ja myślę że Vivid będzie jedynym gościem w Polsce, który zamiast oglądać Świątek, przełączy się na Eurosport Playera żeby śledzić „pasjonującego” debelka...:D.
Raczej włączy powtórkę Giro rotfl.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Jakuboto pisze: 8 paź 2020, 14:52
Artlight pisze: 8 paź 2020, 14:49 Oj, troszkę pojechał Pablo po Novaku na swojej konferencji pomeczowej...:D.
Zacytuj :P.
Zacytować nie zacytuję, ale co do zasady powiedział, że zachowanie Serba z medicalami i pokazywaniem jak to go nie boli ramię a potem szyja wcale go nie zaskoczyło, bo Novak od lat tak ma, że jak mu zaczyna nie iść w meczu, to ucieka się do takich zagrań. Powiedział, że tak było, jest i w kolejnych turniejach pewnie też będzie :). Dodał też, że na niego to nie działa, a jeśli już to pozytywnie, bo wyczytuje w tym znak, że Serbowi nie idzie gra.

W sumie nie powiedział nic czego byśmy już nie wiedzieli, ale fajna była forma w jakiej to podał. Tak beznamiętnie jakby tłumaczyć musiał dlaczego w zimie pada śnieg. Po prostu tak jest - śnieg pada, a Novak kombinuje...
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Swoją drogą, szykują się ciężkie lata dla zagranicznych komentatorów tenisa: jak już ogarną sobie „Świątek”, to wypadałoby przedstawić jej trenera....no żesz, k...wa, „Sierzputowski”....:).

Przypomina się powiat Łękołody :).
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Tenis nawiedził TVN - świat się kończy :D
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

SevenUP pisze: 8 paź 2020, 15:07 Tenis nawiedził TVN - świat się kończy :D
O matko, rzeczywiście! Tylko czemu nie komentują kinga rusin, chajzer, welman, prokop i połowa obsady na wspólnej....
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”