Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

WarriorsOfAden pisze: 14 wrz 2020, 02:26
fortomorrow pisze: 14 wrz 2020, 02:22 Thiem wygrywa Szlema. Zverevowi będzie się śnił ten gem przy 5:3 i jego serwisie. Być może zostawi ślad na karierze.

Matka natura chyba dała Austriakowi zwycięstwo za tę pracę, trzy przegrane finały, za bycie najlepszym poza BIG3 w ostatnich sezonach.
Niech się śni. Nie tylko jemu się zdarzało, Federer parę WSów również przegrał w takim stylu - patrz Wimbledon z Djokovicem.
Jednak mam sympatię do Austriaka za charakter, na przestrzeni turnieju zaprezentował się lepiej. Bliżej jemu do mistrza, niż Niemcowi.
Federer to zły przykład - on zaczął przegrywać mając na koncie wygrane. Zverev przegrał pierwszy finał w karierze mając go na widelcu. To prawdopodobnie największa porażka (w kontekście zostawienia śladu na psychice) w tenisie od bardzo dawna. Gdyby przegrał Thiem, mogłoby być nawet gorzej.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Ja w trakcie 3-go seta odpuściłem. Zwieriew w pierwszym secie był nie do ruszenia przez Thiema, w drugim jakoś ta walka się nawiązała choć z wyraźnym wskazaniem na Zworka, który jakby zaczynał grać gorzej, w trzecim stwierdziłem, że może być 5 setów męczarni więc odpuszczam i obejrzę powtórkę...

Jak na złość wobec siebie, Zwieriew ten akurat mecz zaczął z wysokiego C by przegrać, odwrotnie jak w poprzednich...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Brawo Uszaty! :)
Chciałem żeby wygrał, ale po pierwszych dwóch setach ... poszedłem spać. :P rotfl

Wilander miał rację, że Big3 będzie mieć problem. Jak zobaczą ten finał i go posłuchają to ... ze śmiechu rakiet nie utrzymają. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Widzę, że wszyscy mieli podobną receptę na ten mecz. Po dwóch setach stwierdzenie, że skończy się w pięciu i nie warto patrzeć na te męki, bo jakoś trzeba się wyspać :-). Ogólnie wiało nudą mimo pięciu setów.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

CFA pisze: 14 wrz 2020, 08:09 Widzę, że wszyscy mieli podobną receptę na ten mecz. Po dwóch setach stwierdzenie, że skończy się w pięciu i nie warto patrzeć na te męki, bo jakoś trzeba się wyspać :-). Ogólnie wiało nudą mimo pięciu setów.
😁 No tak- ja też.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Niezłomny Dominator wypłynął na głębokie wody z obozu Bresnika i bliski przyjaciel Gulbisa wreszcie to zrobił! Czuję satysfakcję, bo śledziłem karierę Austriaka od challengerów. Pozdrawiam i do usłyszenia być może z Paryża.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Majorka pisze: 14 wrz 2020, 09:02
CFA pisze: 14 wrz 2020, 08:09 Widzę, że wszyscy mieli podobną receptę na ten mecz. Po dwóch setach stwierdzenie, że skończy się w pięciu i nie warto patrzeć na te męki, bo jakoś trzeba się wyspać :-). Ogólnie wiało nudą mimo pięciu setów.
😁 No tak- ja też.
Ja poszedłem spać po 3. secie, udało mi się nie poznać wyniku i właśnie obejrzałem do końca. Zverev sfrajerzył, bez 2 zdań. Pal sześć to 5/3 w 5. secie, ale jak już miał TB i kulawego rywala, to powinien inaczej to rozegrać.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Gary pisze: 14 wrz 2020, 20:17
Majorka pisze: 14 wrz 2020, 09:02
CFA pisze: 14 wrz 2020, 08:09 Widzę, że wszyscy mieli podobną receptę na ten mecz. Po dwóch setach stwierdzenie, że skończy się w pięciu i nie warto patrzeć na te męki, bo jakoś trzeba się wyspać :-). Ogólnie wiało nudą mimo pięciu setów.
😁 No tak- ja też.
Ja poszedłem spać po 3. secie, udało mi się nie poznać wyniku i właśnie obejrzałem do końca. Zverev sfrajerzył, bez 2 zdań. Pal sześć to 5/3 w 5. secie, ale jak już miał TB i kulawego rywala, to powinien inaczej to rozegrać.
Ja obejrzałem końcówkę piątego seta dopiero dzisiaj w powtórce Eurosportu. W niedzielę poszedłem spać przy 2:2 w setach lekko zniesmaczony poziomem finału. Zgadzam się z większością komentarzy o poziomie tego meczu. Ostatni tb z kulawym Thiemem kuriozalny. Trudno się dziwić, że Austriak po ostatniej piłce usiadł na ławce i się śmiał :D .

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”