Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

TomPL pisze: 8 wrz 2020, 14:30
trainterr pisze: 8 wrz 2020, 13:47
Jakuboto pisze: 8 wrz 2020, 13:24 Olać temat Djoko. Zasłużenie dyskwalifikacja. A tym którzy mają wątpliwość czy to bolesne uderzenie niech poproszą kumpla na korcie żeby tak uderzył im piłką w krtań i dajcie znać jak było.
:::gd::: :::gd::: Nie wpadłem na to, ale jest to najlepszy pomysł dla wszystkich, którzy twierdza, ze to było 'śmieszne pacniecie' :::gd::: :::gd:::
Z przyjemnością, ale tylko wtedy gdy zrobi to Djoko :D
W takim wypadku czas zostać sędzią tenisowym w przyspieszonym trybie - może jeszcze na Roland Garros uda Ci się oberwać piłeczką, bo chyba Novak będzie tam grał :D rotfl
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

SevenUP pisze: 8 wrz 2020, 10:18 Dla tych którzy uważają, że Novak zachował się z klasą po wydarzeniu:
“She doesn’t have to go to the hospital for this,” Djokovic told the tournament referee at the net, trying to plead to be allowed to continue.

“You’re going to choose a default in this situation? My career, grand slam, centre stage.
Ja wiem że on tego celowo nie zrobił, ale takie słowa ...
Mnie też się wydawało, choć nie słyszałem słów, że ta konwersacja to nie był przejaw jakiejś nadmiernej elegancji Serba. Wyglądało raczej, jakby po usłyszeniu wyroku negocjował, perswadował, prosił i czynił tym podobne działania, mające wpłynąc na zmianę decyzji. W pewnym momencie odpuścił, olał sędziego jako interlokutora (pożegnanie wyglądąło tak, jaby sędzia nagle się ulotnił) i poszedł sobie do Hiszpana. :]
Ale nerwy były takie, że Wersalu nie spodziewałbym się raczej :wink: .
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

ayshe pisze: 8 wrz 2020, 14:25 Pomysł godny smoleńskiego eksperymentu z parówkami. Brawo Wy, dajcie znać jak poszło.
Jeżeli chodzi o te parówki ... to ja chętnie ;), tylko na ciepło i z musztardą :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Vivid pisze: 8 wrz 2020, 16:21
ayshe pisze: 8 wrz 2020, 14:25 Pomysł godny smoleńskiego eksperymentu z parówkami. Brawo Wy, dajcie znać jak poszło.
Jeżeli chodzi o te parówki ... to ja chętnie ;), tylko na ciepło i z musztardą :P
Czy ja Ci wyglądam na komisję śledczą? Albo catering? Do Antoniego dzwoń. ;-P
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Niby dziwaczne to USO.. trybuny puste, starej czołówki brak, do jakości gry można się czepiać - a ćwiartki bardzo ciekawe. :::gd:::
Zverev - Coric
PCB - Szapovalov
DeMinaur - Thiem
Rublow - Miedwiedew.
I jakie by nie byly wyniki - połówki też będą niczego sobie. :)
Szkoda tylko ze Rosjanie wpadli na siebie stosunkowo wczesnie. To dla mnie najciekawsza para .
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Ja chciałbym zwrócić uwagę jeszcze na jeden aspekt całej sprawy. Społeczna odpowiedzialność osób wpływowych i popularnych.

Czy to, że Novak ograniczył się tylko do oświadczenia na Instagramie, że mu przykro nie jest ucieczką przed tą odpowiedzialnością? Nie powinien pokazać twarzy, wyjść do ludzi i powiedzieć tego na głos? Jak dla mnie taki wpis w social mediach to za mało - trzeba mieć odwagę, żeby przyznać się do błędu samemu, a nie przez swoich PRowców. Wiele oczu na świecie jest wpatrzonych w Novaka, trzeba dać im przykład. Szczególnie myślę tutaj o młodzieży.

Żebyśmy mieli jasność, mówię tutaj o wszystkich, choć najbardziej tyczy się to mistrzów, a nie pretendentów (właśnie przez to Kyrgiosa za jego wyskoki krytykuje dużo mniej niż takiego Novaka, Rogera, czy Rafę jak coś wywiną).
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
picnic
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 474
Rejestracja: 11 lis 2013, 12:37

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

https://www.onet.pl/sport/onetsport/us- ... n,d87b6cc4

Po tym świetnie widać wpływ takich gwiazd na otoczenie. I w tym miejscu wszystkie obronne komentarze powinny się skończyć, jeżeli sytuacja nie skończyła się na korcie to i kara powinna być kolejna.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

picnic pisze: 8 wrz 2020, 19:42 https://www.onet.pl/sport/onetsport/us- ... n,d87b6cc4

Po tym świetnie widać wpływ takich gwiazd na otoczenie. I w tym miejscu wszystkie obronne komentarze powinny się skończyć, jeżeli sytuacja nie skończyła się na korcie to i kara powinna być kolejna.
Ale to nie wina Novaka, że część jego kibiców to idioci, takich znajdziesz wszędzie.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Zworek wyglada trochę jak Hurkacz z Fokiną. Jakiś zupełnie bez energii.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Cambrinus pisze: 8 wrz 2020, 20:12 Zworek
„Zwieracz” kfa....

Złota za mało mu u szyi dziś dynda, niedociążony, to nie idzie.
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Dziadek Stopa się już nie nadaje do komentowania. Właśnie powiedział, że Coric musiał się zmagać ze straszną bakterią czyt. Covid 19...Po drugie, oszukał widzów, że Coric przeszedł ciężko zakażenie, jak nie miał żadnych objawów czemu dał wyraz w wywiadach.
Jaką ja mam awersję jak czytam i słucham paranoików covidowych straszących wszystkich wokół.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

ayshe pisze: 8 wrz 2020, 17:45
Vivid pisze: 8 wrz 2020, 16:21
ayshe pisze: 8 wrz 2020, 14:25 Pomysł godny smoleńskiego eksperymentu z parówkami. Brawo Wy, dajcie znać jak poszło.
Jeżeli chodzi o te parówki ... to ja chętnie ;), tylko na ciepło i z musztardą :P
Czy ja Ci wyglądam na komisję śledczą? Albo catering? Do Antoniego dzwoń. ;-P
Tiara by Ci z głowy spadła gdybyś mnie nakarmiła? :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Marcin_L pisze: 8 wrz 2020, 20:17 „Zwieracz” kfa....

Złota za mało mu u szyi dziś dynda, niedociążony, to nie idzie.
rotfl rotfl rotfl :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Obudził się trochę Niemiec w drugim secie a Coric w tie-breaku pomógł i zaczynamy mecz do 2 wygranych setów.

Edit: Zwieriew jest jak żaglówka przy kapryśnym wietrze. Jak jest podmuch z dobrej strony to jest prędkość i pięknie to wygląda, ale zaraz później kierunek wiatru się zmienia i kręcimy się w kółko na środku jeziora...
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Nevermore
Bywalec
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 19 sie 2017, 16:26

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Półfinały mężczyzn są w piątek czy sobotę?
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Nevermore pisze: 9 wrz 2020, 00:13 Półfinały mężczyzn są w piątek czy sobotę?
Piątek w nocy czasu polskiego :)
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Jakuboto pisze: 8 wrz 2020, 13:24 Mladenovic w parze z Babos zdyskwalifikowane. Grała w karty z Benoit Paire który miał pozytywny wynik testu. Podobno przy dużym stole i wszyscy w maskach. Kristina miała wyniki testów negatywne. No ale organizatorzy się zabezpieczyli, że może być coś narzucone przez urzędników państwowych.
Brak spójności trochę i logiki. Mannarino też miał styczność ale mecz mu tylko przesunęli.
Z pewnością jest to konsekwencja dość ostrej krytyki Mladenovic w mediach po swojej przegranej na temat organizacji turnieju. :::gd:::

Pironkova ma jeden z najlepszych bekhendów w damskim tourze. :o
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Składy półfinałów ustalone:
Zwieriew vs Carreno Busta
Miedwiediew vs Thiem
Osaka vs Brady
Williams S. vs Azarenka

Zarówno u Pań jak i Panów wydaje się, że półfinały dolnych połówek powinny być ciekawsze... wyjdzie w praniu.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

El Diablo pisze: 10 wrz 2020, 05:05 Zarówno u Pań jak i Panów wydaje się, że półfinały dolnych połówek powinny być ciekawsze... wyjdzie w praniu.
Też tak to widzę, ale tylko na papierze. Ostatecznie kort rozstrzygnie ;)
A gdyby tak Williams wygrała to powiedzą, że Covid-19 to jej sprawka, bo "normalnie" wygrać już nie potrafiła :P rotfl

Patrzyłem chwilę na Niedźwiedzia z Rublem,, kto temu patronował, towarzystwo anorektyczne? O_O
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Też trochę popatrzyłem. Fajnie to wyglądało, powiew świeżości po Dziadkach.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”