Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

mapi pisze: 2 wrz 2020, 02:42 Ja tylko przypomnę, że przywilej popełnienia posta otwierającego (nawet tematy szlemowe) nie jest zarezerwowany jedynie dla władzy. ;) Teraz tylko przenieść parę ostatnich wpisów z "korony" (to już niestety musi władza), usunąć dla porządku ten post i gotowe.
Dziękować Wać Pani. :::g'day:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

RatRace pisze: 2 wrz 2020, 10:35
Vivid pisze: 2 wrz 2020, 05:29 Budzę się 3:05, patrzę, Świątek się pakuje, niestety wygrała :(
Nie ma tam gdzieś w drabince w okolicy Peguli? Albo najlepiej Muchovej :) :) :)
W końcu jej wypad z imprezy powinien mieć jakąś oprawę ;), a nie tak .... na styk :P
Ty Vidziu jesteś szczęśliwy. Radwańska przestała grać, ale masz Świątek. Może czas relokować smoka, tak żeby Iga miała bliżej i mogła okazywać mu atencję.

:wink: :wink: :wink:
Ona nie jest z Krakowa tylko chyba z Warszawy. No cóż, Syrenki to raczej nie przypomina .... :P rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Dziś solidne "polskie okno" :wink:
Przed chwilą Magda Linette, a teraz Hubert.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Hurkacz musi się obudzić, bo zdecydowanie na za wiele pozwala Hiszpanowi. 5:4 i serwis Fokina.

Ale zakpił Fokina z Polaka przy setowej piłce.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Hurkacz męczy moje oczy.
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Marcin_L pisze: 2 wrz 2020, 22:05 Hurkacz męczy moje oczy.
Boże błogosław Eurosport player, można olać polskie okno, a na komentarzu leci Brad Gilbert.
U Sami Wiecie Kogo, 1:1 w setach, niezłą ścieżkę zdrowia sobie chłopaki fundują. Edmund tak przecieka, że już trzy razy butki zmieniał.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
grzeszajac
Orator
Orator
Posty: 504
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:51
Lokalizacja: Łańcut

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

ayshe pisze: 2 wrz 2020, 11:45 Dzięki :). Ostatnia reduta Djokovica, jak samotny partyzant pod wrogim ostrzałem :wink:.
Ja to w ogóle mam słabość do marud, krzykaczy i "królowych dramatu", więc Andy idealnie wpisuje się w mój gust.
Powrót z 0:2 w setach i walka do upadłego w piątym, a to wszystko przy akompaniamencie nieustającego narzekania, no czego tu nie lubić? :D
Ja w pewnym momencie odpuściłem sobie walkę z wiatrakami na tym forum. Tutaj jest (było) kilku fanów Novaka, a pozostali to antyFani. Czego nie zrobi Djokovic to i tak zawsze jest źle, nie tak, pajac, oszust... Jednak istotne są osiągnięcia Djokovica: Jeszcze pół roku na pierwszym miejscu i Novak prześcignie Federera w rankingu według liczby tygodni na pozycji lidera ATP. Jeszcze tylko trzy szlemy i zrówna się z Rogerem ;-) i wówczas Novak, będzie przez najbliższe pół wieku nie do pobicia.
Aleksev
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 17 maja 2020, 13:41
Lokalizacja: Poznań

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Z taką grą, jeżeli Hubertowi uda się przejść do kolejnej rundy, to w niej odpadnie.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Aleksev pisze: 2 wrz 2020, 22:31 Z taką grą, jeżeli Hubertowi uda się przejść do kolejnej rundy, to w niej odpadnie.
Nie wyglada to dobrze. Ani gra ani mowa ciala. Wyglada to na koniec gry w NY
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Lubelak
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 466
Rejestracja: 24 lis 2011, 20:05

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Witam wszystkich forumowiczów.
Z tego co widzę, ostatni raz byłem na forum w 2014 roku. Ale to nie o mnie temat więc do rzeczy.
Niestety, ale miałem nieprzyjemność obejrzeć grę naszego najlepszego tenisisty H. Hurkacza.
Wiedziałem, że to będzie ciężki mecz bo Hiszpan gra niewygodny tenis a poza tym nasz Hubert nie błyszczy formą po powrocie.
Ciekawe na ile wpływ miała rzekoma kontuzja Polaka ale czuję, że niewielki. Szkoda, bo drabinkę mial niezbyt mocną.
Tak czy owak duże rozczarowanie.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Witamy z powrotem Lubelak. :) .
grzeszajac pisze: 2 wrz 2020, 22:25 Ja w pewnym momencie odpuściłem sobie walkę z wiatrakami na tym forum. Tutaj jest (było) kilku fanów Novaka, a pozostali to antyFani. Czego nie zrobi Djokovic to i tak zawsze jest źle, nie tak, pajac, oszust...
Czasem faktycznie witki opadają od tych obelg i teorii spiskowych, ale z drugiej strony forum jest fajną platformą do wymiany poglądów i po sześciu latach tu wciąż uważam, że warto bronić swoich przekonań. Ten uparty Serb w avatarze jednak zobowiązuje. :wink: .
grzeszajac pisze: 2 wrz 2020, 22:25 Jednak istotne są osiągnięcia Djokovica: Jeszcze pół roku na pierwszym miejscu i Novak prześcignie Federera w rankingu według liczby tygodni na pozycji lidera ATP. Jeszcze tylko trzy szlemy i zrówna się z Rogerem ;-) i wówczas Novak, będzie przez najbliższe pół wieku nie do pobicia.
No nieźle sobie gość odhacza kolejne punkty w CV. Na razie tracę rachubę w ilości wygranych meczów z rzędu w tym roku, to już chyba 26? :D
Dziś załatwił temat w czterech setach i pomimo, że tylko w pierwszym była wyrównana walka, to całość świetnie pokazała, że Djokovic to jest zwierzę stadne i publika go napędza. Już nie pierwszy raz słyszę, że jak Novak na korcie się nudzi, to zaczyna głupoty grać i dziś to było widać jak na dłoni.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Hurkacz zdecydowanie poniżej oczekiwań. Przeciwnik co prawda niewygodny ale większy opór i inicjatywa w grze byłaby mile widziana... cóż, takie życie.

Linette ku mojemu niezadowoleniu gra dalej choć na własne życzenie zafundowała sobie 3 sety w tym 2 nerwowe.
W następnej rundzie Kontaveit, następnie najpewniej Osaka.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

El Diablo pisze: 3 wrz 2020, 04:15 Linette ku mojemu niezadowoleniu gra dalej choć na własne życzenie zafundowała sobie 3 sety w tym 2 nerwowe.
W następnej rundzie Kontaveit, następnie najpewniej Osaka.
Daleko wybiegasz do przodu, chyba że miałeś na myśli, że Kontaveit w następnej rundzie z Osaka ;)
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

TomPL pisze: 3 wrz 2020, 08:29
El Diablo pisze: 3 wrz 2020, 04:15 Linette ku mojemu niezadowoleniu gra dalej choć na własne życzenie zafundowała sobie 3 sety w tym 2 nerwowe.
W następnej rundzie Kontaveit, następnie najpewniej Osaka.
Daleko wybiegasz do przodu, chyba że miałeś na myśli, że Kontaveit w następnej rundzie z Osaka ;)
I właśnie dlatego, że będzie Kontaveit, nie będzie następnej rundy :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Magda trochę okrzepła w okolicach 30-40 WTA; może powalczy. W babskim tenisie nie wykluczałbym niczego :).
agassi66
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 167
Rejestracja: 7 lut 2008, 11:15

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Hubercik to chyba powinien "stejki" zacząć jeść bo snuje się chłopina po korcie aż żal patrzeć :D .
Obrazek
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Muguruza wyautowana.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Oglądam na Eurosport z Orange-Sat i na kanale 2 dźwięk wyprzedza obraz - też tak macie?
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

UPC - ścieżka angielska idealnie zsynchronizowana, ścieżka polska z opóźnieniem (norma).
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2020

Sie poprawiło, tak jakby to była kwestia z którego kortu transmisja...

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”