Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Marcin_L pisze: 20 mar 2020, 15:10 A ja mam to centralnie w poważaniu :).

Tenis to cyrk - chcą zagrać we wrześniu, niech grają. Zechcą w grudniu - proszę bardzo.

Mogą sobie nawet w jednym czasie rozegrać RG, Wimbla i USO :).

Wielkie słowa o "szkodzie dla dyscypliny"... Za rok wszystko wróci do normy, wielka mi rzecz.
Intuicyjnie myślę podobnie. Wolę, żeby przesunęli i zagrali szlemy niż żeby ich nie zagrali w ogóle w tym sezonie. Trudno tylko cokolwiek pozmieniać w kalendarzu, chyba że kosztem pomniejszych turniejów, ale przecież i tam ktoś organizuje, więc....

A w ogóle to wydaje mi się, ze trochę za dużo paniki i zbyt pochopnych decyzji. Mogli się wstrzymać z deklaracjami do kwietnia, a nawet początku maja. My Kłobuka nie odwołujemy rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

hohvar pisze: 20 mar 2020, 15:17 A w ogóle to wydaje mi się, ze trochę za dużo paniki i zbyt pochopnych decyzji. Mogli się wstrzymać z deklaracjami do kwietnia, a nawet początku maja. My Kłobuka nie odwołujemy
No bo najważniejszych imprez, takich jak Igrzyska Olimpijskie lub Kłobuk nie odwołuje się pochopnie, co innego pomniejsze imprezy jak RG. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

I takie podejście mię się podoba.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Gary pisze: 20 mar 2020, 15:30
hohvar pisze: 20 mar 2020, 15:17 A w ogóle to wydaje mi się, ze trochę za dużo paniki i zbyt pochopnych decyzji. Mogli się wstrzymać z deklaracjami do kwietnia, a nawet początku maja. My Kłobuka nie odwołujemy
No bo najważniejszych imprez, takich jak Igrzyska Olimpijskie lub Kłobuk nie odwołuje się pochopnie, co innego pomniejsze imprezy jak RG. rotfl
rotfl :::gd:::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

hohvar pisze: 20 mar 2020, 15:17 My Kłobuka nie odwołujemy rotfl
Nie? To klops, bo nie gram od 3 tygodni i grać na razie nie zamierzam... Cóż, może po domowej siłowni i elektrycznej bieżni coś ugram rotfl . Albo dopadnie mnie koronka i będę usprawiedliwiony :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Dopóki Vivid nie doniesie do sanepidu możesz potrenować u nas 😆
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

TomPL pisze: 20 mar 2020, 17:49 Dopóki Vivid nie doniesie do sanepidu możesz potrenować u nas 😆
Jak donosić to dzień przed ;) większa dramaturgia :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

hohvar pisze: 20 mar 2020, 15:54
Gary pisze: 20 mar 2020, 15:30
hohvar pisze: 20 mar 2020, 15:17 A w ogóle to wydaje mi się, ze trochę za dużo paniki i zbyt pochopnych decyzji. Mogli się wstrzymać z deklaracjami do kwietnia, a nawet początku maja. My Kłobuka nie odwołujemy
No bo najważniejszych imprez, takich jak Igrzyska Olimpijskie lub Kłobuk nie odwołuje się pochopnie, co innego pomniejsze imprezy jak RG. rotfl
rotfl :::gd:::
Igrzyska przełożone, więc jak coś możecie przekładać Kłobuka, nikt się nie obrazi i tak będziecie ostatni. ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Spokojnie można zapomnieć że do maja cokolwiek się zmieni i otworzą jakieś korty. Dzisiaj jechałem koło Spójni dolnej i aż musiałem zwolnić bo nie wierzyłem O_O Zdjęli balon, czyli nie ma szans żeby coś przed majem się zmieniło. Oni z reguły zdejmowali w czerwcu albo w ogóle rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Eee tam, to klimat się zmienia i teraz balony w maju już niepotrzebne ;)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Trzymanie obecnie pneumatyka mija się z celem. Dmuchać trzeba 24h/dobę. Darmo nie jest, a przychodu z eksploatacji brak. Biorąc pod uwagę obecną sytuację i to, że i tak sezon otwarty za około miesiąc by ruszał, to logicznym jest zwinąć balony, nie generować sobie kosztów i jeszcze we własnym zakresie (tak jest w większości klubów) zabrać się spokojnie do przygotowywania kortów na sezon otwarty.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

TomPL pisze:Eee tam, to klimat się zmienia i teraz balony w maju już niepotrzebne
Nie znasz klubu. Im zdarzały się sezony że trzymali balon mimo że na zewnątrz było +30, żeby być gotowym jak się pogoda zepsuje :)
Vivid pisze:Biorąc pod uwagę obecną sytuację i to, że i tak sezon otwarty za około miesiąc by ruszał, to logicznym jest zwinąć balony, nie generować sobie kosztów i jeszcze we własnym zakresie (tak jest w większości klubów) zabrać się spokojnie do przygotowywania kortów na sezon otwarty.
Masz rację. Tutaj zyskują ci co zainwestowali w hale, bo z pogodą to różnie może być jeszcze :) W górach super warunki. W niektórych ośrodkach nie były tak dobre nawet w zimę rotfl
Ale ze względu na g... które łazi po ludziach wszystko pozamykane :(
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Gary pisze: 24 mar 2020, 17:48
Igrzyska przełożone, więc jak coś możecie przekładać Kłobuka, nikt się nie obrazi i tak będziecie ostatni. ;-P
"A ja ogolić się nie pozwolę! Noszę zarost od przed wojny!" rotfl :wink:

Żadnego odwoływania Kłobuka nie będzie. Zapraszamy na zakupy do pobliskiego spożywczaka :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

hohvar pisze: 25 mar 2020, 10:53 Żadnego odwoływania Kłobuka nie będzie. Zapraszamy na zakupy do pobliskiego spożywczaka :wink:
W sumie jak przy okazji imprezy rozdacie listy poparcia dla Andrzeja to nie ma sprawy ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Hej, a dlaczego ITF-y nie gają ? Tam to dopiero kibiców jak mrówek. Nawet nie ma wymogu podawania piłek.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Vivid pisze: 25 mar 2020, 11:23
hohvar pisze: 25 mar 2020, 10:53 Żadnego odwoływania Kłobuka nie będzie. Zapraszamy na zakupy do pobliskiego spożywczaka :wink:
W sumie jak przy okazji imprezy rozdacie listy poparcia dla Andrzeja to nie ma sprawy ;)
Toż my już po wyborach gramy. rotfl rotfl rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

hohvar pisze: 25 mar 2020, 13:15
Vivid pisze: 25 mar 2020, 11:23
hohvar pisze: 25 mar 2020, 10:53 Żadnego odwoływania Kłobuka nie będzie. Zapraszamy na zakupy do pobliskiego spożywczaka :wink:
W sumie jak przy okazji imprezy rozdacie listy poparcia dla Andrzeja to nie ma sprawy ;)
Toż my już po wyborach gramy. rotfl rotfl rotfl
I dlatego rozdawajcie do woli. ;) W szkodę nie wleziecie. :P
Choć kto wie kiedy te wybory ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Vivid pisze: 25 mar 2020, 16:40
Choć kto wie kiedy te wybory ...
To akurat wiadomo doskonale.... :rolleyes: :tired:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

hohvar pisze: 25 mar 2020, 20:10
Vivid pisze: 25 mar 2020, 16:40
Choć kto wie kiedy te wybory ...
To akurat wiadomo doskonale.... :rolleyes: :tired:
A dogadasz się z kotem? O_O rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Hohvar ma własnego kota i o ile wiem doskonale się rozumieją :)

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”