Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Novak na korcie, koszulka idealnie dobrana pod kolor oczu, lubimy takie poniedziałki :D.
Drabinka ambitna, trzeba się będzie nieźle napracować na ósmy puchar, ale przystawka w formie ATP Cup niewątpliwie dała potężny zastrzyk pewności siebie i patrząc na to co się dzieje w pierwszym secie - nie jestem pewna czy to dobrze, przydałby się snickers na gwiazdorzenie ;-P.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Tenisfan
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 12 sty 2019, 12:58

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Widzę plan gier na jutro i życzę powodzenia organizatorom. :D
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Shapovalov odpadł w I rundzie z Fucsovicem. :::fcplm::: A Novak chyba jeszcze na wakacjach, bo on raczej setów nie rozdaje., a tutaj wtopiony ze Struffem i to do 2. Jeszcze z ciekawych rzeczy to Gauff znowu oklepała babcię Venus, a Stosur odpadłą z McNally, która jeśli dobrze pamiętam grała w juniorskim RG ze Świątek?
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Oprócz tego straconego seta do 2 to reszta to żadne niespodzianki. :)
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Cambrinus pisze: 20 sty 2020, 21:00 Shapovalov odpadł w I rundzie z Fucsovicem. :::fcplm::: A Novak chyba jeszcze na wakacjach, bo on raczej setów nie rozdaje., a tutaj wtopiony ze Struffem i to do 2. Jeszcze z ciekawych rzeczy to Gauff znowu oklepała babcię Venus, a Stosur odpadłą z McNally, która jeśli dobrze pamiętam grała w juniorskim RG ze Świątek?
Dokładnie ta sama McNally, która przy okazji świetnie gra w debla razem z Gauff. :::gd:::
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Transmisja za miliony, a nie mają nikogo że szmatą do przetarcia kamery i zaczyna to lekko przeszkadzać, podobnie jak niemrawość Huberta.
Ed. Co tu dużo gadać, gra Hubiego jest krzywa niczym kąt, z którego ogląda się ten mecz. :/7:6 dla Novaka w pierwszym.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

No, niezbyt dobrze to wyglądało. Strasznie się Hubert męczył. Głównie sam ze sobą. Na szczęście, podobnie było po drugiej stronie siatki. W efekcie, mało porywający maraton, głównie składający się z niewymuszonych błędów i kompletnie niezrozumiałych wyborów taktycznych obu tenisistów. Na plus sam awans do II rundy i może jeszcze to, że wyciągnięte z 0-2 w setach. Do tego raczej jakiegoś nadmiernego wypompowania organizmu nie powinno być u Huberta, bo sety od drugiego do czwartego trwały śmiesznie krótko.

Ciekawe czy Hubert naprostuje głowę przed kolejną rundą, bo z tak rozstrojoną grą ciężko będzie coś ugrać dalej.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Rus ograła Linette 2:1 w setach. Marcin będzie niepocieszony.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Był smrodek z dziką kartą dla koksiary Szarapowej ale Marysia się "opamiętała" i była uprzejma przewalić od razu. Brawo! :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Szarapowa już chyba sama nie za bardzo zainteresowana tenisem. Bez sensu ten dzikus dla niej. Mogło jakieś młode dziewcze dostać szansę.

Rafa męczy się na centralnym.

Czy uda się wreszcie skrzyżować uda i wygra ktoś nowy WS. Trochę straciłam nadzieję. :tired:

Ja jestem wirtualny team #dziadywon.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Tenisówka pisze: 21 sty 2020, 06:03 Szarapowa już chyba sama nie za bardzo zainteresowana tenisem. Bez sensu ten dzikus dla niej. Mogło jakieś młode dziewcze dostać szansę.
Czytałem, że mimo wszystko po tamtej stronie globu, a szczególnie w Azji (fetysz długonogiej blondynki) dalej ją uwielbiają. Ona już od dłuższego czasu zarabia w zasadzie wyłącznie na kontraktach i swojej marce, która mimo tego co można tu i ówdzie przeczytać ma się całkiem dobrze.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

El Diablo pisze: 21 sty 2020, 05:41 Rus ograła Linette 2:1 w setach. Marcin będzie niepocieszony.
No szkoda, ale Magda peak ma chyba za sobą...
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

To był dziwny mecz Magdy. W pierwszym secie grały sporo niezłych wymian a Polka wygrywała praktycznie każdą z nich. Rus chodziła ze spuszczoną głową i nie widać było, że zamierza podjąć walkę w drugim. No i się wzięło posypało...

Może doszukuję się tu czegoś na siłę, ale kluczowe wydaje mi się że było niedomknięcie pierwszego seta mając 5-0. Najpierw Rus wygrała wreszcie swój serwis a potem pomęczyła Magdę zanim ostatecznie przegrała gema na 1-6. Ale po tych dwóch gemach chyba uwierzyła, że może powalczyć, bo drugiego seta sama zaczęła... od 5-0.

Taki już ten tenis bywa.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Gemset
Bywalec
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 15 mar 2014, 08:48

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Artlight pisze: 21 sty 2020, 17:25 To był dziwny mecz Magdy.
Wszystkie statystyki miała lepsze i przegrała. O_O
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Gemset pisze: 21 sty 2020, 21:42
Artlight pisze: 21 sty 2020, 17:25 To był dziwny mecz Magdy.
Wszystkie statystyki miała lepsze i przegrała. O_O
Nie wszystkie. Wygranych setów miała na pewno mniej.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
asia
Bywalec
Bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 19 sty 2016, 12:48

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Czemu Dimitrov przebrał się za krowę w różowo-czerwono-czarne łaty? Kmuflaż jakiś czy co? O_O
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Nic nie dziala u Huberta. :/
Set zakończony podwójnym błędem serwisowym i 1:0 dla Millmana.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Już w trakcie meczu kupiłem Eurosport Playera, żeby z pracy trochę podglądać mecz i to, co kątem oka widziałem, to dramat. Gdyby był niedysponowaną z powodów fizjologicznych panią, to może bym to zrozumiał...

Ta piłka wpakowana z wystawki wprost w siatkę... Jestem bardzo pokorny, ale ... nawet ja bym tego nie skopał.
Gemset
Bywalec
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 15 mar 2014, 08:48

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Hubert porównywany jest do Berdycha, może tak samo będzie z wygranymi Szlemami.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Szczególnie gdy będzie usiłował wygrywać jakiś ATP250 na dwa dni przed Szlemem. ;)

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”