Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Chłop na pierwszy rzut oka słowa nieprawdy nie powiedział. Nie dyskutujemy chyba w tym momencie, czy powinien takie rzeczy mówić czy nie.

Swoją drogą, dalej nie widzę nic złego w radości fanów Federera po dwóch wygranych jednego dnia. Jakieś teksty o balkoniku, ,,ta twoja ikona'', bla bla bla. Jak raz skomentowałem pianie z radości z trafianych BH Serba, to był płacz, lament i krzyk przez 5 postów. INB4 CIEKAWE CZY BYŚ TAK NAPISAŁ JAKBYM BYŁA MĘŻCZYZNĄ!!!!111

Stofler, przyrzekam, mam dość Twoich postów nie wnoszących nic poza argumentami ad personam - mam nadzieję, że skończysz jak kolega KT.
#NKrising
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP 1000: Rzym 2019

stofler pisze:
ayshe pisze:
ayshe pisze:o Novaku powiedział, że Serb ma obsesję, by być tak lubianym jak Federer
HeadShot pisze: +1.
Jesteś pewien, że opinie zakompleksionego, niestabilnego psychicznie człowieka są miarodajne i zgodne z rzeczywistością?
Ciekawe o czyją opinię chodzi... :::scratchy:::
To ty nie zrozumiałeś?!
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: ATP 1000: Rzym 2019

HeadShot pisze: Stofler, przyrzekam, mam dość Twoich postów nie wnoszących nic poza argumentami ad personam - mam nadzieję, że skończysz jak kolega KT.
:::gd:::
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Rzym 2019

TomPL pisze:
stofler pisze:
ayshe pisze:
ayshe pisze:o Novaku powiedział, że Serb ma obsesję, by być tak lubianym jak Federer
HeadShot pisze: +1.
Jesteś pewien, że opinie zakompleksionego, niestabilnego psychicznie człowieka są miarodajne i zgodne z rzeczywistością?
Ciekawe o czyją opinię chodzi... :::scratchy:::
To ty nie zrozumiałeś?!
Nic a nic. :wink:
HeadShot pisze:Stofler, przyrzekam, mam dość Twoich postów nie wnoszących nic poza argumentami ad personam - mam nadzieję, że skończysz jak kolega KT.
Nie wiem o co ci chodzi znowu. :::hmm:::
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP 1000: Rzym 2019

HeadShot pisze:Chłop na pierwszy rzut oka słowa nieprawdy nie powiedział. Nie dyskutujemy chyba w tym momencie, czy powinien takie rzeczy mówić czy nie.
Zgadzam się. Abstrahując od koszmarnego zachowania - facet nie udaje, że jest jakimś przykładem dla tenisistów, siebie też potrafi skrytykować za bycie leniwym i "uncoachable", a uwagi o Djoko, czy Nadalu moim zdaniem w 80% są zgodne z prawdą. Kyrgios idealizuje Federera ale odnoszę wrażenie, że Australijczyk niesamowicie szanuje ludzi, o których uważa, że przewyższają go samym talentem. Djoko, czy Nadala uważa za pracusiów i championów ale na pewno nie zawodników o większym talencie od niego.

Żeby nie było - Kyrgios to arogancki egocentryk ale wydaje mi się, że ma jakiś olej w głowie. Trochę jak z McEnroem.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Rzym 2019

fortomorrow pisze:
HeadShot pisze:Chłop na pierwszy rzut oka słowa nieprawdy nie powiedział. Nie dyskutujemy chyba w tym momencie, czy powinien takie rzeczy mówić czy nie.
Zgadzam się. Abstrahując od koszmarnego zachowania - facet nie udaje, że jest jakimś przykładem dla tenisistów, siebie też potrafi skrytykować za bycie leniwym i "uncoachable", a uwagi o Djoko, czy Nadalu moim zdaniem w 80% są zgodne z prawdą. Kyrgios idealizuje Federera ale odnoszę wrażenie, że Australijczyk niesamowicie szanuje ludzi, o których uważa, że przewyższają go samym talentem. Djoko, czy Nadala uważa za pracusiów i championów ale na pewno nie zawodników o większym talencie od niego.

Żeby nie było - Kyrgios to arogancki egocentryk ale wydaje mi się, że ma jakiś olej w głowie. Trochę jak z McEnroem.
Chłop jest pustym, egocentrycznym bucem, który topi swoje kompleksy w żenującym zachowaniu na korcie. :::bd:: Świat jest jednak tak zabawnie różnorodny, że tacy ludzie również znajdują swoich pochlebców. rotfl

Papier przyjmie wszystko. Można zrobić z Djokovicia pajaca, O_O można też z Kyrgiosa zrobić spoko gościa. O_O
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Rzym 2019

HeadShot pisze:Chłop na pierwszy rzut oka słowa nieprawdy nie powiedział. Nie dyskutujemy chyba w tym momencie, czy powinien takie rzeczy mówić czy nie.
Zgodzisz się chyba, że fakty to nie to samo co opinie? Kyrgios wyrażał opinie, można się z nimi zgadzać lub nie. Opinie w przeciwieństwie do faktów, wynikają z poglądów opiniodawcy, co z natury rzeczy jest obarczone błędem poznawczym już na starcie. Żeby skutecznie zweryfikować, czy opinia może stać się faktem, należy ją poprzeć dowodami.
Na podstawie czyjejś opinii ( oraz zachowania - w omawianym casusie zachowania Nicka) można wyrobić sobie swoją własną o danej osobie i jej swiatopoglądzie i do tego zmierzam, oceniając wypowiedzi Kyrgiosa jako bredzenie idioty.
HeadShot pisze: Swoją drogą, dalej nie widzę nic złego w radości fanów Federera po dwóch wygranych jednego dnia. Jak raz skomentowałem pianie z radości z trafianych BH Serba, to był płacz, lament i krzyk przez 5 postów. INB4 CIEKAWE CZY BYŚ TAK NAPISAŁ JAKBYM BYŁA MĘŻCZYZNĄ!!!!111
No właśnie, kiedy uznałam tamte zagrania za wyjątkowo udane, próbowałeś mnie ironicznie zgasić. Teraz uważasz, że to nic złego, że ktoś się cieszy z wygranej faworyta, który fuksem przepchnął dwa mecze jednego dnia. Może się zdecyduj, czy stoisz na straży obiektywizmu, czy chcesz mnie zdyskredytować ?
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Nie, nie próbowałem, wyjaśniłem to już, ale widzę, że dalej nie dotarło. Sama się zdecyduj, albo jojcz dalej, albo nie rób sama tego na co narzekasz. Poza tym, na Boga, jakim fuksem? Wygrał to wygrał, chyba nie pierwszy raz w tym sporcie ktoś wygrywa broniąc meczowych.
#NKrising
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Retoryka kolegi <HeadShot-a> przypomina mi narrację serwowaną przez PiS - jak już udowodni się takiemu brak obiektywizmu, spotykamy się natychmiast z atakiem agresji słownej. Cóż, przeżyjemy i to. :]
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Twoja retoryka za to jest wyśmienita - jednozdaniowa wstawka pod każdym moim postem, za każdym razem z osobistym przytykiem kierowanym w moją stronę. Generalnie, mnie to za bardzo nie rusza, natomiast nie wiem o jakim braku obiektywizmu z mojej strony rozmawiamy - to raczej ja w tym momencie takowy wytknąłem postami powyżej. No chyba, że oczekujecie, że skoro raz zabrałem głos na temat przesadnych zachwytów nad graczem X (i to też nie do końca, ale obawiam się, że skoro nie pojęliście tego w ponad tydzień, to już nie będzie progresu w tej sprawie), to będę to robił po każdym takim poście na temat każdego zawodnika z tej planety. rotfl
#NKrising
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Rzym 2019

HeadShot pisze:Twoja retoryka za to jest wyśmienita - jednozdaniowa wstawka pod każdym moim postem, za każdym razem z osobistym przytykiem kierowanym w moją stronę. Generalnie, mnie to za bardzo nie rusza, natomiast nie wiem o jakim braku obiektywizmu z mojej strony rozmawiamy - to raczej ja w tym momencie takowy wytknąłem postami powyżej. No chyba, że oczekujecie, że skoro raz zabrałem głos na temat przesadnych zachwytów nad graczem X, to będę to robił po każdym takim poście na temat każdego zawodnika z tej planety. rotfl
Ty nic nie kumasz. :idioticus:
Przecież wyśmiewałeś fanów Novaka, żeby zaraz przyklaskiwać analogicznym wpisom na temat Rogera. To są uprzedzenia kierowane brakiem obiektywizmu.
Mniej jadu kolego - a nikt nie będzie wytykał ci pisanych bzdur.
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP 1000: Rzym 2019

stofler pisze:Chłop jest pustym, egocentrycznym bucem, który topi swoje kompleksy w żenującym zachowaniu na korcie. Świat jest jednak tak zabawnie różnorodny, że tacy ludzie również znajdują swoich pochlebców.

Papier przyjmie wszystko. Można zrobić z Djokovicia pajaca, można też z Kyrgiosa zrobić spoko gościa.
A propos rozmowy powyżej - to jest właśnie podejście w miarę obiektywne ;) Nigdzie nie napisałem, że Kyrgios jest spoko gościem - natomiast jak każdy człowiek na świecie, nawet arogancki buc posiada niewątpliwe zalety. U Kyrgiosa widzę błyskotliwość i nieszablonowy sposób myślenia. O wadach i tak wszyscy wiedzą, po co się rozpisywać?

Ogarnie Fedek Tsitsipasa?
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: ATP 1000: Rzym 2019

stofler pisze: Ty nic nie kumasz. :idioticus:
Przecież wyśmiewałeś fanów Novaka, żeby zaraz przyklaskiwać analogicznym wpisom na temat Rogera.
Otóż nie robiłem ani jednego, ani drugiego, ale tak jak już wcześniej napisałem, nawet nie śmiem oczekiwać, że jesteście w stanie to zrozumieć, a co dopiero przyznać.
#NKrising
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Wczoraj 4 krecze u pań, dzisiaj na razie Osaka, katastrofa przez ten środowy deszcz...
O! Jest następny krecz - Federer :]
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Rzym 2019

HeadShot pisze:
stofler pisze:
Przecież wyśmiewałeś fanów Novaka, żeby zaraz przyklaskiwać analogicznym wpisom na temat Rogera.
Otóż nie robiłem ani jednego, ani drugiego...
Jasne. :rolleyes:
HeadShot pisze:
ayshe pisze:Novak tradycyjnie wygrał z Chardym. 6:1, 7:6. Serwis jest coraz lepszy, z bh praktycznie bezbłędny, miodzio.
Chłop chyba w życiu nie przegrał z Chardym seta (mimo, że grali ich chuliard), z bezbłędnym BH i dobrym serwisem potrzebny był TB - jest dobrze.
A ta skrzętnie ukryta, ckliwa ironia to zapewne tak z sympatii do Serba. :]
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Tłumaczyłem jakieś 15x, co miałem na myśli pisząc, że jest dobrze, jeśli nie byłeś w stanie zrozumieć do tej pory, to dedykuję Ci poniższą grafikę:
SPOILER:
#NKrising
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Rzym 2019

A może by tak dla odmiany, dać sobie na wstrzymanie?
HeadShot, przyjmuję do wiadomości, że miałeś czyste intencje. Stofler, dzięki ale nie potrzebuję adwokata.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Idę po popcorn i piwo... .;-)

A na poważnie - czemu nie można na ironiczny post odpowiedzieć tym samym, bez wycieczek osobistych? Przecież to nie jest takie trudne i wielu dyskutantów to udowadnia. Jak widzę argumenty typu "ja przedwczoraj wyłączałem telewizor" to mi się odechciewa. Kłóćcie się z klasą i będzie super.

I żeby nie było - tak, Kyrgios jest przerośniętym koalą. Tak - mówi co myśli, w przeciwieństwie do wychowanych na poprawności politycznej kolegów. I za to ma moje uznanie. Jak mówi, że X jest buc to nie na podstawie lektur konferencji prasowych, tylko "męskich" rozmów w szatni. ;-) Tak, jestem w stanie sobie wyobrazić najróżniejsze kompleksy w top-ie, żeby daleko nie szukać strzały Federera w przeciwników, aktorstwo Djokovica, kibelki Nishikoriego czy kontuzje Nadala. I bardzo dobrze, przynajmniej wiadomo, że są ludźmi.

Jak ktoś szuka ideału niech tego nie robi w sporcie. Tu żeby wygrać, trzeba "zabić". Na miękkie faje nie ma miejsca.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Oglądam ten mecz i myślę, że są spore szanse na powtórkę finału z Madrytu.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Rzym 2019

No to co? Pogra trochę Palito?
Już nie pamiętam kiedy oglądałam go na korcie..
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”