Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Madryt 2019

HeadShot pisze:Chłop chyba w życiu nie przegrał z Chardym seta (mimo, że grali ich chuliard), z bezbłędnym BH i dobrym serwisem potrzebny był TB - jest dobrze.
W porównaniu do tej biedy, którą Serb grał w IW i Miami, serwis i bh są widocznie lepsze. Chardy ma dobry serwis, w drugim secie zaczął trafiać pierwszym, ograniczył nieco ilość wywalonych fh, to i wynik miał prawo być inny, nie sądzisz?
"Jest dobrze" - i po co ta ironia? Uparłeś się coś mi udowodnić? Napisałam, że serwis i bh Novaka dziś były dobre, tyle.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: ATP 1000: Madryt 2019

ayshe pisze: "Jest dobrze" - i po co ta ironia? Uparłeś się coś mi udowodnić? Napisałam, że serwis i bh Novaka dziś były dobre, tyle.
Sugerowałbym wyłączyć przewrażliwienie - miałem na myśli, że to dobrze dla darzących Serba mniejszą lub żadną sympatią.
#NKrising
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Madryt 2019

HeadShot pisze:
ayshe pisze: "Jest dobrze" - i po co ta ironia? Uparłeś się coś mi udowodnić?
Sugerowałbym wyłączyć przewrażliwienie...
Nie przejmowałbym się tym kolesiem. Od kiedy pamiętam, zawsze i bez powodu zionął ogniem w moim kierunku. Szkoda czasu na tego buca. :::bd::
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Nawet cytowanie postów cię przerasta, toteż nie napiszę nic ponadto.
#NKrising
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Trzeci set u Huberta i Saszy. W drugim Zverev podniósł jakość gry. I widać, że bardzo mu zależy na wyniku.
Ale Hubert naprawdę jakością nie odstaje od trzeciej(?) rakiety świata.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Madryt 2019

HeadShot pisze:Sugerowałbym wyłączyć przewrażliwienie
Jak uroczo, facetowi też byś napisał, że jest przewrażliwiony?
HeadShot pisze:Chłop chyba w życiu nie przegrał z Chardym seta (mimo, że grali ich chuliard), z bezbłędnym BH i dobrym serwisem potrzebny był TB - jest dobrze.
HeadShot pisze:- miałem na myśli, że to dobrze dla darzących Serba mniejszą lub żadną sympatią.
Niee, nie wydaje mi się. :)
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Majorka pisze: Ale Hubert naprawdę jakością nie odstaje od trzeciej(?) rakiety świata.
Czwartej ;) , już przed rozpoczęciem turnieju w Madrycie spadł za Federera, a w następnym rankingu może spaść na piąte.

Odnośnie Szwajcara, to dzisiaj już duzo trudniejszy mecz. Niestety spóźniłem się na najlepszy (pierwszy) set. Ale najważniejsze, że jest wygrana nr 1200. w karierze i już tylko 56 meczów straty do Connorsa.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: ATP 1000: Madryt 2019

ayshe pisze:
HeadShot pisze:Chłop chyba w życiu nie przegrał z Chardym seta (mimo, że grali ich chuliard), z bezbłędnym BH i dobrym serwisem potrzebny był TB - jest dobrze.
HeadShot pisze:- miałem na myśli, że to dobrze dla darzących Serba mniejszą lub żadną sympatią.
Niee, nie wydaje mi się. :)
A ja akurat zrozumiałem to już przy pierwszym czytaniu tak, jak potem wyjaśnił to HS.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Jako rzekłem, tako się stało. Hurkacz wyrzucony z turnieju przez Zvereva. Trzeba powiedzieć, że ten mecz był cały prowadzony przez Huberta. Zverev jakby w cieniu. Hurkacz albo grał pięknie, albo koncertowo wywalał. 2 ostatnie piłki to kwintesencja 2 i 3 seta - przedostatnia z sytuacji, gdzie w 95% przypadków byłby winner - duży aut. Ostatnia piłka to z kolei duży błąd z drugiego serwisu. Swoją drogą, ten drugi serwis to jeden ze słabszych elementów niestety. Jakby wtedy głowa szwankowała.
Ale... Ale mamy zawodnika, którego nie można się wstydzić. Z przyjemnością oglądam jego grę i bardzo mocno kibicuję. Wreszcie ktoś jest w stanie walczyć, z bądź co bądź, światowym topem. Pięknie! Mam nadzieję, że top 25 w tym roku będzie realne.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Madryt 2019

rafbat pisze:Ale... Ale mamy zawodnika, którego nie można się wstydzić. Z przyjemnością oglądam jego grę i bardzo mocno kibicuję. Wreszcie ktoś jest w stanie walczyć, z bądź co bądź, światowym topem..
Też mam taką opinię. :) I nadziwić się temu nie mogę rotfl. Skąd on taki się wziął ? Tak się przyzwyczaiłam, że jak mamy -to albo średniak - miły sympatyczny, ale średniak jak Łukasz , albo szaleniec jak Jerzy..
Przed miliony lat, do Fibaka, nie sięgam :wink:
Hubert ma wszystko. Umiejętności i charakter. Potrzeba mu ogrania. I może wzmocnienia fizycznego. Bo miałam wrażenie, że w końcówce to on był bardziej zmęczony.
Nie glowa, a zmęczenie leży u podłoża tego podwójnego kończącego mecz.
Ale i tak wielkie brawa.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Hubert grał tu piąte spotkanie a Zverev drugie. To a propos zmęczenia.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Hubert broni głównie punktów z challengerów, 3-4 ćwierćfinały i powinien być w tym top 25-30 do jesieni, myślę, że większym wyzwaniem dla niego będzie się tam utrzymać w kolejnym sezonie.
Swoją drogą kurs na Thiema jutro 1,4 (na Feda prawie 3) :D
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: ATP 1000: Madryt 2019

ayshe pisze:
HeadShot pisze:Sugerowałbym wyłączyć przewrażliwienie
Jak uroczo, facetowi też byś napisał, że jest przewrażliwiony?
Zapomniałem, w tych czasach mógłbym napisać tak tylko mężczyźnie, który byłby białym heteroseksualnym katolikiem.
#NKrising
lottosale
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 8 wrz 2016, 23:00

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Jak tu wygląda Wawrinka? Wyniki fajne, ale jak gra? Będzie jutro jakaś walka?
Tsitsipas- Zverev się ciekawie zapowiada, Grek raczej faworytem, bo Alex słabiutki, ale może zaskoczy.
Thiem jak nie wyrzuci takiego Federera to się mocno skompromituje.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Madryt 2019

HeadShot pisze:
ayshe pisze:
HeadShot pisze:Sugerowałbym wyłączyć przewrażliwienie
Jak uroczo, facetowi też byś napisał, że jest przewrażliwiony?
Zapomniałem, w tych czasach mógłbym napisać tak tylko mężczyźnie, który byłby białym heteroseksualnym katolikiem.
I tak zapomniałeś, że jeszcze w średnim wieku ;) :P
Jak uroczo, przewrażliwienie? Tak chyba pisałem w ramach riposty np. stoflerowi.
Ale czy On jest babą to już nie podejmuję się oceniać rotfl

A co do HuHu. Zagrał dobre spotkanie. Trochę brakło, ale ... z reguły tym niżej notowanym trochę brakuje i to robi tę różnicę ;)
Mączka to raczej nie jest nawierzchnia dla Huberta i nie można oczekiwać tu fajerwerków. Trawa też nie musi bo jest specyficzna :P W mojej ocenie weryfikatorem obecnego potencjału tego chłopaka będzie sezon na kortach twardych przez USO i samo USO, potem ewentualnie imprezy halowe.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Gary pisze:
ayshe pisze:
HeadShot pisze:Chłop chyba w życiu nie przegrał z Chardym seta (mimo, że grali ich chuliard), z bezbłędnym BH i dobrym serwisem potrzebny był TB - jest dobrze.
HeadShot pisze:- miałem na myśli, że to dobrze dla darzących Serba mniejszą lub żadną sympatią.
Niee, nie wydaje mi się. :)
A ja akurat zrozumiałem to już przy pierwszym czytaniu tak, jak potem wyjaśnił to HS.
Ja też tak zrozumiałem. HS subtelnie wyraził zdanie przeciwne ("miodzio" vs ""jest dobrze") i stąd mogła zaistnieć kwestia, czy ironia była zwrócona do ayshe czy do Djoko i jego fanów :]
A Fedziu po takim meczu jak wczoraj to chyba straci świeżość, przynajmniej do następnego turnieju :wink:
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Przecież mówiłem. ;-) Gdyby Monfils w karierze wygrał chociaż 30% deciderów to już wczoraj byłoby pozamiatane.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Moim zdaniem gra zła nie była, a wiadomo było, że Gael to inny poziom niż Gasquet, dziś po takim meczu będzie znacznie trudniej. Plan został zrealizowany, 1200 wygranych jest, start już na plus.

Fajne dziś mecze na papierze.
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Madryt 2019

TomPL pisze:...i stąd mogła zaistnieć kwestia, czy ironia była zwrócona do ayshe czy do Djoko i jego fanów :]
A jakie to ma znaczenie? Taki typ i tyle. :::bd::
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Wincyj ad personam, wincyyyyyyyyyyyyyj.
#NKrising

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”