Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Majorka pisze:
Madox pisze:No nie wiem czy to był mecz roku. Nadal w 3 secie to jakaś parodia zawodnika. W taśmę z wystawki na środek dobre 6-7 razy uderzył. Jak wyżej z 40:15 przegrywał gemy. BP niewykorzystane też kpina. Nadal wyglądał jak dziadek, który chce, ale nie może.
Tak, trzeci set w wykonaniu Rafy był najsłabszy, ale nie tragiczny, jakby to wynikało z Twego postu. Te niewykorzystane brejki bolą, ale było też wiele zagrań na wysokim poziomie.
Jakość jednego jest pochodną jakości drugiego. Przyzwyczailiśmy się, że na ziemi dobry Rafa rozdaje karty. A tu dobry Rafa - bo uważam, że to był dobry Hiszpan, lepszy niż w MC i Barcelonie - nie był prowadzącym spotkanie. To Stefan rozdawał karty. Zaprezentował się znakomicie i zasłużenie wygrał. :::gd:::
Oby starczyło sił i na finał.

Grał Rafa na pewno lepiej niż w Monte Carlo i Barcelonie, na pewno gorzej niż dzień wcześniej z Wawrinką, generalnie jest z nim lepiej, a do Paryża jeszcze odrobinę czasu zostało.

Turniej jest naprawdę dobry, mamy dużo ekscytujących spotkań, ale obawiam się o stan fizyczny Stefana dzisiaj, oj fajnie byłoby gdyby wygrał albo chociaż mocno postawił się.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Madryt 2019

stofler pisze:
Vivid pisze:To cytat ze stoflera? O_O
Kim jest ten mędrzec, że nieustannie odwołujecie się do jego nauk? :wink:
Tylko to trzyma Chrupka przy życiu :P, a nikt nie chce ubić Bambi rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Vivid pisze:
stofler pisze:
Vivid pisze:To cytat ze stoflera? O_O
Kim jest ten mędrzec, że nieustannie odwołujecie się do jego nauk? :wink:
Tylko to trzyma Chrupka przy życiu :P, a nikt nie chce ubić Bambi rotfl
A nie zauważyłeś, że to z Tobą nikt nie chce już wchodzić w polemikę. :rolleyes: Ciekawe dlaczego... :::scratchy:::
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Djoko niestety rozdaje karty... Oby Cicipas zaczął grać
21 WS..
Awatar użytkownika
fidga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 258
Rejestracja: 14 wrz 2010, 13:39

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Liczyłem, że z 1.5 godz. powinno to trwać, na razie zgodnie z planem.
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP 1000: Madryt 2019

fidga pisze:Liczyłem, że z 1.5 godz. powinno to trwać, na razie zgodnie z planem.
Póki co Nole pokazuje Grekowi miejsce w szyku....
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Roger pisze:
fidga pisze:Liczyłem, że z 1.5 godz. powinno to trwać, na razie zgodnie z planem.
Póki co Nole pokazuje Grekowi miejsce w szyku....
Świetny mecz, Novak, cóż wybitnie :) . Jeśli to są przejawy tej kosmicznej formy szykowanej na Paryż, to nie mam więcej pytań O_O .
I zmieścił się w czasie 1,5 h. :D
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Novak prawie perfekcyjnie... Gratulacje. Głównego faworyta RG już chyba znamy...
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Cipas zlany, dobrze. Niech zna swoje miejsce w szeregu, najlepiej, żeby się z niego nie ruszał w przyszłości. ;-P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Brawo mistrzu! :::gd::: Król jest tylko jeden. :::no.I:::
Ten triumf pozwala realnie myśleć o zdobyciu Paryża. ::!vgoodv!::
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Ciężką ścieżkę kariery ma to Next Gen. Taki Tsitsipas na przykład: w Australii wygrał z Fedem, dwa dni później dostał tęgie lanie od Rafy. W Kanadzie wygrał z Novakiem, odbił się od Hiszpana. Jak już wreszcie wygrał z Rafą, dziś Djokovic dosłownie pozamiatał nim kort. I tak sobie myślę, że to bardzo dobrze, że Big3 mimo wieku, łysiny i skrzypiących stawów leje młodzież na zmianę. Tak się wychowuje godnych następców :wink: .
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Jak zmieni (Grek) doradców na takich, co maja IQ powyżej 100 to geriatrii nie będzie tak słodko. Super sprawa po orce z Nadalem i przed finałem pyknąć sobie debla na pełnym dystansie, miodzio.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: ATP 1000: Madryt 2019

hokej pisze:Jak zmieni (Grek) doradców na takich, co maja IQ powyżej 100 to geriatrii nie będzie tak słodko. Super sprawa po orce z Nadalem i przed finałem pyknąć sobie debla na pełnym dystansie, miodzio.
Debel był przed orką. :P
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Madryt 2019

wyczesany pisze:
hokej pisze:Jak zmieni (Grek) doradców na takich, co maja IQ powyżej 100 to geriatrii nie będzie tak słodko. Super sprawa po orce z Nadalem i przed finałem pyknąć sobie debla na pełnym dystansie, miodzio.
Debel był przed orką. :P
Oni wszyscy pompują przed Paryżem, to bicki Rafy tak działają na wyobraźnię :wink: .
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Panie i Panowie, drodzy Forumowicze..
21 WS..
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Madryt 2019

A ja obstawiam, że za 2-3 lata Cipas będzie na jedynce.
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Madryt 2019

stofler pisze:A nie zauważyłeś, że to z Tobą nikt nie chce już wchodzić w polemikę. :rolleyes: Ciekawe dlaczego... :::scratchy:::
Po tylu latach potyczek wiedzą, że nie da się wygrać ;) Tylko Ty jeszcze masz nadzieję :P rotfl
stofler pisze:Brawo mistrzu! :::gd::: Król jest tylko jeden. :::no.I:::
Faktycznie :::gd:::
Federer - Djokovic
Turnieje: 101 - 74
Tygodnie na 1-ce: 311 - 251 (od jutra)
Szlemy singlowe: 20-15
Liczby nie kłamią rotfl

Novak wygrał w dobrym stylu. Ale co będzie w Rzymie i Paryżu to nie wie nikt (stofler tylko marzy). Niemniej jedno jest pewne - może być bardzo "ciekawie" :P
Ostatnio zmieniony 12 maja 2019, 22:31 przez Vivid, łącznie zmieniany 1 raz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Vivid pisze:
stofler pisze:A nie zauważyłeś, że to z Tobą nikt nie chce już wchodzić w polemikę. :rolleyes: Ciekawe dlaczego... :::scratchy:::
Po tylu latach potyczek wiedzą, że nie da się wygrać ;) Tylko Ty jeszcze masz nadzieję :P rotfl
Ale mnie rozbawiłeś. rotfl Ja mam teścia, z którym ani ja ani nikt inny jeszcze nie wygrał. Sytuacja jest beznadziejna. rotfl
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Madryt 2019

stofler pisze:Ale mnie rozbawiłeś. rotfl Ja mam teścia, z którym ani ja ani nikt inny jeszcze nie wygrał. Sytuacja jest beznadziejna. rotfl
To załóż Mu tu konto, zrobimy starcie Tytanów :P
Gorzej jak i On nie będzie uznawał Djokovica za godnego uwagi gracza, wtedy to Tytani rozjadą Cię na miazgę ;) rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Vivid pisze:Gorzej jak i On nie będzie uznawał Djokovica za godnego uwagi gracza...
Djokovic broni się sam. Popatrz na wynik dzisiejszego finału, że nie wspomnę o AO2019 i przewidywanych rozstrzygnięciach kolejnych szlemów w tym roku.
Vivid, jeśli Novak wygra w tym roku wszystkie GS to chyba się zapadniesz pod ziemię ze wstydu. rotfl

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”