Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP 1000: Monte Carlo 2019

Mam trochę dosyć tych młodych gwiazd, czyli Zwieriewa czy Thiema. Wkurza mnie ich słaba skuteczność w najważniejszych próbach.

Fajnie, że puchar powędrował do weterana, i że w finale zagrał Lajovic, czyli ktoś spoza zaklętego kręgu Top 10.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Monte Carlo 2019

Gary pisze:
Jurek Kiler pisze:Jak ktoś pokonuje króla mączki to powinien wygrać cały turniej. :::gd:::
Też tak uważam, dlatego szkoda, że w RG 2009 nie triumfował Soderling. :]
Nie bluźnij! Wiesz jakby stofler wykorzystywał brak RG u Federera? rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Monte Carlo 2019

Jurek Kiler pisze:Jak ktoś pokonuje króla mączki to powinien wygrać cały turniej. :::gd:::

Zapowiada się dosyć zagadkowy i interesujący sezon mączkowy, który możliwe, że skończy się jak zwykle (Rafa albo Novak), ale może nie być taki bezpłciowy i od początku zmierzający w jednym możliwym kierunku.

- Nadal wyglądał dramatycznie źle i został mu miesiąc na zbudowanie formy, zobaczymy co z tego wyjdzie, chyba niczego nie można być pewnym. Djokovic wyglądał źle, ale mam wrażenie, że on trochę sobie ze wszystkimi pogrywa i szykuje formę na RG, nie wierzę w jego kryzys, ale wykluczyć go też nie mogę. Federer pierwszy raz pokaże się na kortach ziemnych od trzech lat i nie wiadomo czego po nim się spodziewać, w sumie nie będę w jakimś szoku jak się okaże konkurencyjny dla najlepszych, wiele też zależy od jego podejścia, czy chce się tylko pokazać Paryżanom czy potraktuje to poważnie. Mamy Foga, Thiema czy Zvereva, dwaj ostatni teraz grają słabo, ale powinni się poprawić, zwłaszcza Austriak.
Nadal chyba wciąż nie jest do końca zdrowy, ta kontuzja wlecze się za nim od ubiegłego sezonu, a krecz w IW , wycof z Miami i aktualna forma dobrze nie wróżą. Djokovic gra jak kaleka, ale jak się byczył się na Dominikanie prawie do ostatniej chwili to nie dziwota, że takie są efekty. Miał kilka przebłysków, ale chyba sobie za bardzo dał na luz z przygotowaniem do ostatnich turniejów, albo za bardzo mu siadła na głowę szamańska filozofia pokoju (:] . Osobiście zacznę się martwić, jak polegnie w tym samym stylu w Rzymie. Fabio grał świetnie w MC, ale jego oplastrowana od dołu do góry noga budzi grozę - nie wydaje mi się, żeby mocno namieszał w paryskiej drabince.
Fed od trzech lat nie skalał swojej sztywnej osoby mączkowym kurzem i nagle ma zrobić różnicę na RG? Orka na ugorze do trzech wygranych setów ? Maksymalnie połówka i to o ile będzie ładna pogoda. Przy ciężkim korcie i wietrze takim jak w tym tygodniu jego wysokość sobie nie pogra.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Monte Carlo 2019

Gary pisze:
Jurek Kiler pisze:Jak ktoś pokonuje króla mączki to powinien wygrać cały turniej. :::gd:::
Też tak uważam, dlatego szkoda, że w RG 2009 nie triumfował Soderling. :]
Federer mimo wszystko poważniej wygląda niż Lajovic. ;)
Zresztą kogo obchodzi co Tobie szkoda, minęło 10 lat, a Soda miał okazję i dostał bęcki. ;)
ayshe pisze:Fed od trzech lat nie skalał swojej sztywnej osoby mączkowym kurzem i nagle ma zrobić różnicę na RG? Orka na ugorze do trzech wygranych setów ? Maksymalnie połówka i to o ile będzie ładna pogoda. Przy ciężkim korcie i wietrze takim jak w tym tygodniu jego wysokość sobie nie pogra.
Nie sugeruję, że wygra RG, bez przesady. :D

Nie zdziwi mnie jednak jak dobrze pogra w Madrycie a w Paryżu zaliczy co najmniej QF, ale to jest wróżenie z fusów, nie wiadomo czego się spodziewać i jak wspomniałem wiele zależy od jego nastawienia.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Monte Carlo 2019

Jurek Kiler pisze:
Gary pisze:Też tak uważam, dlatego szkoda, że w RG 2009 nie triumfował Soderling. :]
Zresztą kogo obchodzi co Tobie szkoda, ...
No nie wiem ... Gary bywa agresywny, uważaj. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: ATP 1000: Monte Carlo 2019

A ja stawiam na Fedzia i 21 tytuł we Francji.
21 WS..
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Monte Carlo 2019

Vivid pisze:
Jurek Kiler pisze:
Gary pisze:Też tak uważam, dlatego szkoda, że w RG 2009 nie triumfował Soderling. :]
Zresztą kogo obchodzi co Tobie szkoda, ...
No nie wiem ... Gary bywa agresywny, uważaj rotfl
O kurde, nie widziałem. :D
Lukasz_b20 pisze:A ja stawiam na Fedzia i 21 tytuł we Francji.
Już słyszę, że ze świata tenisa zastanawiają się czy może on wygrać RG, moim zdaniem to gruba przesada, nie te lata, kilka rund jednak przejdzie. :)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: ATP 1000: Monte Carlo 2019

Vivid pisze:
Jurek Kiler pisze:
Gary pisze:Też tak uważam, dlatego szkoda, że w RG 2009 nie triumfował Soderling. :]
Zresztą kogo obchodzi co Tobie szkoda, ...
No nie wiem ... Gary bywa agresywny, uważaj rotfl
Pomówienia. rotfl
Lukasz_b20 pisze:A ja stawiam na Fedzia i 21 tytuł we Francji.
Prędzej Jakuboto wygra jakiś mecz niż Fed RG. To nie jego nawierzchnia i już nie ten wiek.
Jurek Kiler pisze:Zresztą kogo obchodzi co Tobie szkoda
Mógłbym odpisać, że co kogo obchodzi, kto Twoim zdaniem powinien wygrać turniej. :]
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Monte Carlo 2019

Gary pisze:
Jurek Kiler pisze:Zresztą kogo obchodzi co Tobie szkoda
Mógłbym odpisać, że co kogo obchodzi, kto Twoim zdaniem powinien wygrać turniej. :]
No to było odpisać, a nie teraz pisać co mogłeś zrobić wcześniej, wcześniej wolałeś odpowiedzieć w kontekście wygranej na RG Federera sprzed 10 lat, jakby to miało teraz jakiekolwiek znaczenie. :D
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Monte Carlo 2019

Vivid pisze:
Jurek Kiler pisze:
Gary pisze:Też tak uważam, dlatego szkoda, że w RG 2009 nie triumfował Soderling. :]
Zresztą kogo obchodzi co Tobie szkoda, ...
No nie wiem ... Gary bywa agresywny, uważaj rotfl
Ważniejsze jest to czy bywa pamiętliwy. Bo jeśli tak to kariera forumowa JK może powoli dobiegać końca. :lol:
Nawiasem mówiąc chyba zbytnio nie podliżę się władzy jeśli poprę wyżej wskazaną "szkodę". :wink:

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”