Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Miami 2019

ayshe pisze:Oglądałam ten wczorajszy mecz i w pierwszym secie żarło jak złoto, Hiszpan grał jak ślepa łamaga i gdyby nie fakt, że co jak co, ale grę Serba znam na wylot, też dałabym się nabrać.
Ale, że co? Ty nie dałaś się nabrać i po pierwszym secie (jako znająca co, jak co, ale grę Serba na wylot :D) wiedziałaś, że koniec końców dostanie Novak lanie? O_O Długa droga przed Stoflerem zanim rozkmini te serbskie sztuczki rotfl
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Miami 2019

ayshe pisze:Pastwicie się nad tym biednym Stoflerem, jakby nie wiadomo jaką głupotę napisał.
Spoko. Radzę sobie ze stresem. :wink:
karjar pisze:Długa droga przed Stoflerem zanim rozkmini te serbskie sztuczki
Przyznaję, że byłem mocno zdziwiony porażką Novaka, bukmacherzy również - po pierwszym secie kurs na Serba 1.02, na Hiszpana coś koło 12 chyba. O_O Zauważ, że ja przynajmniej mam odwagę rzucić czasem jakieś hasło w trakcie trwania meczu. To wynika z emocji, które we mnie drzemią oraz pełnego luzu do otaczającego świata. Kumasz? Innymi słowy mam w d...e reakcję innych. Są jednak tacy, którzy wypowiadają się tylko po skończonych spotkaniach, zalewając forum swoimi "odkrywczymi" ocenami i analizami. Weź na przykład takiego Vivida, on potrafi się mądrować tylko po meczu. Kiedyś podobno wyrwało mu się palnąć coś o HH zanim ten zaczął grać na wysokim poziomie, I co? I teraz biedak już się z tego nie wycofa. rotfl
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Miami 2019

stofler pisze:To wynika z emocji, które we mnie drzemią oraz pełnego luzu do otaczającego świata. Kumasz? Innymi słowy mam w d...e reakcję innych.
Im częściej o tym swoim luzie i stosunku do reakcji/opinii innych piszesz (a podkreślasz to w co drugim poście) tym mniej Ci wierzę. I tak, wiem, masz to w d..e .:) Ja zresztą też.
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Miami 2019

karjar pisze:
ayshe pisze:Oglądałam ten wczorajszy mecz i w pierwszym secie żarło jak złoto, Hiszpan grał jak ślepa łamaga i gdyby nie fakt, że co jak co, ale grę Serba znam na wylot, też dałabym się nabrać.
Ale, że co? Ty nie dałaś się nabrać i po pierwszym secie (jako znająca co, jak co, ale grę Serba na wylot :D) wiedziałaś, że koniec końców dostanie Novak lanie? O_O
A Ty nie wiedziałeś, że Roberto to nie jest byle kelner? Hiszpan, w przeciwieństwie do Novaka, aktualnie jest na fali. Styl ma do Serba podobny, typowy counterpuncher mogący przebijać w nieskończoność. W pierwszym secie ewidentnie zaspał/ złapał hebla, co jak pewnie wiesz, w przypadku doświadczonego zawodnika nie trwa wiecznie. Z kolei Novak grał za bardzo wycofany za końcową linią, serwis też nie pomagał, fh był mocno wątpliwy, pomysły na skrócenie wymian takie sobie (połowa dropszotów to były jakieś rozpaczliwe niedoloty). Jedyne co nieźle funkcjonowało to return. W momencie kiedy wznowili mecz, a Hiszpan ochłonął i zaczął grać na swoim normalnym poziomie, było po zabawie. Już w poprzednich spotkaniach, z Delbonisem i Tomicem Djoko miał problemy z domknięciem seta/meczu. Gdyby nie było tej przerwy ( spowodowanej deszczem) mógłby się prześliznąć do następnej rundy, co uznałabym za fuks, ale fuksa niestety nie było.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Miami 2019

Piękna analiza. Stofler pisał coś o kursach u buków na Hiszpana po I secie. Moim zdaniem z takim okiem do tenisa tracisz łatwą kasę nie obstawiając (nie to, żebym do hazardu namawiał). No chyba, że grasz to inna sprawa :D
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Nevermore
Bywalec
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 19 sie 2017, 16:26

Re: ATP 1000: Miami 2019

Vintage Roger. Jak u cholery w tym wieku można tak się poruszać po korcie?
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Miami 2019

karjar pisze:Piękna analiza. Stofler pisał coś o kursach u buków na Hiszpana po I secie. Moim zdaniem z takim okiem do tenisa tracisz łatwą kasę nie obstawiając (nie to, żebym do hazardu namawiał). No chyba, że grasz to inna sprawa :D
Dzięki. Nie gram, leczę traumę po soczystym kopie od Fortuny.. Swego czasu, kiedy rozgrywki śledziłam na bieżąco, pewnego razu wymyśliłam sobie typy na półfinały, finał i zwycięzcę poważnego turnieju. Na papierze wyglądało to naprawdę głupio, ale z ostatnich startów i statystyk obu panów wręcz przeciwnie. Nie uwierzyłam samej sobie oraz w ich formę i postanowiłam poczekać na wyniki pierwszych meczów. Zaraz potem skupiłam się na jakichś wczesnorundowych głupotach po parę złotych i zapomniałam, że nie obstawiłam tych najważniejszych zakładów wymyślonych w chwili natchnienia. Kiedy się wreszcie ocknęłam na finiszu imprezy, okazało się, że zakładu niet, a stawka spadła beznadziejnie, bo moje dwa złotodajne underdogi przekształciły się w faworytów. Na dobitkę, nie dość, że obaj dotarli do półfinałów, to jeden z nich wygrał.. Luźno licząc, przegapiłam wtedy równowartość wyjazdu na mój ulubiony, wymarzony AO. Cud, że mnie szlag nie trafił, więc od tamtej pory nie gram, w trosce o swoje zdrowie psychiczne. :D
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Miami 2019

stofler pisze:Djokovic robi miazgę z Aguta. Biedny Hiszpan. :( Serb chyba weźmie tegoroczne Miami. :::gd:::
Jacek iREM pisze:To może być wpis roku :-)
stofler pisze:Nie podniecaj się tak.
Wdupiłeś koncertowo :::gd::: rotfl
Zmierz się z tym :P ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Miami 2019

Vivid pisze:
stofler pisze:Djokovic robi miazgę z Aguta Nadala. Biedny Hiszpan. :( Serb chyba weźmie tegoroczne Miami RG. :::gd:::
Jacek iREM pisze:To może być będzie wpis roku :-)
Wdupiłeś koncertowo :::gd::: rotfl
Nie sądzę.
Ok. Tytułem lekkiego wybiegu w niedaleką przyszłość pozwoliłem sobie na drobną korektę. :::cheese:::
Tylko jak się znowu pomylę to mnie nie linczujcie. :::jezor:::
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Miami 2019

stofler pisze:
Vivid pisze:
stofler pisze:Djokovic robi miazgę z Aguta Nadala. Biedny Hiszpan. :( Serb chyba weźmie tegoroczne Miami RG. :::gd:::
Jacek iREM pisze:To może być będzie wpis roku :-)
Wdupiłeś koncertowo :::gd::: rotfl
Nie sądzę.
Ok. Tytułem lekkiego wybiegu w niedaleką przyszłość pozwoliłem sobie na drobną korektę. :::cheese:::
Tylko jak się znowu pomylę to mnie nie linczujcie. :::jezor:::
Jak będziesz tak zmieniał po każdej nieudanej próbie to w końcu trafisz, cierpliwości.

Co do Djokovica, w sumie te porażki znaczą niewiele, poza tym, że przegrał nie można po nich wyciągać jakichkolwiek wniosków. Niemniej dobrze, że przegrał, oczywiście.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Miami 2019

stofler pisze:Tylko jak się znowu pomylę to mnie nie linczujcie. :::jezor:::
Obiecuję, że się nie odezwę ;) Choć nie wiem jak to wytrzymam rotfl

JK ma rację, że tylko ;) dobrze, że przegrał. Oczywiście byłoby znacznie lepiej gdyby sromotnie przerżnął rotfl
To byśmy mieli bekę na maksa :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: ATP 1000: Miami 2019

ayshe pisze:
A Ty nie wiedziałeś, że Roberto to nie jest byle kelner? Hiszpan, w przeciwieństwie do Novaka, aktualnie jest na fali.
Przed Miami porażki z Nishioką, Basilashvilim i krecz z Fucsoviciem, to niezła fala.
#NKrising
Nevermore
Bywalec
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 19 sie 2017, 16:26

Re: ATP 1000: Miami 2019

To co? Trzeba powoli uczyć się pisowni nazwiska tego czarnoskórego Kanadyjczyka. Przecież to wybryk natury... Nadal w tym wieku miał opanowane dwa uderzenia na krzyż, a Djokovic wyglądał jakby uciekł z obozu koncentracyjnego. A tu nie ma się w sumie do czego przyczepić. No za wyjatkiem tego, że za dużo w jego grze zerżnięte jest z Nole.
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Miami 2019

HeadShot pisze:
ayshe pisze:
A Ty nie wiedziałeś, że Roberto to nie jest byle kelner? Hiszpan, w przeciwieństwie do Novaka, aktualnie jest na fali.
Przed Miami porażki z Nishioką, Basilashvilim i krecz z Fucsoviciem, to niezła fala.
Ale start sezonu miał bardzo dobry. Najpierw Doha, potem dotarł do ćwierćfinału w AO. Potem faktycznie był zjazd, podobno jakaś infekcja. Za to w Miami od początku turnieju nie stracił seta w obu pierwszych meczach, w przeciwieństwie do Novaka, który męczył bułę niemiłosiernie i to z kim? Z Delbonisem i Tomicem.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: ATP 1000: Miami 2019

Jak dla mnie to Nole wyglądał jakby wcale w tych obu turniejach grać nie chciał, ale sponsorzy kazali. Monte-Carlo i Rzym pokażą jak wygląda jego forma i chęć grania (liczę przynajmniej na jeden sukces).
A w tym tygodniu na derby Kanady w finale w Miami!? byłby policzek dla Hamburgerów :D
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Miami 2019

HeadShot pisze:
ayshe pisze:
A Ty nie wiedziałeś, że Roberto to nie jest byle kelner? Hiszpan, w przeciwieństwie do Novaka, aktualnie jest na fali.
Przed Miami porażki z Nishioką, Basilashvilim i krecz z Fucsoviciem, to niezła fala.
Normalnie tsunami. rotfl
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Miami 2019

A nie? Serba zmiotło, powinniście być zadowoleni, a zamiast tego czepiacie się semantyki.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
KoniecTenisa

Re: ATP 1000: Miami 2019

optymista pisze:A w tym tygodniu na derby Kanady w finale w Miami!?
Oni Kanadę to znają ale z opowiadań :]
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Miami 2019

KoniecTenisa pisze:
optymista pisze:A w tym tygodniu na derby Kanady w finale w Miami!?
Oni Kanadę to znają ale z opowiadań :]
Z paszportu ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: ATP 1000: Miami 2019

Czas płynie, a R. Federer ciągle w półfinale :) Wszystkie tuzy odpadają, a ten sobie gra niczym młodziak. rotfl :::gd:::
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”