Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: ATP 1000: Miami 2019

optymista pisze:Jak dla mnie to Nole wyglądał jakby wcale w tych obu turniejach grać nie chciał, ale sponsorzy kazali. Monte-Carlo i Rzym pokażą jak wygląda jego forma i chęć grania
To W USA nie chciało mu się grać, a w Europie już mu się będzie chciało?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Miami 2019

Federer w 1/2. Ciekawe czy Djokovic jakoś uszczelnił Fiata 500 i na nim dryfuje do Monte Carlo? rotfl
Może jakaś satelitarna relacja na żywo jak wiosłuje? :P
Cholera, żeby tylko w jakiś tankowiec nie przyłożył, chłop ma zdolności rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Miami 2019

Vivid pisze:Ciekawe czy Djokovic jakoś uszczelnił Fiata 500 i na nim dryfuje do Monte Carlo? rotfl
Może jakaś satelitarna relacja na żywo jak wiosłuje? :P
Cholera, żeby tylko w jakiś tankowiec nie przyłożył, chłop ma zdolności rotfl
Czy ty naprawdę nie masz świadomości, że nikt się z tego nie śmieje? Ogarnij się chłopie. :::moron:::
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: ATP 1000: Miami 2019

stofler pisze:
Vivid pisze:Ciekawe czy Djokovic jakoś uszczelnił Fiata 500 i na nim dryfuje do Monte Carlo? rotfl
Może jakaś satelitarna relacja na żywo jak wiosłuje? :P
Cholera, żeby tylko w jakiś tankowiec nie przyłożył, chłop ma zdolności rotfl
Czy ty naprawdę nie masz świadomości, że nikt się z tego nie śmieje? Ogarnij się chłopie. :::moron:::
Uderz w stół... .

Fajne te półfinały, zdaje się że Szapowałow i Auger maja razem mniej lat niż Federer. rotfl
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Miami 2019

hokej pisze:
stofler pisze:
Vivid pisze:Ciekawe czy Djokovic jakoś uszczelnił Fiata 500 i na nim dryfuje do Monte Carlo? rotfl
Może jakaś satelitarna relacja na żywo jak wiosłuje? :P
Cholera, żeby tylko w jakiś tankowiec nie przyłożył, chłop ma zdolności rotfl
Czy ty naprawdę nie masz świadomości, że nikt się z tego nie śmieje? Ogarnij się chłopie. :::moron:::
Uderz w stół... .

Fajne te półfinały, zdaje się że Szapowałow i Auger maja razem mniej lat niż Federer. rotfl
No nie, są rok starsi. ;)

Generalnie są dwie ciekawe opcje, najstarszego finału Masters w historii i chyba najmłodszego, choć wydaje mi się, że żadna z tych się nie sprawdzi i zagrają ten najmłodszy z najstarszym. :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Miami 2019

stofler pisze:Czy ty naprawdę nie masz świadomości, że nikt się z tego nie śmieje? Ogarnij się chłopie. :::moron:::
Czy ty na serio wierzysz, że mnie to może obchodzić więcej niż np. zeszłoroczny śnieg? :twisted:

Jakie są składy połówek? O ile wszystko już dograne z ćwiartek.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
KoniecTenisa

Re: ATP 1000: Miami 2019

Tiafoe byłby chyba trudniejszym rywalem dla Dziadka, więc dobrze się stało...
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: ATP 1000: Miami 2019

Robinson pisze:
optymista pisze:Jak dla mnie to Nole wyglądał jakby wcale w tych obu turniejach grać nie chciał, ale sponsorzy kazali. Monte-Carlo i Rzym pokażą jak wygląda jego forma i chęć grania
To W USA nie chciało mu się grać, a w Europie już mu się będzie chciało?
W kontekście przygotowania do RG myślę, że tak właśnie będzie. Już nawet Vajda sugerował publicznie, że RG i komplet szlemów to cel na ten rok.
ALE nie wybiegajmy w przyszłość poza Miami, dziś zapowiadają się ciekawe pojedynki!
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Miami 2019

optymista pisze:
Robinson pisze:
optymista pisze:Jak dla mnie to Nole wyglądał jakby wcale w tych obu turniejach grać nie chciał, ale sponsorzy kazali. Monte-Carlo i Rzym pokażą jak wygląda jego forma i chęć grania
To W USA nie chciało mu się grać, a w Europie już mu się będzie chciało?
W kontekście przygotowania do RG myślę, że tak właśnie będzie. Już nawet Vajda sugerował publicznie, że RG i komplet szlemów to cel na ten rok.
Ja też mam takie przeczucie. Te porażki są zaskakujące, dziwnie tajemnicze. Djokovic wygrywa w cuglach szlema, po czym przegrywa dwa mastersy. To mu się nigdy nie zdarzało, powinien przynajmniej meldować się w finałach. I dlatego skłaniam się ku teorii, że wszystko, cała energia i nastawienie mentalne skierowane jest na RG, a jeśli tam zwycięży to na kolejne, tegoroczne szlemy. Ja wiem, że największy fachowiec tego forum - <lord Vivid I doskonały> śmieje się z tego ale... Aby do maja. :::cheese:::
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Miami 2019

Felix A-A przełamuje Johna.
Jak as to oczywiście nie ma Amerykanin problemu, jak tylko dochodzi do wymiany - to punkty dla Kanadyjczyka.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Miami 2019

Również biorę taką ewentualność pod uwagę, dobrze, że przegrał, ale jest możliwe, że trochę zluzował i zepnie poślady na RG, już też nie ma 28 lat by tak ganiać na maksa w każdym turnieju i po części może być to również tym podyktowane.
Majorka pisze:Felix A-A przełamuje Johna.
Jak as to oczywiście nie ma Amerykanin problemu, jak tylko dochodzi do wymiany - to punkty dla Kanadyjczyka.
A no, różnica z głębi kortu aż nadto widoczna.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Miami 2019

No i posypała się gra Felixa gdy trzeba było domknąć seta.. :( Żal dzieciaka, ale i tak trzyma się. Będzie tajbrek.

Ed. Pierwszy set dla Johna.

I mecz dla Johna. Powinien Felix to wygrać. Dwa razy serwował na seta, dwa razy zapaść, podwójne serwisowe i oddane gemy, w rezultacie sety - i cały mecz.
Ładnie gra Kanadyjczyk. :::gd::: Piękny forhend, dobry bekhend, znakomite poruszanie się po korcie, bez problemu przy sieci, na pewno do poprawy drugi serwis.

A denerwowałam się na tej kanapie, jakby na korcie biegał sam don Rafał.. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Miami 2019

Stofler, zaktualizujmy sytuację:
Federer zameldował się w geriatrycznym finale :P, razem z Johnem mają chyba 70 lat rotfl

Za to Instytut Żeglugi UE donosi, iż Novak bezpiecznie dryfuje ku Monte Carlo. Fiat 500 to solidna konstrukcja i nie przecieka. W odwodzie jest też ponoć Pepe Imaz, który obiecał, że w razie co wypłynie i doholuje Serba do brzegu bo jak wiemy chłopak ma zdolności i mógłby w nabrzeże przydzwonić leząc tym w szkodę lokalnej społeczności rotfl
Czyli możesz się uspokoić, przestać martwić i w spokoju kontemplować swoją frustrację z bilansu 73-100 i 15-20 :D Możesz też odważnie wyjść dalej i śnić o potędze - czyli wszystkich Szlemach dla Serba w 2019.
Obyś tylko nie miał bolesnego przebudzenia jak twój faworyt przerżnie już w pierwszym tygodniu RG z jakimś kompletnie nieznanym barszczem rotfl
Oj, to by było ... ;)
Może jednak warto poćwiczyć wyliczankę - Federer, Nadal ... i tak już zostanie? rotfl

Mecz Szapo - Fed. Trochę zawiódł. Młody lekko spięty. Pradziadek w swoim stylu - chapnąć breaka i doholować seta. Nuda ...
Ten drugi półfinał był zdecydowanie lepszy.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Miami 2019

Vivid pisze:Stofler, zaktualizujmy sytuację:

Za to Instytut Żeglugi UE donosi, iż Novak bezpiecznie dryfuje ku Monte Carlo. Fiat 500 to solidna konstrukcja i nie przecieka. W odwodzie jest też ponoć Pepe Imaz, który obiecał, że w razie co wypłynie i doholuje Serba do brzegu bo jak wiemy chłopak ma zdolności i mógłby w nabrzeże przydzwonić leząc tym w szkodę lokalnej społeczności rotfl
Czyli możesz się uspokoić, przestać martwić i w spokoju kontemplować swoją frustrację z bilansu 73-100 i 15-20 :D Możesz też odważnie wyjść dalej i śnić o potędze - czyli wszystkich Szlemach dla Serba w 2019.
Obyś tylko nie miał bolesnego przebudzenia jak twój faworyt przerżnie już w pierwszym tygodniu RG z jakimś kompletnie nieznanym barszczem rotfl
Oj, to by było ... ;)
Może jednak warto poćwiczyć wyliczankę - Federer, Nadal ... i tak już zostanie? rotfl
Skąd ty bierzesz czas na pisanie takich bzdur? O_O
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Miami 2019

Ładnie Federer przeszkolił Shapovalova, trochę inny poziom, pomijając fakt, że młody był strasznie rozemocjonowany tym pojedynkiem.

Co do finału, pojedynki z Isnerem zawsze są trudne, trzeba się pilnować przy własnym podaniu i wyczekiwać okazji przy serwisie Amerykanina, która często nie następuje. Wtedy przychodzi grać tie-breaka, a w nim zawsze może powinąć się noga, w tym turnieju rywalom Isnera powinęła się już 9 razy na 9. ;)

Mimo wszystko obstawiam wygraną Federera, raczej 2:0, pewnie z jednym tie-breakiem.

Natomiast to co robi Federer jest niezwykle zaskakujące, wieszczyłem totalny zjazd, być może nawet poza top 10, a tymczasem facet gra naprawdę dobrze i wygląda fizycznie znakomicie. Oczywiście trzeba wziąć poprawkę na rywali z jakimi przychodzi mu się mierzyć, ale pół roku temu potrafił się męczyć z tenisistami z niższej półki.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Miami 2019

Jurek Kiler pisze:Natomiast to co robi Federer jest niezwykle zaskakujące, wieszczyłem totalny zjazd, być może nawet poza top 10, a tymczasem facet gra naprawdę dobrze i wygląda fizycznie znakomicie.
Mam takie same wrażenia. I też jestem zaskoczona, że wygląda to aż tak dobrze. W tym wieku, po tylu kolejnych meczach, po finale IW - teraz kolejny finał - imponujące :) :::gd:::
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Miami 2019

Majorka pisze:
Jurek Kiler pisze:Natomiast to co robi Federer jest niezwykle zaskakujące, wieszczyłem totalny zjazd, być może nawet poza top 10, a tymczasem facet gra naprawdę dobrze i wygląda fizycznie znakomicie.
Mam takie same wrażenia. I też jestem zaskoczona, że wygląda to aż tak dobrze. W tym wieku, po tylu kolejnych meczach, po finale IW - teraz kolejny finał - imponujące :) :::gd:::
W Miami zdecydowanie najgorzej wyglądał w pierwszym meczu, gdyby przegrał to byśmy pisali, że dwa takie duże turnieje w przeciągu trzech tygodni to już za dużo dla niego. W sumie jego start w Miami przypomina mi to co grał w Dubaju, początek słaby a później z meczu na mecz lepiej. Niech tylko koniec będzie podobny, głupio byłoby powtórzyć wyczyn Nadala z 2011-ego roku i przegrać finały w Indian Wells i Miami.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP 1000: Miami 2019

Nikt ani słowa o półfinale debla Kubota? A taki heroiczny mecz był...
Kubot zawalił 2 meczowe w ST: najpierw przy 9:8 a potem przy 12:13, w obu przypadkach DF, w siatkę...
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP 1000: Miami 2019

Oglądałem, ale wyparłem to z pamięci.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Miami 2019

Ja tak samo, rzadko oglądam debla, ale ten mecz widziałem, niezwykle emocjonujący, szkoda.

Bracia Bryan przed chwilą zakończyli finał sukcesem 7:5, 7:6 pokonawszy parę Koolhof/Tsitsipas.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”