Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

No cóż, temat prawdopodobnie w przyszłości nie będzie poruszany z racji tego, ile ważnych oznaczeń i stanowisk ma obecnie Henin.

Spore opóźnienia w finale panów z racji świetnego, ale i długiego finału kobiet. No nic, mecz trzeba obejrzeć z odtworzenia. ;)
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

No taka typowa Federerowska ta przegrana, ale przynajmniej nie będę wysłuchiwać narracji o wielkiej formie Szwajcara tak jak przed rokiem kiedy zaczął od bilansu 17:0, teraz po dwóch wygranych turniejach mogło robić się niebezpiecznie. Generalnie był słabszy, z basseline widać było kto uderza mocniej i szybciej się porusza, zatem młodość wygrała. Szkoda tylko, że to Federer wypuścił swoje okazje w secie zarówno drugim jak i trzecim na przełamanie, mimo tego, że wyglądał gorzej powinien tenisista tej klasy to wykorzystać.
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Vivid pisze:Federer - Thiem. Jak Szwajcar coś nie przypajacuje to raczej powinien wygrać ;)
No cóż... :D
Ale do rzeczy: mecz świetny, publika jak zwykle w większości składała się z wrzeszczących fanatyków, a Tomaszewskiego juniora słuchać się po prostu nie da, werbalny onanizm nad boskością Rogera skręca wątpia. I te zdziwienie " o, Austriak daje radę". Nawet podczas ceremonii stwierdził, że " Thiem nie jest tak dobry w przemówieniach jak Szwajcar".- niereformowalna żenada.
Dominik okupił zwycięstwo własną krwią ( dosłownie!). W pierwszym secie Roger nim pomiatał w swoim stylu, ale w drugim młody włączył agresywkę i naprawdę miło było patrzeć na efekty orki u Bresnika ( chociaż Bresnika już w teamie nie ma ). Szczerze, nie wierzyłam, że da radę grać w takim tempie przez trzy sety, ale nawet na chwilę nie zwolnił ręki. W pełni zasłużone zwycięstwo, brawo. ::!vgoodv!::
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

ayshe pisze:
Vivid pisze:Federer - Thiem. Jak Szwajcar coś nie przypajacuje to raczej powinien wygrać. ;)
No cóż... :D
No cóż ... tym razem faktycznie nie pajacował. Cisnął, ale mu nie wyszło i na końcu sam zgubił koncentrację. Mecz poszedł się paść ...
Co można powiedzieć? Taki przywilej wieku. ;) W końcu Djokovic jak Federer grał finał to był w Fiacie 500 na rogatkach Miami :P, chyba że jakiejś babie po drodze znowu w bagażniku zaparkował ... rotfl To też przywilej ... klauna. :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Miałbym wątpliwości, jeśli chodzi o jedenasty gem trzeciego seta. ;)
Cóż, nie spodziewałem się, że Austriak akurat na korcie twardym zdobędzie swojego pierwszego tysiaka. Wystarczyło jednak, by Federer był w finale. Brawo Dominic! Dobry mecz z jego strony. :)
Nie potrafię zrozumieć grania przez niego dropshotów w kluczowych momentach czy biegu do siatki oo drugim serwisie przegrywając w gemie.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Ja wiem czy nie pajacował? W kluczowych piłkach zagrywał albo prosto na Dominika albo dropszoty, których w kluczowych momentach raczej się nie gra, identycznie więc jak przed rokiem. Kolejny mecz wypuścił, podobnie jak przed rokiem, choć może nie tak bardzo, na mecz w końcu nie serwował.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Jurek Kiler pisze:Ja wiem czy nie pajacował? W kluczowych piłkach zagrywał albo prosto na Dominika albo dropszoty, których w kluczowych momentach raczej się nie gra, ...
A tu Cię zaskoczę. ;) Jak się człowiek na korcie trochę gubi, lub ma wrażenie, że sobie nie radzi / nie może znaleźć skutecznego (we własnym mniemaniu) sposobu na rywala, to właśnie ... gra się dropy albo przeciwnikowi na rakietę ... To taki w sumie dość dziwny "objaw" lekkiej paniki.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Czyli śmiało można powiedzieć, że ponownie głowa nie wytrzymała, znamienne dla Szwajcara. Aczkolwiek za wykonanie jednego i drugiego dropszota go nie zganię, bo były z wysokiej półki, generalnie grał je bardzo dobrze w tym finale, tylko te najważniejsze dwa przegrał. :)
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Vivid pisze: [..] jak Federer grał finał to był w Fiacie 500 na rogatkach Miami :P, [..]
Ależ skąd! Novak jest miłym i uczynnym gościem, więc najpierw podrzucił kulawego Nadala na lotnisko, a potem wrócił po przegranego emeryta i posadził go, jak w meleksie - tyłem do kierunku jazdy, żeby Szwajcar mógł sobie pooglądać znikający w oddali rekord Novaka - poczwórne Sunshine Double. ;-P
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

beznadziejny mecz, zarwana nocka, jak mnie ten stary dziad wkurzył, kolejny po Kubocie, który przegrywa wygrany mecz, a dziewczyny zrobiły taki fajny support, a tu co ? gufno ! Czipsów się tylko niepotrzebnie ożarłem.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Vivid pisze:
Jurek Kiler pisze:Ja wiem czy nie pajacował? W kluczowych piłkach zagrywał albo prosto na Dominika albo dropszoty, których w kluczowych momentach raczej się nie gra, ...
A tu Cię zaskoczę ;) Jak się człowiek na korcie trochę gubi, lub ma wrażenie, że sobie nie radzi / nie może znaleźć skutecznego (we własnym mniemaniu) sposobu na rywala, to właśnie ... gra się dropy albo przeciwnikowi na rakietę ... To taki w sumie dość dziwny "objaw" lekkiej paniki.
Też tak mam, gdy nie mam pomysłu na wymianę, to gram skróta, zazwyczaj dość słabego/sygnalizowanego. :rolleyes:
2_D pisze:Czipsów się tylko niepotrzebnie ożarłem.
Ponieważ bardzo lubię chipsy, to ja bym napisał coś w stylu: "Mecz słaby, wynik nie w tę stronę, co chciałem, ale przynajmniej zeżarłem chipsy." ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Chipsy popieram. :)
ayshe pisze:Novak jest miłym i uczynnym gościem, ... wrócił po przegranego emeryta i posadził go, jak w meleksie - tyłem do kierunku jazdy, ...
No tak, jakaś logika w tym jest. Jak się ma z kimś stosunek 73-100 i 15-20 to już za szofera można u niego robić, przynajmniej spróbować rotfl Lepsze to niż rola cienia czy tła, jaka jest i zapewne zostanie. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Gary pisze:
2_D pisze:Czipsów się tylko niepotrzebnie ożarłem.
Ponieważ bardzo lubię chipsy, to ja bym napisał coś w stylu: "Mecz słaby, wynik nie w tę stronę, co chciałem, ale przynajmniej zeżarłem chipsy." ;-P
hehe, że niby szklanka do połowy pełna ? nie tym razem, za dużo mnie nerwów kosztuje to kibicowanie Rodżerowi. Za stary już na to jestem, ile można, wypisuje się z tego klubu, dość, koniec, basta, stop, fakit. Bujaj się Fed.

Od dzisiaj wskakuję do wagonika Benoit Paire. Fajny, spokojny, zdolny chłopak, podobno dobrze rokuje.
Awatar użytkownika
Marcoone
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 2 lip 2012, 22:16
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

No i nosi koszulki z kołnierzem postawionym na sztorc. Jak Cantona. ;)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Marcoone pisze:No i nosi koszulki z kołnierzem postawionym na sztorc. Jak Cantona ;)
Nie zwróciłem na to uwagi, a lubię Cantonę, miałby Paire plusa. Ciekawe czy się wzorował na rodaku, czy też to zbieg okoliczności.
2_D pisze:
Gary pisze:
2_D pisze:Czipsów się tylko niepotrzebnie ożarłem.
Ponieważ bardzo lubię chipsy, to ja bym napisał coś w stylu: "Mecz słaby, wynik nie w tę stronę, co chciałem, ale przynajmniej zeżarłem chipsy." ;-P
hehe, że niby szklanka do połowy pełna ?
Ważne, żeby paczka chipsów była co najmniej do połowy pełna. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Gary pisze:Ważne, żeby paczka chipsów była co najmniej do połowy pełna. rotfl
Ważne to żeby pod ręką była jakaś baba, którą można wysłać po kolejną paczkę. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Vivid pisze:Ważne to żeby pod ręką była jakaś baba, którą można wysłać po kolejną paczkę ;)
To już jest przesada, żeby nie powiedzieć dosadniej. (:] Zgodzę się, że można ją wysłać ale co najwyżej do lodówki po browara. :wink:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

stofler pisze:
Vivid pisze:Ważne to żeby pod ręką była jakaś baba, którą można wysłać po kolejną paczkę. ;)
To już jest przesada, żeby nie powiedzieć dosadniej. (:] Zgodzę się, że można ją wysłać ale co najwyżej do lodówki po browara. :wink:
Ja nie piję, nie mam browarów w lodówce. :(

Ale jeżeli chodzi o turniej to w sumie był udany. Był dobry finał, z pewną jednak niespodzianką, było zaskoczenie - szybkie odpadnięcie Djokovica, było też nieszczęście - kontuzja i krecz Monfilsa i Nadala, był dobry występ Hurkacza. Działo się. :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”