Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIELKI SZLEM: AUSTRALIAN OPEN 2019

Vivid pisze:
Jurek Kiler pisze:W końcu musi odpalić, ...
Nie musi, najwyżej może ...
Moim zdaniem musi, nie widzę innej opcji. :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: AUSTRALIAN OPEN 2019

Jurek Kiler pisze:
Vivid pisze:
Jurek Kiler pisze:W końcu musi odpalić, ...
Nie musi, najwyżej może ...
Moim zdaniem musi, nie widzę innej opcji. :P
Albo podzieli los Tsongi i Berdycha. :lol:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: AUSTRALIAN OPEN 2019

stofler pisze:
Jurek Kiler pisze:
Vivid pisze:
Jurek Kiler pisze:W końcu musi odpalić, ...
Nie musi, najwyżej może ...
Moim zdaniem musi, nie widzę innej opcji. :P
Albo podzieli los Tsongi i Berdycha. :lol:
Albo przejdzie na Islam. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: AUSTRALIAN OPEN 2019

Patrzę na Serenę w Pucharze Hopmana, nieźle spasiona. Cienko widzę AO w jej wykonaniu, może spuchnąć.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIELKI SZLEM: AUSTRALIAN OPEN 2019

Vivid pisze:Patrzę na Serenę w Pucharze Hopmana, nieźle spasiona. Cienko widzę AO w jej wykonaniu, może spuchnąć.
Dzięki za info, wezmę pod uwagę, bo chcę zainwestować w jej triumf. Czym się kieruję? Przeczuciem, że wygra, jak nie w Australii to w Londynie, nie bardzo wierzę w to, że jej powrót nie zostanie zwieńczony triumfem. Niemniej może zainwestuje mniej grosza. ;)
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: AUSTRALIAN OPEN 2019

Jurek Kiler pisze:
Vivid pisze:Patrzę na Serenę w Pucharze Hopmana, nieźle spasiona. Cienko widzę AO w jej wykonaniu, może spuchnąć.
Dzięki za info, wezmę pod uwagę, bo chcę zainwestować w jej triumf. Czym się kieruję? Przeczuciem, że wygra, jak nie w Australii to w Londynie, nie bardzo wierzę w to, że jej powrót nie zostanie zwieńczony triumfem. Niemniej może zainwestuje mniej grosza. ;)
Spore ryzyko a kurs relatywnie niski (5,5). Serena nie wygra ale zagraj i pochwal się kuponem w zakładce bukmacherskiej.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIELKI SZLEM: AUSTRALIAN OPEN 2019

stofler pisze:
Jurek Kiler pisze:
Vivid pisze:Patrzę na Serenę w Pucharze Hopmana, nieźle spasiona. Cienko widzę AO w jej wykonaniu, może spuchnąć.
Dzięki za info, wezmę pod uwagę, bo chcę zainwestować w jej triumf. Czym się kieruję? Przeczuciem, że wygra, jak nie w Australii to w Londynie, nie bardzo wierzę w to, że jej powrót nie zostanie zwieńczony triumfem. Niemniej może zainwestuje mniej grosza. ;)
Spore ryzyko a kurs relatywnie niski (5,5). Serena nie wygra ale zagraj i pochwal się kuponem w zakładce bukmacherskiej.
Na STS jest kurs 6 i moim zdaniem to jest naprawdę wysoki kurs, babsko zrobiło sobie właściwie z marszu dwa finały przecież. Oczywiście nie wiem czy wygra w Melbourne, ale jestem tak w 90% przekonany, że jej wielkoszlemowa kolekcja jeszcze się nie zamknęła, jedyne co wykluczam to jej triumf w Paryżu.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: AUSTRALIAN OPEN 2019

Na Świątek postawcie. ;) Kurs zapewne wyższy i tak jakoś idiotycznie acz patriotycznie. ;) :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: AUSTRALIAN OPEN 2019

Jurek Kiler pisze:
Lukasz_b20 pisze:Ciekawe czy Roger obroni po raz kolejny tytuł? Swoją drogą już się nie mogę doczekać AO - brakuje mi tenisa w tv...
Wątpliwe, ale jeśli ma gdzieś dobrze zagrać to największe szanse ma właśnie w Melbourne na jako takiej świeżości. No ale faworytem będzie oczywiście Djokovic, drugim Nadal, dalej Zverev i Roger.
Roger w pucharze Hopmana nieźle wypadł, ale w tak lajtowym turnieju nie miał kiedy się zmęczyć. Zapewne, jak zwykle ominie go granie w sesjach dziennych ( przynajmniej w pierwszym tygodniu), więc warunki ma optymalne, żeby pograć, ale może trafi się jakiś miejscowy Milman :wink: .
Rafa z kontuzją uda na tydzień przed AO i po tak długim pauzowaniu - myślę, że to syndrom za wczesnego powrotu i niestety Hiszpan polegnie na polu chwały. Moya w wywiadzie zapowiadał, że zmieniają styl na ofensywny, żeby się nie zajeździł za wcześnie, ale z osłabionym mięśniem na twardej nawierzchni łatwo nie będzie.
W Zvereva zwyczajnie nie wierzę, niezależnie od wcześniejszych dokonań (vide WTF). Nawet jeśli dojdzie do finału, to wątpię czy ogarnie tę sytuację mentalnie. Jeśli trafi mu się naprzeciwko taki na przykład Novak, to będę ( w miarę :wink: ) spokojna o wynik.
A Novak jak zwykle dał sobie solidny wycisk w okresie przygotowawczym i jest bardzo, bardzo fit. Chodakowska byłaby dumna rotfl . Dobrze, że sobie dołożył do pieca tymi dwoma turniejami przed AO,teraz będzie lżejszy tydzień i szczyt formy przyjdzie akurat na turniej, tak jak zaplanowano :D.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: AUSTRALIAN OPEN 2019

ayshe pisze:Dobrze, że sobie dołożył do pieca tymi dwoma turniejami przed AO,teraz będzie lżejszy tydzień i szczyt formy przyjdzie akurat na turniej, tak jak zaplanowano :D.
Mam przeczucie, że uniesie w górę puchar. Będzie 15 szlem! :::no.I:::
Buki nie mają wątpliwości kto wygra. :!ok!:

Obrazek
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIELKI SZLEM: AUSTRALIAN OPEN 2019

Szwajcara notowania po tym co grał w Pucharze Hopmana przynajmniej w moich oczach urosły i chyba jest faktycznie drugim faworytem po Djokovicu.
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: WIELKI SZLEM: AUSTRALIAN OPEN 2019

Rafa pewnie zepsuje drabinkę.. po losowaniu istnieje ryzyko, że się wycofa i o finale marzeń można zapomnieć.. bo wtedy Djoko i Fedzia na papierze spotkają się 1/2finału. Plus spore ryzyko słabej drabinki w drugiej połowie.
21 WS..
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: AUSTRALIAN OPEN 2019

Kto wie kiedy losowanie drabinek? :::hmm:::
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: AUSTRALIAN OPEN 2019

10 stycznia.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: AUSTRALIAN OPEN 2019

Cambrinus pisze:10 stycznia.
Jakoś wytrzymam. :::hot::: Pokładam wielkie nadzieje w tym turnieju. :!:brv_cmn:!:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: AUSTRALIAN OPEN 2019

stofler pisze:
Cambrinus pisze:10 stycznia.
Jakoś wytrzymam. :::hot::: Pokładam wielkie nadzieje w tym turnieju. :!:brv_cmn:!:
Będziesz grał? ;-P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: AUSTRALIAN OPEN 2019

Vivid pisze:
stofler pisze:
Cambrinus pisze:10 stycznia.
Jakoś wytrzymam. :::hot::: Pokładam wielkie nadzieje w tym turnieju. :!:brv_cmn:!:
Będziesz grał? ;-P
Cały czas gram. :::cheese:::
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: AUSTRALIAN OPEN 2019

Lukasz_b20 pisze:Rafa pewnie zepsuje drabinkę.. po losowaniu istnieje ryzyko, że się wycofa i o finale marzeń można zapomnieć.. bo wtedy Djoko i Fedzia na papierze spotkają się 1/2finału. Plus spore ryzyko słabej drabinki w drugiej połowie.
To powinno być zakazane, albo losowanie wtedy powtórzone. :rolleyes:
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: WIELKI SZLEM: AUSTRALIAN OPEN 2019

W przypadku tak wyeksploatowanego organizmu wszystko jest możliwe. Ale Rafa nie z tych... .
Nie wiedzieć czemu mam wrażenie, że Djokovic tym razem nie podoła, jakoś dziwne są te ostatnie porażki, szczególnie WTF.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: AUSTRALIAN OPEN 2019

hokej pisze:Nie wiedzieć czemu mam wrażenie, że Djokovic tym razem nie podoła, jakoś dziwne są te ostatnie porażki, szczególnie WTF.
Szlemy to inna bajka. Nie wierzę, żeby mógł przegrać trzy sety w jednym meczu z tenisistą pokroju Zvereva czy Chaczanowa. Już prędzej z Rogerem czy Rafą, gdyby trafił na jakiś kosmiczny poziom w ich wykonaniu. Trudno też powiedzieć co pokaże Wawrinka…
Oczywiście długie, wielkoszlemowe pojedynki rządzą się swoimi prawami, w których pierwsze skrzypce gra psychika.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”