Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP Finals 2018

Vivid pisze:Nie mam 100-procentowej pewności, ale przepisy to mówią o przerwaniu gry w takiej sytuacji. Domyślnie jest to sędzia, ale to nie raczej literalnie przepis o tym stanowi a zwyczajowa sprawa...
No litości! Największy znawca tenisa na forum i pisze, że nie ma pewności (w temacie Marioli) ale się wypowiada o przepisach? Co to ma być???
To już lepiej pisz tylko o Mirce...
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: ATP Finals 2018

La_Patik- pisze:
Gary pisze:Ale co to w ogóle za pierdzielenie o jakiejś sprawiedliwości? Skoro Sasza zobaczył, że chłopiec upuścił piłkę (gdyby nie zobaczył, to by przecież nie wiedział, że może przerwać akcję), to znaczy, że to wydarzenie zaburzyło jego koncentrację. A skoro tak, to nie jest niesprawiedliwym powtórzenie punktu.
Nie przetłumaczysz niektórym. Najważniejszy moment w meczu a ktoś Tobie w taju "fruwa" za plecami przeciwnika z piłką. rotfl Co za burak, że miał czelność przerwać wymianę, powiesić go.
Mnie to nawet przeszkadzało jak ktoś chodził na TFie po ścieżce z kamyczków obok kortu, a co dopiero za plecami rywala. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP Finals 2018

KoniecTenisa pisze:Vivid, Ty podobnie jak Zwierjew mylisz prawo że sprawiedliwością.
A konkretnie?
TomPL pisze:
Vivid pisze:Nie mam 100-procentowej pewności, ale przepisy to mówią o przerwaniu gry w takiej sytuacji. Domyślnie jest to sędzia, ale to nie raczej literalnie przepis o tym stanowi a zwyczajowa sprawa...
No litości! Największy znawca tenisa na forum i pisze, że nie ma pewności (w temacie Marioli) ale się wypowiada o przepisach? Co to ma być???
Wolę tak napisać bo mi się sprawdzać nie chce :P, ot, asekuracja ;)
Ale za uznanie mnie za największego znawcę na forum dziękuję, choć się nie uważam ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP Finals 2018

Sasza O_O . Tak mi graj.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP Finals 2018

No proszę, a liczyłem, że raczej Serb względnie pewnie pozamiata ... :)
Mecz się nie skończył, ale już jakaś lekka niespodzianka ;)
Stofler nerwowo szuka flaszki? rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
KoniecTenisa

Re: ATP Finals 2018

Vivid, konkretnie chodzi o wykorzystanie przepisu podczas gdy nie było realnego zagrożenia bo chłopak szybko złapał piłkę.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP Finals 2018

KoniecTenisa pisze:Vivid, konkretnie chodzi o wykorzystanie przepisu podczas gdy nie było realnego zagrożenia bo chłopak szybko złapał piłkę.
Idź na kort, pograj trochę, pogadamy. Obecnie nie mamy o czym ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP Finals 2018

Przełamał po fantastycznej wymianie Zwieriew, stracił przełamanie i znowu złamał Serbię :::gd::: .
Teraz utrzymać...
Wszystkie długie wymiany padają łupem Rosjanina .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
fidga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 258
Rejestracja: 14 wrz 2010, 13:39

Re: ATP Finals 2018

Vivid pisze:
KoniecTenisa pisze:Vivid, konkretnie chodzi o wykorzystanie przepisu podczas gdy nie było realnego zagrożenia bo chłopak szybko złapał piłkę.
Idź na kort, pograj trochę, pogadamy. Obecnie nie mamy o czym ...
Napisał Brad Gilbert. Człowieku odstaw to bo ci ewidentnie szkodzi i żyjesz w wirtualnej rzeczywistości.
Chyba czas zacząć ignorować tego forumowego trolla.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP Finals 2018

Trzyma się Sasha, ale czy wytrzyma?
fidga pisze: Napisał Brad Gilbert. Człowieku odstaw to bo ci ewidentnie szkodzi i żyjesz w wirtualnej rzeczywistości.
No i co z tego? Tak bezmyślnie wszystko łykasz?
Wilandera też słuchasz? Gratuluję rotfl
Fibak kiedyś postulował, że nie powinno się błędu stóp wywoływać przy piłce meczowej. A za to Karol Stopa, amator, zachował tu zdrowy rozsądek i powiedział jasno, że Fibak gada jak potłuczony ...
Piłka nawet jak jeszcze nie wpadnie na kort (np. z kortu obok) już potrafi rozproszyć uwagę. Może Brad nie miał takiej sytuacji, że piłka dzieciakowi wypadła, to raczej rzadkość. Przepisy są tu jasne - coś pojawia się na korcie, przerywa się grę i powtarza punkt.
Ostatnio zmieniony 18 lis 2018, 20:30 przez Vivid, łącznie zmieniany 1 raz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: ATP Finals 2018

No no no Zverev dwa gemy od mistrzowskiego Tytułu Master!
21 WS..
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: ATP Finals 2018

fidga pisze:
Vivid pisze:
KoniecTenisa pisze:Vivid, konkretnie chodzi o wykorzystanie przepisu podczas gdy nie było realnego zagrożenia bo chłopak szybko złapał piłkę.
Idź na kort, pograj trochę, pogadamy. Obecnie nie mamy o czym ...
Napisał Brad Gilbert. Człowieku odstaw to bo ci ewidentnie szkodzi i żyjesz w wirtualnej rzeczywistości.
Ale przecież on tu ma rację. Zrobiłbym dokładnie to samo i większość osób grających na punkty choćby amatorsko - też. To nie chodzi nawet o zagrożenie dla rywala, który ma piłkę z tyłu, ale przede wszystkim o to, że Saszę to zdekoncentrowało, a w grze na tym poziomie nawet lekka utrata koncentracji może mieć poważne konsekwencje.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP Finals 2018

A jeszcze dwa lata temu Zwieriew przy siatce był bezradny.
Jakoś nie widzę szans na powrót Serba do meczu....zbyt dużych :wink: .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP Finals 2018

Ale w ogóle o czym mowa. Są określone przepisy? Są. I należy ich przestrzegać. Dotyczą wszystkich i wszędzie.
Nie ma "niewielkiego spalonego" :wink:
Tenisówka pisze:Wszystkie długie wymiany padają łupem Rosjanina .
Niemca.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: ATP Finals 2018

już jeden gem..
21 WS..
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP Finals 2018

Gary pisze: Ale przecież on tu ma rację. Zrobiłbym dokładnie to samo i większość osób grających na punkty choćby amatorsko - też. To nie chodzi nawet o zagrożenie dla rywala, który ma piłkę z tyłu, ale przede wszystkim o to, że Saszę to zdekoncentrowało, a w grze na tym poziomie nawet lekka utrata koncentracji może mieć poważne konsekwencje.
Nie wytłumaczysz tego komuś kto kort tylko w telewizji widział ;) A rakietę do ręki nie weźmie bo sobie jeszcze krzywdę może zrobić rotfl
Poza tym co Brad ewentualnie powiedział? Cytat w oryginale można prosić? Może gość tylko języka nie zna i tłumaczenie z translatora Google wziął ... :P
Ostatnio zmieniony 18 lis 2018, 20:36 przez Vivid, łącznie zmieniany 1 raz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP Finals 2018

Dwie meczowe..
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP Finals 2018

Sasza w dwóch! Ciekawe czy to jakaś zapowiedź przyszłego sezonu.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP Finals 2018

Brawo Sasha!
Biedny stofler ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP Finals 2018

No brawo. Wielkie brawo! Znakomity mecz Zvereva ( pisownia nazwiska za stroną ATP :wink: ). Jak dla mnie - wielka niespodzianka, szczególnie po ich meczu grupowym.
Novak bez pierwszego serwisu i sprawiał wrażenie przemęczonego.
Niemiec bez wad w tym meczu. O_O
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”