Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP 1000: Paryż 2018

Vivid pisze:Kasztan-ow w finale? Trochę żenada :P
Kaczana to szanuj, jutro bierze tytuł. :::gd:::

Po... pierwszym gemie mogę stwierdzić, ze Roger pokaże więcej, niż w Cincinnati.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Paryż 2018

SABR pisze:
Vivid pisze:Kasztan-ow w finale? Trochę żenada :P
Kaczana to szanuj, jutro bierze tytuł. :::gd:::

Po... pierwszym gemie mogę stwierdzić, ze Roger pokaże więcej, niż w Cincinnati.
A przegrać może wyżej lub tak samo, Novak jest znacznie lepszy niż w Cinci.
Argue
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 314
Rejestracja: 13 mar 2014, 22:20

Re: ATP 1000: Paryż 2018

Gem na sucho dla Djoko. Fed przez tą krótką chwilę, wyglądał jakby miał problemy z refleksem i nadążaniem nad serwami Novaka.
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: ATP 1000: Paryż 2018

Kto pozwolił komentować TAKI MECZ pani Katarzynie :[ Psuje mi tenisowe święto. Wiem, że panie lubią sobie pogadać no ale kobieto no proszę cię :-|
E: jak Fed to kurde złapał ?
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP 1000: Paryż 2018

2_D pisze:Kto pozwolił komentować TAKI MECZ pani Katarzynie :[ Psuje mi tenisowe święto. Wiem, że panie lubią sobie pogadać no ale kobieto no proszę cię :-|
Mi się akurat ona podoba, lepsza ona, niż pan "Federer zagrał pięknego smecza jak w finale Wimbledonu z Philippoussisem w 2003 roku". rotfl

"No-look" wolej Federera po taśmie Serba palce lizać. :::gd:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Paryż 2018

SABR pisze:
2_D pisze:Kto pozwolił komentować TAKI MECZ pani Katarzynie :[ Psuje mi tenisowe święto. Wiem, że panie lubią sobie pogadać no ale kobieto no proszę cię :-|
Mi się akurat ona podoba, lepsze to, niż pan "Federer zagrał pięknego smecza jak w finale Wimbledonu z Philippoussisem w 2003 roku". rotfl
:D Ja tam ich wszystkich właściwie nie słucham.. Bzyczą sobie..jedynie Lorek ze swoją ekspresją wymusza słuchanie, nie poddaje się moim umiejętnościom niesłuchania.. :wink:
Argue pisze:..Fed przez tą krótką chwilę, wyglądał jakby miał problemy z refleksem i nadążaniem nad serwami Novaka.
Novak sprawia wrażenie odrobinę szybszego - jednak te parę lat różnicy mają znaczenie.
Ale obaj dobrze grają. :::gd:::
Szkoda, że nie oglądałam Kaczanowa. Ale cóż - siła wyższa (MU grał o tej samej godzinie) Podobno Karen rozegrał spotkanie na bardzo wysokim poziomie. Prawda to?
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 1000: Paryż 2018

Pani Kasia wyraźnie lubi Novaka :::gd::: . Miła odmiana po Tomaszewskim podniecającym się każdym zagraniem Federera.
Fajnie grają choć to Szwajcar częściej w opałach.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: ATP 1000: Paryż 2018

"Ale szybki serwis zaserwował" - właśnie takiego komentarza oczekuję od osoby komentującej transmisję i było nie było eksperta w swojej dziedzinie.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP 1000: Paryż 2018

Federer do minibrejków grał dobrze, a potem wrócił stary, dobry Roger z tego sezonu.
Majorka pisze: Szkoda, że nie oglądałam Kaczanowa. Ale cóż - siła wyższa (MU grał o tej samej godzinie) Podobno Karen rozegrał spotkanie na bardzo wysokim poziomie. Prawda to?
Już trzecie z rzędu, dobre spotkanie, skuteczny serwis, forhend i zaskakująco dobrze radzi sobie w długich wymianach.
Ostatnio zmieniony 3 lis 2018, 17:59 przez SABR, łącznie zmieniany 1 raz.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Paryż 2018

Jest set! ::!vgoodv!:: Okrzyk radości Novaka. Spuścił z ciśnienia. Roger niespodziewanie stawia spory opór dzisiaj.
Argue
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 314
Rejestracja: 13 mar 2014, 22:20

Re: ATP 1000: Paryż 2018

Jak pomyśli się o wieku Rogera i jego obecnej dyspozycji to radość Djoka w niektórych momentach wydaje się kompletnie nieuzasadniona, bo to powinien dla niego być spacerek.
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP 1000: Paryż 2018

2_D pisze:"Ale szybki serwis zaserwował" - właśnie takiego komentarza oczekuję od osoby komentującej transmisję i było nie było eksperta w swojej dziedzinie.
Akurat patrzyłem, że ten „ale szybki serwis” zmierzono na 174 km/h....Ten serwis był zagrany pod świetnym kątem i tyle. Też wkurza mnie pani komentator :::pest:::
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: ATP 1000: Paryż 2018

Argue pisze:Jak pomyśli się o wieku Rogera i jego obecnej dyspozycji to radość Djoka w niektórych momentach wydaje się kompletnie nieuzasadniona, bo to powinien dla niego być spacerek.
Przepraszam bardzo ale Rodżer jest w świetnej dyspozycji a wiek to tylko cyfry. Taja mógł spokojnie wygrać. Pech.
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: ATP 1000: Paryż 2018

Ważny gem dla Rogera..oby przełamał na 5:3... Najlepszy mecz Rogera w tyk roku.Robi co może.
21 WS..
Argue
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 314
Rejestracja: 13 mar 2014, 22:20

Re: ATP 1000: Paryż 2018

asad pisze: Przepraszam bardzo ale Rodżer jest w świetnej dyspozycji a wiek to tylko cyfry. Taja mógł spokojnie wygrać. Pech.
Nie powiesz mi chyba, że gołym okiem nie widzisz różnicy w fizyczności obu Panów?
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Paryż 2018

Mecz jest świetny, ale ględzenie tej baby jest nie do wytrzymania. Co przerwa w wymianach to potok ględzenia, normalnie głowa mnie rozbolała. Nie miałam pojęcia, że można tak wytrwale p...ć. :::@#$!:::
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 1000: Paryż 2018

Niby Dziadek w formie ale Novak caly czas pół kroku szybszy. Skończy się w dwóch setach chyba.

Strasznie chudy jest Serb nie widzialam go od US Open i chyba jeszcze szczuplejszy.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP 1000: Paryż 2018

22% piłek wygranych po returnie drugiego serwisu. :::IBB:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Paryż 2018

SABR pisze:22% piłek wygranych po returnie drugiego serwisu. :::IBB:::
Zważywszy na fakt, KTO stoi po drugiej stronie siatki, to nic nadzwyczajnego.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP 1000: Paryż 2018

ayshe pisze:
SABR pisze:22% piłek wygranych po returnie drugiego serwisu. :::IBB:::
Zważywszy na fakt, KTO stoi po drugiej stronie siatki, to nic nadzwyczajnego.
No gdyby te same serwisy dostawał od Karlovica, wynik byłby zdecydowanie inny. rotfl

Tymczasem z niczego... set dla Federera. O_O
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”