Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP 1000: Paryż 2018

YES, YES, YES!!! :::yay::: :::yay::: :::yay::: Brawo! Pokochałem tego GOŚCIA! Dawno nie czułem takich pozytywnych tenisowych emocji!!! :!party!:
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: ATP 1000: Paryż 2018

Karen wygrał bo był dziś lepszy. Nadal większość pojedynków wygrywa fizycznością i nikt mu nie ujmuje. Widocznie Dżoko
nie był dość dobrze przygotowany do trudów turnieju.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Paryż 2018

SABR pisze:Ależ historia, mój Rosjanin z tytułem ATP Masters 1000. :in_luv:
"Jaki Twój!? Jaki Twój lafiryndo? Idź się odziej"

Zasłużone zwycięstwo, Novak ewidentnie niedysponowany dziś, zresztą generalnie Djoko z Paryża był daleki od formy z Azji, w Szanghaju była zdecydowanie najlepsza jego wersja. W końcu musiał odczuć te mecze z Cilicem i Federerem, dziś już był tylko jego cień.
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: ATP 1000: Paryż 2018

22 lata i Masters na koncie, mentalnie wydaje się być mocny. Pozostaje tylko trzymać kciuki aby nie był to tylko jednorazowy wystrzał, a początek fajnej kariery.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Paryż 2018

asad pisze:Karen wygrał bo był dziś lepszy. Nadal większość pojedynków wygrywa fizycznością i nikt mu nie ujmuje. Widocznie Dżoko
nie był dość dobrze przygotowany do trudów turnieju.
Karen wygrał bo ma łeb. :wink: Nie przestraszył się Novaka, presji finału- grał swoje i wygrał.
Niewątpliwie Fed naruszył wczoraj Serba - ale i tak wielu tenisistów nie wytrzymałoby presji - i jak mówi Vivid - przerżnęło nawet z gorszą wersją Novaka :wink:
A tu proszę. Marat II. Brawo!
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP 1000: Paryż 2018

Majorka pisze:
asad pisze:Karen wygrał bo był dziś lepszy. Nadal większość pojedynków wygrywa fizycznością i nikt mu nie ujmuje. Widocznie Dżoko
nie był dość dobrze przygotowany do trudów turnieju.
Karen wygrał bo ma łeb. :wink: Nie przestraszył się Novaka, presji finału- grał swoje i wygrał.
Niewątpliwie Fed naruszył wczoraj Serba - ale i tak wielu tenisistów nie wytrzymałoby presji - i jak mówi Vivid - przerżnęło nawet z gorszą wersją Novaka :wink:
A tu proszę. Marat II. Brawo!
GOŚĆ walnął w Paryżu 4 zawodników z pierwszej dziesiątki! Naprawdę SZACUN! :::glory:::
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Paryż 2018

Karen dał czadu, zagrał świetny turniej i zasłużenie zgarnął "drzewko". Nie uważam, że Novak poległ tylko z powodu przemęczenia, albo spadku formy. Cały turniej kitrał chusteczki po kieszeniach i to raczej nie dlatego, że chciał się dociążyć :wink: . No nic, poczekamy do Londynu, tam się okaże jak to z nim jest.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Paryż 2018

Karen, jak Ty mnie teraz zaimponowałeś... :::XD:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP 1000: Paryż 2018

El Diablo pisze:Karen, jak Ty mnie teraz zaimponowałeś... :::XD:::
Karen jest bohaterem Twojego 20 000 postu na grupie. :::yay:::

Pokonać czterech zawodników z top10 w jednym turnieju? To nie może być przypadek. :::gd:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Paryż 2018

Przypadkowy to był rok temu Sock czy Krajinovic, Kasztanow niewątpliwie zasłużył na wygraną, drogi nie miał łatwej, a dziś pokazał, że nie jest mięczakiem, aczkolwiek mały ukłon w kierunku Feda należało by zrobić. :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Paryż 2018

Jurek Kiler pisze:..aczkolwiek mały ukłon w kierunku Feda należało by zrobić. :P
Wieczorem wypije szampana za zdrowie. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Paryż 2018

Majorka pisze:
Jurek Kiler pisze:..aczkolwiek mały ukłon w kierunku Feda należało by zrobić. :P
Wieczorem wypije szampana za zdrowie :wink:
Moet żeby sponsor Rogera zarobił :).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Paryż 2018

Niech żyje kasztan Kasztanow! rotfl Dziś nie dał d..y i się nie spalił :::gd::: Poza tym, jak wspomniałem wcześniej, w nogach miał zdecydowanie mniej. Lat też ma jeszcze bardziej zdecydowanie mniej ;)
Gdyby nie cisza wyborcza ;) to bym postulował żeby go wybrać na jakiegoś prezydenta :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Nevermore
Bywalec
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 19 sie 2017, 16:26

Re: ATP 1000: Paryż 2018

Już był jeden taki dryblas, który zbliżył się do progu pozwalającego rzucić tenisowy świat na kolana, a kilka operacji nadgarstka później pozostał jedynie wielkim niespełnionym talentem. Chaczanow kręci nadgarstkiem jeszcze mocniej i wypada mu życzyć przede wszystkim zdrowia, bo potencjał fizyczny ten chłopak ma niesamowity. Bardzo poprawił wolej i sytuacyjne zagrania, mentalnie wygląda też dużo lepiej. W dodatku pojawiają się w jego wykonaniu subtelne zagrania o co kompletnie go nie podejrzewałem. Trudno nie wskoczyć do pociągu kogoś takiego...
bialas55
Bywalec
Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 14 lut 2013, 17:31

Re: ATP 1000: Paryż 2018

Spokojnie, nie ma się czym podniecać, że Novak przegrał. Londyn i tak będzie jego.
Awatar użytkownika
fidga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 258
Rejestracja: 14 wrz 2010, 13:39

Re: ATP 1000: Paryż 2018

Podniecanie się jakby to był final USOpen , przecież ten turniej jest śmieszny, wygrał go np. Berdych, Ferrer, Sock, nawet Janowicz był tu w finale teraz doszedł Kachanow, ok gość ma papiery na granie, ale to tak naprawdę turniej drugiej kategorii Mastersów, koniec sezonu taki turniej zabawowy dla kasztanów...
Nevermore
Bywalec
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 19 sie 2017, 16:26

Re: ATP 1000: Paryż 2018

W sumie wygrał tu też Djokovic 4 razy więc faktycznie turniej dla lamusów...Janowicz był też w półfinale Wimbledonu itd. Pomyśl zanim coś napiszesz, bo sam wpadłeś we własne sidła :D.

Wiele zależy od obsady turnieju, a tegoroczna była silna.
Awatar użytkownika
fidga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 258
Rejestracja: 14 wrz 2010, 13:39

Re: ATP 1000: Paryż 2018

Nevermore pisze:W sumie wygrał tu też Djokovic 4 razy więc faktycznie turniej dla lamusów...Janowicz był też w półfinale Wimbledonu itd. Pomyśl zanim coś napiszesz, bo sam wpadłeś we własne sidła :D.

Wiele zależy od obsady turnieju, a tegoroczna była silna.
Człowieku zobacz na listę zwycięzców, to ostatni turniej Masters w sezonie, Fed wygrał go tylko jeden raz, to że jest to Masters to jakaś koszmarna pomyłka. Djoko wygrał go 4 razy, bo widocznie z rozpędu tak wyszło. Jeszcze Henmana dorzucę czyli niegdyś wielką nadzieję Brytoli na wygranie Wimbla. Puk puk jest tak coś w głowie??
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Paryż 2018

Turniej ma swoją rangę. Djokovic chciał go wygrać ale niestety... przyszło zmęczenie czego konsekwencją był spadek formy. Jeśli dołożymy do tego "dzień konia" u Rosjanina, któremu wszystko wchodziło, skończyło się tak a nie inaczej. Myślę jednak, że to był swoisty "wypadek przy pracy" i nie sądzę by Chaczanow utrzymał taką dyspozycję - jak wygra Szlema, wtedy docenię jego wartość.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP 1000: Paryż 2018

A w ogóle to Novakowi się nie chciało, prawda? Jakby chciał, to lewą nogą by z Chaczanowem wygrał.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”