Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP 1000: Paryż 2018

stofler pisze:Turniej ma swoją rangę. Djokovic chciał go wygrać ale niestety... przyszło zmęczenie czego konsekwencją był spadek formy. Jeśli dołożymy do tego "dzień konia" u Rosjanina, któremu wszystko wchodziło, skończyło się tak a nie inaczej. Myślę jednak, że to był swoisty "wypadek przy pracy" i nie sądzę by Chaczanow utrzymał taką dyspozycję - jak wygra Szlema, wtedy docenię jego wartość.
Dzień konia nie zdarza się w czterech, kolejnych meczach z rzędu. To po prostu wyskok formy.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Paryż 2018

SABR pisze:
stofler pisze:Turniej ma swoją rangę. Djokovic chciał go wygrać ale niestety... przyszło zmęczenie czego konsekwencją był spadek formy. Jeśli dołożymy do tego "dzień konia" u Rosjanina, któremu wszystko wchodziło, skończyło się tak a nie inaczej. Myślę jednak, że to był swoisty "wypadek przy pracy" i nie sądzę by Chaczanow utrzymał taką dyspozycję - jak wygra Szlema, wtedy docenię jego wartość.
Dzień konia nie zdarza się w czterech, kolejnych meczach z rzędu. To po prostu wyskok formy.
Właśnie to miałem na myśli. Dni konia. :wink: Już taki jeden był, co to do finału doszedł kiedyś i to z warsztatem tenisowym wyćwiczonym w garażu, altance czy innej stodole. rotfl
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP 1000: Paryż 2018

Tylko tytułu nie zdobył, a Kaczan już od pewnego czasu pokazuje się ze świetnej strony. :D
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”